Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mi sploh preostane?

Kaj mi sploh preostane?


prej je imel službo od 7-3. kolikor piše. popoldne je bil z njo skupaj
ko se je otrok rodil, je šel na svoje in dela cel dan, z otrokom pa se ne ukvarja nič.
klinc pa tak fotr. pa klinc pa tistih 200 eur na mesec več, kolikor verjetno zasluži
[/quote]

Vidim da je avtorica pozela val podpore… hehe
Jaz pa tole vidim takole namrec: kot orvo –opazka–
Iti in zaceti samostojno podjetnistvo si marsikateri( opazam da tukaj vecina) javnih usluzbencev ne predstavlja. Zahteva truda in napora malo vec ko od 7-15h. Ne odklopis niti v prostem casu…
Pa pustimo to ..ker vecina tega ne steka
Uglavnem tale vzgojiteljica ..
(Ne moram se tole pokomentirat…70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar jih poznam so locene… to morajo nekej predavat v tej smeri na vzgojiteljski😁)

Imela bi denar ki ga desc sluzi. In hoce poleg tega se popolno predanost njej.
Sedaj sprasuje ali naj se loci…bi se ampak potem bo pa res sama ( malo egista ?!?)

Vprasanje glavno je pa : ali je sposobna sama biti ali ne.
Glede na to da je to ugotovila sedaj bi rekla da ne. Ona bi ostala predvidevam zaradi tega ker vseeno ne prinese zgolj 200 eur vec kot prej in da ima otrok oba starsa. Na ven smo familija . Pa tudi ce nonstop skregana . ( jih poznam kar nekaj)
…desc se bo itak slej kot prej ko bo ulavfal biznis ce ne ze prej zgonil… ona pa verjetno tudi.
Najbolj zanimivo je pa to da ona sploh ne more jamrat da je preobremenjena ker ji tasca rit odnasa.
Edina bojazen ji je , glede na to da ima edincka da ga ne bo mogla brezpogojno nase navezat( to je se ena zaznana medvsticna zadeva… jaz sem ga bozala jaz rodila …edina 😗 )

Samo enega mulcka ima majhnega pa ze sedaj je zivljenski problem .
Vazno pa da ima podporo …on je najslabsi oce ever..

Ne morem pa mimo ,da se ne vprasam kaksna klientela zensk ji daje podporo?
Locene , samske, fousljive zagrenjenke.

Nikoli ni prav, če ne bi bilo denarja bi se prav tako pritoževala. Ženska je nesposobna in predvsem lena. Čaka na druge. Princeska, ki bo ugnobila tako princa kot otroka.

Zanimiv jeta pristop vsesplošnega omalovaževanja njegovega dela v smislu preskrbeti družino in na drugi strani prikazovanje sebe kot žrtve njegovega nerazumevanje teže vloge materinstva. Zgoraj nekdo omenja “200 evrov več”. Gledano ekonomsko, rojstvo prvega otroka pomeni povečanje obremenitve družinskega proračuna za prbl. 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Oz. povedano drugače… ko je govora o preživnini, se vam zdi 100 evrov le te presneto malo, ker ima otrok ja večje potrebe. Na drugi strani pa se potem zmrdujete… ah, kaj če mi 200 evrov. Res sem vedno znova presenečen, kako malo so mnogim tu jasni osnovni koncepti. Najbolj osnovni.

Se da morda prebrati kje, kako ona pomaga pri ustvarjanju temeljev družinskega podjetja? Kolikokrat je pa ona vskočila zanj naredit to ali ono, da si je on MOGEL vseti čas biti tudi z otrokom, ker si je ON tako želel? Aja, saj res… biti mama je najtežji poklic. Seveda je, ko si ga opravilno nesposobne s salonskim feminizmom kontaminirane princeske otežijo tako, da objektvizirajo otroka na raven orodja za izživljanje lastnih frustracij napram drugim. In ko naenkrat ugotovijo, da so same, so presenečene, kako.

Hej, v hiši, v kateri ni gostov, ni nihče doma!

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Je brezposelna?

Piše, da je vzgojiteljica. Operativno neuporaben strokovni kader po mojem mnenju. Si predstavljaš, da bi skupino otrok, med katerimi je tudi tvoj, varoval par vzgojiteljic, ki vsaka posebej doma ne sfolgajo enega?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

gospa je zaposlena. kolikor poznam plače vzgojiteljic, verjetno finančno prispeva h gospodinjstvu več, kot pa nekdo na s.p.ju z minimalcem, ki je komaj začel obratovat.
in ON ne želi preživljat časa z otrokom, tudi takrat, ko bi moral. po njegovih besedah naj za otroka poskrbijo babice.

gospa je zaposlena. kolikor poznam plače vzgojiteljic, verjetno finančno prispeva h gospodinjstvu več, kot pa nekdo na s.p.ju z minimalcem, ki je komaj začel obratovat.
in ON ne želi preživljat časa z otrokom, tudi takrat, ko bi moral. po njegovih besedah naj za otroka poskrbijo babice.
[/quote]

Kako veš vse to? Ajaaa, ona pravi tako.

gospa je zaposlena. kolikor poznam plače vzgojiteljic, verjetno finančno prispeva h gospodinjstvu več, kot pa nekdo na s.p.ju z minimalcem, ki je komaj začel obratovat.
in ON ne želi preživljat časa z otrokom, tudi takrat, ko bi moral. po njegovih besedah naj za otroka poskrbijo babice.
[/quote]

Srž tvojega pisanja torej lahko zvedemo na: on bi moral biti z otrokom natanko takrat, kadar ona misli, da je tako prav.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Srž tvojega pisanja torej lahko zvedemo na: on bi moral biti z otrokom natanko takrat, kadar ona misli, da je tako prav.
[/quote]

Desi, včasih znaš odlično povedati na kratko 👌

Ko to preberem, mi takoj skoči v glavo : Spet en odsotni oče?

Takünih moükih je priblizno 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} +/- 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ce ona tega ni vedela, je pac ignorantska do dejstev kot vecina “modernih zensk”. Kakovost oceta se doloca s tem, koliko je otroku vzor, ki mu omogoca samostojnost ko odraste in ne po temu, koliko odnasa rit mami.
[/quote]

Aha.
Moral si to napisati, da si se zaščitil.
Ker očitno ti tako deluješ doma.To je vzgoja “stare šole”. Se pozna, da nisi mlad očka.Zdaj so drugačni časi.Ti si vzgojen še po drugih pravilih.Da ne omenjam še vzgoje druge narodnosti.

Imate temo o mami 7 otrok, ki hodi v službo, oče dela v tujini. Preberite si jo.

Vidim da je avtorica pozela val podpore… hehe
Jaz pa tole vidim takole namrec: kot orvo –opazka–
Iti in zaceti samostojno podjetnistvo si marsikateri( opazam da tukaj vecina) javnih usluzbencev ne predstavlja. Zahteva truda in napora malo vec ko od 7-15h. Ne odklopis niti v prostem casu…
Pa pustimo to ..ker vecina tega ne steka
Uglavnem tale vzgojiteljica ..
(Ne moram se tole pokomentirat…70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar jih poznam so locene… to morajo nekej predavat v tej smeri na vzgojiteljski😁)

Imela bi denar ki ga desc sluzi. In hoce poleg tega se popolno predanost njej.
Sedaj sprasuje ali naj se loci…bi se ampak potem bo pa res sama ( malo egista ?!?)

Vprasanje glavno je pa : ali je sposobna sama biti ali ne.
Glede na to da je to ugotovila sedaj bi rekla da ne. Ona bi ostala predvidevam zaradi tega ker vseeno ne prinese zgolj 200 eur vec kot prej in da ima otrok oba starsa. Na ven smo familija . Pa tudi ce nonstop skregana . ( jih poznam kar nekaj)
…desc se bo itak slej kot prej ko bo ulavfal biznis ce ne ze prej zgonil… ona pa verjetno tudi.
Najbolj zanimivo je pa to da ona sploh ne more jamrat da je preobremenjena ker ji tasca rit odnasa.
Edina bojazen ji je , glede na to da ima edincka da ga ne bo mogla brezpogojno nase navezat( to je se ena zaznana medvsticna zadeva… jaz sem ga bozala jaz rodila …edina 😗 )

Samo enega mulcka ima majhnega pa ze sedaj je zivljenski problem .
Vazno pa da ima podporo …on je najslabsi oce ever..

Ne morem pa mimo ,da se ne vprasam kaksna klientela zensk ji daje podporo?
Locene , samske, fousljive zagrenjenke.
[/quote]

Tvoja razpredanja niso nobene utemeljitve, kvečjemu podcenjevanje žensk in mamic!



Piše, da je vzgojiteljica. Operativno neuporaben strokovni kader po mojem mnenju.
Si predstavljaš, da bi skupino otrok, med katerimi je tudi tvoj, varoval par vzgojiteljic, ki vsaka posebej doma ne sfolgajo enega?
[/quote]

Se zavedaš, da žališ vsepovprek? A tvoja učiteljica je pa sposobna? Tudi ona je PEDAGOG, ne pozabi tega! Ker ona je pa super, kajne?
Desiderius, malo preveč si zagledan- vase!

Se zavedaš, da žališ vsepovprek? A tvoja učiteljica je pa sposobna? Tudi ona je PEDAGOG, ne pozabi tega! Ker ona je pa super, kajne?
Desiderius, malo preveč si zagledan- vase!
[/quote]

Glej, pedagog ali mesar… čisto vseeno. Sama piše, da se ni v stanju zorganizirati niti v skorajda idealnih razmerah glede varstva otroka. Bog ne daj reševanja kakih problemov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Srž tvojega pisanja torej lahko zvedemo na: on bi moral biti z otrokom natanko takrat, kadar ona misli, da je tako prav.
[/quote]

jaz bom samo tako rekla.
hvala bogu, da moj mož ni tako glup, kot vas je 3/4 modelov tu gor in razume, da je tudi on starš, in da ne pazi on otroka meni, ko imam službene obveznosti ali druge aktivnosti, ampak je z njim, zato, ker je oče. ker skrb za otroka ni prvenstveno moja dolžnost, ampak je dolžnost obeh.
se zgodi, da sva kdaj pa kdaj oba odsotna, hvala bogu, da obstajajo tudi babice in dediji, ki z največjim veseljem poskrbijo za otroka. ampak prvenstveno sva pa midva zanj tu, in ne jaz deljeno z babico, fotr pa se bi brigal za svoje interese.

ampak to razložit nekemu balkancu, ki je enega otroka itak zapustil, ostale pa mu vzgaja žena, ki se je odpovedala vsemu… verjamem, da pač enim kulturno ni dano, da bi to razumeli

Tvoja razpredanja niso nobene utemeljitve, kvečjemu podcenjevanje žensk in mamic!
[/quote]
Si se prepoznala v zadnjem odstavku predvidevam.

Ne podcenjujem ne zensk ne mamic.
Podcenjujem pa razvajene egocentricne
materialisticne gule ..nesposobne ki mislijo da one so pa uber alles.
Vse prevec jih je…

Glej, pedagog ali mesar… čisto vseeno. Sama piše, da se ni v stanju zorganizirati niti v skorajda idealnih razmerah glede varstva otroka. Bog ne daj reševanja kakih problemov.
[/quote]

praviš, da je ona dolžna v vsakem primeru zorganizirat varstvo otroka? foter je torej zgolj na papirju ali kak? vse ostalo naj pa mati organizira?

in kdo pravi, da se ne zna zorganizirat?
trikrat na leto ima službene obveznosti popoldne (obvezni roditeljski sestanki) in tistih trikrat na letu je za fotra otroka preveč, da bi si vzel čas in poskrbel zanj. za otroka je že poskrbljeno, kje vidiš, da ni? njo jezi to, da je fotru otrok zadnja briga.

Preberite vse poste avtorice.

Nikjer ne omenja svojih starsev. Samo svojega moza in tasco. Skrbi jo da v primeru locitve bo tasca vzgajala njenega otroka kot svojega.

Kaj pa ce on dobi drugo zensko?

Ker je on toliko odsoten in ti sama skrbiš za otroka, razmišljaš o ločitvi.

In potem se ločiš – sama boš skrbela za otroka, imela boš bivšega, ki ne bo niti pol toliko prijazen s tabo kot je sedaj, podajala si bosta otroka, ker je tako prav,,,,

V čem bo razlika?
Otrok je sam sedaj, ker se nista sposobna dogovorit in otrok bo sam tudi če/ko se ločita?

A ne bi bilo lažje se dogovorit, navsezadnje si strokovno usposobljena oseba za odnose z otroki 😉 kot pa it čez vso kalvarijo ločitve in razdrte družine?

Tu gre za čustva in odnos mama – sin in je mamica otroka čustveno zanemarjena, neuslišana, neupoštevana… s strani svojega partnerja

Kaj pa bo z drugo žensko , če še te ne more porihtat??

Kaj pa bo z drugo žensko , če še te ne more porihtat??
[/quote]

Pomoje drugo ze” rihta ” 😉

O ,groza kretena! Svoje otroke ne more vzgajat tuje pa lahko?!

Tu gre za čustva in odnos mama – sin in je mamica otroka čustveno zanemarjena, neuslišana, neupoštevana… s strani svojega partnerja
[/quote]
In ona je to ugotovila sele sedaj….
4 leta sta bila prej skupaj in ga ni “skuzila”
Oziroma ga je, pa je mislila da se bo spremenil.

Morate pa razumet se nekaj. Niso vsi za vse.
Jaz za svojega nikoli ne bom rekla da je slab oce , ali slab moz. On enostavno ne zna z majhnimi otroci. Plenico zamenjat posrano…”neofizika “… rast zob in nocno vstajanje muke svetovne. 2 uri se sam bit potem pa ze panika…
Imava tri mulce. Same fante. Do cca 2let in pol sem jih raje dala tasci…sem bila vsaj mirna in brez skrbi.
Potem ko so enkrat zaceli na kahlo hodit pa povedat kaj hocejo… no potem pa ni bilo problema.
Kasneje …7 let +….. pa lahko recem da je vecji del vzgoje prevzel ravno on. Jaz sem se danes mami…se imamo radi, se pogovorimo, se se vedno stiskamo.. ampak fotr je pa fotr.
In tasci in moji mami bom vecno hvalezna za vse zastonj ure varstva in tudi kaksno vzgojo.

New Report

Close