Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu I did it! :)

I did it! :)

Za vaju dva bi poskrbela jaz. Nisem ukazovalna, znam drugače pripeljat moškega do sebe. No ja, ko je enkrat pri/na/v/za meni (o), ko sem v tisti ekstazi, potem znam pa hitro pokazat in ukazat kaj hočem.

Packica..hihi

O madona, zdaj si nam pa dala skomine po prepovedanem,))..in kako je danes..sta se že kaj slišala..kako se obnaša..to me skoraj bolj zanima..kakšen imaš filing..je to to…;))..uživaj mala, take zgodbice ti bodo marsikdaj pričarale nasmeh na obraz in si boš lahko rekla..ni mi žal;))!hihi

Opisala si pa tko doživeto, da je še mene zaščemelo..uffff,bravo!

Mačkici dragi!

Moram povedat, da mi ni žal in da bi to storila še in še in še in še…..ja, nasmeh na obrazu je…non stop…:)))
Ja, včeraj po dogodku mi je že poslal sms, da se nadvse veseli najinega naslednjega srečanja, danes zjutraj pa me je prav tako že poklical , me vprašal kako sem spala in mi zaželel lep dan….mjav!
Preseneča me….mislila sem, da je drugačen, sej veste….jebač….ena nova črtica v knjigici avantur…ampak ni….dejansko ga zanimam…..ah, moški!!!
Ženska jih takoj obnori, le če se pravilno loti zadeve…..:)))

Upam, da sem vam z mojo dogodivščino dvignila libido….:)))

Pridne bodte….rada Vas ima Vaša in samo ena……Rianna…cmok

O ti packa prijetna, kako me je zagrabilo! Mater bi ti jaz ta trenutek napolnil do vrha, brez kondoma, grobo in na na hitro, uf! Kaj mi delaš mačka packasta, o bi te!!!

Kljub temu da manjka pika na i, ker te on ni do konca zadovoljil. Jaz bi te!

Briga me mraz, briga me r v mesecu; če boš imela vso zavito, toliko slabše zate! Kajti strgal bom s tvoje ritke vse, pa če 1000 sosedov gleda in če mi prec tiča odrežeš!:-))))

mmmmm, si te predstavljam sladka!

Ti paše, da ženska vodi igro srček?

Bravo, točno tako..moški in ti si ga res obnorela, drugače ne bi klical, bil še potem nežen in vse kar se dogaja dalje..bravo..ti privoščim..hihi..uživaj na kubik! In čas je pravi..pomlad, poletje je pred vrati, cartanje, razvajanje..ajujjjjjjjjjjj..;))

si dvignila packica sladka, pa kako!!!

Seveda paše, ampak samo pri jebačini:-)))))

Saj vem, da te je Rianina zgodba zrajcala, tudi mene je, pa le počakaj, da se počasi slačiva in še z očmi dodatno rajcava… veš, ko gre majčka gumbek po gumbku narazen in skozi njo vidiš napete joškice, ki samo čakajo tvojih rok…

šele nato akcija, saj veš, če ne, bo doma hudo razlagat kter medved naju je sred gozda tko nacafral;))

Pohotnež potreben, počasi je tudi lepo..daj no..dalj časa traja..mmmmmmmmm

Brez skrbi, da si ga. In kot je Jaz-ika že napisala tud skomine po prepovedanem. Samo eno stvar bi ti rada napisala iz lastnih izkušenj. Ne sodi dneva pred nočjo. Poizkusi obvladati čustva. Kaj več pa drugič…. Uživaj v tvojih metuljčkih, smehljaj se in pokaži, da si srečna. To, da si mokra, ko se spomniš nanj, je pa itak jasno :))))

Mal me je njena zgodba dvignila, priznam! In ravno zaradi tega bi te na hitr, ajujjjj al kako rečeš! Gledal in občudoval bi te šele pol!

In sredi take akcije recimo pristopi policaj in reče tvojemu, naj stopi iz avta v sosednji policijski avto, kjer ga bo obdelal kolega..policaj pa sede k tebi in akcija se nadaljuje..si predstavljaš to..ti pa vsa zrajcana in zraven tebe tip v uniformi..tak čist ornk tebi všečen in kaj moreš ne, može postave je treba ubogat..jaojao..

Riana nam je res dvignila packarije do konca in še čez;))..grem rajš delat madona!

Mmmm…moški je zame lahko copatka samo v postelji. Paše…nagajat.

Uf, ne me zdaj še ti packat muci zlata, že ona me je čist uničila s tisto jebačino, hahaha

Saj vem ja..na hitr kr tam nekje, briga te okolica, briga te vse, o tistem briga bi mislila šele nato, kasneje;))

Dragi imej lep dan, kajti mene mora ta trenutek nekaj brigat in moram tja..kaj čmo..ti pa le uživaj v packarijah današnjih še naprej..popoldne bom pa res gledala okoli sebe, da me kje kdo ne naskoči med nabiranjem, madona;))…najbolje, da psa vzamem s seboj, bo moj čuvaj..hihi

Meni všečen…v uniformi…pripravljen za akcijo…jaz zrajcana… to zna bit kriza. Bi bil hitro bi bil brez uniforme, pa še štrafal ne bi sam sebe….

:)))) no, tisto, kar sem napisala je iz realnosti, tega pa še nisem doživela:)))
Nikoli pa ne reci nikoli. Živemu človeku se vse lahko zgodi:)))

Najboljš, sam pazi da še psa ne nategnem, hahahaha

Men najbolj paše, če je tip pod mano. Tako lahko kontroliram njega, ritem nabijanja, grobost, roke imam proste tako, da ga rajcam še kje drugje. Gledam ga naravnost v oči in izraz na obrazu pove več kot tisoč besed… Hudo. Zdajle bi se takoj dala dol, sam kaj, ko ne pokliče…. Smrk

Ojej kaj demi delaš! Te pokličem jaz če češ in te nabrišem..

In prisotne bo še ravno prav tiste jeze od včeraj, da bo še toliko bolj divje. Z nagajanjem, zavlačevanjem… bi me prosil, naj končam… Mogoče pa on ravno to hoče. Čakej, čakej…zna bit vzrok. Preizkuša mojo potrpežljivost.

Bi poklical?

Mucek KIR! A me izzivaš?! A veš, da v meni še vedno ščemi, ker nisem bila zadovoljena? Sej jst bi tud raje brez kondoma, ampak…..
Kaj pa, če bi si te js na grobo vzela in ti pokazala avtoriteto?!

Rianna

Seveda

Daj, vzemi si me, vzemi si me čim prej in čim bolj grobo!

New Report

Close