Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Slatka Slađana, 23.01.2022. ob 16:59

Ti pa si resno motena oseba. Skropucalo ? Mislim , da imaš klasični slovenski problem . Fovšijo. Pogledala sem vse tri dele po večkrat. Tolk je dobro narjeno, ti pa si še en tipičen slovenski  zafrustriran izmeček, ki pojma nima o kvaliteti, čeprav bi rekla, da zadeve sploh pogledal nisi, če ne takih neumnosti ne bi pisal.

………………………………………

 

Ali ni tako, da Slovenske filme najraje komentirajo (kritizirajo) ravno tisti, ki jih ne gledajo?

Odlična serija, preveč dobro.

Saj je iz neba vidno, da hvali ena in ista oseba🤣🤣🤣

Beden poskus nabiranja klikov.

Ne bi rekla. Pogledala sem in ne… Nobena Slovenska serija do zdej ni bila tako dobro posneta, tako, da se pridružujem mnenju. Kle ste neki tipični slovenski kmetavzi, prepolni lastnih kompleksov, frustracij in lastnega nezadovoljsta, zelo primitvni in nerazgledani, pomoje večina sploh pogledala ni, kar neko nakladanje na pamet. Mene je včasih sram, da sem Slovenka, ker se zavedam, kaki gnoji znamo biti Slovenci. Sama fovšija, kritiziranje in lastni interesi. Ni nam več pomoči Slovenci in Slovenke. GNOJI SMO.

Popravite si naslov raje, saj ne gre za ,slovensko ” serijo, če pa je večina nekih balkancev notri, skratka sama čefurjada.

Popravite naslov, ket to ni slovensko, sama čefurjada.

Se pridružujem komentarju, PREKLETI BALKANCI, pun kufer vasd mam!!!! Stalno neki pluvate po Slovencih, kaka svojat smo, pa vas polovica še zdaj po 20, 30 letih bivanja ne znate SLOVENSK!

Nestrpni ste, tole je sovražni govor.

Pa dajte nehat že posiljevat s temi jajci, pač vleče se do amena in ne zgodi se skor nič, ok ??

NE GLEDAM SLOVENSKIH SERIJ

dOKLER NAM BODO ČIFURJI PREVZEMALI VLOGE

Jat sem pogledal nekaj deset tisoč filmov v lifu, in lahko rečem, da je upanje dokler bodo snemali tako kvalitetno, kapo dol.

Nehajte že ta jajca forsirat, dosadni ste.

To je ta ,,visoka ” umetnost, lol.

je kaka vloga zame ?

Pogledala sem ni mi všeč preveč. Razvlečeno preveč.

Super , kdaj bo 3 del ? Vidim, da grejo bolj počasi tele objave ?

kar nekaj.

Je še upanje za zdrAvo pamet ?

Ki ma sam dva dela ? A delate en del na leto ? Lol.

bgrghew

ampak mi ne potegne.

za 3 del ?

Kva temu folku ni jasn

Balkanizacija slovenije, evo tak občutek sem dobil ko sem gledal tole. Karakterji v filu oziroma kao seriji majo NAGLASAK, ki je preveč posilje, da bi bil nekako pristen, to je moje mnenje.

New Report

Close