Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

Ta spodnja ti je bila mama, ko je tvoj oče bil na njej.


Ej hvala za podporo 😉
Drugač pa bod brez skrbi da dobr vem kdo in kakšn je ta folk. Se glede tega kr strinjam s tabo. Mah to se na vsak tolk cajta pojavjo taki modeli. Se za take komentarje kot jih eni pišejo sploh ne zmenm. Vem kakšna sm, vem kakšna sm ostalim frendom in frendicam, komur nism všeč pa naj produži dalje 😉 tud men marsikdo ni všeč in ga pustim pri miru, se sploh ne vmešavam.
Me je pa dans res tista kura raz.puzdila s svojo firbčnostjo in obsojanjem, na konc pa seveda ona nič kriva. Bruh 🙂 tak folk ki se tolk za druge briga mi gre pa res na živce, najprej naj pri seb pometejo. Takih je pa itak kr neki na tem monu.

Tako je in na učenje same slovenske kulture, da slišijo še kakšno etnološko in seveda zapomnijo.

PS: Še tole bi ti rekel, da bi bilo res dobro, če se prijaviš (za to rabiš le svoj mail vnesti) in boš lahko potem nemoteno objavljala pod tem imenom, ker če si prijavljena drugi ne morejo objavljati pod istim imenom. Bi bil res zelo vesel tega, da ne bi bilo toliko zemede glede avtorja posameznega odgovora.[/quote]

Mogoče se bom pa res, jutr ,)

Ta spodnja ti je bila mama, ko je tvoj oče bil na njej.[/quote]

Kolk je Slovencev, ki bi mogl it na tečaj, ker jih poslušam pa berem, kaj pišejo pa ti gre včasih res na kozlanje in si rečem, da ne vem kako so ti slovenščino zdelal v osnovni al pa sredni šoli. Ja jst sm tud Slovenc in nimam nč proti južnim pa to sploh niso južni, ker so se pri nas rodili in se integrirali v družbo, če lahko kaj narediš je le da snameš kapo in jih pohvališ za to. Koliko poznam jst angležev, ki so pri nas, ciganov in podobnih, ki res nikogar ne spoštujejo in jim ni toliko mar, da bi se naučili našega (slovenskega) jezika. Ne vem, kaj imate proti tej punci in njej podobnim, ki so se lepo naučili jezika in spoštujejo običaje. Zame je tudi ona Slovenka in če jo bi srečal na ulici in se z njo pogovoril bi najverjetneje še vedno mislil, da je Slovenka. Ja pa seveda potrebno ohraniti tudi del svoje identitete in tega ji ne more nihče očitati.
Kar sami se predstavljajte v njeni koži. Nihče si namreč ne izbira svojih staršev in nihče ne bi smel biti oškodovan zaradi tega, ker se je rodil napačnim staršem, v napačnem okolju.

Me zanima, če bi se vi tako dobro naučili slovenskega jezika in razmišljali tako razumno, kot to počne ona, sam bi rekel, da vas 96{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega ne bi bilo zmožnih storiti, tudi zase ne vem, kako bi bilo, ker je veliko truda in časa morala vložiti v to in verjamem, da ji ni bilo z rožicami postlano.


I have never read that. Takole se pa civilizirano zrelo dekle ne izraza. Manjka ti bontona in kilometrine. Dama primitivce vedno ignorira (in zaradi tega jo celo najvecji primitivci zacnejo spostovati) ne pa da se sama spremeni v se vecje dzubre. To je Jerry Springer style bejba.[/quote]

Če bi me spremljal/a bi vedla da kaj tazga nikol nism napisala niti ne bom. To tud ni moj stil pisanja oz govorice.
Dama? Nikol se nism imela za damo, sorry.
Ti pa pri provokacijah, sploh če se tebe tičejo kar bod tih, jih ignoriri, jaz ne bom, nočm bit taka dama.

Še kdo drug tud!

E jebote mačak general. Kje imaš polarnega da se bosta malo kregala?
Pusti južno pri miru.
Bolj ti ležijo fajti s polarnim medvedkom.

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.


I have never read that. Takole se pa civilizirano zrelo dekle ne izraza. Manjka ti bontona in kilometrine. Dama primitivce vedno ignorira (in zaradi tega jo celo najvecji primitivci zacnejo spostovati) ne pa da se sama spremeni v se vecje dzubre. To je Jerry Springer style bejba.[/quote]

Če bi me spremljal/a bi vedla da kaj tazga nikol nism napisala niti ne bom. To tud ni moj stil pisanja oz govorice.
Dama? Nikol se nism imela za damo, sorry.
Ti pa pri provokacijah, sploh če se tebe tičejo kar bod tih, jih ignoriri, jaz ne bom, nočm bit taka dama.[/quote]
Ne poznam ene juznakinje,ki ne bi (tudi ko ni treba) z jezikom opletala. To jih res dela prostaske.

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.[/quote]

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.

Himler, ste v ljubljanski norišnici v Polju že imeli večerjo? No, kar pojej v miru, potem pa spat. In reci psihiatru naj ne pozabi na zdravila.


Hahaha

Če bi me spremljal/a bi vedla da kaj tazga nikol nism napisala niti ne bom. To tud ni moj stil pisanja oz govorice.
Dama? Nikol se nism imela za damo, sorry.
Ti pa pri provokacijah, sploh če se tebe tičejo kar bod tih, jih ignoriri, jaz ne bom, nočm bit taka dama.[/quote]
Ne poznam ene juznakinje,ki ne bi (tudi ko ni treba) z jezikom opletala. To jih res dela prostaske.[/quote]

Opletanje z jezikom ti v lajfu dostkrat prav pride, men je že parkrat pomagal 😉 tud pri zaposlitvi, če te zanima. Mi ni bilo potrebe nobene prošnje napisat, sam govort morš znat 😉 pa še kje drugje mi je opletanje z jezikom še kako prav prišlo. Tko da to ni glih bed 😉

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.[/quote]

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Jaz ti povem, kje je največji problem pri teh zunanjih to je pri ciganih, ki živijo na nevemkakšni državni podpori, delajo ne nič oz. kradejo in ropajo poštene slovence, kradejo bakrene žlebove, domače živali, kopajo krompir po njivah in pijani vozijo kot norci po prometnih cestah. Policija si ne upa niti migniti s svojim prstom, ker se boji, da bodo tudi oni nasrkali, potem pa imamo tukaj še raznorazne tolpe s kosova in to so ljudje, ki bi morali odditi in tudi slovencev je kar nekaj podobnih kalibrov, da imaš nekaj proti človeku, ki je dal toliko skozi, da se je vsega naučil in dal čez veliko žaljivk od tebi podobnih, je nekaj, česar ne bom nikoli razumel.

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.[/quote]

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Ne vem če sm glih prišlek, sm tuki rojena, ampak glede na raznorazne objave ki jih dostkrat preberm tuki mi je pa čedalje bolj všeč da imam tud južnjaško kri in na to čedalje bolj ponosna.


Ne poznam ene juznakinje,ki ne bi (tudi ko ni treba) z jezikom opletala. To jih res dela prostaske.[/quote]

Opletanje z jezikom ti v lajfu dostkrat prav pride, men je že parkrat pomagal 😉 tud pri zaposlitvi, če te zanima. Mi ni bilo potrebe nobene prošnje napisat, sam govort morš znat 😉 pa še kje drugje mi je opletanje z jezikom še kako prav prišlo. Tko da to ni glih bed ;)[/quote]

Ja men glih ta lastnost fali in je to kr bed, si velikokrat rečm, ku bi vsaj znal jezik vrtet pa bi čist u izi skoz pršu. 😉

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Ne vem če sm glih prišlek, sm tuki rojena, ampak glede na raznorazne objave ki jih dostkrat preberm tuki mi je pa čedalje bolj všeč da imam tud južnjaško kri in na to čedalje bolj ponosna.[/quote]

Ma to je tip človeka, ki bi vse, ki jih niti malo ne mara označil za tujce, a potem sem tudi jaz po tvojem južnjak, ker se moj priimek konča na ič?

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.[/quote]

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]
Seveda imas prav. Ne razume pa vsak.

Ja sam še tebe se je manjkal tuki in nabijanja s kulturo. A kakšnga svojga Slovenca pa ne bi poslal na kakšen tečaj, izobraževanje….tako jezika kot kulture?
Kaj bi bil ta svet lepši, če bi tud okol sebe mal pogledal pa se ne tolk brigal za druge.[/quote]

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Ja točno tako. Tale primer je logična posledica prenaseljevanja tujcev:

Anders Behring Breivik, norveški množični morilec, je norveški državljan, skrajni desničar, ki je 22. julija 2011 izvedel napade v Norveški, v katerih je bilo ubitih 77 priseljencev (po večini mulitov)

Ta človek zdaj sedi v zaporu zaradi nebodijihtreba ( priseljencev ), če ne bi bilo vilkomerske politike v EU, nebi nihče umru in nikomur nebi bilo treba za zapahe.

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Jaz ti povem, kje je največji problem pri teh zunanjih to je pri ciganih, ki živijo na nevemkakšni državni podpori, delajo ne nič oz. kradejo in ropajo poštene slovence, kradejo bakrene žlebove, domače živali, kopajo krompir po njivah in pijani vozijo kot norci po prometnih cestah. Policija si ne upa niti migniti s svojim prstom, ker se boji, da bodo tudi oni nasrkali, potem pa imamo tukaj še raznorazne tolpe s kosova in to so ljudje, ki bi morali odditi in tudi slovencev je kar nekaj podobnih kalibrov, da imaš nekaj proti človeku, ki je dal toliko skozi, da se je vsega naučil in dal čez veliko žaljivk od tebi podobnih, je nekaj, česar ne bom nikoli razumel.[/quote]

Ah, za Himlerja je itak vse kar je južno od Kolpe ciganstvo 😉

Opletanje z jezikom ti v lajfu dostkrat prav pride, men je že parkrat pomagal 😉 tud pri zaposlitvi, če te zanima. Mi ni bilo potrebe nobene prošnje napisat, sam govort morš znat 😉 pa še kje drugje mi je opletanje z jezikom še kako prav prišlo. Tko da to ni glih bed ;)[/quote]

Ja men glih ta lastnost fali in je to kr bed, si velikokrat rečm, ku bi vsaj znal jezik vrtet pa bi čist u izi skoz pršu. ;)[/quote]

Itak, to je živa resnica.

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]

Ja točno tako. Tale primer je logična posledica prenaseljevanja tujcev:

Anders Behring Breivik, norveški množični morilec, je norveški državljan, skrajni desničar, ki je 22. julija 2011 izvedel napade v Norveški, v katerih je bilo ubitih 77 priseljencev (po večini mulitov)

Ta človek zdaj sedi v zaporu zaradi nebodijihtreba ( priseljencev ), če ne bi bilo vilkomerske politike v EU, nebi nihče umru in nikomur nebi bilo treba za zapahe.[/quote]
Vključi se v Himmlerjove črne brigade, pa očistite slovenijo hahaha.

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat
umirijo tudi notraji.[/quote]

Ne vem če sm glih prišlek, sm tuki rojena, ampak glede na raznorazne objave ki jih dostkrat preberm tuki mi je pa
čedalje bolj všeč da imam tud južnjaško kri in na to čedalje
bolj ponosna.[/quote]
kako se otrok slovenske matere proklamira za juzno. Tud Cankar je zatajil svojo mamo. Ergo v resnici si ”taprava” slovenka hahahahaha.

Ja točno tako. Tale primer je logična posledica prenaseljevanja tujcev:

Anders Behring Breivik, norveški množični morilec, je norveški državljan, skrajni desničar, ki je 22. julija 2011 izvedel napade v Norveški, v katerih je bilo ubitih 77 priseljencev (po večini mulitov)

Ta človek zdaj sedi v zaporu zaradi nebodijihtreba ( priseljencev ), če ne bi bilo vilkomerske politike v EU, nebi nihče umru in nikomur nebi bilo treba za zapahe.[/quote]
Vključi se v Himmlerjove črne brigade, pa očistite slovenijo hahaha.[/quote]

Pa kje si mi ti sosed? Nič ne pomagaš sosedi. Zdej si se pojavil, ko moram počas končat debato. Je pa bilo kr orng zanimiv 😉

New Report

Close