Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?


Karkoli sem napisal imam tudi shranjeno. Ravno zaradi takšnih, ki vedno vedo kaj sem misli in si skušajo na “moje žulje” dvigniti rating.
P.S. Prešuštnico lahko dokažem kadarkoli. Kakšna lepa slikica bi tudi tebe zanimala!☺☺☺ JBG imam pač boljši fotič kot mavro!


Pa SARME!!!!! SARME so šle!

Musliman30 se je pritožil, da je diskriminiran zaradi sarm, najbrž zaradi svinjine, in je rekel da bo javil na Spletno oko. Zato sem mu lepila sarme brez svinjine in halal sarme. In so izginile! Zdaj pa ne vem, ali se še vedno počuti diskriminiran? Razmišljam, da bi incident prijavila na Spletno oko, če tega ni že storil musliman30!

Najbolj všeč od vseh mi je Primož. Res se zna zafrkavat včasih tudi briše..včasih premalo včasih preveč. Je fer do drugih in zato ga imam rada.
Ostalih nit ne poznam pa niti ne cem koliko vas je tle gor moderatorjev ali moderatoric


Problem je v tem, da blokira debato o točno določenem problemu. Prva črka je b, beseda pa je ponavadi okrašena z narekovaji.

Tukaj ste pa res same dagnjice heheheheheh

Jane Doe je en forum že uničila. Nič novega.


Kdo je Jane DOE?

Človek dobi tukaj občutek, da čvekate sami nepokretni.
Ali pa tako zaje.bani, da vas niti bližnji sosed ne pogleda, ločenci in skregani s komplet žlahto.
Brez frendov….
Leni ko fuks ali pa vsi travmirani in vam en sprehod povzroča tako muko, da raje čepite doma zaroletani in težite popolnoma neznanim gobezdalom, ki so v večini isti (enaki :-)) kot vi.


Pa menda ja ne zasleduješ ljudi s foruma? Stalker!

Pojasnilo-žogca ma prav samo v tem, da so tukaj stalkerji!

Se strinjam. Slučajno sem odkrila, da sta Žogca in Šavrinka moderatorke, za ostale pa pojma nimam. Zakaj jih tako skrivate?[/quote]

Pa kakšne nakladate. Šavrinki je ob imenu pisalo moderator a ti si pa slučajno odkrila. Je pa oznaka izginila še pred prenovo. Po prenovi foruma so pa oznako ukinili in zdej se dejansko ne ve kdo je kdo kar ni prav.

Se strinjam. Slučajno sem odkrila, da sta Žogca in Šavrinka moderatorke, za ostale pa pojma nimam. Zakaj jih tako skrivate?[/quote]

Pa kakšne nakladate. Šavrinki je ob imenu pisalo moderator a ti si pa slučajno odkrila. Je pa oznaka izginila še pred prenovo. Po prenovi foruma so pa oznako ukinili in zdej se dejansko ne ve kdo je kdo kar ni prav.[/quote]

Ma kaj govoriš. Po prenovi naj bi vendar bilo vse boljše, bolj pregledno, bolj transparentno ;)).

Lepo se obnašajte pa ne bo treba nikomur bdet nad vašimi nebulozami!

Najboljši CTRL, vsi tile ki se zdaj tolk oglašajo o žogci pa, zelo podobno je bilo, ko se je zvedelo, da je šavrinka modi. Iz same ljubosumnosti, ker niso bili sami izbrani, so počeli celega hudiča tu gor. Zna biti, da je podobna zgodba tudi tu.
Jaz se v delo drugih ne vtikam, če zanj nisem usposobljena, ne vem…zgleda da je na monu polno enih modijev z no name forumov, da se čutijo tako pomembne komentirat delo drugih. sam čudno da so sem prilezli.

Kar se žogice tiče – žal se meni njeno delo nič ne dopade, pa ne zaradi razloga kot ga sama omenjaš. Enostavno so njeni odgovori in razlogi za (ne)brisanje tem zelo mimo. Za to delo bi bilo vseeno potrebno nekoga, ki malo bolj razmišlja s svojo glavo na več strani.


Ma daj no, kakšno hudo strokovno delo pa je moderiranje foruma? A obstaja za to faks?

In o kakšni ljubosumnosti govoriš? A so modiji za to delo plačani? Jaz bi tudi bil ljubosumen, če bi bili plačani za sedenje za kompom, a ker baje niso, nimam razloga.

Zakaj pa je revolt? Zaradi brisanja tem o ‘b………h’, ko pridejo nekateri modiji na ‘oblast’.

Odkar Primož ni več lastnik, gre vse samo navzdol. Moderatorka šavrinka se spravlja na Borata, ki je s svojim znanjem in tudi drugače vedno pripravljen pomagat . Velikim je dal že koristne nasvete, ona pa mu piše, naj rajši piše o bureku. Moderatorji bi lahko bili veseli, da je pripravljen kdo nesebično pomagat. Šavrinka pa izkorišča forum za lastno reklamo. Bo treba počasi drugam.


Kam? Sicer že dolgo nisem brskal, ampak nazadnje ko sem, v slo ni bilo aktivnih forumov razen tega in alterja.

Sicer tudi Primož ni bil vedno perla (kdo od nas pa je), ampak sedaj je res samo še slabše. Moderatorji se preveč vpletajo osebno – bi bilo dobro, da bi se držali postrani, ker bi bili tako bolj nevtralni.

Moderatorji? Noben me še ni kaj prida navdušil, prizadel ravno tako ne, preprosto se z njimi ne ukvarjam.

Očitno sem za časom. Nimam pojma kdo so moderatorji, ker nobenemu ne piše, da je moderator in šele sedaj berem, da lastnik ni več lastnik.


Kar tebi ni nikoli uspelo!


Karkoli sem napisal imam tudi shranjeno. Ravno zaradi takšnih, ki vedno vedo kaj sem misli in si skušajo na “moje žulje” dvigniti rating.
P.S. Prešuštnico lahko dokažem kadarkoli. Kakšna lepa slikica bi tudi tebe zanimala!☺☺☺ JBG imam pač boljši fotič kot mavro![/quote]
Joj paco, tako star pa tako otročji. Imaš boljši fotič kot Mavro? No lepo, to veliko pove. Lahko mi kar na ZS pošlješ slikco, veš da me firbec matra. Kdo pa ne bi z veseljem pogledal, ne?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Savrinka na tem forumu ze kar nekaj casa ni vec moderatorka, se pred prenovo je prenehala … kolikor vem, moderira nek drug forum tu na MON-u, ne pa konkretno tega.
Kdo pa dejansko so moderatorji, pa nimam pojma, me pa zelo moti premikanje tem na druge podforume brez oznake, da je bila tema premaknjena.

MON ne premore moderatorjev.
Ima samo radirke … une, ki svinjarijo puščajo ob uporabi – pa slab zadah.
Moderator tekst, ki se mu zdi neprimeren, slovnično napačen … moderira!! – uredi.
ampak glede na izborne kriterije, domet MON štaba je to kar je, pač to – ausuš.

New Report

Close