Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako na denar gledate tisti, ki ga imate več kot dovolj?

Kako na denar gledate tisti, ki ga imate več kot dovolj?

Služi mi izključno za kupovanje tujih življenj, da z njimi upravljam ter širim svoj vpliv in oblast nad čimvečjimi množicami.

Kralj monskih tem 😁

Se pravi, nizji srednji sloj?

Kul, samo, da sta zadovoljna.
[/quote]
A se lahko še grše delaš norca? Za razliko od tebe je srečna s tem, kar ima. Kapo dol!

Sreče (ali pameti) ne moreš kupiti z denarjem 😉

Prvo kot prvo nisem obremenjen s statusnimi simboli.

Drugo kot drugo… ni me sram it v Eurospin.

Tudi mene ni sram iti v trgovine tipa Eurospin. Ne vidim v tem nic sramotnega. Le zakaj? Kupujem tudi v trznicah, kjer so tudi Kitajci in Indijci, pa tudi v Bugis Streetu, kjer dobis res vse.
Povrh pa imata Hofer/Aldi in Lidl (v Sloveniji, pa tudi drugod) prav kvalitetne stvari, ne vem, zakaj je nekaterim sram. Res Ne vidim nobenega razloga.
Tudi cunje vcasih kupujem v kakih cheap trgovinah, pac kupim tisto, kar mi je vsec. 🙂

Ker nisi obremenjen z znamko. Živc se tud strinja.


A se lahko še grše delaš norca? Za razliko od tebe je srečna s tem, kar ima. Kapo dol!

Sreče (ali pameti) ne moreš kupiti z denarjem 😉
[/quote]

Cak, sam mal – a kaj, kar sem rekel, ni cista resnica?

Še vedno ga je premalo.
Nikoli ga ne bo dovolj.


..ah, so you live in Singapore.


Če imaš denar imaš manj skrbi. Greš v trgovino in ne gledaš cene, nobenega stresa[/i]

Taksni tice ste mi sumljivi. Ker tudi tezki multimilijonarji v trgovinah pogosto “gledajo cene”. Vedo koliko stanejo jajca, kaj sele vecje reci. Po drugi strani z drugim delom, da ni “nobenega stresa”, poves, da se ne obremenjujes z upravljanjem “viska”. To je sele stresna rec.


..ah, so you live in Singapore.
[/quote]

So what? I’m not ashamed. 🙂

od rojstva do smrti!

Preseravanje.
V takšni gostilni ostaneš lačen.

New Report

Close