Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

Podobne težave. Rad bi spoznal eno žensko prijateljico za občasno kavo, kjer bi se smejala vsakodnevnim brezveznim težavam; zraven pa bi si napolnila čustva z občutki zaželjenosti in privlačnosti.
Sem pa preko 40.ih, tudi vezan..in normalen.

Tole Kje najti moškega za avanturo, se mi zdi kar smešno vprašanje. Moški so vsi za, poglej koliko se plačuje za razne spolne usluge, kje potem ne bi bili pripravljeni zastonj.

Vprašanje je kakšnega ti iščeš in kaj od njega želiš?

Če katera želi moškega malo pod 50, srednje postave in višine, srednje pameti in vrline- evo me.

Draga Neznanka:-))),

če želiš družbo, mogoče kakšno popestritev, ne samo sexualno, kot jo vsi tako radi ponujajo, mogoče tudi čustveno, intelektualno, mi pošlji zasebno sporočilo. Sem 29 let star, urejen, samostojen, diskretnost ni problem, sem ti na voljo.

Lp

Tudi na klepetalnicah se najde, je pa potrebna huda selekcija.


Objavi navodila (instructions manual), morda bo manj brezpoldnih ponudb!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Haha, težko, ko ima pa vsaka oseba svoje želje in preference. Ravno to je čar, vsak lahko kaj zase najde, le potrudit se je treba malo.


Svoja navodila za uporabo objavi!
Lista kandidatov se bo drastično zmanjšala.
Ostal bo en resen in kupček tistih, ki se nikoli niso pogledali v ogledalo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

če te mika strasten sex, lahko tudi prvo masažica in potem kaj več,mi piši na ZS. postaven visok in lepo obdarjen študent voljan ženske z oblinami in dobrega sexa,….


Svoja navodila za uporabo objavi!
Lista kandidatov se bo drastično zmanjšala.
Ostal bo en resen in kupček tistih, ki se nikoli niso pogledali v ogledalo.[/quote]

Res je skoraj toliko zahtev kot zavzamejo ena povprečna navodila za uporabo pečice, ravno zato raje ne bi 🙂
Ponavadi dobim izvem, da sem zahtevna in razvajena a si k sreči to lahko privoščim.
Ta trenutek enega takega “frajerja” imam in je ravno prav, za miselno, čustveno in fizično stimulacijo.

Oj. Jest sm tud v zgodnjih 30. Mogoče bi se ujela. Jest sm za,kaj pa ti?

kmetija; na eno samo preprosto vprašanje ji ni znal nihče odgovorit, dobila 1000 ponudb in 1000 moralnih naukov.

vsi bi se nakaj dogovarjali — koncnega rezultata pa nobenega.

večina kle gor je samih nakladačov ki doma masturbirajo, in to velja za ženske in moške, kdo ve kako so grdi da si ne upajo ven pokazat

in zakaj si ti notri ? haha

fino mi je brat..pa še kaj počet zraven

lp maričica

leta letijo - iščem stevardeso

če še nisi našla mi piši na št 040372153

lahko se oglasis vedno na dolgi rok ce zelis

daj napiš cifro te pokličem in to je to.

Kje ga najti? Pojdi v Lj v Franci na Balanci 🙂 Tam boš sigurno našla.

Jaz sem enkrat bila, hotela samo plesat, sama… in bila je najbolj mučna ura žurerske sobote, saj nisem imela miru :S Še dobro, da smo se kmalu premaknili drugam..

hej hej…te povsem razumem in tudi vem da ni tako enostavno zate sploh ker si porocena in mogoc je za zense malo tezje to…….me pa zanima se si kakega spoznala ker bi te bilo z veseljem spoznati saj imam tudi sam zeljo spoznat kako tako ..se raje pa da je porocena saj da je diskretna

ce te mika se javi

lp grega

Mlad moški star 31 let, športne postave saj dosti kolesarim in planinarim išče podobne avanture, katere si napisala v naslovu. Če si za me kontaktiraj, sem iz štajerske okolice.

Jst tut jst tut jst tut…

Prosim prosim prosim…

Ajoj daj no daj no…

Pliiiiz pliz pliz usmili se me…

Matr ce ma ta forum (cast izjemam) kj veze s seksom pol sm jst chippendale.

Pozdravljena, če si resna se oglasi na [email protected]. Sem simpatičen 36 letnik višje postve – tudi sam v vezi.

Ufa,kolk ponudb.Sam mene zanima kako bi vedela da bi kjeri pa bil za mene-hm?

moraš vse probat pa boš vidla kater je taprav 😉

New Report

Close