Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

Piši mi tu pa se zmeniva 🙂

Če je katera za se javi na zasebno sporočilo…

Javi se mi sm z Gorenjske imava isti problem no nism poročen

Je še katera za avanturo, zasebnost zagotovljena

Ce te zanima 25 letnik se prijavi in izmenjava mail 🙂

Ma kaj ne poveš. A morda veš da imamo nekateri moški morda isti problem.

ce te zanima avatura mi pisi lp 29let mam itd:)

smem nekaj samo vprašat kje lahko tu piseš nekomu ZS ker išem pa nenajdem prosim če mi pomagate povedat

Prijaviti se moraš na mon forum. Potem kontaktiral drugega ki je isto prijavljen tu gor.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Če rabiš kontaktiraj… 34 let

Napiši email:-)

Sem 41 iz savinjske

Lahko te zmasiram do vrhunca za prvič. Pišeš lahko na [email protected]

želim spoznat resno vezano damo da občasno nadomestiva deficit ki je nastal doma
brez obvez le diskretnost
lj z okolico
[email protected]

No, sedaj si v poznih tridesetih… Mail imaš, izkušenj nebroj… Sporoči kako in kaj naprej.

imas tud mene .. pisi mi

Pozdravljena
Celjska, savinjska
Diskretnost zagotovljena
Urejen, miren, zaposlen, 36 let z posluhom da se ti posvetim in zadovoljim
Kontakt: [email protected]

Pisi na [email protected] ti pomagava

Ce te mogoc zanima par [email protected]

Sem postaven 30 letnik, poročen, imam otroke.
Po tem ko še nikoli nisem bil nezvest, sem se odločil, da “živimo samo enkrat” in si želim občasnih avantur.
Če si lepa, urejena, predvsem pa resna in diskretna se mi javi na [email protected]
In se mogoče dogovoriva…

Diskreten obcasni ljubimec, ko si zazelis da se zgodi pozeljenje.

Pozdravljena, ce si zelis diskretnost,si urejena, in resna glede avanture, naj povem, da, sem tud sam v zvezi, ze 15 let. Razocaran in željen avanture z nekom, ki je tak kot si rekla diskreten. Sem urejen, dobro situiran, z normalno postavo, star 35 let,z svojim podjetjem, imam higieno, sem zanesljiv in nisem zahrbten. V kolikor te zanima, si lahko kaj napiseva, in ce se ujameva se lahko kaj dogovoriva, seveda cist brez obveznosti. Friend whit benefits.
Darjan. [email protected]
Lahko pa, mi das svoj mail pa ti jaz prvi pisem. Sem pa, iz stajerskega konca, sem pa dosti na poti in se lahko najdeva tudi kje blizje tebi. Zelim ti lep dan in uoam, da se slisiva

Zelo kul članek o tem kako lahko zooptimirate svoje spletne strani na enostaven način! John Thornhills Ambassador Program[/url] … Nehajte iskat seks pa raje poskuste kej zaslužt v tem lajfu svojem 🙂 Najboljši mi je članek 5 Keys To Successful Online Business[/url], zares poučno.

Tudi sam sem zelo prizadet podobno kot ti. Lahko mi pises [email protected]

Pozdravljene dame

Sem resen urejen in diskreten fant. Iščem damo, punco za skupno druženje, uživanje in razvajanje. Upam da se najde kera resna.
Javi se na meil: [email protected]

lep pozdrav

New Report

Close