Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedek Mraz z med.over netom….

Dedek Mraz z med.over netom….

Se pofočkam z dvema mulčkoma 7 in 2 leti.
Lani ste bili baje v Dolskem, jaz pa nisem mogla priti, ker smo imeli
dedka mraza drugje. Sem namreč doma iz Dolskega. Tako da če bo letos spet pri nas, lahko kako pomagam.

Tudi jaz se pofočkam. Imam 5 letnega fanta in 4 mesece starega fanta. Sem iz Domžal tako, da lahko računate tudi na mojo pomoč. Zanima me samo če je kakšna starostna omejitev (recimo 10 let star fant). Javite mi na E-mail za pomoč ([email protected])

starostne omejitve ni, če kdo želi lahko dedek mraz prinese darilo tudi partnerju hehehe….hecam se….tudi desetletnik je OK miki.

OOO, letos bi se vam radi priključili tudi mi, ki smo bili lansko leto tako zaspani :o), da nismo zmogli priti pravočasno na zabavo.
Glavna zainteresirana: punčka Ana oktobra stara 2 leti.

Lep pozdrav,

Suzana

Tudi mi se prijavljamo, oči, mami in punčka, ki bo decembra stara 19M!

Ojla……..tudi moja Ana 6 let bi šla.

Lp sonči

Mi smo tudi za Dedka Mraza:
Matevž 3 leta

Mi tudi ponovno Tadej 3 leta

LP

Darja

Nik star 18 mesecev je tudi za.

Prijavljam še kolegico, ki je bla tudi lani.
Otroci:
Anže 2,5
Žiga 1

Še uradna prijava:

Petra 6,5 let
Maja 2,5 leti

LP, Katja

Oj,

Upam, da nismo prepozni.
Razgrajač star 2 leti in dva meseca.

Prvič seznanjeni z zadevo in se pridružujem mnenju, da je enkratna.

Upam, da bomo v “špilu”.

tudi mi bi se pridružili. urh bo star novembra 4, anastazija bo decembra 5 mesecev. lahko pomagam s kakšnim pecivom, kaj drugega pa ne morem, ker sem kar oddaljena od ljubljane in okolice.

lp patricija

sva se z kajo odločili, da ne bova delali omejitev glede števila otrok. Potrebno se bo le držati rokov, da bom sfolgala glavne priprave do odhoda v porodnišnico. Naslednji teden bom objavila natančne podatke, trenutno pa se zbirajo ponudbe grosistov za igrače in izvajalci za različne predstave….

Lep dan vsem,
A.

Lisicka ticka?

16. 10. ima predstavo – je za pogledat ce je primerno.

Se pozanimam?

T

Ja midve bi tut prišle!
Princess 5 let 🙂

Tudi mi!
Punčka stara tedaj 29 mesecev, za njo darilo, za pupo 5 mesecev pa ne.
Smo bili lani in je bilo čudovito in resnično te občudujem, da boš(te) spet to organizirala Jaz se javim za kremšnite.
Super!

Tudi letos bi prišli, skupaj z najnovejšo članico, ki je lani spremljala predtsvao še v maminem trebuščku.

Torej prijavljamo:
VID – 5 let
MAŠA – 7 mesecev

Pozdravček

Koki

Pišuka, kok vas je. Se vidi, da nas je vsak dan več na tem forumu.

Sej veste, da se bomo za otroke maksimalno potrudili. Upam, da se bo
sponzor izkazal in primaknil za dvorano. Lani je bila dvorana že skoraj premajhna, letos bomo pa rabili 2x takšno.

Držimo pesti, da bo Analina zdržala do roka, ker je lani res skoraj vse niti prevzela v svoje roke, saj ji je taka zadeva prav pisana na kožo.In kar iskrice je imela v očeh, ko je govorila o obdarovanju in o predstavi.

Mi prijavljamo enega gusarja pri 5 letih

Lisičko tičko bomo videli tudi pri nas v knjigarni PD konec oktobra, sicer je preizkušen Čarovnik Grega, samo se mi zdi, da za veliko maso ljudi ni, zelo hvalijo Čarobni prah, Mini teater (o tem, kam grejo mlečni zobki 🙂 in pa Poklic čarovnice Mice (Gledališče iz desnega žepka, igra Lucija Čirović – bivša Fata :))))

Mi poskrbimo za medijsko promocijo po prireditvi :))), sicer pa Analinč, javi, če kaj rabiš :)))

Mi bi tudi prišli!
En dvoletnik in ati pa mamica.

Žal pa ne vem, kako bi lahko prispevali kakšno pomoč, ker smo bolj oddaljeni. Če se da pomagat tudi od daleč, pa takoj… samo povejte kako:-))))))!

Kapo dol vsem, ki se tako trudite!

Tudi mi bi prišli, ker namreč v službi ne organiziramo nič, pa se mi zdi fino. Pripravljena sem tudi pomagati.
Torej pridejo mami, ati in Petja (stara 3 leta in 3 mesece)

LP, Nataša

Kaja vem, da ne paše sem, pa vseeno, sem tako radovedna! Ali imaš ti še kakšnega majhnega škratka/škratko doma, da organiziraš zraven to prireditev? Ali samo sina študenta? Res me samo tako zanima, ker tvoje odgovore vedno rada prebiram in si mi nekako prišla “pod kožo”! :)))

Prebiram vaše poste in imam nekaj predlogov za dvorane, kjer bi lahko bilo obdarovanje:
– Španski borci v Ljubljani (pa še predverje je veliko za pogostitev)
– v kakšnem športnem centru (Konex…)
– telovadnice
– Tabor v Ljubljani (tam je velika telovadnica in se da narediti tudi pogostitev)
– Festivalna dvorana v Ljubljani

Res je, da so to vse lokacije v Ljubljani (ker smo pač od tu in le to poznamo), ampak je še dovolj zgodaj, da bi se dalo najti kje še kaj prostora.

Lep dan vsem!

Imam devetletno punčaro.

New Report

Close