Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

Če je treba koga tukaj prijaviti je treba vas Slovence. Vi ste tisti, ki tukaj širite sovraštvo do vseh, ki niso Slovenci(vsaka čast izjemam.) Pluvate po Muslimanih, Hrvatih, Srbih v eni besedi, po vaše ‘č.efurjih. Zato bodi samo tiho in se ne oglašajte. Dokler boste vi provocirali, boste dobivali nazaj.[/quote]

Kot rečeno, prijavi vsakogar, ki bo širil sovraštvo in nestrpnost, pa se bo končno uradno izkazalo, če je dotični resnično to, za kar se izkazuje ali nekaj popolnoma drugega, plačani provokator z namenom, da se seje med ljudmi nestrpnost in sovraštvo.
Resnica bi te krepko presenetila.
Namreč, Slovenci živimo že od ex yuge v sožitju z ljudmi iz ostalih delov Balkana, od vrtca, pa do šole. Sosedje, prijatelji, znanci, tudi sorodniki.
Brez takih etiketiranj itd., brez kakršnihkoli trenj, v sožitju, strpnosti, spoštovanju.

Seveda, izjeme potrjujejo pravilo.
Kar za večino ne drži.

Sovraštvo in nestrpnost sejejo namerno in zavestno razne politične opcije, za njihov prid in v celotno škodo vseh, kar se je v zadnjih 26- tih letih že ogromnokrat pokazalo in dokazalo.
Namesto, da mali, pošteni ljudje delujemo skupaj in za obče dobro vseh nas, bomo dopuščali, da se z lažmi seje razdor med nami, za lažje upravljanje večine ljudi?
Nismo že vsi dovolj nastradali, prej in sedaj?
Res verjamete, da je med navadnimi ljudmi sovraštvo?

Zakaj je sploh potrebno ljudi spreti, če jim to ni v korist?
Vorašajmo se, kdo ima od tega kotist? Mali človek, res?[/quote]

Podpis pod to.
Bi pa prav rada vidla da me tista babetina prjav, pa da se soočim z njo da ji direkt v faco povem kaj si mislm o njej.

Kot rečeno, prijavi vsakogar, ki bo širil sovraštvo in nestrpnost, pa se bo končno uradno izkazalo, če je dotični resnično to, za kar se izkazuje ali nekaj popolnoma drugega, plačani provokator z namenom, da se seje med ljudmi nestrpnost in sovraštvo.
Resnica bi te krepko presenetila.
Namreč, Slovenci živimo že od ex yuge v sožitju z ljudmi iz ostalih delov Balkana, od vrtca, pa do šole. Sosedje, prijatelji, znanci, tudi sorodniki.
Brez takih etiketiranj itd., brez kakršnihkoli trenj, v sožitju, strpnosti, spoštovanju.

Seveda, izjeme potrjujejo pravilo.
Kar za večino ne drži.

Sovraštvo in nestrpnost sejejo namerno in zavestno razne politične opcije, za njihov prid in v celotno škodo vseh, kar se je v zadnjih 26- tih letih že ogromnokrat pokazalo in dokazalo.
Namesto, da mali, pošteni ljudje delujemo skupaj in za obče dobro vseh nas, bomo dopuščali, da se z lažmi seje razdor med nami, za lažje upravljanje večine ljudi?
Nismo že vsi dovolj nastradali, prej in sedaj?
Res verjamete, da je med navadnimi ljudmi sovraštvo?

Zakaj je sploh potrebno ljudi spreti, če jim to ni v korist?
Vorašajmo se, kdo ima od tega kotist? Mali človek, res?[/quote]

Podpis pod to.
Bi pa prav rada vidla da me tista babetina prjav, pa da se soočim z njo da ji direkt v faco povem kaj si mislm o njej.[/quote]

Glej, še enkrat, (kot tudi ti uporabljaš):
To sem napisala točno taista babetina, ki te bo prijavila, v kolikor se tvoja pisanja nadaljujejo v stilu, ki ga imaš. To je moj post.
V razmislek tebi in vsem, ki nekritično objavljate marsikaj, ko pa so posledice, pa je jok in stok.
Punca, pamet v glavo.

Kako je tista srbska: Najprej poglej in šele nato skoči?
Premisli prej, preden ti skoči iz ust in od tipk.
Pa še veliko lepih in srečnih dni!

Podpis pod to.
Bi pa prav rada vidla da me tista babetina prjav, pa da se soočim z njo da ji direkt v faco povem kaj si mislm o njej.[/quote]

Glej, še enkrat, (kot tudi ti uporabljaš):
To sem napisala točno taista babetina, ki te bo prijavila, v kolikor se tvoja pisanja nadaljujejo v stilu, ki ga imaš. To je moj post.
V razmislek tebi in vsem, ki nekritično objavljate marsikaj, ko pa so posledice, pa je jok in stok.
Punca, pamet v glavo.

Kako je tista srbska: Najprej poglej in šele nato skoči?
Premisli prej, preden ti skoči iz ust in od tipk.
Pa še veliko lepih in srečnih dni![/quote] Ma Jedi g.o.v.n.a. Evo še mene prijavi. Se mi tresejo že hlače.

Podpis pod to.
Bi pa prav rada vidla da me tista babetina prjav, pa da se soočim z njo da ji direkt v faco povem kaj si mislm o njej.[/quote]

Glej, še enkrat, (kot tudi ti uporabljaš):
To sem napisala točno taista babetina, ki te bo prijavila, v kolikor se tvoja pisanja nadaljujejo v stilu, ki ga imaš. To je moj post.
V razmislek tebi in vsem, ki nekritično objavljate marsikaj, ko pa so posledice, pa je jok in stok.
Punca, pamet v glavo.

Kako je tista srbska: Najprej poglej in šele nato skoči?
Premisli prej, preden ti skoči iz ust in od tipk.
Pa še veliko lepih in srečnih dni![/quote]

A me še nis? Pa kaj čakaš? A mislš da se bojim tvoje prijave? Ajde, v akcijo!

A ti mislš da če si Slovenka da lahk delaš kar hočeš, da obtožuješ kogar hočeš? Ne, nimaš te pravice niti je nikol ne boš imela. Basta!
Tud če si Slovenka zato nisi nič bolj vredna oz pomembna od mene ali koga druzga!
Za kaj oz za koga se pa sploh imaš? :)))

Kaj PANICARITE otroci.

Podpis pod to.
Bi pa prav rada vidla da me tista babetina prjav, pa da se soočim z njo da ji direkt v faco povem kaj si mislm o njej.[/quote]

Glej, še enkrat, (kot tudi ti uporabljaš):
To sem napisala točno taista babetina, ki te bo prijavila, v kolikor se tvoja pisanja nadaljujejo v stilu, ki ga imaš. To je moj post.
V razmislek tebi in vsem, ki nekritično objavljate marsikaj, ko pa so posledice, pa je jok in stok.
Punca, pamet v glavo.

Kako je tista srbska: Najprej poglej in šele nato skoči?
Premisli prej, preden ti skoči iz ust in od tipk.
Pa še veliko lepih in srečnih dni![/quote]

Še tolk poguma nimaš da bi pisala pod enim nickom :))) lajat znaš sam na skrivaj.

Hehe, ej sorry, ampak tista me je pa res raz.pizdila. Koji k… misl da je?

Glej, še enkrat, (kot tudi ti uporabljaš):
To sem napisala točno taista babetina, ki te bo prijavila, v kolikor se tvoja pisanja nadaljujejo v stilu, ki ga imaš. To je moj post.
V razmislek tebi in vsem, ki nekritično objavljate marsikaj, ko pa so posledice, pa je jok in stok.
Punca, pamet v glavo.

Kako je tista srbska: Najprej poglej in šele nato skoči?
Premisli prej, preden ti skoči iz ust in od tipk.
Pa še veliko lepih in srečnih dni![/quote]

Še tolk poguma nimaš da bi pisala pod enim nickom :))) lajat znaš sam na skrivaj.[/quote]

Res misliš, da je na netu kaj naskrivaj?
Punca, kolk si ti še naivno bitje, sebi v skledo pljuvaš.
Dj, pust stvari, ki še niso za mlečne punčare.

Še tolk poguma nimaš da bi pisala pod enim nickom :))) lajat znaš sam na skrivaj.[/quote]

Res misliš, da je na netu kaj naskrivaj?
Punca, kolk si ti še naivno bitje, sebi v skledo pljuvaš.
Dj, pust stvari, ki še niso za mlečne punčare.[/quote]

ZAČEPI in me čimprej prjav!!!
Drugač pa da te potolažm, vem dobr da se da odkrit katera si, brez skrbi 😉
Pač misla sm pod različnimi nicki se skrivat, bo zdej dobr, kapiraš?

Še tolk poguma nimaš da bi pisala pod enim nickom :))) lajat znaš sam na skrivaj.[/quote]

Res misliš, da je na netu kaj naskrivaj?
Punca, kolk si ti še naivno bitje, sebi v skledo pljuvaš.
Dj, pust stvari, ki še niso za mlečne punčare.[/quote]Bla, bla, bla in bla.

Mater, ti Južna si pa res potencial. Kakšno štalo si naredila iz ene boge teme. Ljudje so nori nate!!!!!!!
Kaj lahko rečem: Južno za predsednika……
In srečo imamo, da obstaja tak forum, da lahko svoje travme vsevprek stresamo.

Ti kr zajeb.avi, me ne gane, sm pa že večkrat napisala kaj me pa zares raz.pizdi 😉
Odgovorim pa lahk v stilu kot men paše, nima veze če je ona stara babetina jaz pa še punči, pa še zravn naivna :)))

Hm, ona lahk jaz pa ne, ni šans, malo sutra 😉

Ti kr zajeb.avi, me ne gane, sm pa že večkrat napisala kaj me pa zares raz.pizdi 😉
Odgovorim pa lahk v stilu kot men paše, nima veze če je ona stara babetina jaz pa še punči, pa še zravn naivna :)))

Hm, ona lahk jaz pa ne, ni šans, malo sutra ;)[/quote] I LOVE YOU JUŽNA.

Ti si pa s temi svojimi glupimi objavami o južnjakih kako garajo po cele dneve, kako delajo za minimalce, kako sam pi.čke iščejo….res že bolan bednik.
Tud če delajo po cele dneve, pa če delajo za minimalca, pa kaj, vsaj neki denarja imajo, ne živijo od pomoči države. Očitno so potem brezdelneži in prejemniki soc.pomoči vse sami Slovenci, pa v soc.stanovanjih tud, ne pa južnjaki kar znate dostkrat povedat.
Res ste eni pacienti, pišete kot vam paše, enkrat eno drugič drugo.
Zdej pa sam še čakam da prbiješ da Slovencev revežev ni, pa kako oni delajo za velik denar pa še to ne po 8h 😉

Južna, se ti ne zdi, da po jezi rit raste!

Povej, zakaj si tako agresivna, je to tudi lastnost južnih babetin?

Pustite južno pri miru mamu vam hebem.
Da ne bom jaz znorela.. Boste vsi tepeni.

Hahah kaj vam dela ena punči! Bravo dekle, kar tako naprej. Idioti najprej izzivajo in provocirajo konca potem si pa ti agresivna, jaoo
Si kar prava 😉

Kaj se pa ti, čifutsko sranje, tako vlečeš zanjo ?

Kaj se pa ti, čifutsko sranje, tako vlečeš zanjo ?[/quote]
Kje je zdej tista k bo prijavla eno južno?! A tale nacionalist pa lahko piše take?!?

Položil eno južnjakinjo, sicer joški rit vse okej, sex pa nič posebnega nobenga temperamenta samo dretje in stokanje pa smrdliv švic južnjaški, da o vaginalnih izločkih ne izgubljam besed.

Če je to tvoja želja, kar izvoli !

Položil eno južnjakinjo, sicer joški rit vse okej, sex pa nič posebnega nobenga temperamenta samo dretje in stokanje pa smrdliv švic južnjaški, da o vaginalnih izločkih ne izgubljam besed.

Če je to tvoja želja, kar izvoli ![/quote]

posluš, vedno so obupne sanje ko človek zadet zaspi. sej bo bolš 🙂

Kaj se pa ti, čifutsko sranje, tako vlečeš zanjo ?[/quote]
Kje je zdej tista k bo prijavla eno južno?! A tale nacionalist pa lahko piše take?!?[/quote]

Grda resnica pa lahko grozi?????????????

Položil eno južnjakinjo, sicer joški rit vse okej, sex pa nič posebnega nobenga temperamenta samo dretje in stokanje pa smrdliv švic južnjaški, da o vaginalnih izločkih ne izgubljam besed.

Če je to tvoja želja, kar izvoli ![/quote]
In pol si se zbudil bedni slovenček in si dojel, da si to vse sanjal. Hahaha. Aja pa še to. Kar se tiče higiene, nobene ne smrdijo več kot vaše slovenke.(preverjeno)

Admini!
Izbrišite to temo.
Kar je preveč, je tu mač.

Danes zopet dovolite linč?

Mon zopet dovoli kršitve človekovih pravic!

New Report

Close