Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija

Evo, ker ne znaš prilimat 🙂
…pa malo športnega duha… brez panike, ker se približuje ura….:)
Srečno…zaključujem debato , pa daj si duška to je samom odraz panike 😉

Evo, ker ne znaš prilimat 🙂
…pa malo športnega duha… brez panike, ker se približuje ura….:)
Srečno…zaključujem debato , pa daj si duška to je samom odraz panike 😉
[/quote]

Ah tulipanka, pusti jih, preveč resno jemlejo vse to 😉

Evo, ker ne znaš prilimat 🙂
…pa malo športnega duha… brez panike, ker se približuje ura….:)
Srečno…zaključujem debato , pa daj si duška to je samom odraz panike 😉
[/quote]

ego pa imaš ane. Dokazuješ s tem. sem ti lepo skopirala, nikjer ni zapovedano, kako moram navesti tvoje besede. Že dovolj žalostno je to,da jih moramo pobnavljati, ker ti sama ne premoreš ugotoviti kateri komentar tvoje je na deveti strani.
Samo ne hinavi potem z neko spravljivostjo in nekim prijaznim duhom in ne vem kakšni še temi tvojimi hinavskimi floskulami.
pa čau.

…paničarka 😉

ego pa imaš ane. Dokazuješ s tem. sem ti lepo skopirala, nikjer ni zapovedano, kako moram navesti tvoje besede. Že dovolj žalostno je to,da jih moramo pobnavljati, ker ti sama ne premoreš ugotoviti kateri komentar tvoje je na deveti strani.
Samo ne hinavi potem z neko spravljivostjo in nekim prijaznim duhom in ne vem kakšni še temi tvojimi hinavskimi floskulami.
pa čau.
[/quote]

ego pa imaš ane. Dokazuješ s tem. sem ti lepo skopirala, nikjer ni zapovedano, kako moram navesti tvoje besede. Že dovolj žalostno je to,da jih moramo pobnavljati, ker ti sama ne premoreš ugotoviti kateri komentar tvoje je na deveti strani.
Samo ne hinavi potem z neko spravljivostjo in nekim prijaznim duhom in ne vem kakšni še temi tvojimi hinavskimi floskulami.
pa čau.
[/quote]….paničarka 🙂
sprosti se, pred nami je krasna tekma :)))

….paničarka 🙂
sprosti se, pred nami je krasna tekma :)))
[/quote]
Če v zgornjem zapisu razbereš paniko, potem je s teboj nekaj resno narobe.
Imaš očitne halucinacije.
Očitno so tovrstna tvoja pisanja in obsodbe drugih res izraz tvojega ega, kjer samo napadeš druge z nekimi nerealnimi in neresničnimi sodbami, samo da iz ega udariš po sogovorniku, četudi nesmiselno in neresnično.
Sprosti se ti,da ne boš tako pod vplivom tvojega ega. Upoštevaj sama torej ta svoj nasvet. ti ne bo škodilo.

Jaz razumem, da v Sloveniji na tem SP ne navijajo vsi za Hrvaško. Zakaj bi?
Ne razumem pa tega, da se s strani nekaterih slovenskih nacionalistov zdaj vodi taka gonja po tistih Slovencih, ki navijajo ravno za Hrvaško. Kako so izdali domovino, kako navijajo za sovražnike in še in še. Tega je poln internet!
A če navijaš danes za Francijo, je pa vse ok s tabo? Si lahko še vedno ponosen Slovenec?


Zakaj pa ne smel Francozom privoščiti zmage ?
So Hrvati več vredni od Francozov ?
Vsak naj navija za kogar hoče. To bi naj bilo bistvo športa. Ne pa nek nacionalizem.
[/quote]

Točno to, vsak naj navija za kogarkoli že hoče.


Če v zgornjem zapisu razbereš paniko, potem je s teboj nekaj resno narobe.
Imaš očitne halucinacije.
Očitno so tovrstna tvoja pisanja in obsodbe drugih res izraz tvojega ega, kjer samo napadeš druge z nekimi nerealnimi in neresničnimi sodbami, samo da iz ega udariš po sogovorniku, četudi nesmiselno in neresnično.
Sprosti se ti,da ne boš tako pod vplivom tvojega ega. Upoštevaj sama torej ta svoj nasvet. ti ne bo škodilo.
[/quote]Tvoj recept je pisan samo nate…ne ga drugim podtikat…pa kar večjo dozo vzami…bo panika popustila…aja pa nicke štepaš, kot jas kamenčke zbiram :)))).

Ah tulipanka, pusti jih, preveč resno jemlejo vse to 😉
[/quote] 🙂 ahahaaaaa kaj ne vidiš, da mi malo paše….danes sem zlobna :))))
.


Zakaj pa ne smel Francozom privoščiti zmage ?
So Hrvati več vredni od Francozov ?
Vsak naj navija za kogar hoče. To bi naj bilo bistvo športa. Ne pa nek nacionalizem.
[/quote]

Preveč čokoladnih imajo za nacionalistična hrvaška (Antilopina) čustva. 🙂
Kot da ima veze, kdo zmaga in za koga navijaš oz. če sploh gledaš nogomet, kjer vidiš le veliko primitivizma, tako med navijači kot med samimi igralci.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Preveč čokoladnih imajo za nacionalistična hrvaška (Antilopina) čustva. 🙂
Kot da ima veze, kdo zmaga in za koga navijaš oz. če sploh gledaš nogomet, kjer vidiš le veliko primitivizma, tako med navijači kot med samimi igralci.
[/quote]Super napisano. Ti ki imaš izkušnje z igro, med dvema ognjema 😉

🙂 ahahaaaaa kaj ne vidiš, da mi malo paše….danes sem zlobna :))))
.
[/quote]

:)))

Totalno si bolana.
Zanima me, koliko si stara?

Da si lahko tako fukjena.
[/quote]

25


Zakaj pa ne smel Francozom privoščiti zmage ?
So Hrvati več vredni od Francozov ?
Vsak naj navija za kogar hoče. To bi naj bilo bistvo športa. Ne pa nek nacionalizem.
[/quote]

Misliš, da Hrvate briga, ker ti zanje ne navijaš? Fučka se jim zate. Sploh pa močno dvomim, da lahko nekdo, ki samo zelenjavo in sadje žveči,dobro igra nogomet. 😈

Misliš, da Hrvate briga, ker ti zanje ne navijaš? Fučka se jim zate. Sploh pa močno dvomim, da lahko nekdo, ki samo zelenjavo in sadje žveči,dobro igra nogomet. 😈
[/quote]
Kakšne hude frustracije….Zdaj bi si radi na podlagi neke tuje zmage zdravili svoje komplekse. To pa ne deluje.

Misliš, da Hrvate briga, ker ti zanje ne navijaš? Fučka se jim zate. Sploh pa močno dvomim, da lahko nekdo, ki samo zelenjavo in sadje žveči,dobro igra nogomet. 😈
[/quote]

Ena južna alias antilopa nehaj že.
Tečna si.

Misliš, da Hrvate briga, ker ti zanje ne navijaš? Fučka se jim zate. Sploh pa močno dvomim, da lahko nekdo, ki samo zelenjavo in sadje žveči,dobro igra nogomet. 😈
[/quote]

Odevat se v zastave in vzklikat razne nacionalistične parole, v sebe zliti pivo za boljše navijaško vzdušje in vpitje pijanih telet, to je bistvo športa, kjer posebej nogomet izstopa po “visoki kulturi”. 🙂 Ne , temu se reče izkoriščanje športa za celjenje nekih manjvrednostnih kompleksov. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Odevat se v zastave in vzklikat razne nacionalistične parole, v sebe zliti pivo za boljše navijaško vzdušje in vpitje pijanih telet, to je bistvo športa, kjer posebej nogomet izstopa po “visoki kulturi”. 🙂 Ne , temu se reče izkoriščanje športa za celjenje nekih manjvrednostnih kompleksov. 😉
[/quote]
Z izumiranjem zdrave pameti, je izumrl tudi športni duh.

Misliš, da Hrvate briga, ker ti zanje ne navijaš? Fučka se jim zate. Sploh pa močno dvomim, da lahko nekdo, ki samo zelenjavo in sadje žveči,dobro igra nogomet. 😈
[/quote]
Potem jih ne briga tudi, če zanje navijamo? Aja, pa v kakšnem smislu to ‘briga’? A v tem, da posledično nimaš pojma o nogometu, kot si sama napisala?

Spet en dokaz več, da mv glasbi in športu ni meja, jo le nekateri instant ustvarjajo 🙂

Novak Djoković danes pred tekmo-javna izjava

Navijam za Hrvaško.

Gremo Noleeeeeeee, gremo HRVATSKA :))

Gori sveeee:)))

Gremo Noleeeeeeee, gremo HRVATSKA :))

Gori sveeee:)))
[/quote]


[/quote]

Da čitav svjet vidi tko su i šta su Balkanci :)))
Idemooooo

Kdo jim ne privosci? Torej po tvojem mnenju moras po defaultu navijati za sosede, al kako? In ce ne navijas za Hrvate, si a priori zavisten? Za koga so navijali Hrvati na ep lani? Za nas ali Srbe? Kako lahko argumentiras s komentarjem : “ker so sosedje!”?
[/quote]

Žal v komentarjih vidim samo zlobo in zavist, še vedno pa mislim, da so prvi sosedje, ki jim privoščim zmago, saj so francozi oddaljeni in še ne vedo kje je Slovenija, imajo nas za nekaj balkansko južnega in nas ne cenijo niti ne spoštujejo. Še mi sami se ne in tega ne moremo pričakovati od drugih.

New Report

Close