Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Če bomo šli na druge forume, bo ta ostal brez sponzorjev in bodo posledično nekateri ostali brez sredstev za preživetje.

[/quote]
Na alterju skoraj ni omejitev,

na alterju paciente vsake toliko pošljejo na zdravljenje v banovce. Ja briše se manj, dopustuje oz zdravi pa precej več

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

[/quote]
Na alterju skoraj ni omejitev,

na alterju paciente vsake toliko pošljejo na zdravljenje v banovce. Ja briše se manj, dopustuje oz zdravi pa precej več[/quote]
A res? O tem ne vem nič.

Ampak kakorkoli, tam zvem veliko več kot tukaj, kar je v času medijske krize pomemben faktor. Le debatirati se mi tam ne ljubi, saj pravim, preveč testosterona.


Na alterju skoraj ni omejitev, čuda prebereš, ampak je klima čudna. Tam je pa preveč testosterona in spet ni ravnovesja.[/quote]
Pacient, kot bolnik, mora najprej v sebi vzpostaviti ravnovesje in ozdraveti. Šele potem bo sposoben zaznati ravnovesje.

Če bomo šli na druge forume, bo ta ostal brez sponzorjev in bodo posledično nekateri ostali brez sredstev za preživetje.[/quote]
Ja pa dajmo, ne? A smo komu kaj dolžni? Prej oni nam. Zastonj jim nabijamo klike.

če pa prinesem ne glih ta pravo kavo pol sem ga pa najebal :)[/quote]

še zmerm lahk stavš na čokolado…..[/quote]

kaj pa če ona pali na italijansko čokolado? 🙂


Na alterju skoraj ni omejitev, čuda prebereš, ampak je klima čudna. Tam je pa preveč testosterona in spet ni ravnovesja.[/quote]
Pacient, kot bolnik, mora najprej v sebi vzpostaviti ravnovesje in ozdraveti. Šele potem bo sposoben zaznati ravnovesje.[/quote]
A sem (nehote) zadel kakšen živec ali par? hehehehe

Kdo je moderator za SČ?
Savrinka je o.k., le tistega foruma nikakor ne more/zna nazaj oživit. Primož? Ne.
Žigica tudi kar o.k.

No pa bom še sam pristvil piskrček. Všeč mi je Alenka, tako vizuelno, kot razumno, z zdravimi pogledi, čeprav je zardi tega bila razglašena za mojo oprodo. Potem bi mi vizuelno bila privlačna domnevna prešuštnica, pa mi zaradi suma o prešuštvu ni več :-))) Gospa Plahuta mi je mimo, kljub temu, da kak delček pa včasih le ima zdrave kmečke pameti. Žogca pa kot sem že povedal, na forumu deluje, kot z ritjo migajoča navijačica brez pameti, seveda njena rit zagotovo ni primerljiva tistim iz ameriških pocukranih filmov in je najbrž dobro za naše zdarvje in apetit, da te riti ne vidimo.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Tocno moje razmisljanje. Se najbolj fajn je pa Untadrug. Brise, prestavlja, vidimo pa ga nikoli. Samo ce vprasamo, kdo je prestavil, vcasih izvemo, da Untadrug.[/quote]
Ne razumem, zakaj je to fajn. Na normalnih forumih je moderator znan in ko kaj briše tudi pojasni zakaj.

Zgoraj bi moralo biti napisano, kdo je moderator, kot nar. na Prehrani.
Najbrž se jim ne da še s tem ukvarjat. Še s čim drugim ne.

še zmerm lahk stavš na čokolado…..[/quote]

kaj pa če ona pali na italijansko čokolado? :)[/quote]

v tem primeru se zapelješ do vitorsa in potem do nje…ne pozabt na hladilno torbo z vložki, drgač se ti bo čokolada stopila. ja pa malo več vožnje bo.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Tocno moje razmisljanje. Se najbolj fajn je pa Untadrug. Brise, prestavlja, vidimo pa ga nikoli. Samo ce vprasamo, kdo je prestavil, vcasih izvemo, da Untadrug.[/quote]
Ne razumem, zakaj je to fajn. Na normalnih forumih je moderator znan in ko kaj briše tudi pojasni zakaj.[/quote]
Drugače pa je na normalnih forumuh naloga moderatorja predvsem da vzdržuje kulturni nivo debate, ter po potrebi opozori udeležence, naj se držijo teme. Ne prvega ne drugega tukaj še nisem zasledil.

Edini pravi moderator je bila šavrinka, ker je dejansko tudi veliko napisala in svoje poteze izčrpno argumentirala, žal se je moderiranja SČ očitno naveličala. Drugi samo stihijsko brišejo in prestavljajo, če pa že kdaj kako malenkost celo napišejo, ad hoc nakracajo in niti ne preberejo za sabo, preden oddajo, pri čemer jim je temačen zgled sam vrhovni šef Primož.


Ne razumem, zakaj je to fajn. Na normalnih forumih je moderator znan in ko kaj briše tudi pojasni zakaj.[/quote]
Drugače pa je na normalnih forumuh naloga moderatorja predvsem da vzdržuje kulturni nivo debate, ter po potrebi opozori udeležence, naj se držijo teme. Ne prvega ne drugega tukaj še nisem zasledil.[/quote]

Nima smisla opozarjat, ker se s tem moderator izda, da je ‘čistilec’. In potem planejo po njemu.
Briši in konec! Ni debate!

Kakšno napako je naredila Žogca, ko je povedala, da je ‘čisitilka’!! Auuuč!

Vsi ‘geniji’ so planili po njej :-)))! Ker je hudoooo, ko je njihov umotvor zbrisan. Saj so se vendar trudili par ur, da so nekaj načoftali skupaj! Saj so vendar napisali nekaj tako vrhunskega, da jim pade mrak na oči, ko izgine!

Hahahahaha, da se vam da……


Saj smo tudi na drugih forumih, kadar rabim(o) kaj resnega. Dobre debate pa so v Slo zelo redke, tako da je treba obiskat tudi kakega tujega. SC pa je slika slovenske mentalitete, vkljucno z lastnikom in moderatorji in to je tisto, kar ga dela zanimivega. Se prav pretirano ne sekiram, dokler bo, bo, menda pa lahko imam mnenje?

Če bomo šli na druge forume, bo ta ostal brez sponzorjev in bodo posledično nekateri ostali brez sredstev za preživetje.[/quote]
Ja pa dajmo, ne? A smo komu kaj dolžni? Prej oni nam. Zastonj jim nabijamo klike.[/quote]

Točno to. Mi smo tisti, ki z volonterskimi prispevki ustvarjamo forum, ne pa eni moderatorji.


Ne razumem, zakaj je to fajn. Na normalnih forumih je moderator znan in ko kaj briše tudi pojasni zakaj.[/quote]
Sarkazma nisi zaznal/a?


Ti si se kar odločil, da veš katero mislim, čeprav je nisem nikoli omenil z imenom. Res moraš imeti življenje polno travm in sumnjičenj!


Drugače pa je na normalnih forumuh naloga moderatorja predvsem da vzdržuje kulturni nivo debate, ter po potrebi opozori udeležence, naj se držijo teme. Ne prvega ne drugega tukaj še nisem zasledil.[/quote]

Nima smisla opozarjat, ker se s tem moderator izda, da je ‘čistilec’. In potem planejo po njemu.
Briši in konec! Ni debate!

Kakšno napako je naredila Žogca, ko je povedala, da je ‘čisitilka’!! Auuuč!

Vsi ‘geniji’ so planili po njej :-)))! Ker je hudoooo, ko je njihov umotvor zbrisan. Saj so se vendar trudili par ur, da so nekaj načoftali skupaj! Saj so vendar napisali nekaj tako vrhunskega, da jim pade mrak na oči, ko izgine!

Hahahahaha, da se vam da……[/quote]
Saj ne bomo več. Debatirali namreč. Res ne vem, zakaj se ta forum imenuje Starševski čvek. Ehh…


Ne razumem, zakaj je to fajn. Na normalnih forumih je moderator znan in ko kaj briše tudi pojasni zakaj.[/quote]
Sarkazma nisi zaznal/a?[/quote]
Ne.


Ti si se kar odločil, da veš katero mislim, čeprav je nisem nikoli omenil z imenom. Res moraš imeti življenje polno travm in sumnjičenj![/quote]

Si pisal skoz o njej, ne pisal, norel po formu, ogromno tega je bilo brisanega, si pozabil? Meni je vseeno, me ne briga, ne rabiš se pa na tak način ven vlečt, če gobezdaš, pa še stoj zaz tem Paco, mar ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zakaj pa obkljukate kljukico, predno oddate post, če je toliko vprašanj (sicer piše še vse ostalo):

“Ukrepi moderatorja/administratorja
Moderator/administrator skrbi za nemoteno komunikacijo in pomaga uporabnikom pri uporabi sistema.
V primeru, da tema zaide iz naslovnega sporočila, se v njej pojavijo sporočila z neprimerno vsebino ali žaljivimi pripombami, jo moderator/administrator lahko spremeni, zaklene in/ali skrije za branje.
Moderator presoja o primernosti objavljenih vsebin. Pri tem se lahko posvetuje z uredništvom.
Uporabnika, ki neprimerno ravna, ni dolžan predhodno opominjati.
Po lastni presoji si uredništvo pridržuje pravico, da ob sumu zlorab sistema ali kršitvah pravil obnašanja, posameznemu uporabniku omeji ali prekine dostop do strani.”

Niti ne vem točno, kdo so moderatorji, saj se menda menjajo. Imajo pa težko delo; vseskozi biti na preži. Sem bil že tudi brisan, a nič zato, saj ne gre za honorirane članke ali objave, ki jih potrebuješ za kakšno napredovanje v stroki.


To so vse zelo široki pojmi. Brisane teme sem videl na lastne oči in v njih ni bilo nič neorimernega ali žaljivega, vsaj tiste ki niso bile reakcija na moderatorkino početje. Predvsem ne razumem kaj je bilo problematičnega v temi o Aayan Hirsi, ki je kot bivša muslimanka kritična do islama. Kaj je s tem narobe?

New Report

Close