Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

Ja lej, vsak ima svoj okus, željo. Sam imaš pač tak pogled na južnjake, kaj naj ti? Se pa orng motš. Smo južnjakinje, pa naj bodo to tiste prave južne npr Hrvatice ali Srbkinje ali pač mešanke, vsaj po videzu čist enake tvojim Slovenkam, edin kot opažam smo bolj temperamentne od pravih Slovenk. Vprašanje je katere južne ti vidiš, da imaš mnenje kakršno pač imaš. Drugač sm pa o tem že ful napisala in se mi več ne da.
Drž se Slovenk, boljš zate ;)[/quote]

Pa še to, kolk pa je Slo bolj napredna od Hrvaške ali pa Srbije. Ok, od Srbije je neki, se ji pa tud Srbija približuje, od Hrvaške pa res ni, sploh ne kaj dost.
Ah bv.

Ja komaj čakajo.

Ena južna, kje maš sploh probleme?

Po mami si Slovenka, torej je tvoj materni jezik slovenski.
V tvojih postih omenjaš le očeta, sta z materjo bolj na izi, skregani, se je sramuješ?
Za očeta se nikol ne ve za zihr.

A res misliš, da nam je Slovencem pomembno kdo, kaj in od kod je kdo?
Pomembno je srce, srčnost in poštenje, pripadnost, spoštovanje.

Tudi ne uporabljamo oznake če.fur, kar dobro veš, ker to uporabljajo Balkanci sami zase.

Slovenci uporabljamo oznako Ta spodn, to pa res. Kar pa ni mišljeno žaljivo.

Kako, da si tu 24/7, petek in svetek, si tu v službi, ko praviš, da v službi nimaš drugega dela?

Se s svojim fantom s Hrvaške bolj malo slišita in vidita, pa tu vedriš in sončiš? Kaže, da ti je hudo dolgočasno in rabiš vsaj virtualni stik z ljudmi, ker ti osebnega primanjkuje.
Mlada deklica, stopi ven in užij dan, za dnem, ne puščaj svoje mladosti v virtuali. Razen, če imaš strah pred ljudmi v živo.

Slovenka in materni jezik

kaj je s tabo? OČE je še bolj važen. Goran Dragić odkrito pove, da pripada srbski pravoslavni cerkvi, se ne sramuje očeta Srba, oče in sin sta vedno povezana! OČE JE TISTI, KI DAJE PRIIMEK NAPREJ V RODOVE!

Wau kolk znanja o men, pa da ti vseen probam odgovorit na tvoja firbčna vprašanja.
1. Probleme zaenkrat nimam nikjer, jih ima kr neki tuki gor, mogoče tud ti, ne vem, me niti ne zanima. Očitno tebe neki druzga mot, da veš koliko časa in kdaj sm tuki gor, a ostalih ne porajtaš. Nima veze 😉
2. Moj materni jezik je slovenski in ga čist lepo govorim kot pišem, seveda z izjemo tuki gor 🙂
3. Ni res da omenjam LE očeta, sm tud mami že parkrat omenila, pač lej, odvisn od tega kakšna je tema, za kaj se gre, o čem se gre, ane? A si tolk glupa da ne morš razumet tega?
4. Tako z očetom kot z mami se čist lepo štekamo, niti se nobenega od njiju ne sramujem.
5. Če ti ne veš zase kdo ti je oče, jaz za svojga sigurn vem.
6. Marskermu Slovencu je ZELO pomembn kaj oz od kod je kdo, če tebi ni, ti lahk sam čestitam.
7. Besedo če.fur Slovenci še kako radi uporabljate in to pogostokrat, Ta spodn pa zelo poredko.
8. S svojo službo sm zelo zadovoljna, imam zelo razgibano delo, vsestransko, ni eno in isto, kar mi zelo odgovarja. Trenutno, vse skup traja 2 tedna, čaka me še 4 dni, me je moj nadrejeni zaradi simpatičnosti in znanja par tujih jezikov prosil za pomoč pri usmerjanju poslovnih partnerjev, kakšno svetovanje, postrežba kavic in pijač, kar traja 9h dnevno. Ker pa za to nism edina, sta še 2 punci, pa tud ne prihajajo posl.partnerji vsake pol ure, imam seveda cajta na pretek. Kapiš?
9. S fantom se pa vidiva in slišiva glih prav, kolikor se lahko. Pa tud če sva oba doma, se ne gledava 24h na dan kar mi tud odgovarja. In ne, ni iz Hrvaške, je iz Slovenije, poreklo pa Hrvat. Tud on pa je zaposlen v podobni firmi kot jaz, pač imajo velik povezav z EU, so pa tud njega zarad uspešnosti in znanja več tujih jezikov izbral za razna predavanja oz srečanja s posl.partnerji v tujini. H sreči pa to ne traja dolg časa, pač parkrat po 2-3 dni.
10. Skratka dolgčas mi niti mal ni, razn seveda teh 14 dni v službi, kar mi pa niti mal ni všeč, bo pa zato plača malenkost večja 😉 me zanima kaj bi 9h sama delala druzga kot visela na kar zanimivm monu 😉 vsaj cajt mine.

Očitno da me ful spremljaš da vse o men veš. Verjetn si pa sama 24/7 tuki gor da imaš tolk informacij, ampak seveda ker ne objavljaš svojih objav pod istim nickom, tega ne morm z zagotovostjo rečt.

Skratka, firbčna ženska, brigi se raj zase, ne pa da čekiraš kdaj in kolk časa je kdo na monu! Očitno imaš sama probleme. A tud veš kdaj kdo pride, kdaj kam gre? :)))

Wau kolk znanja o men, pa da ti vseen probam odgovorit na tvoja firbčna vprašanja.
1. Probleme zaenkrat nimam nikjer, jih ima kr neki tuki gor, mogoče tud ti, ne vem, me niti ne zanima. Očitno tebe neki druzga mot, da veš koliko časa in kdaj sm tuki gor, a ostalih ne porajtaš. Nima veze 😉
2. Moj materni jezik je slovenski in ga čist lepo govorim kot pišem, seveda z izjemo tuki gor 🙂
3. Ni res da omenjam LE očeta, sm tud mami že parkrat omenila, pač lej, odvisn od tega kakšna je tema, za kaj se gre, o čem se gre, ane? A si tolk glupa da ne morš razumet tega?
4. Tako z očetom kot z mami se čist lepo štekamo, niti se nobenega od njiju ne sramujem.
5. Če ti ne veš zase kdo ti je oče, jaz za svojga sigurn vem.
6. Marskermu Slovencu je ZELO pomembn kaj oz od kod je kdo, če tebi ni, ti lahk sam čestitam.
7. Besedo če.fur Slovenci še kako radi uporabljate in to pogostokrat, Ta spodn pa zelo poredko.
8. S svojo službo sm zelo zadovoljna, imam zelo razgibano delo, vsestransko, ni eno in isto, kar mi zelo odgovarja. Trenutno, vse skup traja 2 tedna, čaka me še 4 dni, me je moj nadrejeni zaradi simpatičnosti in znanja par tujih jezikov prosil za pomoč pri usmerjanju poslovnih partnerjev, kakšno svetovanje, postrežba kavic in pijač, kar traja 9h dnevno. Ker pa za to nism edina, sta še 2 punci, pa tud ne prihajajo posl.partnerji vsake pol ure, imam seveda cajta na pretek. Kapiš?
9. S fantom se pa vidiva in slišiva glih prav, kolikor se lahko. Pa tud če sva oba doma, se ne gledava 24h na dan kar mi tud odgovarja. In ne, ni iz Hrvaške, je iz Slovenije, poreklo pa Hrvat. Tud on pa je zaposlen v podobni firmi kot jaz, pač imajo velik povezav z EU, so pa tud njega zarad uspešnosti in znanja več tujih jezikov izbral za razna predavanja oz srečanja s posl.partnerji v tujini. H sreči pa to ne traja dolg časa, pač parkrat po 2-3 dni.
10. Skratka dolgčas mi niti mal ni, razn seveda teh 14 dni v službi, kar mi pa niti mal ni všeč, bo pa zato plača malenkost večja 😉 me zanima kaj bi 9h sama delala druzga kot visela na kar zanimivm monu 😉 vsaj cajt mine.

Očitno da me ful spremljaš da vse o men veš. Verjetn si pa sama 24/7 tuki gor da imaš tolk informacij, ampak seveda ker ne objavljaš svojih objav pod istim nickom, tega ne morm z zagotovostjo rečt.

Skratka, firbčna ženska, brigi se raj zase, ne pa da čekiraš kdaj in kolk časa je kdo na monu! Očitno imaš sama probleme. A tud veš kdaj kdo pride, kdaj kam gre? :)))[/quote]

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.


Da si ne boš kej naredu. Za očeta nisi nikoli Ziher. Samo za mamo si. Lahko otroka naredi Francoz zanj pa skrbi Slovenc in otrok ima slovenski priimek. Vera je pa stvar izbire. Kakšen oče le?. Mati je tista sto procentna da ima otrok njene gene in ne oče.

Wau kolk znanja o men, pa da ti vseen probam odgovorit na tvoja firbčna vprašanja.
1. Probleme zaenkrat nimam nikjer, jih ima kr neki tuki gor, mogoče tud ti, ne vem, me niti ne zanima. Očitno tebe neki druzga mot, da veš koliko časa in kdaj sm tuki gor, a ostalih ne porajtaš. Nima veze 😉
2. Moj materni jezik je slovenski in ga čist lepo govorim kot pišem, seveda z izjemo tuki gor 🙂
3. Ni res da omenjam LE očeta, sm tud mami že parkrat omenila, pač lej, odvisn od tega kakšna je tema, za kaj se gre, o čem se gre, ane? A si tolk glupa da ne morš razumet tega?
4. Tako z očetom kot z mami se čist lepo štekamo, niti se nobenega od njiju ne sramujem.
5. Če ti ne veš zase kdo ti je oče, jaz za svojga sigurn vem.
6. Marskermu Slovencu je ZELO pomembn kaj oz od kod je kdo, če tebi ni, ti lahk sam čestitam.
7. Besedo če.fur Slovenci še kako radi uporabljate in to pogostokrat, Ta spodn pa zelo poredko.
8. S svojo službo sm zelo zadovoljna, imam zelo razgibano delo, vsestransko, ni eno in isto, kar mi zelo odgovarja. Trenutno, vse skup traja 2 tedna, čaka me še 4 dni, me je moj nadrejeni zaradi simpatičnosti in znanja par tujih jezikov prosil za pomoč pri usmerjanju poslovnih partnerjev, kakšno svetovanje, postrežba kavic in pijač, kar traja 9h dnevno. Ker pa za to nism edina, sta še 2 punci, pa tud ne prihajajo posl.partnerji vsake pol ure, imam seveda cajta na pretek. Kapiš?
9. S fantom se pa vidiva in slišiva glih prav, kolikor se lahko. Pa tud če sva oba doma, se ne gledava 24h na dan kar mi tud odgovarja. In ne, ni iz Hrvaške, je iz Slovenije, poreklo pa Hrvat. Tud on pa je zaposlen v podobni firmi kot jaz, pač imajo velik povezav z EU, so pa tud njega zarad uspešnosti in znanja več tujih jezikov izbral za razna predavanja oz srečanja s posl.partnerji v tujini. H sreči pa to ne traja dolg časa, pač parkrat po 2-3 dni.
10. Skratka dolgčas mi niti mal ni, razn seveda teh 14 dni v službi, kar mi pa niti mal ni všeč, bo pa zato plača malenkost večja 😉 me zanima kaj bi 9h sama delala druzga kot visela na kar zanimivm monu 😉 vsaj cajt mine.

Očitno da me ful spremljaš da vse o men veš. Verjetn si pa sama 24/7 tuki gor da imaš tolk informacij, ampak seveda ker ne objavljaš svojih objav pod istim nickom, tega ne morm z zagotovostjo rečt.

Skratka, firbčna ženska, brigi se raj zase, ne pa da čekiraš kdaj in kolk časa je kdo na monu! Očitno imaš sama probleme. A tud veš kdaj kdo pride, kdaj kam gre? :)))[/quote]

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.[/quote]

Kadar pa kdo napiše kaj takega, kar ti ne diši, se pa takoj pokaže tazoprni alter ego :))

Wau kolk znanja o men, pa da ti vseen probam odgovorit na tvoja firbčna vprašanja.
1. Probleme zaenkrat nimam nikjer, jih ima kr neki tuki gor, mogoče tud ti, ne vem, me niti ne zanima. Očitno tebe neki druzga mot, da veš koliko časa in kdaj sm tuki gor, a ostalih ne porajtaš. Nima veze 😉
2. Moj materni jezik je slovenski in ga čist lepo govorim kot pišem, seveda z izjemo tuki gor 🙂
3. Ni res da omenjam LE očeta, sm tud mami že parkrat omenila, pač lej, odvisn od tega kakšna je tema, za kaj se gre, o čem se gre, ane? A si tolk glupa da ne morš razumet tega?
4. Tako z očetom kot z mami se čist lepo štekamo, niti se nobenega od njiju ne sramujem.
5. Če ti ne veš zase kdo ti je oče, jaz za svojga sigurn vem.
6. Marskermu Slovencu je ZELO pomembn kaj oz od kod je kdo, če tebi ni, ti lahk sam čestitam.
7. Besedo če.fur Slovenci še kako radi uporabljate in to pogostokrat, Ta spodn pa zelo poredko.
8. S svojo službo sm zelo zadovoljna, imam zelo razgibano delo, vsestransko, ni eno in isto, kar mi zelo odgovarja. Trenutno, vse skup traja 2 tedna, čaka me še 4 dni, me je moj nadrejeni zaradi simpatičnosti in znanja par tujih jezikov prosil za pomoč pri usmerjanju poslovnih partnerjev, kakšno svetovanje, postrežba kavic in pijač, kar traja 9h dnevno. Ker pa za to nism edina, sta še 2 punci, pa tud ne prihajajo posl.partnerji vsake pol ure, imam seveda cajta na pretek. Kapiš?
9. S fantom se pa vidiva in slišiva glih prav, kolikor se lahko. Pa tud če sva oba doma, se ne gledava 24h na dan kar mi tud odgovarja. In ne, ni iz Hrvaške, je iz Slovenije, poreklo pa Hrvat. Tud on pa je zaposlen v podobni firmi kot jaz, pač imajo velik povezav z EU, so pa tud njega zarad uspešnosti in znanja več tujih jezikov izbral za razna predavanja oz srečanja s posl.partnerji v tujini. H sreči pa to ne traja dolg časa, pač parkrat po 2-3 dni.
10. Skratka dolgčas mi niti mal ni, razn seveda teh 14 dni v službi, kar mi pa niti mal ni všeč, bo pa zato plača malenkost večja 😉 me zanima kaj bi 9h sama delala druzga kot visela na kar zanimivm monu 😉 vsaj cajt mine.

Očitno da me ful spremljaš da vse o men veš. Verjetn si pa sama 24/7 tuki gor da imaš tolk informacij, ampak seveda ker ne objavljaš svojih objav pod istim nickom, tega ne morm z zagotovostjo rečt.

Skratka, firbčna ženska, brigi se raj zase, ne pa da čekiraš kdaj in kolk časa je kdo na monu! Očitno imaš sama probleme. A tud veš kdaj kdo pride, kdaj kam gre? :)))[/quote]

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.[/quote]
Kaj se ukvarjaš z temi internetntimi gobezdači? Že po temu, da je nekdo odprl temo (ena južna, želim si te) je dokaz, kako si slovenčki želijo južnjakinj, na njihovo žalost, pa niso v nobenem pogledu zanimljivi za njih. Zato se pa vedno javljajo v temah, ki se njih ne tičejo, ker še za svoje slovenke niso zanimljivi, kaj šele za južnjakinje.

Meni so pa južni dedci tako smešni, ko garajo cele dneve za to, da babam vse v rit stišijo. Slovenca še srečaš kakšnega streznjenega, južnjaki pa vsi peechko na pediestal postavljajo do smrti.

Ja samo res ! Južna, bolj kot odgovarjaš na provokacije, boj izbija ven tvoj pravi značaj, ki se ga v resnici sramuješ. Sama sebe prepričuješ kako si simpatična…..
v resnici si hočeš prikriti svojo nervozno naravo, ki je odraz nezadovoljstva s sabo. Pa ne to vzet kot kaj slabega. Razmisli o tem in ne vžgi nazaj na prvo žogo, da se čisto ne razkriješ.
Pa lepo nedeljo.
Samo tvoj Sigmund

In to pravi zagrnjeni stari samec brez kučeta i mačeta, ki mu je življenje forum med.over.net. Hahahahaha.

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.[/quote]

Kadar pa kdo napiše kaj takega, kar ti ne diši, se pa takoj pokaže tazoprni alter ego :))[/quote]
Jbg, zase naj se vsak briga pa bo, ker imajo eni očitno ful problemov sami s sabo.
Itak pa nikol nism rekla da sm popolna, tud sama sebe nikol nism niti ne bom hvalila, za to so drugi, enim pač sm pri srcu drugim ne, tako kot vsak ane?
Se pa nikol ne zanimam za druge kako živijo, kaj delajo….tak firbčn folk pa itak da me raz.pizdi, vsazga normalnga bi, očitno tud s tabo ni vse ok.

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.[/quote]
Kaj se ukvarjaš z temi internetntimi gobezdači? Že po temu, da je nekdo odprl temo (ena južna, želim si te) je dokaz, kako si slovenčki želijo južnjakinj, na njihovo žalost, pa niso v nobenem pogledu zanimljivi za njih. Zato se pa vedno javljajo v temah, ki se njih ne tičejo, ker še za svoje slovenke niso zanimljivi, kaj šele za južnjakinje.[/quote]

Hja, čedalje bolj vidm kakšn folk je na tem svetu 🙂
Ja lej, ko imam cajt, zakaj ne? 😉

In to pravi zagrnjeni stari samec brez kučeta i mačeta, ki mu je življenje forum med.over.net. Hahahahaha.[/quote]

A si mi fouš. nekam si mi zagrenjen za pravega dedca. Ti si jezen name, ker se sploh ne trudim okoli bab, ti si pa samo slinasti f.ukfehtar.

Vam f.ukfehtarjem smo moški, ki nič ne skačemo okoli bab, kot jedrska fizika. Ti zas eveš, da je tvoj trud za babe bistvo tvoje bedne eksistence. Na tvojo žalost gre zgolj za trud he he he…

Glej, še enkrat, sm kakršna sm, sama sebe pa nikol ne hvalm.
Udart nazaj pa je treba takoj! Takoj je treba zadevi prit do dna, ne pa čakat!

Ko omenjaš Slovence, vedno pišeš v 3.os. Ali ednine, ali množine. Kae obakrat v svojih zadnjih postih.

TO je tisto, kar te določa. Namreč, da se sramuješ tako Slovencev, kot svojega slovenskega porekla.
Obakrat si zanikala, da si Slovenka, da tudi tvoj materni jezik ni slovenski, le poznaš ga.
In na svojih prispevkih podpihuješ in širiš sovraštvo, s tem, da trdiš, kako Slovenci počnemo to, kar počneš ravno ti sama.
Širiš laži, ker preprosto ne veš, kdo se ti je v širjenju laži in podpihovanju sovraštva med ljudmi, v resnici oglašal.

V kolikor boš nadaljevala s podpihovanjem sovraštva med ljudmi, kar počneš že dva tedna, boš prijavljena na spletno oko in na tukajšnje uredništvo.

Tudi ta portal je namenjen vsem ljudem enako, ne glede na veroizpoved, barvo kože, narodno pripadnost, ter spol, dokler se spoštuje vsakega posameznika in skupino posameznikov.

Men se je zdela njena pisava čist vredu, je pa res, da jo je mogel prejšnji post kr močno razjezit, ker je tud sam nisem videl še odreagirat tako burno. Res pa nisem videl, kje naj bi ona podpihovala kakršnokoli sovraštvo in kr napiše napiše iz srca in ne tako zlagano, kakor je večina postov tukaj gor. Ko jo prebiram se mi zdi, da je ena izmed najbolj razumnih in zaupanja vrednih ljudi na tem portalu, vsak ki ji nasprotuje pa to počne samo zato, ker tako izraža svoje frustracije in predsodke. Takih je povsod dovolj, trudite se biti boljši in bolj razumljivi do drugih, žaljenja in obtožanja pa se ognite v velikem loku.
Ena južna, bodi to kar si.

Hahahaha kakšne budale so res na tem forumu :)))
No zdej me pa prjav, TAKOJ!!!
Kolk vas je tuki gor za prjavt, še sama ne veš. Najprej bi pa lahk jaz tebe prijavla za širjenje laži o men blentača 🙂
Ti boš men govorila o nestrpnosti, sovraštvu…taprava ja, hahaha
Dej spel se na kakšno drugo temo raj.

Če je treba koga tukaj prijaviti je treba vas Slovence. Vi ste tisti, ki tukaj širite sovraštvo do vseh, ki niso Slovenci(vsaka čast izjemam.) Pluvate po Muslimanih, Hrvatih, Srbih v eni besedi, po vaše ‘č.efurjih. Zato bodi samo tiho in se ne oglašajte. Dokler boste vi provocirali, boste dobivali nazaj.

Men se je zdela njena pisava čist vredu, je pa res, da jo je mogel prejšnji post kr močno razjezit, ker je tud sam nisem videl še odreagirat tako burno. Res pa nisem videl, kje naj bi ona podpihovala kakršnokoli sovraštvo in kr napiše napiše iz srca in ne tako zlagano, kakor je večina postov tukaj gor. Ko jo prebiram se mi zdi, da je ena izmed najbolj razumnih in zaupanja vrednih ljudi na tem portalu, vsak ki ji nasprotuje pa to počne samo zato, ker tako izraža svoje frustracije in predsodke. Takih je povsod dovolj, trudite se biti boljši in bolj razumljivi do drugih, žaljenja in obtožanja pa se ognite v velikem loku.
Ena južna, bodi to kar si.[/quote]

Sam bi samo še dodal, če obstaja možnost, da se spet vrnemo na ton pogovora, ki smo ga imeli še pred kakimi tremi urami, ko je bilo še vse bolj pozitivno in se je bilo lepo pogovarjati, komentarji so bili konstruktivni in ni bilo medsebojnega obtožanja, sedaj pa se iskre krešejo iz vseh strani in nočem, da bi se razplamtel kakšen požar za brezveze. Sam nikogar ne obsojam in gledam človeka kot človeka in le njegov karakter in obnašanje ga lahko določi, sem slovenec, pa nimam ničesar proti nilomur in me kar stisne, ko morem tole brat.
Dan je lep in topel, pomlad je pred vrati in ptički žvrgolijo, zakaj ne bi še vi bili veseli. 😉

Men se je zdela njena pisava čist vredu, je pa res, da jo je mogel prejšnji post kr močno razjezit, ker je tud sam nisem videl še odreagirat tako burno. Res pa nisem videl, kje naj bi ona podpihovala kakršnokoli sovraštvo in kr napiše napiše iz srca in ne tako zlagano, kakor je večina postov tukaj gor. Ko jo prebiram se mi zdi, da je ena izmed najbolj razumnih in zaupanja vrednih ljudi na tem portalu, vsak ki ji nasprotuje pa to počne samo zato, ker tako izraža svoje frustracije in predsodke. Takih je povsod dovolj, trudite se biti boljši in bolj razumljivi do drugih, žaljenja in obtožanja pa se ognite v velikem loku.
Ena južna, bodi to kar si.[/quote]

Itak 🙂
No zdej vidš, sm že večkrat napisala kaj me lahk raz.pizdi: laži, obtoževanja in “skrb” za druge namest zase.

Če že kje kaj komentiram, komentiram 1-2x, razn če me kdo kaj vpraša, takrat pa mislm da je spoštljivo odgovort človeku. Je pa neki tem tud takih, kjer večkrat kaj konentiram, tam so pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} objavljene kakšne laži ali pa se tiče mene.

Men se je zdela njena pisava čist vredu, je pa res, da jo je mogel prejšnji post kr močno razjezit, ker je tud sam nisem videl še odreagirat tako burno. Res pa nisem videl, kje naj bi ona podpihovala kakršnokoli sovraštvo in kr napiše napiše iz srca in ne tako zlagano, kakor je večina postov tukaj gor. Ko jo prebiram se mi zdi, da je ena izmed najbolj razumnih in zaupanja vrednih ljudi na tem portalu, vsak ki ji nasprotuje pa to počne samo zato, ker tako izraža svoje frustracije in predsodke. Takih je povsod dovolj, trudite se biti boljši in bolj razumljivi do drugih, žaljenja in obtožanja pa se ognite v velikem loku.
Ena južna, bodi to kar si.[/quote]

Sam bi samo še dodal, če obstaja možnost, da se spet vrnemo na ton pogovora, ki smo ga imeli še pred kakimi tremi urami, ko je bilo še vse bolj pozitivno in se je bilo lepo pogovarjati, komentarji so bili konstruktivni in ni bilo medsebojnega obtožanja, sedaj pa se iskre krešejo iz vseh strani in nočem, da bi se razplamtel kakšen požar za brezveze. Sam nikogar ne obsojam in gledam človeka kot človeka in le njegov karakter in obnašanje ga lahko določi, sem slovenec, pa nimam ničesar proti nilomur in me kar stisne, ko morem tole brat.
Dan je lep in topel, pomlad je pred vrati in ptički žvrgolijo, zakaj ne bi še vi bili veseli. ;)[/quote]

Lepo si napisal 😉

Ne daj se južna, ne daj se godinama.

Če je treba koga tukaj prijaviti je treba vas Slovence. Vi ste tisti, ki tukaj širite sovraštvo do vseh, ki niso Slovenci(vsaka čast izjemam.) Pluvate po Muslimanih, Hrvatih, Srbih v eni besedi, po vaše ‘č.efurjih. Zato bodi samo tiho in se ne oglašajte. Dokler boste vi provocirali, boste dobivali nazaj.[/quote]

Kot rečeno, prijavi vsakogar, ki bo širil sovraštvo in nestrpnost, pa se bo končno uradno izkazalo, če je dotični resnično to, za kar se izkazuje ali nekaj popolnoma drugega, plačani provokator z namenom, da se seje med ljudmi nestrpnost in sovraštvo.
Resnica bi te krepko presenetila.
Namreč, Slovenci živimo že od ex yuge v sožitju z ljudmi iz ostalih delov Balkana, od vrtca, pa do šole. Sosedje, prijatelji, znanci, tudi sorodniki.
Brez takih etiketiranj itd., brez kakršnihkoli trenj, v sožitju, strpnosti, spoštovanju.

Seveda, izjeme potrjujejo pravilo.
Kar za večino ne drži.

Sovraštvo in nestrpnost sejejo namerno in zavestno razne politične opcije, za njihov prid in v celotno škodo vseh, kar se je v zadnjih 26- tih letih že ogromnokrat pokazalo in dokazalo.
Namesto, da mali, pošteni ljudje delujemo skupaj in za obče dobro vseh nas, bomo dopuščali, da se z lažmi seje razdor med nami, za lažje upravljanje večine ljudi?
Nismo že vsi dovolj nastradali, prej in sedaj?
Res verjamete, da je med navadnimi ljudmi sovraštvo?

Zakaj je sploh potrebno ljudi spreti, če jim to ni v korist?
Vorašajmo se, kdo ima od tega kotist? Mali človek, res?

New Report

Close