Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedek Mraz z med.over netom….

Dedek Mraz z med.over netom….

Aktivno iščem dvorano, nč bat. Vse bo. Hvala za namige. Računam pa, da bo otrok več kot 100, potem pa prištejte zraven še vsaj po enega, največkrat pa 2 starša, pa smo na številki okoli 300 ali pa še več. Ne bi rada, da bi bil kdo prikrajšan .

Hehe, se mi je zdelo, da imaš še kaj bolj micenega! :)))

Mi2 bi tudi pripeljala 6 letno in 3 letno fračko.

bom, bom…trenutno se ubadam z grosisti….hvala Tinkara

xy ravno te sva s kajo obdelovali včeraj:=))

pa še mi- en 7,5 letnik in ena takrat 9 mesečnica

A ne boš prišla kar z vsemi ? Se mi zdi full dobro, ker imaš toliko otrok.Samo ta veliki so najbrž že preveliki za Božička, a ne ?

Bi bila fora, da bi z vsemi prišla, ja. Pa da še možička obdari… :o)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Analina!

Moj bratranec je čarovnik Niko ( ali ).
Morda bi ga lahko nahecala, da bi nastopal. Samo datum bi morala vedeti, da si rezervira čas.
Sicer ima kar nekaj zaposlenih, zato mislim, da ne bi bilo težav.

Povej, če te zanima – v soboto se bomo (verjetno) videli in mu lahko omenim.

Nataša

Mi smo tudi za: lumpek bo star 21 mesecev.

LP

Draga Analina. Mi smo sicer iz Prekmurja bi pa tudi prišli, če bi nam datum odgovarjal. Tako, da prijavljam dva otročka 5,5 let in 2 leti oba fantka. Pa zraven še mamica in očka hehehe,…. Lep pozdrav in vse dobro

Analina,

Zelo sem vesela za tvojo organizacijo Dedka Mraza in če kakkorkoli lahko pomagam mi piši na mail (sem na porodniški). Smo iz Ljubljane, točno z Dunajske, tako, da ni problem. Prijavila bi pa sina Nejca 3,5 leta in hčerko Pio Marijo, takrat bo stara 6 mesecev.

Lp, Serga

Oglasi se.

Mi smo tudi za!
Mami, ati in Nika (takrat 27 mesecev).
Komaj čakamo…
LP P

Prijavila bi rada tudi naju s hčerkico, zdaj je stara 14 mesecev.

Lep pozdrav,

Daya

Prišel bo tudi Anjin očka, tako da bi rada prijavila še njega.

LP.

Daya

Preštela sem otroke, trenutno jih je že čez 100. Največ jih je v starosti okoli dveh let, kar pomeni da bo prav prijeten živ žav. Ni problema, prostora bo dovolj. V začetku drugega tedna bo znana lokacija in datum, računamo pa na nedeljo, 19.12. 2004 okoli 15.ure.

Vse tiste, ki ste se prijavili in tiste, ki se še boste, bi prosila, da mi na moj mail naslov javite sledeče :

– vaše forumsko ime
– ime otroka
– prvi dve črki priimka (ker se imena zelo ponavljajo)
– spol
– starost
– število odraslih spremljevalcev (da vemo koliko sedežev potrebujemo)

Seznam daril bo znan konec drugega tedna, cena bo med 4 in 5 tisočakov – odvisno od tega, kaj bo Analina videla pri grosistih.
Številko računa javim takrat, ko bo cena fiksna.

Kaja jaz sem ti že na tvoj e-mail poslala podatke in ob tej priložnosti sem prijavila tudi sestrine otroke

Živijo!

Prijavila bi 15 mesečnega sinčka Žana. Zraven prideva še očka in mamica.

Lep pozdrav!

Bojana

Živjo, prijavila bi 2 letnega sinka. Se to šteje kot prijava ali moram poslati kak mail?
Nuša

Prijave tukaj so zgolj informativne.Na mail pošlji podatke, ki sem jih omenila 2 posta više. Prijava pa bo potrjena takrat, ko bo izvršeno plačilo.

Do kdaj pa je treba oddati prijave?

Hojla, dobre vile, prosim povejte, bo letos tudi na voljo izbiranje med darili?

Da se bo lažje odločit še za 6 mesečnika, ker se popolnoma strinjam z bzz o obdarovanju samo starejšega otroka, ki si lahko še kaj misli o tem zakaj bratec ni dobil darila.

Tudi. Analina bo v nekaj dneh objavila seznam daril po starostnih skupinah,
potem pa se boste morale čimprej odločit , katero darilo je primerno za vaše miške in mišone.

Super!

Prijavila bi tudi naju z Manco. Decembra bo stara 16 mesecev.
Lep pozdravček,

Mojca

mi bi tut prišli…če nismo prepozni…

Nejc je zdajle star 9 mesecev 🙂

lp vsem

New Report

Close