Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

anja tako da pustis mail in si izmenjava slike 😉

to je misljeno fizualno, potem je pa vse v praksi 😉 hahaha

ančka luč :)))
jst sem oh in sploh 🙂
bi pa ne bi 🙂
me razumeš 🙂
me je strah da neb blo samo enkrat 🙂
in potem adijo notranji mir 🙂

Dejstvo je da ženske enostavno najdemo tudi če ne iščemo 🙂
Toda vprašanje je kaj najdemo.. tukaj pa je res potreben filter če želiš med vsem plevelom najti lepo rožico. Le kje si… moja rož’ca?

Res je, najdt pravo rožico je kar umetnost, pa vseen obstajamo ……..heheheh

mene poklič ali pošlji sms,pa ne boš več iskala.vezan ter diskreten. 051719427

Gizmo je samo gobec

evo ga mladca [email protected]

po katerih filtrih bi pa iskala rožco?bi bil dovolj dober flmingo 🙂

ali se to še išče,če se se naj javi v zs

Sami fehtarji …

Sam res.. mislim (in upam), da ta portal ne bi smeli vzeti kot reprezentativni vzorec za izmero povprečnega IQ-ja Slovenije.

[email protected] na Obali 🙂

Nič one ne iščejo nobenega moškega za avanturo. Razkrinkajo pa take teme vse obupance..

Jaz našla na fb… Pa da je šofer…. To so avanturisti… Na badoo nič resnega, na twoo se dopisujem z enim… Sam sem nehala z njim, ker mi karakter bil groza…. Škrt, ne pozna heca, paranoik, sebičen… Sam seks bil super…

ni problema najt ce nisi zbircna javi se tud sem porocen

Ma bež od šoferja,ki sam kšno belezen prnese še….TO KR SE TIČE SEXA,DA SI UŽIVALA,ME VESELI…Sej to je pa vse,teško najt nekega tipa,da te……;)

Zbirčna,SEVEDA SEM,sej ti valda ne greš kr z vsako sexat,pa če ti ni všeč že zunanjost,pa da med pogovorom ne potegne,žabe sex tak!!!!

DANES NAJDT MOŠKEGA,D AJE MOČNEJŠI OD ŽENSKE,SAMO ZA SEX FINANČNO IN MATERJALNO JIH JE MALO,več manj so samo na jeziku….;)

jutro
kaj te muči? jezik ali moč?

)))))

To sam po kafetih in čikih se drajsat je brez veze 🙂

….oboje 😉

Pa te ne boli srce,da imaš doma ženo,ti pere cunje,kuha itd IN DA GREŠ V DRUGO LUKNJO GA VTIKAT,SAM ZATO KER SI TI ŽELIŠ NEVEM KAJ…..sm 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ženo vprašam,da bi povedala,da iz tebe ni doma nič-KR SE TIČE SEXA MIALIM!!!!!

Kako z teboj,UŽIVAŠ,SI NAJDLA SI KJEREGA DA TE MAZI,RAZVAJA IN SEX????? Prvoščiom ti da UŽIVAŠ!!!!


Anja poglej moj oglas ČOKOLADEN pa če ti je všeč oglasi se kaj 🙂

Pa te ne boli srce,da imaš doma ženo,ti pere cunje,kuha itd IN DA GREŠ V DRUGO LUKNJO GA VTIKAT,SAM ZATO KER SI TI ŽELIŠ NEVEM KAJ…..sm 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da ženo vprašam,da bi povedala,da iz tebe ni doma nič-KR SE TIČE SEXA MIALIM!!!!![/quote]

Anja, ti prit prit zvecer na net… pa se kaj zmenimo… sedaj le obiskovalec… zvečer pa zares…
2f4u

New Report

Close