Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

lahko me kontaktiraš [email protected]

Ou kolko ponud hehe a je mogoce tle kaksn moski za kaksno snidenje? leta tam nekje do 36. Glede na to da sem 26, bi nekako bilo perfect. 🙂 🙂 aja pa da ni manjsi od 180cm, moja visina je 174 in imam 60kg. Kar se postave tice, nimam rada ce je presuh, nit predebel;) sem iz okolice Mb. Ce je kdo zainteresiran, naj se javi :)))

In spet so prilezli na dan vsi fehtarji tega sveta kakor deževniki po obilnih padavinah.

anja30 jst sem taprav…

Če je kakšna resna za diskretna srečanja lahko pis na [email protected]
Star 36let, urejen….
Sem v vezi zato pričakujem resnost in diskretnost

tega ne boš vedela, dokler ne probaš.
Boš pa vedela, mislim se sekirala, če ne boš probala ))))

veliko užitkov

leta letijo - iščem stevardeso

Ojlaa,seveda nas je dosti,tudi žensk je,ampak so predrage za ta čas..lp

ja anja predvsem moraš posredovat kakšnega bi hotela , potem boš ugotovila da nobedn ni zate tu gor….navadno včina tistih ki iščejo tu gor v bistvu nočejo najti nobenega partnerja , so samo iz firbca!!!

heheheh, zanimivo 😉
jst pa sm začela obiskovat erotične masaže 😉
NORO dobr

Če je kakšna resna za diskretna srečanja, mi lahko piše na [email protected] 😉

Sem komunikativen, izkušen, živahen in prilagodljiv samski 36-letnik športne postave(183/78).

Imam svoje stanovanje v Ljubljani, sem pa tudi zelo mobilen 🙂

Oi pisi na [email protected]

Imam nepredstavljiv fetiš na konkretne obline in zrele dame. Sem iz LJ in z lastnim stanovanjem (185/75, 26 let, pretty-boy faca). Vabljena, da pises na: [email protected]

Ja Anja piši točne omejitve glede tipa ki ga iščeš pa boš nardila selekcijo takoj 😉 če si za konkretno akcijo, drugače bo spet val komentarjev ki nimajo veze sam golo pisanje !!!

sem skuliran, 27let, na relaciji NM in več LJ, mobilen, pridem komot tudi do tebe, za več, piši ZS.

No resnicno je bolj problem najti zensko za tovrstno pocetje. Tudi sam sem na istem kot ti a nikakor ne najdem. Te strani na internetu so prav katastrof ce se ti kaka javi hoce placilo.
Najti resno zensko uff misija skoraj nemogoce

Oj! Jaz ti lahko pomagam! Sem fant

Oj javi se naj zenska ki si zeli srecanja

ljubitelj88afnagmail.com

Ha ha ha h…tolčem s epo kolenih od smeha, kako ste sestradani f.ukfehtarji predvidljiva bitja, samo da ena napiše “sekala bi”, že na plan pride vaša komaj skrita nepotešenost..

če si za akcijo prosim odgovori

pošlji mi mail pa se bova mal spoznala lahko se kaj dogovoriva

“Angelska” Nataša…

Mene lahko kontaktiras

Draga moja neznanka moškega za inventuro lahko najdeš na plesu .
Vendar moraš biti prepričana da te nebi prinesel na ukoli .
Ponovadi se tam kakšne ženske izberejo pijane plasalce .

—lahko bi se poistovetil z avtorico uvodnega posta,pa glih ne iščem neki…))
bo že kej z lufta padl,ko bo,:))

New Report

Close