Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

Ne kulturni slovenci so notranji problem, nekulturni prišleki pa so zunanji problem, če pospraviš zunaje se dostikrat umirijo tudi notraji.[/quote]
Seveda imas prav. Ne razume pa vsak.[/quote]

Ja res im je težko kaj pojasniti !

Ja men glih ta lastnost fali in je to kr bed, si velikokrat rečm, ku bi vsaj znal jezik vrtet pa bi čist u izi skoz pršu. ;)[/quote]

Itak, to je živa resnica.[/quote]
Juznjakov je tole. V resnici pa izgubijo dostojanstvo in integriteto. So kot navadne podlasice..lapa..pa samo da prodze. Precej ciganis navada tudi.

Ja točno tako. Tale primer je logična posledica prenaseljevanja tujcev:

Anders Behring Breivik, norveški množični morilec, je norveški državljan, skrajni desničar, ki je 22. julija 2011 izvedel napade v Norveški, v katerih je bilo ubitih 77 priseljencev (po večini mulitov)

Ta človek zdaj sedi v zaporu zaradi nebodijihtreba ( priseljencev ), če ne bi bilo vilkomerske politike v EU, nebi nihče umru in nikomur nebi bilo treba za zapahe.[/quote]
Vključi se v Himmlerjove črne brigade, pa očistite slovenijo hahaha.[/quote]

Zaradi takih kot so ti z velikim veseljem.


Vključi se v Himmlerjove črne brigade, pa očistite slovenijo hahaha.[/quote]

Pa kje si mi ti sosed? Nič ne pomagaš sosedi. Zdej si se pojavil, ko moram počas končat debato. Je pa bilo kr orng zanimiv ;)[/quote]
Misliš, da ti ne pomagam? Vedno sem v tvoji bližini soseda, nič bati.


Vključi se v Himmlerjove črne brigade, pa očistite slovenijo hahaha.[/quote]

Zaradi takih kot so ti z velikim veseljem.[/quote]Samo lahko mi ga sisneš in nič drugega. hahaha.

Ne vem če sm glih prišlek, sm tuki rojena, ampak glede na raznorazne objave ki jih dostkrat preberm tuki mi je pa
čedalje bolj všeč da imam tud južnjaško kri in na to čedalje
bolj ponosna.[/quote]
kako se otrok slovenske matere proklamira za juzno. Tud Cankar je zatajil svojo mamo. Ergo v resnici si ”taprava” slovenka hahahahaha.[/quote]

Ja lej, al Slovenka al južnjakinja, me ne mot niti eno niti drugo. Vem da čistokrvna Slovenka nism, to pa je tud vse. Pač lej, pol pol in mi je tako čist fajn. Se pa imam seveda majčkn bolj vseen za Slovenko, ker sm tuki rojena, v državo svojga očeta pa grem bolj poredk 😉 ampak karakter pa imam očitno bolj južnjaški 😉

Itak, to je živa resnica.[/quote]
Juznjakov je tole. V resnici pa izgubijo dostojanstvo in integriteto. So kot navadne podlasice..lapa..pa samo da prodze. Precej ciganis navada tudi.[/quote]

Jbg, nosim tud užnjaške korenine 🙂

Pa kje si mi ti sosed? Nič ne pomagaš sosedi. Zdej si se pojavil, ko moram počas končat debato. Je pa bilo kr orng zanimiv ;)[/quote]
Misliš, da ti ne pomagam? Vedno sem v tvoji bližini soseda, nič bati.[/quote]

Iiiiiiiii, kako lepo, sosed 🙂

Zaradi takih kot so ti z velikim veseljem.[/quote]Samo lahko mi ga sisneš in nič drugega. hahaha.[/quote]
Ne mu preveč ponujat. Tuki so same pedercine. Ne bo mogu revež spat od poželenja po trdem in velikem juznjaskem ticu.

Samo lahko mi ga sisneš in nič drugega. hahaha.[/quote]
Ne mu preveč ponujat. Tuki so same pedercine. Ne bo mogu revež spat od poželenja po trdem in velikem juznjaskem ticu.[/quote]Lep pozdrav zate grda resnica.

A ti tud napišm kdaj sva šla učer vn, kaj sva počela, kdaj sva dam prišla in kaj sva počela, pa kdaj se dans spet dobiva? Mislm hudo res da se en tolk briga za nekoga. Še moji starši se ne zanimajo tolk zame kot se ti, pa tud tip ne :)))
Ne morš vrjet res da obstaja tak folk. A ste slučajn Slovenci taki? Kar pa dvomm, glede na tiste s katerimi se družm.[/quote]

Kadar pa kdo napiše kaj takega, kar ti ne diši, se pa takoj pokaže tazoprni alter ego :))[/quote]

Pa vse je zreportirala o sebi, pol se pa jezi, kako o njej vse vedo haha.

Tud tebi pozdrav kolega.

Nad sabo če bi bil ta spodn. Tole precej resno zveni:

Kot ugotavlja OVSE v poročilu o svobodi govora na spletu, se rasistične skupine vse bolj in vse lažje združujejo ter se širijo. Svoja sporočila prenašajo prav po spletu, in sicer na portalu YouTube ter na omrežjih Twitter in Facebook.

OVSE poroča tudi o domnevno 25 pripadnikih specialnih enot Slovenske vojske in Policije, ki urijo neonacistične skupine.

Kar nekaj naciev ima računalniška podjetja registrirana v sloveniji. Kdo lahko z gotovostjo trdi, da niso hekerji in vas bodo na ta način našli in prešteli vam naredili sranje.

Sicer pa naj vam ga , boste vsaj nehal bit pametni , ki vam pristrižejo peruti.


Ti kar zamenjaj svoje posrane gate, za nas se pa ne sekiraj.


Ti kar zamenjaj svoje posrane gate, za nas se pa ne sekiraj.[/quote]

Se tudi ne bo sekiral, verjem.


Ti kar zamenjaj svoje posrane gate, za nas se pa ne sekiraj.[/quote]

Se tudi ne bo sekiral, verjem.[/quote]
Čakamo vas.


Cia pa mosad imata tud računalniška podjetja, ekstra za naci kljukce. Tako da naciji raje bodite pridni. Prosla je vam baba sa kolačima. Spet bi vi odprli lov na nemocne ženske, starčke in otroke. Pred pravimi moškimi pa v jok in na drevo.

Kadar pa kdo napiše kaj takega, kar ti ne diši, se pa takoj pokaže tazoprni alter ego :))[/quote]

Pa vse je zreportirala o sebi, pol se pa jezi, kako o njej vse vedo haha.[/quote]

Vsega o seb zihr nism napisala, kr neki pa. In glede na to da sm po njenem pisanju takoj vidla da je na tekočem o stvareh ki sm jih kdarkol napisala o seb, bi sklepala, da me ne sprašuje takih kozlarij kot jih je. To se sam vid kolk je baba firbčna, kako se briga za druge. Raz.pizdila me je pa zarad obtoževanja za neki kar ni res in ker tazga firbčnga folka ne prenesem. Pa še da en čekira kolk in kdaj je kdo gor, haloooo? Tud če bi bila 24/7 njo to čist nič ne briga. Jaz sm gor takrat ko men paše, ko imam cajt, ko se mi da kaj napisat, tako kot menda vsak, tud ti ane?
A zdej štekaš?

Če smo že pri tem, se pa teh nacijev lahk tud Slovenc boji ne sam ta južni.

Če smo že pri tem, se pa teh nacijev lahk tud Slovenc boji ne sam ta južni.[/quote]
Bentiš kolk debate!??! Midva z Yo_ sva se zmenila v treh relacijah!☺☺

Če smo že pri tem, se pa teh nacijev lahk tud Slovenc boji ne sam ta južni.[/quote]
Bentiš kolk debate!??! Midva z Yo_ sva se zmenila v treh relacijah!☺☺[/quote]

Ja jbg, včasih da kdo kaj pošteka mu je treba tud večkrat eno in isto objasnt 😉
Je pa res ja kolk strani je ratal iz ene bv objave 😉

New Report

Close