Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Žogca, zakaj ti je tega treba?

Kdo pa je nov lastnik, če ni več Primož?

Kaj pomeni boldana beseda? Ni potrebe po umetnem ustvarjanju pogovora – pusti to ljudem oz. odgovori, če imaš konkreten odgovor. Ne razgaljaj pa sebe in svoje družine (morda tebi tvoej dostojanstvo ni pomembno, ampak naj ti bo pomembno dostojanstvo tvoje hčere, ki je medijsko že dovolj izpostavljena brez svoje privolitve). Zato tudi Primoža bolj spoštujem, ker je svoje komentarje kot zgleden moderator premislil, in ni umetno nastavljal nadaljevanja teme. Predvsem pa je pazil, da ni uničeval dostojanstva drugih.

1. Primož je sam povedal, da obstaja združevanje tem: Če meniš da so teme podobne, jih lahko združiš – res je, bo trajalo mogoče kako minuto več – ampak delaj svoje delo dobro in ne površno z uporabo brisanja. Tudi do spoštovanja tistih, ki so v temi odgovorili.

2. Žaljenje briši bolj dosledno – kajti zelo malo ga. Tako da se spet kaže tvoaj dvoličnost, in to je slab zgled s strani moderatorja.

3. Pozivanje k storitvi kaznivih dejanj – prepričaj se, kaj je pozivanje, potem pa DOSLEDNO urejaj zadeve. Mogoče je v kakšni temi potrebno vprašanje zastaviti drugače – namesto da ga brišeš.

Če nimaš časa za moderiranje (vem, da si zaposlena s terapijami svoje hčere), pa prepusti to tistim, ki imajo čas (in ne potrebujejo denarja, torej bodo tudi sami honorar prepustili za otroke).[/quote]
No da se oglasim:
Moderiranje je stvar uredništva, kdo bo kaj in kako, kaj bomo pobrisali, kaj bomo združili, o tem žal ne morete odločati vi. Niti o tem, kako naj bi in zakaj naj bi tako. Sistema ne poznate, kaj uporabniki delajo v ozadju tudi ne vidite, zagotovo ne preberete vsega, torej na tekočem tudi ne morete biti, zakaj tako in ne drugače, to je odločitev uredništva. Nesmiselno je tudi vam podajati mnenja in razlage, zakaj.
A ko se direktor kakšne trgovske hiše, da ne bo več kakšnega izdelka ali pa da bo kakšen nov, tudi pritožite in želite razlago, zakaj so se tako odločili? IN vsak dan pridete v trgovine in nezadovoljno govorite po trgovini? Ne preprosto iberete drugo trgovsko hišo.

Dosledno je beseda, ki jo je zelo težko razčleniti, kajti noben primer ni enak prejšnjemu, noben zapis, ni enak prejšnjemu, vsak je dogodek zase in se ga obravnava posebej. Glede na količino sralcev in negativnih komentarjev, nimamo toliko moderatorjev, da bi lahko vse tako dosledno, kot si vi želite, izvajali, zato so ukrepi temu tudi prilagojeni.

Zakaj prestavljamo temo? Če bi kdo rad debatiral na to temo, lahko drugje, ampak seveda tja ne boste šli, ker hočete pozornost drugih, ker hočete publiciteto.
Zato smo tudi skozi leta odpirali druge forume, glede na ciljne skupine, da se lahko ljudje, ki jih te stvari zanimajo, najdejo nekje brez tistih sralcev in se mirno pogovarjajo in debatirajo.
Lahko se zberete v skupino ljudi in se najdete na svojem forumu, lahko vam tudi uredimo, da bo samo za registrirane, lahko tudi uredimo razvrstitev tem, lahko sami sprejemate ljudi v skupino.
Torej možnosti je veliko, naša odločitev zakaj tako , pa je tudi naša odločitev.

Najbolj zanimivo in smešno pa je to, da poleg dnevnih zgražanj, ki trajajo po več mesecev in celo let, še vedno vsi visite tukaj gor.
Tudi stavki, kako vse propada, vam žal nisi znani podatki o obisku, ki na vašo žalost ne pada, ravno nasprotno. Sedaj pa ne vem, ali vas to tako boli, ste jezni, da kljub vašemu nestrinjanju, sistem še vedno raste.
Razumem pa, da je zelo težko razumeti, kajti še nikoli niste naredili česa podobnega, niti moderirali česa podobnega, tako ne mroete vedeti, kaj vse moraš dati skozi, da tak sistem deluje.

Zato pa kljub temu, da bi lahko pobrisali, debatiramo z vami. Spet bo kdo rekel, zakaj preprosto ne pobrišeš, pa bo odgovor zopet enak, zato ker sem se tako odločil, da raje odgovorim. Res da zadnje čase manj, ker imam veliko drugega dela, ampak še vedno se pogovarjam z vami ali bolje pregovarjam, čeprav mi tega ne bi bilo treba.

Življenje je ena samo odločitev, ampak zelo malo ljudi, živi po svojih odločitvah, ampak samo sprejema druge. To pa pomeni,d a živi po golem naklučju.

ne rabite se obremenjevati kako moderiramo, kdo in zakaj tako. Ker spremeniti kaj dosti ne morete, sem pa vesel in preberem vsak predlog. Mogoče ga upoštevamo, mogoče ne, Vendar zakaj česa ne naredimo, zopet ne moremo razlagati iz dneva v dan.
Lahko sprejmete lahko pa ne, mi bomo še naprej delali, tako kot menimo, da je prav.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Time tooo say goodbyyyyeeee hehehe

https://www.youtube.com/watch?v=vHBkxTnMhXY

Upam, da ne boš jezen, ker sem brisala del citatov – da ne bo predolgo. Razumem, da moraš braniti svoj oz. vaš sistem (vseh moderatorjev) in stopiti za svoje moderatorje. Upam, da je moj post tudi v pomoč (da znate sprejeti kritiko, kar iz tvojega posta vidim, da ja). Vsekakor pa bom še enkrat napisala, da je forum pod tvojim moderatorstvom (polnim) bil vseeno na nekoliko boljšim nivojem. Enkrat sem ti že ponudila svojo brezplačno pomoč – in sem še vedno pripravljena, ker vem, da je ogromno za narediti (tako za nazaj – sva se že enkrat pogovarjala o tem; kot seveda na dnevni bazi), da bi forum čvek bil bolj prijazen do resnih uporabnikov. Ne vem, kje sem (jaz) napisala, da obiskanost pada – ker števial obiskanosti res ne vidim, predvidevam pa, da si povzel v odgovoru na moj citat tudi očitke drugih (se ne jezim zato, brez skrbi). Prav tako vem, da se določene teme prestavljajo na druge forume – tudi s tem nimam nobenih težav (in verjamem, da nekatere morajo biti preusmerjene). Rada pomagam z nasveti in z debato – poskušam se učiti biti bolj korektna in spoštljiva, in mi je res škoda videti, kar se zadnje čase dogaja tukaj. Tudi razumem, da določeni moderatorji potrebujejo čas, da se uveljavijo, in da spoznajo ljudi in “običaje” tukaj (forum zaradi velike možnosti anonimnosti terja svoj nečloveški del).
Vem tudi, da je ogromno slabega, kar poskušate brisati pravočasno, in vem tudi, da vam je interes čimveč obiskovalcev – zato je forum odprt in ni potrebne registracije. Ampak vseeno mislim, da bi se dalo določene stvari bolje urediti in tudi bolje usposobiti moderatorje za njihovo delo (osebno razgaljanje kot v preteklem tednu se mi ne zdi na mestu, sploh ker oba veva, da so tukaj ljudje, ki bi razčlovečili – moderatorji sami po svojem delu so pa tako dovolj izpostavljeni kritikam). Res je takega foruma kot je starševski še nisem moderirala, vendar z moderiranjem foruma že imam izkušnje. In še enkrat, če potrebuejte pomoč, sem vam na voljo brezplačno oz. če že morate po regelcih mi kaj ponuditi – potem se temu odpovem v korist drugih. Če je interes se bom tudi registrirala, kar do sedaj še nisem.

Pa brez zamere, če sem toliko odkrita, da povem tudi neprijetne stvari (in jih tudi preberem z vaše strani brez zamere). Verjamem, da gredo vsem vam moderatorjem očitki v nos, sploh ker jih je trenutno več kot povprečno zaradi sprememb. Tako da vam vsem želim mirne živce (kot do sedaj), ampak tudi čas za premislek. Neke spremembe so se sicer res zgodile, ampak to še ne pomeni, da se forum ni potrebno več razvijati.

Če je padla takšna odločitev, se naj kar Žogci prepusti možnost razvijanja.


Zmoej strani ni padla nikakršna odločitev, jaz s Primožem samo debatiram in razlagam svoje mnenje.
Zakaj pa ti misliš, da bi naj Žogica imela možnost razvijanja v celoti na svojih ramenih? Predvidevam, da je tale stavek bil proizveden glede na Primožev zapis.

Upam, da ne boš jezen, ker sem brisala del citatov – da ne bo predolgo. Razumem, da moraš braniti svoj oz. vaš sistem (vseh moderatorjev) in stopiti za svoje moderatorje. Upam, da je moj post tudi v pomoč (da znate sprejeti kritiko, kar iz tvojega posta vidim, da ja). Vsekakor pa bom še enkrat napisala, da je forum pod tvojim moderatorstvom (polnim) bil vseeno na nekoliko boljšim nivojem. Enkrat sem ti že ponudila svojo brezplačno pomoč – in sem še vedno pripravljena, ker vem, da je ogromno za narediti (tako za nazaj – sva se že enkrat pogovarjala o tem; kot seveda na dnevni bazi), da bi forum čvek bil bolj prijazen do resnih uporabnikov. Ne vem, kje sem (jaz) napisala, da obiskanost pada – ker števial obiskanosti res ne vidim, predvidevam pa, da si povzel v odgovoru na moj citat tudi očitke drugih (se ne jezim zato, brez skrbi). Prav tako vem, da se določene teme prestavljajo na druge forume – tudi s tem nimam nobenih težav (in verjamem, da nekatere morajo biti preusmerjene). Rada pomagam z nasveti in z debato – poskušam se učiti biti bolj korektna in spoštljiva, in mi je res škoda videti, kar se zadnje čase dogaja tukaj. Tudi razumem, da določeni moderatorji potrebujejo čas, da se uveljavijo, in da spoznajo ljudi in “običaje” tukaj (forum zaradi velike možnosti anonimnosti terja svoj nečloveški del).
Vem tudi, da je ogromno slabega, kar poskušate brisati pravočasno, in vem tudi, da vam je interes čimveč obiskovalcev – zato je forum odprt in ni potrebne registracije. Ampak vseeno mislim, da bi se dalo določene stvari bolje urediti in tudi bolje usposobiti moderatorje za njihovo delo (osebno razgaljanje kot v preteklem tednu se mi ne zdi na mestu, sploh ker oba veva, da so tukaj ljudje, ki bi razčlovečili – moderatorji sami po svojem delu so pa tako dovolj izpostavljeni kritikam). Res je takega foruma kot je starševski še nisem moderirala, vendar z moderiranjem foruma že imam izkušnje. In še enkrat, če potrebuejte pomoč, sem vam na voljo brezplačno oz. če že morate po regelcih mi kaj ponuditi – potem se temu odpovem v korist drugih. Če je interes se bom tudi registrirala, kar do sedaj še nisem.

Pa brez zamere, če sem toliko odkrita, da povem tudi neprijetne stvari (in jih tudi preberem z vaše strani brez zamere). Verjamem, da gredo vsem vam moderatorjem očitki v nos, sploh ker jih je trenutno več kot povprečno zaradi sprememb. Tako da vam vsem želim mirne živce (kot do sedaj), ampak tudi čas za premislek. Neke spremembe so se sicer res zgodile, ampak to še ne pomeni, da se forum ni potrebno več razvijati.[/quote]

Hvala za kritiko, pa mi vseeno napiši še eno ZS pa bova kakšno rekla mimo etra 🙂

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Upam, da ne boš jezen, ker sem brisala del citatov – da ne bo predolgo. Razumem, da moraš braniti svoj oz. vaš sistem (vseh moderatorjev) in stopiti za svoje moderatorje. Upam, da je moj post tudi v pomoč (da znate sprejeti kritiko, kar iz tvojega posta vidim, da ja). Vsekakor pa bom še enkrat napisala, da je forum pod tvojim moderatorstvom (polnim) bil vseeno na nekoliko boljšim nivojem. Enkrat sem ti že ponudila svojo brezplačno pomoč – in sem še vedno pripravljena, ker vem, da je ogromno za narediti (tako za nazaj – sva se že enkrat pogovarjala o tem; kot seveda na dnevni bazi), da bi forum čvek bil bolj prijazen do resnih uporabnikov. Ne vem, kje sem (jaz) napisala, da obiskanost pada – ker števial obiskanosti res ne vidim, predvidevam pa, da si povzel v odgovoru na moj citat tudi očitke drugih (se ne jezim zato, brez skrbi). Prav tako vem, da se določene teme prestavljajo na druge forume – tudi s tem nimam nobenih težav (in verjamem, da nekatere morajo biti preusmerjene). Rada pomagam z nasveti in z debato – poskušam se učiti biti bolj korektna in spoštljiva, in mi je res škoda videti, kar se zadnje čase dogaja tukaj. Tudi razumem, da določeni moderatorji potrebujejo čas, da se uveljavijo, in da spoznajo ljudi in “običaje” tukaj (forum zaradi velike možnosti anonimnosti terja svoj nečloveški del).
Vem tudi, da je ogromno slabega, kar poskušate brisati pravočasno, in vem tudi, da vam je interes čimveč obiskovalcev – zato je forum odprt in ni potrebne registracije. Ampak vseeno mislim, da bi se dalo določene stvari bolje urediti in tudi bolje usposobiti moderatorje za njihovo delo (osebno razgaljanje kot v preteklem tednu se mi ne zdi na mestu, sploh ker oba veva, da so tukaj ljudje, ki bi razčlovečili – moderatorji sami po svojem delu so pa tako dovolj izpostavljeni kritikam). Res je takega foruma kot je starševski še nisem moderirala, vendar z moderiranjem foruma že imam izkušnje. In še enkrat, če potrebuejte pomoč, sem vam na voljo brezplačno oz. če že morate po regelcih mi kaj ponuditi – potem se temu odpovem v korist drugih. Če je interes se bom tudi registrirala, kar do sedaj še nisem.

Pa brez zamere, če sem toliko odkrita, da povem tudi neprijetne stvari (in jih tudi preberem z vaše strani brez zamere). Verjamem, da gredo vsem vam moderatorjem očitki v nos, sploh ker jih je trenutno več kot povprečno zaradi sprememb. Tako da vam vsem želim mirne živce (kot do sedaj), ampak tudi čas za premislek. Neke spremembe so se sicer res zgodile, ampak to še ne pomeni, da se forum ni potrebno več razvijati.[/quote]

Hvala za kritiko, pa mi vseeno napiši še eno ZS pa bova kakšno rekla mimo etra 🙂

Primož[/quote]

Se slišiva 🙂

Sam forumnski dalajlama sicer služi s forumom, kaže pa na to, da sploh ne ve kaj pomeni splošni forum. In da je njegov zaslužek plod proste izmenjave komunikacije in mnenj med uporbniki, ne njegovega dela in njegoopvih izdelkov, v katere če j splošen ne bi smel posegati v smeri o čem se sme razpravljat in o čem ne. Očitno zamenjuje to z drugim delom MON- a, kjer on oblikuje prispevke, rezultat njegovega oblikovanja je pa tak, da skoraj nihče ne povoha njegovih prispevkov, ker rumenega tiska z bolj praktičnimi vmesniki je pri nas dovolj. In absurd je, da se žaljivo izraža, češ da visimo gor in da ne razumemo in da je on bog in batina, res ne vem. Me aznima koliko prometa bi on imel s trgovino kot pravi, če bi se tako obnašal do ljudi in jim govoril, da jim ni treba viset in hodit v njegovo trgovino?

Bo treba ljudi pozvat na kak bojkot foruma, da se mu malo rit stisne in da sploh vklopi akko sivo celico, če je še katera zdravo delujoča, da ne more bit nesramen do tistih, na račun katerih z malo dela in malo znanja lepo živi, čeprav seveda lajna kako je to zahtevno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

In še to, da bi pa uvedel obvezno registracijo to pa ne, ker kljub temu da nesramno govori ljudem, da jim ni treba hodit na forum in viset na njem, mu je samoumevno, da več kot jih je, bolje je za njegov tošl. Katastrofa, ker s takimi izjavami pa pokaže koliko “dober” človek je v resnici.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

alter je recimo primer obvezne registracije…če bi to tu laufal, bi 1/3 folka blo na dopustu v banovcih glede na to kake gor limajo. pa to ne kak tedenski dopust ampak kake daljše variante

pa taplav povej po pravici, koliko si pokasiral na račun mona? Tko novih idej, znanj, veščin itd..ker to bi se tud dalo v pare pretvort, ko že razlagaš da primož služi. V bistvu če gledamo iz tega vidika služimo čist vsi. Če le hočemo

PS primož en nasvet…ko selite teme iz starševskega čveka, dajte puste link tu, potem pa naredte preusmeritev. Tko bote meli temo preseljeno, ljudje pa se bodo spoznali z novimi forumi, kar vam bo povečalo obisk tud preostalih forumov, forumaši, obiskovalci pa bomo še kje drugje lahko kaj svetovali, pomagali, celo kaj novega izvedli

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Skratka na kratko, da lažje razume. Edini Primož ne razume, da ljudje ne hodimo na forum zaradi njegovega zariplega obraza, prav tako ne zaradi njegovih brezplofdnih modrovanj, mapk hodimo na forum , da se ljudje menimo med sabo, izmenjujemo izkušnje, mnenja, znnje vedenje… In on v to posega kot otrok v peskovniku, ki se mula in izbira , kaj mu je všeč in kaj mu ni in to bi moralo bit izven njegovih pristojnosti in celo je izven njegove pravice, saj gre za splošen forum, nadzirat bi moral le to, da je v skladu s pravili foruma.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Če mu s takšnim načinom raste obisk, potem ne vidi smisla, da bi karkoli spreminjal.
Deluje kot trgovec, ki nima konkurence. 🙂

Sem ZA!

a je po vsem tem svinjanju v tej temi jasno vsaj nekaj:
Ne izpostavljajte se svojim življenjem v reali, ne tvezite svojih težav s familijo, žlahto ….
ker se z malo domišljije lahko tipka izjemne traparije ☺
In potem pobijate prinašalca novic – ne pa tistega, ki objavlja material za napihovanje

Šavrinka, ker pametuje in polemizira. Včasih je preveč napadalna, v kolikor ne delliš nejnega mnenja.

OStali ne izstopajo, kar se mi zdi pravilno.

New Report

Close