Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kazen v prvem razredu-stanje v kotu

kazen v prvem razredu-stanje v kotu

evo zarad takih starsev gre sistem v k. En oce se cuti tok pomembnega da bo kar učiteljico odpustil ali jo dal na disciplinsko. Me prav zanima kako bi to dosegel?

pa od kdaj se starsi tok vmesavajo v delo uciteljev? od kje se jim to sploh dovoli?

in če mulcu druga opozorila ne pridejo do zivega, ga je treba pac drgace prijet. in zbit mu “dostojanstvo” pred celim razredom sigurno bolj boli kot pa 15 vpisov v belezko, k jih ata z veseljem podpiše zraven pa nerga da uciteljica ne zna reda narest in da je tamal cist ok.


A učiteljici vzeti dostojanstvo je pa ok?


Sak izgobor je dober ane… nam butastim kot nas zalis niti za zabavo ne bi prislo na misel, da bi koga poslal v kot stat… tebi pac ocitno… in potem smo mi butasti ane.. drugic bo verjetno v zabavi rekel da bo enga stihnu in ti kot mama se bos smejala in rekla dobra fora… nam butastim kot nas ti ozigosas pa stvari s katerimi se skoduje nekomu drugemu pac niso smesne niti zabavne… zalostno tebi pac so in to ucis ocitno tudi tvojega otroka… in se bolj zalistno se imas ob tem za pametno…[/quote]

princip je isti, sve su ostalo nianse

Mularija danasnja razvajena…krivi so pa starsi, da to dovolijo. Jes ce sem jezikal doma sem hitro dobil okoli uses. Pa sem jim se danes hvalezen za to

Odvisno od situacije, ampak, ja, sprejemljiva kazen, čeprav strašno boleča – a a ne toliko za otroka, bolj za njegove starše. Če drugače ne gre, pač ne gre. Tudi doma bi morali kdaj poskusit, mogoče bi zaleglo.

New Report

Close