Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti moškega za avanturo?

Kje najti moškega za avanturo?

Če želi kdo od vas ustvariti izjemne filme priporočam ogled video strani Explaindio Elements. Ena boljših video aplikacij za produciranje filmčkov.

Zdravo.sem 46 letni moski iscem kaksno zensko iz posavja ali dolenjske za kaksen zmenek ali kaj vec.zelja je z vecjim oprsjem.javi se lp

[email protected]

Ojlaaa…če te še  zanima…mi javi..sem v Kopru.

L.p.

Miki

Lahko prideš..sem simpatičen fant in delam erotične masaže za dame za 50 €….sem v Kopru

Tel. 051 826 621

Ravno to sem pisal, nimamo vsi idealnega zakona, kot vi na forumu in ta forum je namenjen temu, kuharske recepte poiščite na drugem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
Neznanka:-))), 05.12.2012 ob 20:02

No, dragi moji pa mi povejte. Sem poročena, trenutno v zakonu zelo prizadeta in iščem nekoga, ki bi mi to razočaranje pomagal pozabiti. Poudarjam, sem poročena, zato bi želela diskretnost. Kje naj iščem? Grem ven v soboto, se prijavim na internetne čveke, Ona-on, Badoo, avanture.net ipd… Kaj je zdaj v “modi”? Kako pristopiti?
Pa brez moraliziranj in pametnih nasvetov, sprašujem povsem resno. Sem pa v zgodnjih tridesetih.

napisi zs se malo pogovoriva

Pozdravljena,

sem iz Ljubljane, letnik 84, sem visok in vitke postave, imam modre oči, iščem žensko mlajšo ali starejšo vseeno, najraje fuk frendico ni obvezno ampak zgolj želja.. pomembno mi je zdravje, varnost, urejenost in diskretnost, zato bi najraje našel eno, ki bi se zabavala igrala z mano na daljši rok. Tvoj karakter mi je bolj pomemben od izgleda. Rad tudi prisluhnem tako da, ti povej kdo si in kaj si želiš ni problema.
Sem urejen, zabaven, pohoten, prijazen, zdrav, komunikativen, diskreten.
Za več info. piši na moj mail ali na Hangouts:  [email protected]  nebo ti žal! Gor na mailu ti lahko pošljem svoje slike samega sebe, da vidiš približno kako izgledam in moje orodje. Odprt sem za vse..!
Lahko pa se samo spoznava in spijeva kavo.., ti pa presodiš ali nadaljujeva ali pa ne..?

Lp

Lahko sem tvoj za eno noč

Obala sex

Piši na to st 071390927

New Report

Close