Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutri shod pred Pediatrično v podporo Neži

Jutri shod pred Pediatrično v podporo Neži


Se strinjam s tabo. Tudi bolnica v tujini vcasih ne more pomagat. Vcasih cudeza ni. To pa ljudje tezko sprejmejo. Razumem jih sploh ko se gre za otroka. To je nekaj najhujsega kar cloveka lahko doleti.
Bog pomagaj.[/quote]

Se strinjam.

Včasih osebje strdke jemlje resno, včasih pa pričakuje čudeže. Torej jih pusti in čaka na čudež. Ki pride, ali pa ne.

Pri Neži na žalost ni, strdek jo je ubil.[/quote]
A, daj ne nabijaj, nanjprej opravi vsaj študij medicine pol pa bluzi.

Hudo pa je, ko se zgodi tebi, si ne moreš prej sploh predstavljat. Lahko se pa zgodi vsakemu, ne le bolezen, jutri lahko tvoj, moj otrok doživi prometno nesrečo iz katere se ne bo izvlekel ali pa bo trajni invalid in ne moreš naredit čudeža, še manj ga zahtevat od nekoga. Sem imel primer v sorodstvu, stric je izgubil sina edinca v vojski, ker ga je zabodel šiptar. In koga naj bi linčal? Res pa je, da pobral se ni nikoli in zaživel več normalno, vse je bilo le kopičenje materialnosti in delo na delo, nikjer ni a našel miru, zboleval, opearcije od srca ne vem kolikokrat, rezali nogo, drugo nogo, …,,naposled je lani odšel v trajni mir.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Se strinjam.

Včasih osebje strdke jemlje resno, včasih pa pričakuje čudeže. Torej jih pusti in čaka na čudež. Ki pride, ali pa ne.

Pri Neži na žalost ni, strdek jo je ubil.[/quote]
A, daj ne nabijaj, nanjprej opravi vsaj študij medicine pol pa bluzi.

Hudo pa je, ko se zgodi tebi, si ne moreš prej sploh predstavljat. Lahko se pa zgodi vsakemu, ne le bolezen, jutri lahko tvoj, moj otrok doživi prometno nesrečo iz katere se ne bo izvlekel ali pa bo trajni invalid in ne moreš naredit čudeža, še manj ga zahtevat od nekoga. Sem imel primer v sorodstvu, stric je izgubil sina edinca v vojski, ker ga je zabodel šiptar. In koga naj bi linčal? Res pa je, da pobral se ni nikoli in zaživel več normalno, vse je bilo le kopičenje materialnosti in delo na delo, nikjer ni a našel miru, zboleval, opearcije od srca ne vem kolikokrat, rezali nogo, drugo nogo, …,,naposled je lani odšel v trajni mir.[/quote]
To so res grozne stvari modri. Me kar strese ko berem o tvojem stricu.
Tudi usoda te deklice me zelo zalosti.
Nihce od nas ne ve v resnici kako je tem starsem pa ceprav vsi socustvujemo z njimi in samo upamo lahko da nikoli ne izvemo osebno.

Sicer sem za. Vendar sem za Sistem Za, ko se človek ne deli na nikogar.

Sem za Spremembo Sistema, saj je nadstandard že samo to, da imaš oralni del, ker ti kaj štrli.

Me pa briga klinac, ker se pri zobozdravstvu še vedno ni nič ukrenilo. Ko bo le ta sistem. Če morajo živeti otroci, tudi jaz moram. In tudi vi, da preživite.

Z bolečinami pa, me ima, da bi zabrisala v obraz človeku, ki mi bo potebnil denar!

Ko morebitno kdo odgovori, naj bo Človek, ni mus otrok.

Joj, kaj bi šele vi pisali, ko bi vedeli, kaj se dogaja na Psihiatriji, v Polju. Ali pa v domovih upokojencev!

“Zdravniki” so pravi sadisti!

Pa saj je bil Hitler pravi humanitarc napram njim, Mengele dobričina …

Se pa statistično vidi, da sistematično delajo genocid nad slovenskim narodom, saj so vsi politični in drugi položaji zasedeni s Srbi.

Čist verjamem, da se lahko dohtarji izživljajo. V prisilni jopič, za zamreženo postlo in majo mir 2 dni.

Čist verjamem, da se lahko dohtarji izživljajo. V prisilni jopič, za zamreženo postlo in majo mir 2 dni.[/quote]

Pa eno konjsko injekcijo v rit – si ko bubica par dni!

Pred leti je en mulc delal pissdarije…. policija ga uklene , čakajo reševalce. K jih je zagledu, kak je milo prosil “sam ne inekcije, PROOOSIIIIIM, ne bom več …….”
Itak jo je dobil. Dva bolničarja, bodibilderja sta ga pritisnila ob tla in špika.

Jaz gledam ko tele. Bolničarja: “počakmo minuto, dve” in res je tipček čist mirno, odsotno šel z njima.
Tak prime kemija. Vseen se mi je pa tip mal zasmilu. 🙁

K se zamisliš… a tak boste delali z mano?


Ojoj, modrival, pa tebi so se ženske zagabile so te mere, da jih obsojaš že za bolne otroke! Kot moški si očitno superioren, vendar pa se zavedaj, da otroka ti je še vedno rodila ženska! Druge ni.
Konkretno Neža je tretji otrok, mama je normalno prehranjena in kljub tretjemu otroku je še vedno v rodni dobi. Pri deklici je srčno popuščanje posledica infekta, ki ga je deklica lahko dobila kjerkoli. Ne samo od mame.
Nisi doživel, da so zdravniki želeli odklopit tvojega otroka iz aparatov. Nisi doživel, da se tvoj otrok bori za življenje, ki itaq ne bo nikoli več podobno življenju. No, jaz sem. In ne sodi, da ti ne bo sojeno.
Počasi postajaš s tem rugljevizmom naporen, da ne rečem celo neokusen. Bodi bolj izviren, no. Zato, ker tebe nobena ženska ne mara, ker z njo ne znaš ravnati, še ne pomeni, da je poln UKC bolanih posledica slabih mam in njihove slabe vzgoje.


Ojoj, modrival, pa tebi so se ženske zagabile so te mere, da jih obsojaš že za bolne otroke! Kot moški si očitno superioren, vendar pa se zavedaj, da otroka ti je še vedno rodila ženska! Druge ni.
Konkretno Neža je tretji otrok, mama je normalno prehranjena in kljub tretjemu otroku je še vedno v rodni dobi. Pri deklici je srčno popuščanje posledica infekta, ki ga je deklica lahko dobila kjerkoli. Ne samo od mame.
Nisi doživel, da so zdravniki želeli odklopit tvojega otroka iz aparatov. Nisi doživel, da se tvoj otrok bori za življenje, ki itaq ne bo nikoli več podobno življenju. No, jaz sem. In ne sodi, da ti ne bo sojeno.
Počasi postajaš s tem rugljevizmom naporen, da ne rečem celo neokusen. Bodi bolj izviren, no. Zato, ker tebe nobena ženska ne mara, ker z njo ne znaš ravnati, še ne pomeni, da je poln UKC bolanih posledica slabih mam in njihove slabe vzgoje.[/quote]

Dovolj slabo in javno pokazano, kako se njegova(ModregaVala) patologija nevrotične osebnosti bilda na račun dveletnega otroka- dobesedno verbalna pedofilija. To presega že vse meje neodgovornega verbalnega linča, ki ga izvaja, da bi preprečil drugega (po njegovo).

Draga Neža,da si borka si že dokazala.Borba bo še trajala a bo tudi zate sonček še posijal❤️

Ena sama žalost.

Kaj čakajo? To me pa res prizadene. Če se da rešiti otroka naj ga rešijo.
Tu so odločilne ure ne dnevi.


Otroka se ne da več rešiti. Vse življenje bo rastlinca z močno opešanim srcem.

Sram te bodi


A zato, ker ne dajem lažnega upanja?

Res ne vem kako se lahko piše o zdravljenju v tujini.

To je samo vzdrževanje življenjskih funkcij. Nekaj napredka najverjetneje tudi bo. Pa je deklica tu ali v tujini. Ampak ne trajnih in ne takih, ki bi si jih želeli mi vsi.


kako veste, kako si dovolite nekoga kar tako obsoditi vnaprej. če bi šlo za tvojega otroka ali pa tvoje zdravje bi ti bilo to fino?
pustite najprej, da se otrok pregleda.
A si vedno tako tudi ko gre za tvoje zdravje, prideš k zdravniku in rečeš, saj je brezveze vse…. a ne ti se pa pustiš pregledati ane… pri drugih pa pametuješ,da je pregled brezveze in da odgovorni strokovnjaki povedo kako in kaj je res…
ker ti res ni jasno,d a starši nimajo zaupanja niti pravih informacij o tem kako in kaj je sploh res. Oni ne vedo, ti pa veš vse pamet pa taka.


Videla sem Nežine posnetke in postalo mi je jasno, koliko je ura. Tudi podatek o iztisni frakciji srca, ki je 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne pušča veliko prostora domišljiji.
Če bi šlo za mojega otroka, bi mi bilo zanesljivo zelo hudo, a s tem še ne bi spremenila dejstva, da je ta otrok sedaj rastlina. Zdi se mi prav žalostno, da se gnev zaradi krivične bolezni sprošča na zdravnikih, ki s tem nimajo nič.


Videla sem Nežine posnetke in postalo mi je jasno, koliko je ura. Tudi podatek o iztisni frakciji srca, ki je 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne pušča veliko prostora domišljiji.
Če bi šlo za mojega otroka, bi mi bilo zanesljivo zelo hudo, a s tem še ne bi spremenila dejstva, da je ta otrok sedaj rastlina. Zdi se mi prav žalostno, da se gnev zaradi krivične bolezni sprošča na zdravnikih, ki s tem nimajo nič.[/quote]

Dajmo se raje osredotočit, ZAKAJ je ta otrok zdaj rastlina???? Kdo ga je zafural, in s čim?? Kdo je kriv za možgansko kap??

Kakšni gnoji ste tu, da svinjate po vseh, ki so napol mrtvi zaradi NEdela Belih bogov?!


Videla sem Nežine posnetke in postalo mi je jasno, koliko je ura. Tudi podatek o iztisni frakciji srca, ki je 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne pušča veliko prostora domišljiji.
Če bi šlo za mojega otroka, bi mi bilo zanesljivo zelo hudo, a s tem še ne bi spremenila dejstva, da je ta otrok sedaj rastlina. Zdi se mi prav žalostno, da se gnev zaradi krivične bolezni sprošča na zdravnikih, ki s tem nimajo nič.[/quote]

Dajmo se raje osredotočit, ZAKAJ je ta otrok zdaj rastlina???? Kdo ga je zafural, in s čim?? Kdo je kriv za možgansko kap??

Kakšni gnoji ste tu, da svinjate po vseh, ki so napol mrtvi zaradi NEdela Belih bogov?![/quote]
se strinjam.

ti zgoraj @ ni katastrofa lahko te je sram… če pa že postavljaš zdravstvene diagnoze z gledanjem slikc – potem pa poglej sliko neže ob sprejemu v bolnišnico in danes… vsaj to ti je lahko jasno,da so prav v tejk bolnišnici nekaj z njo hudo narobe naredili – in to zdravniki… zato ne zagovarjaj jih.


Vidim, da si prihajava naproti. Torej se strinjaš, da je Neža rastlinca in da ji ni pomoči. In zakaj bi ji odhod v tujino pomagal?


A če otrok umre zaradi bolezni, so avtomatično krivi zdravniki, ki so tega otroka zdravili? Mar mislite, da se bo punčka pozdravila, če boste linčali njene domnevne krvnike? Otrok je rastlinca in tega dejstva vaša jeza ne bo spremenila. Z odhodom v tujino deklica ne bo pridobila ničesar.

Mene pa zanima, kako ste lahko tako 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da so zdravniki zafurali? Jih ne branim, daleč od tega, ampak, kakšno medicinsko znanje imate, da trdite nekaj takega? Meni se ne sanja, kaj je resnica in si ne bi upala trditi karkoli.


A če otrok umre zaradi bolezni, so avtomatično krivi zdravniki, ki so tega otroka zdravili? Mar mislite, da se bo punčka pozdravila, če boste linčali njene domnevne krvnike? Otrok je rastlinca in tega dejstva vaša jeza ne bo spremenila. Z odhodom v tujino deklica ne bo pridobila ničesar.[/quote]
Ne niso avtomatično zdravniki krivi vedno, v tem primeru pa hudo smrdi in se na dalec vidi, da so oni zasustrali… deklica je pri njih dozivela mozgansko kap kot posledico tamkajsnjega zdravljenja ocitno ane. Torej… ce ne bi to naredili z.njo, bibila se vedno primerna za presaditev sr ka in bi lahko se lepo zivela. Pa prosim imej vsaj toliko spostovanja, da zivih oseb ne pokopavas naprej in da osebi ne govoris rastlina. Ker je clovek in deklica z duso. Sram te je lahko res… povej se no kak niso nic krivi in kako so super truper natancni in odzivni za bolnika… samo poglej kako dolgo sestankujejo in koliko dni potrebujejo da se sploh sestanejo in zacnejo pogovarjat. Ce so jo tako lezerno in nonsalantno zdravili po principu ne bomo danes, bomo jutri se pogovarjali, pojutrisnjem pa kaj naredili kot to pocno pri sklepanju odlocitev, ko bi to moralo biti promptno in takoj, ucinkovito …ne pa tako potemtakem nam je lahko vse jasno… ampak po tvoje so super ane da rabijo deset dni, da se sestane konzilij… sramota res


Od kje si pa ti tak ekspert? Poznamo mamino plat zgodbe in že ta je “kr neki” in poznamo novinarsko plat zgodbe, ki je pa sploh “kr neki”, saj so zaključke delali iz googlanja, kaj sta ECMO in LVAD. Če so zdravniki kaj storili narobe, bo pokazal nadzor, ki je za to pristojen.
Da iz deklice ne bo nič in da bo do smrti vegetirala, pa je na žalost dejstvo, ki ga ti s svojo jezo ne boš spremenil. Približno na istem bo kot Schumacher. Pa upam, da se vsaj tu strinjava, da je tip rastilnca.

Ker imam zelo slabe izkušnje z zdravniki in ker sem videla človeka,veliko starejšega od Neže, ki je po stanju, podobnem temu v katerem je sedaj Neža, v popolnosti okreval potem, ko so ga že odpisali, verjamam, da se tudi Neži lahko stanje izboljša. Držim pesti zanjo.


Ali ti veš, da je tole tvoje pozivanje k nasilju kaznivo dejanje? Da se mora za take stvari uvesti kazenski pregon po uradni dolžnosti. Spletni moderatorji, kje ste???

New Report

Close