Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kazen v prvem razredu-stanje v kotu

kazen v prvem razredu-stanje v kotu


Kako ste vsi pametni!!Najbrž med vami ni nobenega ki ima prvošolca,6 let starega otroka!?Same pametne šolane glave!Blagor meni da sama nisem,ane??Saj taki “pametno šolani”ste ponavadi najhujši…Sin je lepo vzgojen.Če pa ima učiteljica problem z avtoriteto pa ni moj problem,kaj ne?[/quote]

Praviš, da je star šele 6 let, pa imajo že težave z njim?

Draga avtorica,
si lahko toliko odkrita in pojasniš s čim si je tvoj sin zaslužil kazen?

No, jaz bi mojemu otroku rekla samo to, da naj naslednji dan se klepeta in moti pouk, da bo spet v kotu in se jaz ga bom doma v kot poslala.
Jih ujckate, uciteljica pa naj iz teh podivjanih otrok potem red naredi v soli. Ko v tretjem razredu grozi uciteljici, sosolcem in je policija v soli pa imate.


Kako ste vsi pametni!!Najbrž med vami ni nobenega ki ima prvošolca,6 let starega otroka!?Same pametne šolane glave!Blagor meni da sama nisem,ane??Saj taki “pametno šolani”ste ponavadi najhujši…Sin je lepo vzgojen.Če pa ima učiteljica problem z avtoriteto pa ni moj problem,kaj ne?[/quote]

Praviš, da je star šele 6 let, pa imajo že težave z njim?[/quote] To je tudi meni zanimivo.
Predvidevam, da nimajo drugega prostora za “ohladitev”. Kot so razne klopi, stoli, kejr mora otrok presedeti nekaj min časa in premisliti, kaj je narobe naredil. V takem primeru se mi zdi bolje, da stoji. Če bi sedel bi imel še preveč časa delati neumnosti, namesto premisliti.

Nisem šolana pa imam doma dva najstnika skratka izkušenj kar veliko pa ti povem, da v šioli nista delala pizdarij, ker vzgoja je domena staršev. Ti itak nećeš od nas nasveta ampak si želela slišati, da je tvoj sinko pridkan in kako je ućiteljica grozna ker ga kaznuje.

Učiteljica nima problema iz avtoriteto ona si jo je s tem pridobila. Res si pa kura in verjetno si še sinu rekla, da kok je ta učiteljica grozna in krivična in bo jutri naredil še večjo pizdarijo v šoli. Da imata moja otroka sošolca, ki moti pouk ma zlasam njuno mamo na prvem sestanku. Vsi otroci imajo pravico do mirnega učenja ter podajanja znanja.[/quote]
Vaši otroci se mi zares smilijo,najbrž so tepeni 3krat na dan…[/quote]

Včasi tudi 4x če je potreba he hec. Ne nista tepena za kaj takega sta že prevelika. Vedno pa sta imela mejo do kam lahko gresta pa zato ni bilo potrebno uporabiti sile. Iz možem sva ju učila, da sta spoštljiva, kako se obnašati, kako delati, kako……… Oja san ne rečem tudi kak podpis je padel v šoli, vendar ga nikoli nisem zagovarjala. Za svoje napake je odgovarjal sam kakor tudi nosil posledice. Mislim, da moja vzgoja ni bila napačna zdaj stara 15 in 17 sta vzor večina vrstnikom.

In ja, imam tudi prvosolca doma. In ne moti pouka.


Si ti kur.. strog očka, tamala te vrti okol prsta k vrtavko, si čisto klasičen prezaščitniški fotr svoji razvajeni smrklji, ja verjetno bi kar letela iz službe zaradi bebca, ki ne zna vzgajat svojga froca, smrkuc dela sranja ostali morajo to prenašat učitelj naj pa gleda al kaj, podpis bi pomenil da bi ti koleričen fotr prnoru v šolo kot, da so ti hči pretepl, kakšn odvzem dostojanstva je stanje v kotu, a ko te pa smrklja pošle v 3pm je pa, gradi svojo samozavest, daj se umiri in raje posveti vzgoji svojega razvajenčka.[/quote]

Še eno bitje, ki me pozna bolj kot se poznam sam? Hm, očitno je na SČ kar nekaj takšnih osebkov, nimaš kaj…BTW, moj otrok je invalid in nikoli ne bo mogel zdržati takšne kazni (ne morem si zamisliti kaj bi bilo, če bi se otročiček med kaznijo recimo sesedel, bržkone bi bil udarec z ravnilom po prtsih logično nadaljevanje).


Kako ste vsi pametni!!Najbrž med vami ni nobenega ki ima prvošolca,6 let starega otroka!?Same pametne šolane glave!Blagor meni da sama nisem,ane??Saj taki “pametno šolani”ste ponavadi najhujši…Sin je lepo vzgojen.Če pa ima učiteljica problem z avtoriteto pa ni moj problem,kaj ne?[/quote]
Mislim, da nas je kar nekaj, ki smo imeli prvošolce, nato drugošolce, tretješolce, srednješolce … A to ne velja? Mora biti prav mama, ki ima otroka v šoli vsega skupaj točno 34 dni?

Učiteljica nima problema z avtoriteto, ti ga imaš. Učiteljica ni tvoja uslužbenka. Tudi če se ne strinjaš z njenim pristopom, je tvoj otrok v šoli in ona je njegova učiteljica, ne ti. Tvojemu otroku se ni zgodilo nič hudega, bo preživel in po možnosti si bo zapomnil, zakaj je bil kaznovan, da ne bo treba kazni ponavljati. Šolska vzgoja je namenjena temu, da se otrok nauči obnašat kot del skupnosti, ne kot edino sonce na nebu.


Kolikor sem uspela izvedeti od njega je klepetal med poukom.On je tako kazen dobil enkrat,pove pa mi da vsak dan vsaj 3je stojijo v kotu.


Tvoj otrok si takšne kazni zelo verjetno tudi nikoli ne bo prislužil, če pa že, je pa zaradi invalidnosti zagotovo ne bo dobil (imel bo tudi odločbo kot dolgotrajno bolan otrok), tako da samo brez panike! Ni govora o tvojem otroku!


Si ti kur.. strog očka, tamala te vrti okol prsta k vrtavko, si čisto klasičen prezaščitniški fotr svoji razvajeni smrklji, ja verjetno bi kar letela iz službe zaradi bebca, ki ne zna vzgajat svojga froca, smrkuc dela sranja ostali morajo to prenašat učitelj naj pa gleda al kaj, podpis bi pomenil da bi ti koleričen fotr prnoru v šolo kot, da so ti hči pretepl, kakšn odvzem dostojanstva je stanje v kotu, a ko te pa smrklja pošle v 3pm je pa, gradi svojo samozavest, daj se umiri in raje posveti vzgoji svojega razvajenčka.[/quote]

Še eno bitje, ki me pozna bolj kot se poznam sam? Hm, očitno je na SČ kar nekaj takšnih osebkov, nimaš kaj…BTW, moj otrok je invalid in nikoli ne bo mogel zdržati takšne kazni (ne morem si zamisliti kaj bi bilo, če bi se otročiček med kaznijo recimo sesedel, bržkone bi bil udarec z ravnilom po prtsih logično nadaljevanje).[/quote]
Se popolnoma strinjam z vami.Celo šolsko uro stanja na mestu…..lahko se zgodi marsikaj…probajte!

Ponavadi samo noge bolijo… pa celo uro je stal? Potem se očitno ni umiril niti po tem, ko je kazen dobil… Jah, eni so radi dvorni norčki razreda…


Kolikor sem uspela izvedeti od njega je klepetal med poukom.On je tako kazen dobil enkrat,pove pa mi da vsak dan vsaj 3je stojijo v kotu.[/quote]

Ko ne bi klepetal in z tem motil ostalega razreda, ne bi stal v kotu!!

Čist simpl, anede??


Kolikor sem uspela izvedeti od njega je klepetal med poukom.On je tako kazen dobil enkrat,pove pa mi da vsak dan vsaj 3je stojijo v kotu.[/quote]

Ko ne bi klepetal in z tem motil ostalega razreda, ne bi stal v kotu!!

Čist simpl, anede??[/quote]
Sem samo povedala da je kazen za klepetanje neprimerna!Kaj vam gospod ni jasno?

Moj podpis!
Avtorica zate pa še tole : Žrebiček v šoli tako kopitlja, kot se je naučil doma!

Ko ne bi klepetal in z tem motil ostalega razreda, ne bi stal v kotu!!

Čist simpl, anede??[/quote]
Sem samo povedala da je kazen za klepetanje neprimerna!Kaj vam gospod ni jasno?[/quote]

Kaj tebi ni jasno?? Zaradi tvojega klepetavega froca je so bili prikrajšani drugi otroci, ki niso nič krivi. Kaj pa naj bi naredila učiteljica? Pa daj ti predlog, kaj se ti zdi sprejemljivo?


Sem samo povedala da je kazen za klepetanje neprimerna!Kaj vam gospod ni jasno?[/quote]

Kaj tebi ni jasno?? Zaradi tvojega klepetavega froca je so bili prikrajšani drugi otroci, ki niso nič krivi. Kaj pa naj bi naredila učiteljica? Pa daj ti predlog, kaj se ti zdi sprejemljivo?[/quote]
Žalit pa res ni treba!

Kaj tebi ni jasno?? Zaradi tvojega klepetavega froca je so bili prikrajšani drugi otroci, ki niso nič krivi. Kaj pa naj bi naredila učiteljica? Pa daj ti predlog, kaj se ti zdi sprejemljivo?[/quote]
Žalit pa res ni treba![/quote]

Kje vidiš žalitev?

Kaj tebi ni jasno?? Zaradi tvojega klepetavega froca je so bili prikrajšani drugi otroci, ki niso nič krivi. Kaj pa naj bi naredila učiteljica? Pa daj ti predlog, kaj se ti zdi sprejemljivo?[/quote]
Žalit pa res ni treba![/quote]
Saj to je najbolj ironicno, zenske ki zagovarjajo kazen in kulturno obnasanje in tako obsojajo vse kar je motece in negativno, so same o itno najbolj nekultivirane in nesramne v komunikaciji.


Ne ni šolana zato da tvojega razvajenega froca umiri temveč zato, da ga kaj nauči, daj si dopovej, šola uči, starši vzgajajo in ker je tvoj nevzgojen je stal v kotu kaj pa bi morala storiti, pobožat in mu dat čokoladko, matr ste eni starši prtegnjen do amena, ni čudno, da je mularija nevzgojena.[/quote]

Ola, tako se govori. Škoda, ker nekateri starši ne verjamejo, da so falili in ne pustijo vsaj drugim, da še kaj popravijo. Ukvarjati se s tem ali je učiteljica ravnala pravilno ali ne je povsem neumestno. Tu je edino s čimer se je za ukvarjati le to, zakaj zavraga je moral stati v kotu. Kar tako že ne. Mene bi bilo sram, če bi bil moj.


Žalit pa res ni treba![/quote]
Saj to je najbolj ironicno, zenske ki zagovarjajo kazen in kulturno obnasanje in tako obsojajo vse kar je motece in negativno, so same o itno najbolj nekultivirane in nesramne v komunikaciji.[/quote]

Predpostavljam, da tole užaljena mamica spreminja nicke in se sama s seboj strinja v vsakem postu.
Tudi mene zanima, kje je zgoraj žalitev.


Saj to je najbolj ironicno, zenske ki zagovarjajo kazen in kulturno obnasanje in tako obsojajo vse kar je motece in negativno, so same o itno najbolj nekultivirane in nesramne v komunikaciji.[/quote]

Predpostavljam, da tole užaljena mamica spreminja nicke in se sama s seboj strinja v vsakem postu.
Tudi mene zanima, kje je zgoraj žalitev.[/quote]
Ti moram reci, da si kar malo domisljas in izmisljujes in sploh po krivem obtozujes. Prvo se prepricaj raje predno koga kaj sploh obsodis s svojimi namisljenimi domnevami. mogoce na tem kaj naredis, ker ce takega obnasanja ucis svojega otroka, da to pocne sovrstnikom, da jih po krivem o obtožuje, je zame to celo se hujsa napaka kot pa en klepetek med poukom. Poglej na prvo stran te teme je moj nick se strinjam… In ja zame je beseda groc izrecena kateremukoli otroku s strani kogarkoli zalitev… najbrz bo uciteljica tudi tebi to povedala ce bo tvoj otrok v tvojih kultiviranih besedah sosolca poimenoval froc, ce ze sama nimas tega obcutka in se ti zdi to spostljivo in takih nespostljivih izrazov ucis ocitno tudi svojega otroka.

Ko ne bi klepetal in z tem motil ostalega razreda, ne bi stal v kotu!!

Čist simpl, anede??[/quote]
Sem samo povedala da je kazen za klepetanje neprimerna!Kaj vam gospod ni jasno?[/quote]

Guspa!!

Vaše dete je nevzgojeno kot posledica Vaše pomanjkljive vzgoje.

he he, brez skrbi, iz službe zaradi tebe pač ne bi letela. Sicer pa…da bi svoje sonce naučil, da je v šoli treba ubogat, to pa ne???

he he, brez skrbi, iz službe zaradi tebe pač ne bi letela. Sicer pa…da bi svoje sonce naučil, da je v šoli treba ubogat, to pa ne???

New Report

Close