Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je res toliko teh odločb v šolah ali se pretirava?

Je res toliko teh odločb v šolah ali se pretirava?

Odgovor na objavo uporabnika
pri nas dve, 22.02.2024 ob 14:47

Ne verjemi, kar si izmišljuje ta avtorica, ki že dva tedna odpira teme o odločbah. Neko motnjo in travmo ima.

Ne odpira samo 2tedna…že od lani smeti in kriči o vseh,ki imajo v šolah odločbo.

Ampak žal se ta avtorica ne zaveda,če nima otroka z odločbo. Še ni rečeno,da bo imela vnuka in takrat jo bo karma- vest udarila in se bo zavedala svoje zlobe. Ne želim staršem,da imajo otroka z odločbami,ker se ne zavedate,da svojo zlobno mišljenje proicirate na svoje otroke. Ti to zloboo kažejo tem otrokom,ki jim ni lahko in še jim otežujejo šolsko življenje. Starš buli..potomec buli. Tak starš,kot je ta,nekoč od lastnega otroka dobi povrnjeno vse  v enaki meri vso zlobo,ki jo je odajala sama.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2763, 04.03.2024 ob 11:34

Ne odpira samo 2tedna…že od lani smeti in kriči o vseh,ki imajo v šolah odločbo.

Ampak žal se ta avtorica ne zaveda,če nima otroka z odločbo. Še ni rečeno,da bo imela vnuka in takrat jo bo karma- vest udarila in se bo zavedala svoje zlobe. Ne želim staršem,da imajo otroka z odločbami,ker se ne zavedate,da svojo zlobno mišljenje proicirate na svoje otroke. Ti to zloboo kažejo tem otrokom,ki jim ni lahko in še jim otežujejo šolsko življenje. Starš buli..potomec buli. Tak starš,kot je ta,nekoč od lastnega otroka dobi povrnjeno vse  v enaki meri vso zlobo,ki jo je odajala sama.

Pa daj no.  Nikogar ne motijo slepi, slabovidni, avtisti, gibalno ovirani, dolgotrajno bolni. Ti niti ne morejo izigrat odločbe.

Motijo samo in to je bilo napisano, dokazano, povedano s strani strokovnjakov, pretirano izkoriščanje določenih “motenj” tega za doseganje boljših rezultatov. Preberi si zgornji link, ne vem že iz katerega časopisa. To so pa večinoma, (ne vsi), z odločbami motnje pozornosti in koncentracije, ADHD, primanjklaji na določenem učnem področju . Ker tu se lahko marsikaj skrije, pretirava in tudi ni tako otipljivo in dokazljivo.

Ko vidiš, da imajo FB skupine, kjer si dajejo nasvete, kako najbolj hitro do odločbe in kakšne ugodnosti sledijo,(ne obveznosti, ker tudi to nastane)  ti je vse jasno.

 

Samo to bi pripomnila, da če ste mislili z vašimi primeri prit do ministra in uredit to z odločbami, potem ne bi smeli takih strupenih konentarjev zraven pisat. Ker takih vas res ne bo nobeden resno vzel. Ko se vidi, da hudobija ven tolče.

Sploh pa pri vsakem primeru pišete samo tisto narobe, po moje zanalašč. Ene pa iste imate tu, posebne potrebe so pa ful različne.

Pa niso vsi starši, da bi izkoriščali. Vi pa po vseh tolčete. Ni lepo to.

Ne serji no. Preveč je krivic zaradi teh odločb, ki se jih je delilo kot bonbončke za tavztrajne starše. Dovolj je tega poneumljanja otrok in posledično celih generacij. Naj se spremeni sistem, otroke vključi v njim prilagojene šole in ukine privilegije, ki so podeljeni popolnoma iracionalno in zaradi katerih se dela velika krivica vsem ostalim otrokom. Poleg tega pa se dela krivica tudi vsem otrokom, ki imajo odločbe upravičeno in niso primerno obravnavani ter ne prejemajo ustrezne pomoči. Zato bodo za spremembo sistema tudi vsi tisti starši otrok s PP, ki jim je res do tega, da njihovi otroci s pravo pomočjo razvijejo svoj potencial v najboljši možni meri.

Verjamem pa, da so najglasnejši nasprotniki tisti starši, ki sistem izigravajo samo za boljše ocene in privilegije ob vpisih. Se prepoznaš med slednjimi?

Odgovor na objavo uporabnika
Strupeno ., 04.03.2024 ob 12:16

Samo to bi pripomnila, da če ste mislili z vašimi primeri prit do ministra in uredit to z odločbami, potem ne bi smeli takih strupenih konentarjev zraven pisat. Ker takih vas res ne bo nobeden resno vzel. Ko se vidi, da hudobija ven tolče.

Sploh pa pri vsakem primeru pišete samo tisto narobe, po moje zanalašč. Ene pa iste imate tu, posebne potrebe so pa ful različne.

Pa niso vsi starši, da bi izkoriščali. Vi pa po vseh tolčete. Ni lepo to.

Kje piše, da so vsi? Nihče tega ne trdi. In ravno tisti, ki odločbo res potrebujejo, so na slabšem in to bi moralo v prvi vrsti skrbet starše otrok z odločbo, ne tistih brez. Ker, ko učiteljica reče, da mora delat posebej z otrokom, za katerega ona ne opaža težav in odlično napreduje, recimo primer disleksije, da oseba dobro in hitro bere.. Ima pa odločbo in pač mora z njo oddelat določeno število ur… Ji pa to onemogoča, da bi se bolj posvetila nekomu, ki pa  res ima manjko, pa zmanjka časa. Ker specialne pedagoginje nimajo neomejeno število ur in njih tudi ni neomejeno veliko.

 

In kako se lahko ti pogledaš v ogledalo, ko veš, da se dogajajo krivice, pa nič ne ukreneš? Še več, to celo zagovarjaš. Ko veš, da številni otroci ne dobijo pomoči, ki bi jim res lahko pomagala, pa je zaradi teh, ki zlorabljajo sistem, ne dobijo? Lahko spiš mirno ponoči?

Odgovor na objavo uporabnika
firbec488, 22.02.2024 ob 14:44

Berem tele poste o odločbah pa skoraj ne morem verjet. Mi smo vaška šola in ima odločbo samo 1 učenec od 16-ih.

Upate napisati kje je toliko odločb?

22 učencev in učenk in nobene odločbe.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10292, 04.03.2024 ob 13:31

22 učencev in učenk in nobene odločbe.

Lahko vprašam kateri razred in kje je šola (večje mesto, podeželje)?

Odgovor na objavo uporabnika
Kako, 04.03.2024 ob 13:09

In kako se lahko ti pogledaš v ogledalo, ko veš, da se dogajajo krivice, pa nič ne ukreneš? Še več, to celo zagovarjaš. Ko veš, da številni otroci ne dobijo pomoči, ki bi jim res lahko pomagala, pa je zaradi teh, ki zlorabljajo sistem, ne dobijo? Lahko spiš mirno ponoči?

Kako lahko kdo take laži piše tukaj? Se je nekomu res zmešalo do konca.
Nihče, ki ima v odločbi določeno število ur pomoči, ni nikjer ostal brez nje. Kera telica si upa napisat, da učiteljica nima časa potem za druge?  Učitelji imajo sistemizirane ure in če ima en učitelj več ur določenih za pomoč tistim z odločbo, ni potem da na račun tega ne bi delal nekaj drugega. Tisti, ki nimajo odločbe, pa imajo na voljo dopolnilni pouk in skupine za učno pomoč.
Logično pa je, da nima kar vsak učenec učiteljico privat za sebe.
Kaj vam je, ste čisto znoreli? Saj to pa tudi nikoli ni bilo.
Keri tukaj nasede na te bedarije, more sam it k psihologu po tablete.

Ta baba je ZMEŠANA in tak laže, da se kadi. Kaj se figo ona bori za neke pravice. Nekaj samo sere in nima pojma.  Pa kurbla v eno. Ki je njen ded da jo prizemlji

Sedmi razred, 26 otrok, 5 odločb, še 3 športniki.

Deveti razred, 25 otrok, 6 odločb, 5 športnikov in kulturnikov. Torej 11 otrok si izbira datume, 14 ne.  Že leta problematičen razred – vedenjsko, učno oz. pravilneje glede na ocene pa nadpovprečen. OŠ v Ljubljani.

Osebno poznam take ti res nimaš nobenega argumenta in vpletaš deca, ki morajo prizemljiti žensko. Je to res tvoja kapaciteta?

Ni pravih argumentov in potem take ven mečeš. Očitno je tudi tvoj IQ nižji od povprečnega, da se počutiš prizemljeno samo ob pomoči deca. in da tako prizemljitev sploh rabiš? Žalostno.

Ljudje z normalni IQ s svojimi partnerji sobivamo in se podpiramo. Jaz si nikoli ne bi izbrala moškega, ki bi me “poskušal” prizemljiti pa karkoli je že mišljeno s tem, pa tudi izbrala sem si razgledanega moškega in ne nekega primitivnega deca. Moj moški tudi vzgaja samostojne otroke in uči ju razmišljati s svojo glavo.

Očitno pa državi paše, da vzgajo primitivne dece in glupe ženske, ki se jim pustijo “prizemljiti”… grozno se to bere.| Verjetno na take padaš ti in tebi podobne. Kakšne sončice s posebnimi potrebami.

Odgovor na objavo uporabnika
Osebno poznam take, 04.03.2024 ob 14:44

Kako lahko kdo take laži piše tukaj? Se je nekomu res zmešalo do konca.
Nihče, ki ima v odločbi določeno število ur pomoči, ni nikjer ostal brez nje. Kera telica si upa napisat, da učiteljica nima časa potem za druge?  Učitelji imajo sistemizirane ure in če ima en učitelj več ur določenih za pomoč tistim z odločbo, ni potem da na račun tega ne bi delal nekaj drugega. Tisti, ki nimajo odločbe, pa imajo na voljo dopolnilni pouk in skupine za učno pomoč.
Logično pa je, da nima kar vsak učenec učiteljico privat za sebe.
Kaj vam je, ste čisto znoreli? Saj to pa tudi nikoli ni bilo.
Keri tukaj nasede na te bedarije, more sam it k psihologu po tablete.

Ta baba je ZMEŠANA in tak laže, da se kadi. Kaj se figo ona bori za neke pravice. Nekaj samo sere in nima pojma.  Pa kurbla v eno. Ki je njen ded da jo prizemlji

In ti s to primitivnostjo misliš, da koga prepričuješ? V bistvu delaš ravno nasprotno – dokazuješ, da je NUJNO potrebno spremeniti obstoječi sistem. Taki, kot si ti, ste dokaz, da je totalno zgrešen. Ne, otroci ne dobijo ustrezne pomoči. Otroci tudi niso ustrezno obravnavani -tisti, ki imajo resne primanjkljaje, ne drugi, ki so samo nesposobni ali leni, da bi dobili boljše ocene. Predvsem pa da se prizemlji starše, ki imajo popolnoma zgrešene predstave o sposobnostih svojih otrok. Tako se usmeri gluhe in naglušne otroke s težavami pri govoru v šole, prilagojene njihovim potrebam. Avtiste (izjema samo tisti, ki v resnici nekih prilagoditev ne potrebujejo) se ravno tako usmeri v njim primerne šole itd.

Saj konec koncev je ja dobrobit vseh otrok tista bistvena, a ne?

Torej nehajmo delati krivice in nekaj na pol. Postavimo tak sistem, da bo resnično deloval in onemogočal zlorabe, zaradi katerih smo na koncu na slabšem vsi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno555, 04.03.2024 ob 14:56

Osebno poznam take ti res nimaš nobenega argumenta in vpletaš deca, ki morajo prizemljiti žensko. Je to res tvoja kapaciteta?

Ni pravih argumentov in potem take ven mečeš. Očitno je tudi tvoj IQ nižji od povprečnega, da se počutiš prizemljeno samo ob pomoči deca. in da tako prizemljitev sploh rabiš? Žalostno.

Ljudje z normalni IQ s svojimi partnerji sobivamo in se podpiramo. Jaz si nikoli ne bi izbrala moškega, ki bi me “poskušal” prizemljiti pa karkoli je že mišljeno s tem, pa tudi izbrala sem si razgledanega moškega in ne nekega primitivnega deca. Moj moški tudi vzgaja samostojne otroke in uči ju razmišljati s svojo glavo.

Očitno pa državi paše, da vzgajo primitivne dece in glupe ženske, ki se jim pustijo “prizemljiti”… grozno se to bere.| Verjetno na take padaš ti in tebi podobne. Kakšne sončice s posebnimi potrebami.

Eh, pusti tega kokodajsa. Nima nič, še pameti ne normalne (ima dejansko znižane kognitivne sposobnosti). MON mu je ves smisel življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Rin, 04.03.2024 ob 15:00

In ti s to primitivnostjo misliš, da koga prepričuješ? V bistvu delaš ravno nasprotno – dokazuješ, da je NUJNO potrebno spremeniti obstoječi sistem. Taki, kot si ti, ste dokaz, da je totalno zgrešen. Ne, otroci ne dobijo ustrezne pomoči. Otroci tudi niso ustrezno obravnavani -tisti, ki imajo resne primanjkljaje, ne drugi, ki so samo nesposobni ali leni, da bi dobili boljše ocene. Predvsem pa da se prizemlji starše, ki imajo popolnoma zgrešene predstave o sposobnostih svojih otrok. Tako se usmeri gluhe in naglušne otroke s težavami pri govoru v šole, prilagojene njihovim potrebam. Avtiste (izjema samo tisti, ki v resnici nekih prilagoditev ne potrebujejo) se ravno tako usmeri v njim primerne šole itd.

Saj konec koncev je ja dobrobit vseh otrok tista bistvena, a ne?

Torej nehajmo delati krivice in nekaj na pol. Postavimo tak sistem, da bo resnično deloval in onemogočal zlorabe, zaradi katerih smo na koncu na slabšem vsi.

 

To vse si že vsem do zdaj napisala, pa stokrat že. Pa nekaj naprej mečeš o primitivcih. Sebe si poglej, kaj pišeš.

Kak imajo zdaj eni normalni naenkrat hude primanjkljaje, oni z odločbo pa naenkrat ne? Pa glih ti to za vsakega veš, ne?
Po tvoje je treba sistem tako spremenit, da se tebe vpraša, komu kaj pripada, ne da?
Daj nehaj si bluzit in vzami tablete. Pa sprijazni se s tvojim dedom vred, da sta čudaka, vajina otroka pa rabita strokovno pomoč in ne prešolanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Osebno poznam take, 04.03.2024 ob 15:14

To vse si že vsem do zdaj napisala, pa stokrat že. Pa nekaj naprej mečeš o primitivcih. Sebe si poglej, kaj pišeš.

Kak imajo zdaj eni normalni naenkrat hude primanjkljaje, oni z odločbo pa naenkrat ne? Pa glih ti to za vsakega veš, ne?
Po tvoje je treba sistem tako spremenit, da se tebe vpraša, komu kaj pripada, ne da?
Daj nehaj si bluzit in vzami tablete. Pa sprijazni se s tvojim dedom vred, da sta čudaka, vajina otroka pa rabita strokovno pomoč in ne prešolanje.

Kokokoko daaaak! 😂 Slabša se ti.

Saj bi bilo smešno, če ne bi bilo patetično. Imaš ti mogoče kakšno odločbo? Se mi dozdeva, da bi jo dobilo zelo hitro. Pa, hej, tudi jaz se strinjam, da jo zaslužiš.

A si ti tista Štefanija mogoče? Nivo je nekje tam, tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokodajsl, 04.03.2024 ob 15:21

Kokokoko daaaak! 😂 Slabša se ti.

Nikoli se mi ne more poslabšat do takega stanja, kot ga imaš ti. Če bi se mi, se obesim.
A kar čakaš tu gor, keri odgovor ti bo priletel? Pa takoj hop? Vidiš, da si bolana.
Mam pa danes fraj in te bom celi popoldan sledil. Pa še kolegom bom povedal.
Nisi samo hudo vsekana, še hudobna si in par dni imaš že paranojo. Ti misliš, da ti en al pa dva kontrirata? Lepo te prosim, no! Vsak vidi od daleč, kaj hočeš in kolko si padla v brezizhoden položaj. Samo tu še nekaj bincaš.

Tam, kjer bi morala, si že itak oplela. Ker so te vsi pogruntali. Pa več ne gre naprej teste rihtat za tvoja dva, ne?

Te paranoja daje, kokodakica? 😂

Kdo pa sta moja dva, ki ji že omenjaš? Blodnje? A gre za shizofrenijo?

Eh, nič bat. Za take bo odločba še naprej. Res pa potem izobraževanje (kolikor bo mogoče seveda) na ustrezni šoli s prilagojenim programom.

Odgovor na objavo uporabnika
Rin, 04.03.2024 ob 15:24

Saj bi bilo smešno, če ne bi bilo patetično. Imaš ti mogoče kakšno odločbo? Se mi dozdeva, da bi jo dobilo zelo hitro. Pa, hej, tudi jaz se strinjam, da jo zaslužiš.

A si ti tista Štefanija mogoče? Nivo je nekje tam, tam.

Kje pa je ostal tvoj odgovor na zapisano, če si že glih odgovarjala?
Ti ponovim: od kod si zdaj vzela normalne brez odločb, ki rabijo učiteljico zaradi hudih primanjkljajev?
Po točno tvojih besedah potem spadajo na posebno šolo. Al ne?

 

Vidiš, kake kvasiš? Še kokoš z nedokončano posebno šolo te pogrunta, ti pa se sama sebi zdiš pametna. Jao, res!

Vidim, da si počasi prišla na konec, nimaš več nič novega za napisat. Tri al štiri razlage si pa se naučila od zgoraj, ko so ti odgovarjali, zdaj pa jih pišeš in misliš, da mi ne sledimo celi temi.

Nismo glih vsi tak bogi pri čitanju, kot ti.
Kera Štefanija? A še na kerem drugem forumu gužvo delaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokodajsl, 04.03.2024 ob 15:48

Te paranoja daje, kokodakica? 😂

Kdo pa sta moja dva, ki ji že omenjaš? Blodnje? A gre za shizofrenijo?

Eh, nič bat. Za take bo odločba še naprej. Res pa potem izobraževanje (kolikor bo mogoče seveda) na ustrezni šoli s prilagojenim programom.

Bi res rada, da tu vsi vejo, kera si? Ki boma začela? K

Pri vsaki naslednji bedariji ali žalitvi dodam eno črko.
Se grema?

Odgovor na objavo uporabnika
Osebno poznam take, 04.03.2024 ob 15:58

Kje pa je ostal tvoj odgovor na zapisano, če si že glih odgovarjala?
Ti ponovim: od kod si zdaj vzela normalne brez odločb, ki rabijo učiteljico zaradi hudih primanjkljajev?
Po točno tvojih besedah potem spadajo na posebno šolo. Al ne?

 

Vidiš, kake kvasiš? Še kokoš z nedokončano posebno šolo te pogrunta, ti pa se sama sebi zdiš pametna. Jao, res!

Vidim, da si počasi prišla na konec, nimaš več nič novega za napisat. Tri al štiri razlage si pa se naučila od zgoraj, ko so ti odgovarjali, zdaj pa jih pišeš in misliš, da mi ne sledimo celi temi.

Nismo glih vsi tak bogi pri čitanju, kot ti.
Kera Štefanija? A še na kerem drugem forumu gužvo delaš?

Zelo verjetno si me zamenjala za koga drugega. :⁠-⁠) Ne trdim (nikoli nisem!), da normalni otroci potrebujejo posebno pomoč. Trdim pa, da se jim ne sme več delati krivica. To pa res. Odkod Trdim tudi, da tisti, ki imajo res primanjkljaje, danes ne dobijo ustrezne pomoči. Ker je teh otrok preveč (seveda zaradi tistih, ki izkoriščajo sistem), po šolah potem organizirajo kar posplošene prilagoditve v obliki podaljšanega časa, prilagojenega (poenostavljenega) spraševanja npr. Kar pa ni prav in ni smiselno. Poleg tega so na navadnih OŠ otroci, ki tja ne spadajo in se potem mučijo, namesto da bi jih dali v šole s prilagojenim programom (pa lahko tudi z istim izobrazbenim standardom). Menda ti bo zdaj pa le jasno?

Imaš pa vsaj to prav – mislim, da je bilo že vse napisano, zakaj trenutni sistem ne deluje in ga je nujno potrebno spremeniti. Tudi ti in še ena zagovornica nista podali nobenega novega argumenta za obstoječi sistem. Torej gremo dalje v akcijo, da ustvarimo boljši sistem in popravimo (kolikor se da) krivice.

Pa srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
Osebno poznam take, 04.03.2024 ob 16:04

Bi res rada, da tu vsi vejo, kera si? Ki boma začela? K

Pri vsaki naslednji bedariji ali žalitvi dodam eno črko.
Se grema?

Kokica, a groziš? A tako hudo da je? Kdo te preganja? Daj, napiši no ime😂

Mogoče bi bilo boljše, če bi nehal kokodajsati tukaj, pa šel v tečaj slovenščine? Si antireklama za odločbe, z vsakim prispevkom pa še bolj toneš v greznico.

Odgovor na objavo uporabnika
Rin, 04.03.2024 ob 17:05

Zelo verjetno si me zamenjala za koga drugega. :⁠-⁠) Ne trdim (nikoli nisem!), da normalni otroci potrebujejo posebno pomoč. Trdim pa, da se jim ne sme več delati krivica. To pa res. Odkod Trdim tudi, da tisti, ki imajo res primanjkljaje, danes ne dobijo ustrezne pomoči. Ker je teh otrok preveč (seveda zaradi tistih, ki izkoriščajo sistem), po šolah potem organizirajo kar posplošene prilagoditve v obliki podaljšanega časa, prilagojenega (poenostavljenega) spraševanja npr. Kar pa ni prav in ni smiselno. Poleg tega so na navadnih OŠ otroci, ki tja ne spadajo in se potem mučijo, namesto da bi jih dali v šole s prilagojenim programom (pa lahko tudi z istim izobrazbenim standardom). Menda ti bo zdaj pa le jasno?

Imaš pa vsaj to prav – mislim, da je bilo že vse napisano, zakaj trenutni sistem ne deluje in ga je nujno potrebno spremeniti. Tudi ti in še ena zagovornica nista podali nobenega novega argumenta za obstoječi sistem. Torej gremo dalje v akcijo, da ustvarimo boljši sistem in popravimo (kolikor se da) krivice.

Pa srečno.

Tvoj zapis, da otroci ne dobivajo ustrezne pomoči- od kod ti to? Kako lahko to trdiš? Kar na pamet? Pa daj primere, če nekaj trdiš. Si poleg pri izvajanju takih ur?

Nobenih posplošenih prilagoditev si ne zmišljujejo šole, ta je tudi kar tvoj lastni izum. Bi vsaj prečitala razlage, ki so spredaj. Veliko odločb ima zapisane ENAKE PRILAGODITVE, ne pa, da si šola po svoje nekaj zmisli. Tako piše v odločbah in v šoli morajo to izvajat, drugač so v prekršku in kršijo zakon. Logično pa je, da skupaj pišejo vsi tisti, ki imajo podaljšan čas. Kak pa drugač? Da bojo v učilnici, ko pride že drugi razred za njimi? Butasto razmišljanje na kratke špure. Sploh pa je tudi to bilo spredi stokrat napisano. Eno pa isto se vleče prek 30 strani. Kerega bo zanimalo, bo že čital. Tu pa se grete neke Telebajske, vsako stvar stokrat. Edino, kar se iz tega vidi, je to, ko sem že napisal: Ena histerična psihička bo s tem napenjala, dokler ne bo šla na oddelek, kjer ni telefona.

Da je bilo vse zapisano, pa je veljalo za to non stop trolanje z enimi pa istimi fintami – podaljšan čas, vprašanja vnaprej, fonetični zapis, pa take. Pa protekcija. Pa krivica. Isto isto isto. Kaj ne čitate za nazaj? Tema se gre čitat od začetka naprej ne od repa  proti glavi al pa sploh nič. Ko res oni v šoli, rečeš jim, naj vzamejo zvezke, oni pa te vprašajo, če rabijo danes zvezek.

Kakih 20 strani nazaj je bila vsaka ta posebnost posebej razložena na dolgo in široko, pa si je tale, ki je danes Kokodajs, kopirala naprej in jih zmetala vsako v drugi post, da z njimi dalje gnjavi.

Če bi rada podprla nekaj dobrega, si ne moreš privoščit to delat vzporedno s to psihopatko. Če pa sem pošten, pa še vedno mislim, da sta vidve ena in ista, ker tak lepo usklajeno ena za drugo pišeta celi cajt.

Pa nisem ženska. Šlampasto čitaš tudi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokodajsl, 04.03.2024 ob 17:32

Kokica, a groziš? A tako hudo da je? Kdo te preganja? Daj, napiši no ime😂

Mogoče bi bilo boljše, če bi nehal kokodajsati tukaj, pa šel v tečaj slovenščine? Si antireklama za odločbe, z vsakim prispevkom pa še bolj toneš v greznico.

Priznat moram, da se fajn počutim, ko mi tako pozornost naklanjaš. Ti je fajn, da se prepiraš, ne da? Ker se doma ne smeš. Saj se bom danes jaz s tabo pričkal.

Pa ne bodi nesramna

A

Otrok z odločbo ima do največ 5 ur dodatne učne pomoči, ki mu jo zagotovi šola. Zdaj, če je tega preveč, bo pač imel samo 3 ure, a ne, če je takih otrok malo ali je sam, lahko ima tudi do 5ur, če je teh otrok gromno, dobi pač vsak toliko manj ur. Učitelji se ne morejo klonirat, ni pa ti njihova edina okupacija. In tufdi z manj urami so izpolnili zahteve iz odločbe.

Pa, sej staršem se niti ne gre toliko za te ure, točno se vidi, kdo to res rabi in ceni in komu ni..

 

New Report

Close