Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek en zelo hvaljen zanič biskvit

en zelo hvaljen zanič biskvit

TOČNO TO. Če imaš nekaj malega smisla za kulinariko, že po sestavinah veš, kaj približno lahko pričakuješ od izdelka….
Poleg vsega je odvisno tudi, kako kvalitetne sestavine so v sladici. Meni je ogromna razlika med jedilnimi čokoladami in kuverturami (vsebnost kakava) ali pa med smetanami, vloženim ali zamrznjenim sadjem.
Zelo pomembno je tudi, na kakšen način pripravljaš kremo (koliko je umešana smetana, na koliko segreta čokolada ali sadna kaša in ali so jajca ali maslo dobro penasto umešana, kuhana na pari, ipd.)

Če so mi všeč čokoladne sladice, še ne pomeni, da so Pasji smrčki (iz Kulinarike – na jogurtove lončke z veliko čokolade) višek dobrote!

porabimo caa 10-15 jajc

to kuhaš po sestri vendelini.
mi 10 jajc ne porabimo v 1 mesecu pa smo trije in pečemo in kuhamo vsak dan . ne vem no
ampak vsak je zase najbolj pameten

lol 🙂 sej se takoj že po receptih tle vidi, kaj lahko prčakuješ, da bo nastalo pri peki 😛 in od kdaj je domačica izbran okus ?!? hehe …poskusi 1x kakšne kekse iz pekarne, kjer jih sami ročno delajo dnevno, pa ti bo jasno, kaj je domačica. seveda pa jih ni čez domače piškotke !!! 🙂

in avtorica… reče se Sacher torta 😀 pa še ta je iz mojih izkušenj dobra samo v originalni Sacher kavarni… še nikjer drugje (razen doma) nisem jedla meni dobre Sacher torte.

New Report

Close