Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu I did it! :)

I did it! :)

Čestitam, samo avto pa meni ne diši preveč. Raje uživam več ur, vmes pod tušem, na tleh, na mizi… kjer se pač da, kar pa je v avtu precej omejeno.

Ampak včasih paše tudi avto..sploh, če je to zelo redkoooooo;)) in spontano.

hahahaha, vidiš da si res:-))))

Mhm. V avtu, sredi kakšne hudo resne debate, mi rokica sama od sebe uide v njegovo mednožje. Takrat, ko to najmanj pričakuje. Sledi packasto prišepetavanje z dotiki ustnic in jezička na ušeska in je kriza. Kje zapeljat s ceste. Paše vsake toliko časa…

Hudič, se mi ne da delat. Same piz*darije mi hodijo po glav. Pa tebi Kir?

Je precej ok slišat, ko mi priznavaš da sem moški. Po plenicah pa jasno da dišim lejo. Sej previjam, porkaduš! :))))))))

En mal piskr pristavim. 😉 Men se tut ni dal delat pretežni del lanskega leta pa sem imel skozi sestavljanje zaključnega računa (januar – marec) glavo polno skrbi. 😉

Me je pa zato manj ku*rec bolel, to je pa tut res! :)))))

Ti le pridno previjaj še naprej…

O prepovedanem, nakladanju, fantazijah, … :)))))))

Ti kar pristavi lonček. Pride tako. Drugače imam rada narejeno vse sproti, ker namesto mene ne naredi nihče, pa še kasnej te zabaše. In, če imaš sproti narejeno, ostane čas tudi za piz*darije v glavi in tako. Kakšen dan vmes se pa prileže day off.

Bom muca. Z veseljem. Še kar nekajkrat in relativno dolgo časa. ;))

Men ne sam piz*darije, ampak kar piz*da!:-))))))))

Na, zdaj je pa spet jezna naša JAZica! Sam kar seješ, boš tudi to žela!

Sicer ne se jezit, od jeze ritka lohk zraste pravijo; pol pa ne boš več tako hudičevo dobra baba!:-)))))
Kar lepo v sončka poglej in se nasmej. Tko! Sam da bo po moje!

Nihče se ne bo branil rite Jenifer Lopez..torej mi lahko še mal zraste;))…
Toliko o jezi in kje za porkamadona ti mene bereš, da sem jezna…bemti bom res jezna..hihi
Jezna sem še doma redko..bom pa tule..ne izzivi me Kir in sploh ne s tem soncem dons že ves dan..ker delo kliče in sonce bo moralo počakati na popoldne, ko me čaka nabiranje regrata..greš z menoj tja na jaso ob gozdu, jaz se bom zapeljivo sklanjala..ti boš pa za menoj stal in….;))

:))))

Pošiljam ti en veliiik sočen poljub. Zakaj? Ugani…

….. uf, sploh če boš brez spodnjic, le v krilu…. Te bom pač nabijal od zadaj… Zdaj pa res izzivam: pripeljal se bom mimo, ustavil in meni nič, tebi nič: vzel ga bom iz hlač in ti ga potisnil noter…. Če bo slučajno soseda, pa kaj pol:-))))))

hmmm, ker sonce sije? hahahaha

Tud med drugimi. Zamenjal si podpis.
Cmok

Če jo pa boli:-))))

Ah Kir, boš ti poskrbel zanjo, pa bo. Ti to obvladaš. V to ni dvoma.
Bi meni tudi pomagal?

Če bi tebi, bi tudi sebi!:-)))
Tvoj ukaz je moja želja!

No, packi! :9 Pol bom pa mal povedla…ampak to še ni to…morte počakat, da z njim opravim v postelji—-takrat pa bo za pisat in takrat se bo marsikomu kaj dvignilo in ovlažilo….:)

Najprej pijačka, sproščen pogovor….cuba libre s kislo limeto….ščemenje po trebuščku in prav tako v mucki….mm, pogovor teče…oba komaj čakava, da natakar prinese tisti preklemani račun….da se čimprej pobereva užit drug drugega…..mmm, za hotel-prepozno,ni idej kam…..greva se malo vozit,reče…..kri mi butne v vse delčke telesa, bradavičke nabreknejo….ko gledam njegovo črno kozjo bradico in si že želim, da me bo božala po moji….mjav……vsedeva se v njegov nadvse udoben in prostoren avto….alkohol se mi malo pozna v glavi….plavam……fantaziram in si ga nenormalno želim…kot da ne bi sexala že en teden…:)….v avtu prijetno toplo, ustaviva na kraju, kjer je čudovit razgled, ampak zanj me nič ne briga…ugasne luči…popolna tema…znotraj zaklene avto….da mu ne pobegnem…..kje za hudiča so njegove roke?!…nekdo ga čaka…stole pomakneva v ležeč položaj….on nagne mojegaaa….nejprej mi pove, da se že odkar me je srečal, želi zakopati med moje lepe, pokončne in poželjive joškice…dovolim mu….znori in me prične slačit….nenadzorovano….odveže mojo majčko in odpne pas…..jeziček potuje….od vlažnih, polnih ustnic, po vratu, po ušesku….mmm…po bradavičkah, ki so v tem času od samega vzburjenja mmmoooočnnnooo nabrekle in se mu ponujale…vzdihujem in si ga čimprej želim čutit v sebi…zanima me, kaj se skriva v njegovih hlačah, zato ga napadem jaz, ravno ko se približa že močno mokri muci….odpnem pas, gumbek, ki je že napet in vidim nekaj prijetnega in trrrdddeeega na otip….takoj si želim, da ga poskusim s svojimi ustnicami….vidim, da si tudi on želi, da ga malo poljubljam….mmmmm, kako je čist in prijeten in urejen……popoln užitek…trd….ližem, ližem…..ga dajem v usta….z dolžino sem zadovoljna…taprava batina…..moja muca pa že hrepeni…ne smem je več pustit čakat, zato mu nakažem, da me obdela…..mmmm, jeziček in bradica na mucki…fantastično….mjav…..vesel je, ker sem urejena…..ker je muca spedenana….črtica za umetniški vtis…….mjav…….v sebi začutim njegove prstke…ooo, kako paše…..malo še v ritko….reče mi, da bom v postelji najebala….nor je name….liže me povsod…po trebuščku….gladi moje gladke noge…vpraša, če sem zaščitena…..ne več….torej…kondom…v vsakem primeru…..hmmm, jeza nad plastiko…..ne maram, ampak v tistem trenutku mi je bilo važno samo,da ga začutim….ustvariva položaj, ki nama je pasal, nogice v zrak in me začne fu*kat…mmm…njegov jeziček je še vedno povsod po meni….po bradavičkah….ušeskih…..jaz pa ga z nohti gladim po možatih prsih…njegov”lanac” me boža po oprsju, medtem ko me on…nateguje…in še….in še…..in še…..v meni gori……njegove roke vodim po sebi…..tam kjer si želim njegovega dotika…mmm…kako velike roke….lepe…urejene…..kako on diši…nenormalno…njegov vonj me spravlja ob pamet…..ližem ga po prsih…..po njegovih bradavičkah, ki jih nežno grizljam…..zaželela sem si še malce grobosti…..da bi me vzel malo bolj na trdo…..ampak avto…hmm..potem mu je prišlo…..rekla sva, da v avtu ne bova špricala…..ampak v postelji…..bova drug drugemu spila sokove iz telesa……
Pospravi poln kondom, nekaj časa še leživa vsak na svojem stolu, totalno v nebesih, pa čeprav mi ni prišlo….še bi…..ampak ura je pozna, on ima daalllleeečččč do doma…..še si želiva drug drugega…..ena noč nama ne bo dovolj…..poljublja me…..boža….nežno…..ljubeče…..pomaga mi, da se oblečem….in obujem svoje ”štikle”. ….kakšne pol ure sva se še ljubkovala, potem sva se odpeljala…njegove roke so bile še vedno v mojem mednožju…vedel je, da si ga še vedno noro želim…in da meni enkrat ni nikoli dovolj…..pripelje me do avta, zaupa mi, kje se naslednjič dobiva….vroče se poljubiva…….in se posloviva……odpeljeva se vsak v svojo smer, oba blažena (on nekoliko bolj…).

Pazi, v roki bom imela nož, saj veš, nabirala bom regrat in kako bo potem brati v črni kroniki, med nabiranjem regrata mu ga je odrezala..ajujjj;))

Veš kaj, za kiklco in spodaj brez je pa še mal premraz, potem počakaj, da travca ozeleni, da v mesecu izgine črka r , da sonček pokaže večjo moč, ja takrat bomo pa packali po travci;))..do takrat pa le sanji kaj je pod kilco..no bo..hihi

No, zdaj pa imam jaz hudiča. Mačka, dobr si tole opisala. Zdaj sem ti pa že kar malo fouš za sinočnje užitke.

New Report

Close