Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

Je še upanje za slovenski film ? Tole sem odkrila.Izgubljena generacija.

A to naj bi bilo slovensko? Hm, bosansko kvečjemu ali srsbsko ali kaj vem kaj.

Če je posneto v Sloveniji je za mene Slovensko. Tudi jaz sem Albanskega porekla, pa se imam za Slovenca, moja stvar.

Kapo dol avtorjem, kaj takega še nisem vidla v Slo.

Ni bad.

Hudo, kapo dol.

Preveč dobro, preveč legendarno, kaj folku ni jasno ? Kdo je zmožen kaj tazga narest sploh v Sloveniji ? Odličen scenarij, še bolj izvedba, glasba ne more bolj pasati noter, še enkrat vse pohvale avtorju, ki naj se ne ozira preveč na zafrustrirane fovšljivce, ki kaj tazga najbrž niti v sanjah niso zmožni naresti, komaj čakam 3 del serije.

Samota, POPOLNOMA se strinjam s teboj, tole je res pravi masterpiece, preveč dobor za Slovenijo, PODPIŠEM !

Čupo igra tako dobro,  da sploh nimaš občutka, da si v filmu…

takšen je realen life,   dobra vloga, odličen scenarij….

kdaj bo se lahko gledalo nadaljevanje..??

 

Pa Troho pogrešam.

Kako Troho ? Kašne zveze ima on zdej , avtor serije je Diego Menendes, kot je videti.

Ustvarjalec pod multiniki hvali svoje, ker rabi klike. Enak način pisanja pri vseh hvalah. Patetično.

Ni šanse.

Odgovor na objavo uporabnika
Multinik, 24.10.2021 ob 21:44

Ustvarjalec pod multiniki hvali svoje, ker rabi klike. Enak način pisanja pri vseh hvalah. Patetično.

In zaka ni nadaljevanja ?

Preveč dobr za našo sceno res zakva ni nadaljevanja ?

Odgovor na objavo uporabnika
Primož740, 01.11.2021 ob 10:58

Preveč dobr za našo sceno res zakva ni nadaljevanja ?

Ker je tako zanič, da si mora avtor sam dvigovati temo in zbirati klike!

Ne verjamem, da je to res, ti si pa samo še en zagrenjen picajzl.

pridružujm se komentarju, klikbaitz, get a life .

Tudi jas se pridružujem mnenju folk res več nima pojma kaj je dobr.

ja,  se strinjam.

Hm, ne vem 1 del kot vidim objavljen Decembra 2017, drugi 2019 : Men to zgledajo bolj kot kratki filmi, ki se nadaljujejo, lol, ker, če bi bila to serija,. kakor  so projekt predstavavlja bi se hitreje nadaljevalo.

Nehaj siliti s tem svojim skorpucalom.

Odgovor na objavo uporabnika
Nabiranje klikov, 23.01.2022 ob 08:09

Nehaj siliti s tem svojim skorpucalom.

 

Ti pa si resno motena oseba. Skropucalo ? Mislim , da imaš klasični slovenski problem . Fovšijo. Pogledala sem vse tri dele po večkrat. Tolk je dobro narjeno, ti pa si še en tipičen slovenski  zafrustriran izmeček, ki pojma nima o kvaliteti, čeprav bi rekla, da zadeve sploh pogledal nisi, če ne takih neumnosti ne bi pisal.

Odgovor na objavo uporabnika
Slatka Slađana, 23.01.2022 ob 16:59

 

Ti pa si resno motena oseba. Skropucalo ? Mislim , da imaš klasični slovenski problem . Fovšijo. Pogledala sem vse tri dele po večkrat. Tolk je dobro narjeno, ti pa si še en tipičen slovenski  zafrustriran izmeček, ki pojma nima o kvaliteti, čeprav bi rekla, da zadeve sploh pogledal nisi, če ne takih neumnosti ne bi pisal.

Slatka mala Slađana, NE SEKIRAJ SE. Kot vidiš so na tem forumu večinoima razni zafrustrirani kreteni polni sovraštva, lastnih frustracij,. ki praktično nimajo pojma o ničemer.Gnoj od folk GNOJ. IZMEČKI. Ne se preveć sekirat zarad tega. Jaz sem pogledu in moram rećt, da so filmčki,. oz serija res na nivoju.

Objavljao serijo, če dajo gor dva dela.

Ali ni tako, da Slovenske filme najraje komentirajo (kritizirajo) ravno tisti, ki jih ne gledajo?

New Report

Close