Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Ne odpre mi, komu šteka ???

Mi lahko prosim poveste, kje ste ho gledali? Ce prav razumem, so zgoraj samo odseki? Kje lahko pogledam vae? Hvala, lp.

Niso odseki, kokr vidm kokr vidim gre za dva celotna dela ,serije, pa trailer, skupno trajanje okol 50 min, smeh pa zajamčen, lol..

Si avtor sam kima.

Vsebina je zanič kot vse v domači produkciji.

Tole pa ne bo držalo gospod. Avtorja nisem videl nikjer drugje kot na domačem zaslonu, najbrž vam ta vaša paranojica udarja od korone ali pa odvečnega poležavanja pred računalnikom. Ogorčen sem nad vašimi neutemeljinimi budalaštinami

s spoštovanjem

Hasan Abi

Vir pri Domžalah

Po temu zapisu sodeč ti je najbrž zelo hudo v lajfu, čuti se tvoja nemoč, a ne obupati, jutri je nov, lep dan..,

Čemu ravno tak naslov ?*?

Kdaj bo 3 del ?? Letos ??

Tkole bom reku, ni bad, ni bad, ni pa nek presežek…

Zelo relano?
Kakor za koga.
Meni to bolj deluje kot “slovenski” kliše.
Zlajnane teme v slovenskih filmih.
Neki kvazimarginalci. Dolgčas.

Ja, meni tudi ne potegne ,predolgi kadri, pa spet neka čefurijada,kar je postal skor že pravilo za slovenski film. Kot,da ne gre brez tega,mislm…

Pridružujem se mnenju, da je preveč balkanizma noter, je to potrebno?

Malo sem pogooglal avtorja, piše, daje baje umrl v Kostreni pri Rijeki, ne vem a se je fentou al je fake news…

Sploh ne grez ta tipičen čefurski film, jaz ne vem kaj eni pišete…

Mah, kr nekaj .

Bla sem dan na Fužinah ,mater malokdo sploh govori Slovensko tam.

Tole bo skoraj držalo, polovico fužćinje balkancev, štepanc skor isto ,sem živel v štepcu 15 let.

Vau

Je še upanje za nadaljevanje ?

Pogledal sem vse tri linke in lahko z gotovostjo trdiM , da je tole najboljša filmska zadeva , kar sem jih kdaj videl na Slovenskem prostoru, AVTORJI, BRAVO !

Se popolnoma strinjam hijenca.

Mah, men ne potegne.

Odlična zadeva, bravo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ana Marija 666, 11.04.2021 ob 18:48

Tole sem odkrila nekaj dni nazaj , nisem vedla, da sploh obstaja tovrstna serija pri nas. pogledala sem vse in moram reči, da bi rekla presežek. Duhovito, misteriozno, odpiljeno ,odštekano, zelo realno , odraz današnjega časa , kaj si vi mislite o zadevi ? Sem skoraj ziher, da se bo o zadevi še ogromno govorilo,nobenga dvoma.

https://www.youtube.com/watch?v=V-mAc2d2G-8&t=740s

https://www.youtube.com/watch?v=MMfT7uE2HHY&t=225s

 

Kaj to je hec? S tem bi ti konkurirala tujini? Odprl link, gledal pol minute in zaprl. Camera work na nivoju 14 letnika. Pa primerjave z Lynchom? Hahahah

 

No ja, bodimo realni, igra je res dobra, scenarij tudi, definitivno pričara zelo realen občutek. Definitvno presežek.

New Report

Close