Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

Pozdravljeni,sem novi tukaj in iščem žensko za avanturo,leta niso važna,sem pa iz okolica Ptuja.
Sex brez obveznosti

če si želiš nepozabne avanture brez obveznosti se mi javi pošlji sms.

051719427

DISKRETNO…

ti si pa znan fukfehtar, 2x pomigneš z ritjo pa ti pride dej no dej

[/quote] ti si pa znan fukfehtar, 2x pomigneš z ritjo pa ti pride dej no dej[/quote

Govoris iz iskusenj pizmovma?]

to ni problem tise javi zihtam sobo is s lepo imava lp

Imama podobno težavo, mogoče si lahko kako pomagama..:-) odvisno od kemije , potrebe on želja..piši če si za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} diskretno srečanje ob kavi, mogoče tudi kaj več

Imama podobno težavo, mogoče si lahko kako pomagama..:-) odvisno od kemije , pisi na zs

Zdravo.jaz imam enak problem le da nisem porocen in iscem res diskretno avanturo.ce si za mi pisi na [email protected]

neznanka piši mi pa se kaj zmeniva lahko mi tudi pises na [email protected]

lahko me kontaktiraš na [email protected]

Draga neznanka bolje nebi mogla začeti reševanja svoje težave ko si. Potrebnih tipov z ku….. v roki kar mrgoli.Ja so hvala bogu redke izjeme ki so ti poskušali nakazat v katero smer probaj v veliki večini pa tipi k sam čakajo kšno žrtev da bi se jih usmilila z raztegnjenimi nogami. Sam jst si mislim da ste pravzaprav vi rešiteljica zafustrirancov in ne oni vas. Na bruhanje mi gre javno objavljanje elektronskih naslovov da o tel.številkah ne govorim. Upam da to niso očetje resnično.Jst vas čisto štekam in tudi nič proti nimam da si iščete potešitev kljub temu da ste v zvezi,prav privoščim vam da vam uspe.

Pozdravljeni sem samski 25let rad bi se dobil z eno preko neta.Ce je kaksna kandidatka naj pise na [email protected]

Hopla.Lahko mi pišeš na moj mail [email protected]
Se bova dogovorila.

Ojla lahko ti pomagam posli mail pa se slisva pa ti pomagam na resn nacin ne gledm sam da ga namocim posli mail se slisva

Bronja 34, bi se lahko spoznala?

Poskočna, katere klepetalnice priporočaš?

Vse zainteresirane, samske in ne samske, pišite ZS.

Javi na ZS, sem poročen , 36 let iz 07.

je kej akcije…začelo poletje,morje,sonce,luda noč in…..

Zaenkrat bolj slabo kaže, pa pri tebi?

ha ha, vsi fukfehtarji so prišli na plano.

Ja anja30, s sedenjem pred monitorjem tega ne boš ugotovila. Treba se je lotit dela, sprobat vse po vrsti!
Upam, da pridem na vrsto med prvimi! 😉


ha ha ha, ampak a ves da se mi zdi da je manj tega. vcasih se je na vsak zenski post vsulo takih a’la milangabro. ali so ugotovili da to pa res ne dela ali pa jih moderator brise. vglavnem bo treba kako dobro zgodbico napisat ne pa sam fehtart ane?

vsaka ki hoče najde tiča, nič ne rabi foruma za to.


in obratno. forum, kot posrednik tičev, je pogreb.

New Report

Close