Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?


Karkoli sem napisal imam tudi shranjeno. Ravno zaradi takšnih, ki vedno vedo kaj sem misli in si skušajo na “moje žulje” dvigniti rating.
P.S. Prešuštnico lahko dokažem kadarkoli. Kakšna lepa slikica bi tudi tebe zanimala!☺☺☺ JBG imam pač boljši fotič kot mavro![/quote]
Joj paco, tako star pa tako otročji. Imaš boljši fotič kot Mavro? No lepo, to veliko pove. Lahko mi kar na ZS pošlješ slikco, veš da me firbec matra. Kdo pa ne bi z veseljem pogledal, ne?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]
Zajebi! Ti si prebutast, da bi razumel.

A se hecaš? Hecaš se, ne? Nekaj ljudem se tukaj meša zato, ker sem brisala njihovo smetenje (v eni uri odpre deset tem, ker seveda je on/ona edini/a in morajo širne ljudske množice brati izpade), žaljenje in nemalokrat tudi pozivanje h kaznivim dejanjem. Si predstavljaš, da bi jih še lektorira? Za takšne “špase” tudi nihče nima časa.

A se hecaš? Hecaš se, ne? Nekaj ljudem se tukaj meša zato, ker sem brisala njihovo smetenje (v eni uri odpre deset tem, ker seveda je on/ona edini/a in morajo širne ljudske množice brati izpade), žaljenje in nemalokrat tudi pozivanje h kaznivim dejanjem. Si predstavljaš, da bi jih še lektorira? Za takšne “špase” tudi nihče nima časa.[/quote]
spet (kot običajno) si zamudila izjemno priliko, da bi bila 1x pravočasno tiho -če ti že ne rata prdnit in stisnit istočasno.
Kaj ti lahko / ne zmoreš – je tvoje … vsekakor pa ne moderiraš, pacaš in imaš slab zadah.

Nekdo pa laže.

Ko sem bila jaz pred pol leta v resnični hudi čustveni stiski in sem se tukaj gor izpovedala, mi je bil BORAT v veliko oporo in mi je resnično prisluhnil in me skušal potolažiti.
Hvala BORAT, nikoli ne bom pozabila tvoje iskrene pomoči v moji hudi stiski.

Zdaj ga ne zasledim več?

Šavrinka in žogica nimata prav nobenega smisla za humor, niti ne razumeta veliko.

Načeloma, če se kam zapelje, je dobrodošlo, da se potem nazaj odpelje, ja.

Glede nekaterih otrok – v vsakem trenutku se zbirajo sredstva za veliko otrok, nekateri pridejo do večje medijske razpoznavnosti, nekateri do manjše – in tukaj v ozadju so zveze seveda pomembne – enako kot pri drugih stvareh. Je pa res, da zbiranje donacij iz javnosti pač je enakovredno javnemu doniranju – ne glede na to, ali je plačani fizioterapevt javni ali privatni. Glede dotičnih otroških težav je tako – sama država in ZZZS plačujejo premalo terapij (s tem se strinjam) – vendar pa so v omenjenih primerih terapije po želji staršev in strokovnjakov, ki na poskusnih zajčkih poskušajo ugotoviti, kaj bi se dalo narediti, za otroke preveč obremenjujoče in bi jih bilo ptorebno vseeno zmanjšati. Upam, da bodo kmalu našli neko srednjo pot, ki jo bo naše zdravstvo priznalo in razbremenilo starše, ne bo pa otrok preobremenilo. Skrajnosti niso dobre.

ustrezno vprašanje bi bilo: kako modiju dati par okoli kepe, da se normalizira.
jaz bi ta svinski mehut obdelal s koso … ker to, kar je v njej ni zrak ampak mozfij .. baba ječisto ausglajzana zato, ker ni sposoba roditi družbeno sprejemljivega nafuka

Čeprav je res, da se moderatorka, ki gre tebi v nos, tudi po mojem mnenju preveč osebno angažira (če mene kdo vpraša, bi bilo najbolje, da so modiji anonimni – za varnost njih in nas), ampak vseeno pa ne potrebuješ žaliti na takšen način. Če misliš, da moderatorji ne opravljajo svoejga dela dobro – potem jim vsaj pomagaj s komentarji – napisanimi na nivoju.

Če je nekoč Primož iskal voditelja za ta forum, kjer je zapisal: “in je špiker, voditelj, samo da tukaj ne vodi tega z glasom, temveč z zapisi”, me zanima, kam to vodi sedaj, pa čeprav zgolj tu, v tej temi?

Če se začnemo vsi uporabniki po tem vzgledu voditi, se ne bo nikamor peljalo, še manj zapeljalo na cilj. V tem kontekstu tudi sama ne bi podprla takega “vodenja”.

V kolikor se zbira denar/se je zbiral, tale post vsekakor ni tema razprave, še manj pa za obračunavanje na osebnih nivojih, ki jih je praktično zapeljal prav “voditelj” sam. Kakor je razvidno iz prejšnje strani.

In ti še vedno brišeš mene namesto tistega, ki ti piše, kar piše.
Bova enkrat rekla kakšno na štiri oči.

In zakaj tega idiota ne blokirate? Se spomnim,da tudi gliste kao Primož ni mogel blokirati….


Ne znajo!


Ne znajo![/quote]

Ne verjamem. Ti si pa itak za prisilni jopič in elektrošoke. Pijandura nagravžna smrdljiva!

Sploh ne vem, kdo je ta Hirsa. Lej, če ti je kdo od nas naredil krivico z izbrisom te teme, se ti opravičujemo in gotovo ni bilo nalašč. A lahko pozabiš tega Hirso?


Torej, ker ni odgovora predvidevam da tudi ni dobrega razloga.[/quote]

Objavi še enkrat temo o temu Hirsi, če je zadeva tako pomembna (in mi jo že najmanj desetič ta vikend mečeš naprej). A je to tako težko?

Ker nisem ravno včeraj prišla pogledati, kaj je to za en čudo od foruma, meni ne potrebuješ razlagati ali ekstra podpihovati, kakšen je tu gor kdo ter kaj piše, četudi sem zamudila izbrisane poste.
Vendar, da greš pa namerno nekaj sama še podžigati, pa vseeno menim, da to ni bila gesta za nas, da se bomo razsvetlili, kako stvari stojijo pri nekaterih uporabnikih. Temveč bolj za tvojo osebno noto.
Z vsem tem, kar si v nadalje zapisala, si ponovno dala le povod, da bo nekdo še bolj besnel, še več volje dobil za tisto, kar počne. Ker se s tem hrani. In če nekdo nekaj počne že dalj časa, tudi sebe v ta namen ne potrebuješ razgaljati, saj boš ob tem ti na slabšem, ne tisti drugi.
In ponovno razlagaš že “stotič”, kar sem že sama, pa ne spremljam vsega, prebrala v opravičilo neštetokrat. Res ni potrebe. Ker se preveč zapletaš.
Mogoče kakšno stvar naredi malo manj namerno, malo usmeri zapise v neosebne note, če si jih na prejšnji strani kot primer namenoma zapeljala v smer, ki je nastala ter pri sami tematiki, če opaziš, da je kdo zašel, zapelji nazaj v namen, iz katerega je tema nastala.

Kako naj se pustimo potem mi “voditi” na ta način, s katerim se ne strinjamo? In še enkrat, v tem postu namen, kam gre nek denar, ni dosegel samega namena v kontekstu, ki je bil zastavljen. Ti praviš, da je bilo namerno. Zakaj že? Tisti odgovor zame ne odtehta tega.
In če bi to želela ali si želela, bi morala biti sama vzor kot “voditelj”, da bi se tega držali tudi ostali uporabniki. V kolikor bi jim tisti del, ki ne paše v tematiko npr. brisala in jih opominjala, da naj si za to odprejo samostojno tematiko. Ker so odprto tematiko zapeljali v čisto druge vode.
Pričakovati od drugih, da se ravnajo po nekih reglcih/pravilih/pogojih, pa jih sam tisti, ki “narekuje” nek tempo krši, pa menim, da to ne gre skupaj in je potem bolje, da takega ni, če sam ni zmožen svojih lastnih oz. delodajalčevih napotkov upoštevati. Potem naj sedaj razumem sporočilo, da naj tu nekaj počnemo namerno, da dokažemo kaj ter komu?

Sploh ne vem, kdo je ta Hirsa. Lej, če ti je kdo od nas naredil krivico z izbrisom te teme, se ti opravičujemo in gotovo ni bilo nalašč. A lahko pozabiš tega Hirso?[/quote]
Ne, ne morem pozabiti. Ker je pokončen čkovek, glasna kritičarka islama in žrtev spolnega pohabljanja (FGM) proti kateremu se tudi bori. Ker menim, da bi bilo treba take ljudi podpreti.

Nekaterih se ne da blokirat, ker imajo permanentno IP dovoljenje, ki to onemogoca. Ponavadi imajo to ministrstva, razlicne vladne agencije itd. Ce imas veze, lahko to IP dovoljenje kupis na crnem trgu.


Torej, ker ni odgovora predvidevam da tudi ni dobrega razloga.[/quote]

Objavi še enkrat temo o temu Hirsi, če je zadeva tako pomembna (in mi jo že najmanj desetič ta vikend mečeš naprej). A je to tako težko?[/quote]
Teme nisem jaz objavila, sem pa sodelovala. Ali hočeš reči, da je nisi niti pogledala, preden si jo umaknila?

Sploh ne vem, kdo je ta Hirsa. Lej, če ti je kdo od nas naredil krivico z izbrisom te teme, se ti opravičujemo in gotovo ni bilo nalašč. A lahko pozabiš tega Hirso?[/quote]

No, tale odgovor pove veliko o razgledanosti moderatorjev.

Ni bil nameren ta del, nekaj drugega je bilo namerno.

Sploh ne vem, kdo je ta Hirsa. Lej, če ti je kdo od nas naredil krivico z izbrisom te teme, se ti opravičujemo in gotovo ni bilo nalašč. A lahko pozabiš tega Hirso?[/quote]
Ne, ne morem pozabiti. Ker je pokončen čkovek, glasna kritičarka islama in žrtev spolnega pohabljanja (FGM) proti kateremu se tudi bori. Ker menim, da bi bilo treba take ljudi podpreti.[/quote]

Pa objavi še enkrat!!!

Lej, ne vem. Priznam, ne vem.

New Report

Close