Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

južna, ne mantraj se tukaj z nekimi idioti, niso vredni, res.

Ma jedite govna, slovenci, svi po spisku. Gonite se u pizdu materno usrano.

Ja lej, za zdej se mi še da kaj prekomentirat, bomo vidl kolk časa še. Sm komi kakšn mesec prisotna tuki, mogoče še to ne.
Je pa res da včasih prebereš kaj pametnega, včasih pa gluposti, traparije, provociranja…zaenkrar mi je še luštn 🙂 itak pa še ca 2 al 3 tedne, pol grem pa v tople kraje za nek cajta, tko da ne bo cajta za mon 😉

A si si spet mal sposodil?

Ja lej, za zdej se mi še da kaj prekomentirat, bomo vidl kolk časa še. Sm komi kakšn mesec prisotna tuki, mogoče še to ne.
Je pa res da včasih prebereš kaj pametnega, včasih pa gluposti, traparije, provociranja…zaenkrar mi je še luštn 🙂 itak pa še ca 2 al 3 tedne, pol grem pa v tople kraje za nek cajta, tko da ne bo cajta za mon ;)[/quote]A si ti to gor napisala?

Ja lej, za zdej se mi še da kaj prekomentirat, bomo vidl kolk časa še. Sm komi kakšn mesec prisotna tuki, mogoče še to ne.
Je pa res da včasih prebereš kaj pametnega, včasih pa gluposti, traparije, provociranja…zaenkrar mi je še luštn 🙂 itak pa še ca 2 al 3 tedne, pol grem pa v tople kraje za nek cajta, tko da ne bo cajta za mon ;)[/quote]A si ti to gor napisala?[/quote]

Dobr me poznaš, vsaka čast 😉

Ne znaš napisati po južnjaško, zato se ne pretvarjaj. Prvo preveri, kako se to, kar si napisal-a pravilno, pa pol piši.

južna

deklica, ne izpostavljaj se tukaj.

A si ti to gor napisala?[/quote]

Dobr me poznaš, vsaka čast ;)[/quote]

Aja, to kar si citiral sm, sm misla da mislš tist drugo 🙂

Ti si pa s temi svojimi glupimi objavami o južnjakih kako garajo po cele dneve, kako delajo za minimalce, kako sam pi.čke iščejo….res že bolan bednik.
Tud če delajo po cele dneve, pa če delajo za minimalca, pa kaj, vsaj neki denarja imajo, ne živijo od pomoči države. Očitno so potem brezdelneži in prejemniki soc.pomoči vse sami Slovenci, pa v soc.stanovanjih tud, ne pa južnjaki kar znate dostkrat povedat.
Res ste eni pacienti, pišete kot vam paše, enkrat eno drugič drugo.
Zdej pa sam še čakam da prbiješ da Slovencev revežev ni, pa kako oni delajo za velik denar pa še to ne po 8h ;)[/quote]

Nič ti ne razumeš. Si prekratke pameti. Poanta je, da peechko na pediestal postavljajo.

Ne znaš napisati po južnjaško, zato se ne pretvarjaj. Prvo preveri, kako se to, kar si napisal-a pravilno, pa pol piši.[/quote]

Tega nism.
V bistvu pa pisat srbsko al hrvaško res ne znam. Po moje če kaj sama napišm v tem jeziku je enkrat srbsko drugič hrvaško 🙂 jbg, nisam se nikad učila taj jezik 🙂 naučila sm se tko ko sm poslušala, malo Srbe malo Hrvate, mal Bosance hehe. Tud moj oče doma govori slovensk odkar pomnim.

Ne more, ker je povprečna baba. Povprečne babe se pa hranijo s tem, da se moški zanimajo za njih, pa čeprav samo virtualno. Bolane so od potrebe po moški pozornosti.

Ti si pa s temi svojimi glupimi objavami o južnjakih kako garajo po cele dneve, kako delajo za minimalce, kako sam pi.čke iščejo….res že bolan bednik.
Tud če delajo po cele dneve, pa če delajo za minimalca, pa kaj, vsaj neki denarja imajo, ne živijo od pomoči države. Očitno so potem brezdelneži in prejemniki soc.pomoči vse sami Slovenci, pa v soc.stanovanjih tud, ne pa južnjaki kar znate dostkrat povedat.
Res ste eni pacienti, pišete kot vam paše, enkrat eno drugič drugo.
Zdej pa sam še čakam da prbiješ da Slovencev revežev ni, pa kako oni delajo za velik denar pa še to ne po 8h ;)[/quote]

Nič ti ne razumeš. Si prekratke pameti. Poanta je, da peechko na pediestal postavljajo.[/quote]

Džabe se vadiš zdej vn. Si že parkrat napisal take traparije, mislm da tud dans že, sam v eni dtugi temi, pa se nism hotla petljat tm ker sm kr nekak pričakivala da boš tud tuki napisal kaj podobnega 😉 in se nism zmotila 😉

veš kaj, zasmehovalne taktike pr meni ne delujejo. mene en boš prestrašila s tem, da mi boš pisala, da se ti moje izjave zdijo kretenske, ekr jaz absolutno ne pišem za to, d abi bil tebi všeč, ker mi nič ne rpedstavljaš. Mogoče boš imela s sovjimi prijemi več sreče pri f.ukotožnežih?

Zdej si jo grem pa zdrkat. Mi prov paše. Kurc, pa taka nedelja.

Ne more, ker je povprečna baba. Povprečne babe se pa hranijo s tem, da se moški zanimajo za njih, pa čeprav samo virtualno. Bolane so od potrebe po moški pozornosti.[/quote]

Kaj pa manjka povprečni punci? Nič. Itak da sm povprečna. Sam s to razliko da niti mal nism potrebna pozornosti, sploh pa ne moške. Ne petljite se z mano pa bo mir, čist simpl. Nism jaz kriva če se desci tolk oglašate. Sm pa kulturna da vsakmu če se da odgovirim. Odgovor pa je odvisn od spraševalca 😉

Bla bla bla, babe ste čist bolane od tega, da dedcem morate predstavljati nekaj, zato sploh nisi razumela tiste moje izjave. Pač, tebi je nepreddstavljiva ideja, da ti kakšnega tipa v seksualnem smislu niti kakšnem drugem smislu nič ne zanimaš.

Ah tud ti si idiot!

Res si veliko doprinesla temu forumu in bi te bilo res škoda izgubiti. Upam, da se odočiš, da boš ostala tu, za te žaljive komentarje pa se ne zmeni, ker jih pišejo samo zafrustrirani ljudje, ki niso v življenju ničesar dosegli in potem to svojo nesrečo in frostracije hočejo na druge prelit in to so tisti ljudje, ki se smejijo ob nesreči drugega ter drugim neprestano mečejo polena pod noge, da ne bi slučajno bili/imeli kaj več od njih.
Če posplošim so to ljudje, ki so sramota za Slovenijo in zaradi katerih je nas prave in zavedne Slovence sram, da živimo v tej državi.

Ena južna, ker prebiram si res zelo realno napisala in nič ne posplošuješ ter olepšuješ zadev. Poveš tako kot je in pika, ob tem pa dodaš še kakšnega emojija, da je vse napisano bolj šaljivo in malo razbiješ to resnost in fristracije na tem forumu.
Res bi bilo škoda, če bi te izgubili, bi pa z veseljem poklepetal s teboj tudi v reali, če bi se kdaj slučajno srečala, saj mi deluješ kot punca, ki ve kaj hoče in dela na tem, da bo to tudi dosegla in ni tako zafrustrirana kot večina folka na tem forumu.

Želim ti veliko uspeha in sreče in da bi se ti izpolnile vse želje in bi dosegla vse cilje na svoji življenjski poti, saj si le-to zaslužiš in te iskrice, ki jo nočeš ti ne more nihče vzeti. 🙂

LP

PS: Še tole bi ti rekel, da bi bilo res dobro, če se prijaviš (za to rabiš le svoj mail vnesti) in boš lahko potem nemoteno objavljala pod tem imenom, ker če si prijavljena drugi ne morejo objavljati pod istim imenom. Bi bil res zelo vesel tega, da ne bi bilo toliko zemede glede avtorja posameznega odgovora.

Ah zdej pa res vidm da nimaš pamet kot sam mislš da jo imaš.
Hahaha ta je pa dobra. Ja kr vse zaninam ja. Svašta res.
Dej še kaj prbij, še mal mam cajta za čvek 🙂

Bolj je različna kultura , prehrana, bolj je različen telesni vonj med narodi, komu kaj smrdi in komu kaj diši je pa stvar posameznika. Tisti , ki je dal kaj sveta skozi to dobro ve in je stvar čisto medicinsko razložliva. Tko, da kreg brez veze ! Samo kažete koliko malo je v vaših glavah!


I have never read that. Takole se pa civilizirano zrelo dekle ne izraza. Manjka ti bontona in kilometrine. Dama primitivce vedno ignorira (in zaradi tega jo celo najvecji primitivci zacnejo spostovati) ne pa da se sama spremeni v se vecje dzubre. To je Jerry Springer style bejba.


I have never read that. Takole se pa civilizirano zrelo dekle ne izraza. Manjka ti bontona in kilometrine. Dama primitivce vedno ignorira (in zaradi tega jo celo najvecji primitivci zacnejo spostovati) ne pa da se sama spremeni v se vecje dzubre. To je Jerry Springer style bejba.[/quote]
To ni pisala južna. Nekdo ji krade nick in se predstavlja za njo.

vsi ta spodnji na tečaj slovenskega jezika in predvsem na tečaj bontona.

New Report

Close