Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu I did it! :)

I did it! :)

Cmok.

Zadnjič mi tega ni hotelo poslati, zdj sem pa že zamudil:-). No pa vseeno:

Zakaj nebi raje prej končala s svojim fantom. A tvoj fant sploh še hoče biti s tabo? Ker mene samo nekaj malega moti, včasih se bojim, da punce še veliko bolj negativno oz. kritično gledate na partnerja, če pride do tega, da se “zatrapate” v nekoga drugega, kar je seveda normalno. Potem te začnejo pri parterju motiti pa že res malenkosti, nekako ti je celo malo v napoto. Seveda pa njemu ni nič jasno od kje take spremembe, zato je lahko še bolj “tečen”. In vse skupaj se stopnjuje do tistega trenutka. A se strinjava v tem? No hočem samo reči, da upam, da tvoj zdajšnji fant pač res ni preveč zaljubljen vate in da ga ni “škoda”. Seveda ti nočem soliti pameti in ti želim obilo užitkov z uglajenim gospodom.
Lp in ne pozabi na zaščito, ki so ti jo vsi po vrsti pozabili priporočiti:-)

Točno to, ampak tega se v takih trenutkih ne da ustaviti, žal ali pa na srečo, kaj pa vem. Kot sem rekel, upam, da jo fant res ni vreden in da ji ne bo žal. Sploh pa je brez veze nekaj razglabljat in pametovat, ker itak se zgodi, kar se pač zgodi. Vse ima nek namen, kakršenkoli že ta je.
Upam, da zdaj folk ne bo preveč moraliziral, ker preden je prišlo do tega ni kazalo da bo. Če jo bo kdo skretiziral je budala. Je še mlada, tko da, kaj vse jo še čaka v življenju:)
Čav.

Zakaj bi si upal it stavit, da ti ne visi dol in da bo znalo bolet. Ne verjamem, da se nisi zaljubila? Če se pa res nisi in ti je res vseeno, potem pa samo uživaj. Napiši, kako bo po malo daljšem obdobju, me res zanima?

Heep, opažam, da sva na isti valovni s podobnimi izkušnjami. Spominja me nase, ko sem bila v njenih letih, zato ji drugega ne bom rekla kot sem ji že -uživaaaaj.

Dragi HEEP!

Naj ti najprej povem, da sem se zaščitila, brez skrbi….:)
Moj tip oz. partner je že pred enim leto rekel, da ni več zaljubljen vame – če sem pripravljena bit v taki vezi…pa sem rekla, da sem, ker sem bila takrat nora nanj! Potem pa se je to, kar je dejal začelo kazati na vsakem koraku – znašanje nad mano, tečnoba, zadiranje, laganje, zapostavljanje….ni vse tako enostavno, a veš? Vsem je tako lahko nasvete talat, ampak ko si enkrat v tem, drugače gledaš na stvari…to sem že napisala…
Ja, drugače se pa strinjam s tabo, da si bolj dovzeten za partnerjeve napake in slabosti, kot prej….ne, v mojega gospoda nisem zatrapana, mi je pa všeč njegova pozornost…mi godi…
To bi bilo to…brez skrbi, bom skrbno poročala o svojem ‘vročem’ življenju….z mojim g.Pomembnežem….:)

Čaw, Heep….rada te ma Rianna

Srečnež.

Kiru sem se nasmejal, ker stari zna napisat. Večkrat kot sam’ ponavadi enake misli.

Sicer pa moj nasmeh več al manj je packast. Precej packast.

Če je pa tako, potem te že veliko lažje razumem glede g. Pomembneža, ne razumem te pa, kaj sploh še počneš z fantom, ki ni zaljubljen vate? Razen, če nisi mogoče še vedno ti v njega? Ali pa, da nočeš od njega stran zaradi drugih, recimo “materialnih” stvari? Mogoče si že veliko prispevala v to zvezo, pa ti zdaj ni vseeno vsega pustiti? No ja kakorkoli, upam da tvoj fant ni preveč agresiven in da ne bo česa zvedel. Imej se čimbolje, čeprav moram reči, da sem bil sam v precej podobni situaciji, recimo mal obrnjeni verziji, pa se nama na koncu nikakor ne izide najbolje. Če bi se lahko vrnil nazaj in bi takrat katero odločitev sprejel drugače, bi jo vsekakor poizkušal. Ampak če, če, če….
Seveda pa se ti le imej lepo in uživaj;-)
Lep pozdravček od filozofa:-))))) Hecam se!

Heep!

Kaj še delam s takim fantom, ki ni zaljubljen vame?!Hmmm….problem je v tem, da sem bila jst na začetku oz. oba nora nanj, on pa name…..in ko je men on rekel, da ni več zaljubljen vame, ampak da rad me pa ima, sem mu jaz odvrnila naslednje :”Bom jaz ljubila za oba!” Ok, pa je en čas šlo, potem pa kot sem rekla, so se začel kazat znaki oz. posledice tega, na kar me je opozoril. Glede materialnih stvari lahko kar pozabiš, ker nima NIČ svojega, je le študent…ti pa vsi vemo, da nimajo denarja, razen če jih starški ne zalagajo – v glavnem, njega ne! Strinjam se pa s tem, da sem zelo veliko vložila v to zvezo, veliko stvarem sem se odpovedala, se morala prilagodit, skratka, res pa je tudi, da v teh dveh leti človek čuti – normalno. Pa čeprav ne tiste najstniške zaljubljenosti, ampak tisto, kar imenujemo navada, rutina…Torej, ko pa te zagrabi takle dec, pa se v teb spet prebudi tista živčnost, adrenalin, želja in hrepenenje po nekom novem, svežem….želja po drugačnem…mah, kaj ti razlagam, to je že VSAK vsaj enkrat izkusil na lastni koži….Upam, da zdaj ŽE kaj bolje razumeš situacijo…sicer pa….

ZDAJ JE ŽE, KAR JE!!! STORJENO!!! NI POTI NAZAJ!

Čaw, Heep…Pozdrav od Rianne

Rianna, nekaj me zanima. Glede na to, da je vajina ljubezen “mrtva”……..ali sexaš z njim?
To me zanima čisto resno in ne bi tukaj javno povedala zakaj.
Te pa popolnoma razumem glede tvojega “skoka čez plot”.

Sej najina ljubezen ni tko ”mrtva”. Ampak ni to tisto, kar bi moralo bit….
Drugače pa sexava, ja…na veliko….tega pa ne morm zanikat, da je v postelji pravi car in VEDNO poskrbi zato, da sem JAZ zadovoljena, pa četudi on ni…Zaradi mene lahko poveš, zakaj te to zanima!?!

Pozdrav od Rianne…..cmok

OK, torej je med vama še neka ljubezen, neka čustvena napetost!?
Ker brez nje jaz ne morem sexat.
Je pa res, da smo ljudje zelo različni.

Seveda je še med nama nekaj…normalno…..brez nekih čustev itak da ne bi mogla sexat in uživat….

Joj, joj moja Rianna, sem vedel, da ne bo tako preprosto, samo želim si, da se vam bo na koncu vse lepo izšlo, najbolje da fantu tega nikoli ne poveš. Kako je pa z njim, misliš, da je tudi on že kdaj kaj imel s katero?
Ja res upam, da ne boš imela kakšnih prehudih problemov.
Lahko noč, ti poredna mucka;-))

Pater?

pa še res je blo, no edin pes je brez ostal,))

Blagor mu:-))))))))))

psu ane..sej sm mu jaz tud to govorila, ko je renču, ker sem ga podila stran do ljubke psičke;))

In to celo s polnimi usti! kakšna neuglajenost:-)))))

pack, sama packarija te je in to že navsezgodi…mislm…hihi

Boš rekla da spermo ti ven pljuneš?? Kar na preprogo? Bolj enostavno je dol pojest, vsaj čistit ni treba:-)))))

ne, jaz si jo raje razmažem po telesu, veš kako je potem lepa napeta koža;))

To sem pa že kar nekajkrat slišal. Jasno, čiste beljakovine:-)))))

no vidiš…povej svoji doma…ne bo rabla več kupvat dragih kremc..hihi..pa še tebi bo velči užitek, ko bo tvoj sok po sebi mazala;))

New Report

Close