Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu I did it! :)

I did it! :)

Aj, JAZ-ika, packa! 🙂

Teb pa res domišljija dela, draga moja…hmmm…na to sploh nism pomislila….bi mogu bit pa res fajn plavi dec….ampak jst bi si kr oba prvoščla….fajn bi blo, če bi mel marico….več placa…:)) No, pa ker policisti nikoli ne hodijo sami, bi bila dva….u….pi*zda bi me nategnal…pol bi pa mela za en čas dost, mnde…..do petka…:))

Zanimivo…..mmmmjav….

“Preseneča me….mislila sem, da je drugačen, sej veste….jebač….ena nova črtica v knjigici avantur…ampak ni….dejansko ga zanimam…..ah, moški!!!”

Tuki te bom mal ustavil. Uživaj in iznori se, ampak s pametjo.
BTW: Hlače so mi prilično otrdele, ko sem bral tvoje “poročilo”. Kljub telegrafski obliki. Cmoka na čoftico. 😉

:)))))))))

Mmmmmmmmmm, KIR! :9

Rajcaš……vlažiš…..mmmm…..ščemi………:) Mjav

Kje te lohk že najdem?! 🙂

Kaj je,diskretni?!!! 🙂

Bi si me ti tud rad privošču, ali imaš trenutno izpraznjeno ‘batino’?

Zakaj ta nsmešek? Je packast? :9

A veš, mucek?! Sej v bistvu mi dol visi, če ga zanimam ali pa če čuti kaj do mene….važn, da me še kdaj dobr po*fuka! Mjav

Jasno?!! 🙂

Tiho bodi..si me zrajcala in bo moj mel dons mene na mizi namest kosila bemti! Sm mu že poslala sms,))..akcija čaka..sam ne vem, naj bo pizza z jajčko ali brez..hihi

Ti kar izzivi, veš, da ti ne bi dala toliko let, kot si jih napisala..kar obvladaš ti zadevce vidm,))…si mi kjut..dva imeti ob sebi…uffffffffbod tih in pejmo delat..no jaz pa zdaj res dons ne pogledam več sem..sami packi hihi;))

Se smejim ..merki se ti njega, še bolj ko mene, ta trenutek ima obdobje ko se goni..mu redko kdo uide, še moje koleno se mu zdi zelo uporabno;))hahaha;))..oh Kir..dons je neki v zraku ti rečm..za popizdt, moram delat pa kle afne guncam..grrrrrr!

Ljubi, še vedno čakam na tvoj klic, pa ne pokličeš. Saj veš kam…. Cmok

Mhm. Zna bolet….

:))))) packa! Priporočam….Z JAJČKO! (z dvema)…..
Pridna bod, pa ”dober tek”…naj ti tekne…..

P.S. Pa pazta na mizo….je že ziher čist zmajana…..

Pupa, lep dan, pa čim manj dela! 🙂

Kak šele ti mene mačka! Na pravem mestu sem!:-))))

V Ameriko ljubica al kam?

Točno tja in 5 min naprej. :))
Kam si ušel srček? Cmok

Jaz sem ves čas devu:-))))

Tu sem punči

Mmm.. punči že dolgo časa nisem bila. Paše to slišat. Kaj pa ti rad slišiš?

Le kaj bi blo ko bi ga dons oba – ti in tvoj pes fasala? hahahahahaha

Hm, zavisi.. Pri seksu najbolj packaste besede! Tega edino pogrešam doma

Sva že dva.:)))

Spet! mater

Ti resno, tako znana se mi zdiš, a kljub temu ne vem kam bi te dal in zakaj taka globoka ilegala. Vsaj prvo črko prejšnjega nicka napiš, bom že skvačkal

Iz osebnih razlogov. Bilo je malce nepazljivosti, pa… Vsega vsakomur tudi ni treba vedeti. Vsaka šola nekaj stane.
H

Aha, brez veze sem spraševal. Se mi je zdelo.
Ja, tud jaz sem se že orng nasadil. Ko bi mi vsaj prišlo!:-)))))

:))) Ja pa razen problemov nimaš nobene koristi. Da bi vsaj zaradi tega kaj več dobila….

Cmok!

New Report

Close