Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

So ponavadi oz večinomna bolj za en klinc, preveč depresivno, razvlečeno, tole pa je tud bolj nek počasen tempo, ne rečem, je pa vsaj zabavno, sem se kr nasmejala .

Je še upanje za zdravo pamet na tem forumu

Prekelti čifurji. A res ne gre posneti slovenski film brez balkanizacije ,,Slovenštine “

Zelo dobro posneto in  odigrano. Zakaj ni 3 dela ?

Zato , ker so jo snemali čifurji, hehe, pa se je ziher kje zapletlo.

aH DAJ NO, TELE FUŽINE SE MAL PREVEČ PROMOVIRAJO, k pa vemo, da ste sami balkanosi tam, ki vam je bližji kriminal kot pa pošteno delo.

Bravo, dolg cajta se nism tako nasmejal.

Nehaj že nabijati klike na svoj bedni film!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 24.01.2022 ob 14:30

Slatka Slađana, 23.01.2022. ob 16:59

Ti pa si resno motena oseba. Skropucalo ? Mislim , da imaš klasični slovenski problem . Fovšijo. Pogledala sem vse tri dele po večkrat. Tolk je dobro narjeno, ti pa si še en tipičen slovenski  zafrustriran izmeček, ki pojma nima o kvaliteti, čeprav bi rekla, da zadeve sploh pogledal nisi, če ne takih neumnosti ne bi pisal.

………………………………………

 

Ali ni tako, da Slovenske filme najraje komentirajo (kritizirajo) ravno tisti, ki jih ne gledajo?

Res je. Ker nam ni vsec, ne morem pomagat. Mukotrpno, dolgocasno, za slov.filme.je znacilno da sedijo za mizo in so tiho 5 minut in se samo gledajo, potem pa nekdo izusti-No? In je spet tisina…zal ne razumem, niti balkan humorja ne.. Ampak fajn da je vam vsec 👍

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen264, 02.05.2023 ob 09:55

Res je. Ker nam ni vsec, ne morem pomagat. Mukotrpno, dolgocasno, za slov.filme.je znacilno da sedijo za mizo in so tiho 5 minut in se samo gledajo, potem pa nekdo izusti-No? In je spet tisina…zal ne razumem, niti balkan humorja ne.. Ampak fajn da je vam vsec 👍

Ne verjamem, da bi sam avtor dajal link od filma na tak usran forum. Tudi meni, ki sem Iz Maribora štekam take zadeve , tole je RES  na nivoju, dolgcajt ziher ni, tule na tem forumu sodeč, ste sami zafrustrirani klošarji, heh.

Vau, dobro posneto, čestitke avtorjem, ne spomnim se, kdaj sem videl tako dober scenarij nazadnje pri nas, POHVALA AVTORJEM  KAPO DOL ! Zelo realistično, zabavno in tudi misteriozno. Avtorjem, oziroma ustvarjalcem tega projekta svetujem, da naj se ne ukvarjajo preveč  z vsemi temi LUZERJI IN KLOŠARJI na tem forumu. Ta forum je žal v večini le odraz Slovenskega primitivizma in klošarije. Z velikim spoštovanjem do samih avtorjev serije.

Odgovor na objavo uporabnika
Jo jo jo, 02.05.2023 ob 17:22

Vau, dobro posneto, čestitke avtorjem, ne spomnim se, kdaj sem videl tako dober scenarij nazadnje pri nas, POHVALA AVTORJEM  KAPO DOL ! Zelo realistično, zabavno in tudi misteriozno. Avtorjem, oziroma ustvarjalcem tega projekta svetujem, da naj se ne ukvarjajo preveč  z vsemi temi LUZERJI IN KLOŠARJI na tem forumu. Ta forum je žal v večini le odraz Slovenskega primitivizma in klošarije. Z velikim spoštovanjem do samih avtorjev serije.

Ah, daj no, ne seri !! Tile umetniki pri nas so v bistvu paraziti, le javna sredstva bi jemali od nas državljanov, DELAL PA NE BI ZARES NIHČE ! Samo guncanje afen, pa da dobijo keš !!!!

Bilo je govora o presežku in kje je ta presežek ? Čefursko lapanje , ki ni za nikamor škoda časa za gledanje tega sranja. Marš delat banda lena.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2549, 02.05.2023 ob 17:56

Bilo je govora o presežku in kje je ta presežek ? Čefursko lapanje , ki ni za nikamor škoda časa za gledanje tega sranja. Marš delat banda lena.

BRAVO ! SE SPOPOLNOMA STRINJAM !

sem pogledu, tko, no ni bad, ni pa tole ziher ,,presežek slovenskega filma “-

Čifutki, heh, preveč vas je v Slo , radi bi uničl slovensko kulturu in jezik. Ne bo vam uspelo.

Lol, a štekaš ?

Pojdi nazaj k pouku Slovenščine, v osnovni. Čifut je pravilno knjižno butelj, kaki čefur.

Bo sploh nadaljevanje, 3 del ? Od drugega je minilo več kot tri leta.

odjebite .

Kako zanič je film vidiš po komentarjih, ker avtor sam piše pohvale za svoj film.

Za bruhat!

Hm, ne varjamem, da bi avtor sam kaj tazga delal, saj sam vidš na kakem visokem nivoju je zadeva. Samo kot vidiš je na tem forumu totalno bolan folk itak, ki jih noben resno ne jemlje. Fovš so , ker je zadeva na previsokem nivoju.

Odgovor na objavo uporabnika
Zatežena si, 03.05.2023 ob 15:55

Hm, ne varjamem, da bi avtor sam kaj tazga delal, saj sam vidš na kakem visokem nivoju je zadeva. Samo kot vidiš je na tem forumu totalno bolan folk itak, ki jih noben resno ne jemlje. Fovš so , ker je zadeva na previsokem nivoju.

Razčisti si pojme kaj je visok nivo! Po pisanju se vidi kdo hvali film. 1 sama oseba = avtor teme🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Sramota za slo film in avtorje!

Tema je namenjena klikanju na YT ker se bo hvalil koliko klikov je dobil. Ne kupimo! Sranje ni vredno ogleda.

Odgovor na objavo uporabnika
Število klikov, 03.05.2023 ob 17:37

Razčisti si pojme kaj je visok nivo! Po pisanju se vidi kdo hvali film. 1 sama oseba = avtor teme🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Sramota za slo film in avtorje!

Tema je namenjena klikanju na YT ker se bo hvalil koliko klikov je dobil. Ne kupimo! Sranje ni vredno ogleda.

Tebi pa res ni lahko v življenju. Kakšni kompleksi, podpiram avtorje, odlična zadeva je.

Nehajte nas posiljevati s temi čefurji.

New Report

Close