Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!

Kljub prepovedi v burkinijih na kopanje v javni bazen – KJE JE MEJA ZA PRAVICE IN ZAHTEVE?!


Bolniki retardirani se sami kaznujete.
Jaz ne bom nikogar kaznoval.
[/quote]

Ti si tudi že dost kaznovan s tem, kar si, muslimanček mentalni. Tako pač je.


Demokracijo se zaščiti samo tako, da ne spustiš tistih ki jo lahko porušijo dovolj blizu. Zakaj? Ker je demokracija nemočna če jo soočiš z bedaki.
[/quote]

Če “jih ne spustiš blizu” z nedemokratični metodami, potem si demokracijo že kar porušil, preden ti jo je ratalo zaščitit. To je potem kontraproduktivno.

Se strinjam. To se pač zgodi, če določenemu delu populacije (ženskam) stoletja in tisočletja MOŠKI perejo možgane. In to zlepa, pa seveda tudi zgrda. Z besedami in z udarci. Na koncu jih prepričajo, da je nositi črno rjuho njihova demokratična pravica in da nihče ne sme posegati v to njihovo pravico.
Evropa je butasta kot noč, da tega ne zna razbrati. Črne rjuhe niso nobena pravica, ampak so simbol moške nadvlade in moškega zatiranja žensk.

Tu se spet zelo dobro vidi mentalno zdravje, oziroma psihična motenost posameznikov.
Tako Francija, Avstrija, Danska… So uvedle prepoved nošenja vreč. Prav tako je večina Švicarjev proti vrečam.

Da ne bo spet dileme okrog tega zakaj smo balkanci. 🙂

Se strinjam. To se pač zgodi, če določenemu delu populacije (ženskam) stoletja in tisočletja MOŠKI perejo možgane. In to zlepa, pa seveda tudi zgrda. Z besedami in z udarci. Na koncu jih prepričajo, da je nositi črno rjuho njihova demokratična pravica in da nihče ne sme posegati v to njihovo pravico.
Evropa je butasta kot noč, da tega ne zna razbrati. Črne rjuhe niso nobena pravica, ampak so simbol moške nadvlade in moškega zatiranja žensk.
[/quote]
Tako je. Zato samo zatirane ženske to podpirajo.
A takšnim še ponavadi psihiater ne more pomagati.

Če “jih ne spustiš blizu” z nedemokratični metodami, potem si demokracijo že kar porušil, preden ti jo je ratalo zaščitit. To je potem kontraproduktivno.
[/quote]
Samo za bedake je kontradiktorno.
Če vsakega spustiš blizu, dobiš kaos.

Se strinjam. To se pač zgodi, če določenemu delu populacije (ženskam) stoletja in tisočletja MOŠKI perejo možgane. In to zlepa, pa seveda tudi zgrda. Z besedami in z udarci. Na koncu jih prepričajo, da je nositi črno rjuho njihova demokratična pravica in da nihče ne sme posegati v to njihovo pravico.
Evropa je butasta kot noč, da tega ne zna razbrati. Črne rjuhe niso nobena pravica, ampak so simbol moške nadvlade in moškega zatiranja žensk.
[/quote]

Verjetno drži za večino primerov, ampak simbole vsak po svoje interpretira. Veš kaj vse se lahko interpretira kot simbol zatiranja žensk? Samo feministke vprašaj, ti bodo praktično vse naštele. In ti rekle, da si butast kot noč, ker tega ne znaš razbrati.

Saj zato pa ni slaba ideja, da bi se mogoče ukvarjali dejansko s samim zatiranjem, ne pa s cunjo – torej kazni za moške, ki ženske silijo v burke – ne pa za žrtve, ker jih potem nosijo. Tako se potem loči zrno od plev.


Samo za bedake je kontradiktorno.
Če vsakega spustiš blizu, dobiš kaos.
[/quote]

Kontraproduktivno piše. Tako ali tako omejevanje cunj nima nič skupnega s “spuščanjem blizu”.

In še enkrat: kaj je skupnega muslijem in zahodnjakom?
Oboji se nad ženske spravljajo. Eni jih kaznujejo, če se oblečejo tako, drugi jih kaznujejo, če se oblečejo drugače.
Dejte se junaki nad moške spraviti, pa njih naučiti kako in kaj se obnaša in oblači.
Da vas vidim, heroje.

Najprej preberi zakone. Avstrija ni uvedla prepovedi nošenja vreč, uvedla je prepoved zakrivanja obraza na javnih mestih. Globe so dobile tudi razne reklamne maskote in ljudje, pokriti s šali. Glavno vprašanje je, kako dolgo se bodo ti zakoni obdržali. V demokraciji se pač lahko spremenijo.

Kje si pa ti bila, ko so delili pamet? Nekje daleč?

Zgrešila si point. Zato samo tole: Suparka v neoprenu, ki se vozi sem in tja po jezeru, ima možnost izbire. Ona lahko po jezeru supa v neoprenu, lahko pa bi v bikini kopalkah, če si bo tako zaželela.
Tiste črne pojave, s katerimi tako simpatiziraš in jih razumeš, izbire nimajo. One morajo biti na plažah in v bazenih oblečene v črne plahte, ker pač v običajne kopalke ne smejo biti oblečene. A lahko razumeš to??? Njihovi moški so odločili, da one v kopalke ne smejo biti oblečene, ker bodo potem lahko po njih pasli oči neki tuji dedci!

Če svojih moških ne bodo poslušale oz. ubogale, bodo najmanj tepene, če ne še kaj hujšega.

Dejansko burk v Avstriji in tudi Franciji niso prepovedali specifično, prepovedali so pokrivanje obraza v javnosti. Specifično burk v zakonih ne upajo omeniti, ker bi bila to diskriminacija in to dobro vedo. Za Dansko ne vem, ampak zelo verjetno je isto. Zato potem tudi drugi zakriti ljudje včasih globe fašejo, kot npr. za šale v Avstriji.

Kje si pa ti bila, ko so delili pamet? Nekje daleč?

Zgrešila si point. Zato samo tole: Suparka v neoprenu, ki se vozi sem in tja po jezeru, ima možnost izbire. Ona lahko po jezeru supa v neoprenu, lahko pa bi v bikini kopalkah, če si bo tako zaželela.
Tiste črne pojave, s katerimi tako simpatiziraš in jih razumeš, izbire nimajo. One morajo biti na plažah in v bazenih oblečene v črne plahte, ker pač v običajne kopalke ne smejo biti oblečene. A lahko razumeš to??? Njihovi moški so odločili, da one v kopalke ne smejo biti oblečene, ker bodo potem lahko po njih pasli oči neki tuji dedci!

Če svojih moških ne bodo poslušale oz. ubogale, bodo najmanj tepene, če ne še kaj hujšega.
[/quote]

Torej je treba oglobiti moške, ki jih v to silijo, ne pa žensk. Se ne strinjaš?

Se ti zdijo etične in pravične globe za ženske, ki izbire nimajo, ker jih dedci drugač pretepejo? No?

Ja, meni tudi ne.

Replika, zelo rada te berem in se večinoma strinjam s tvojim mnenjem, ampak tule te pa ne razumem. Res ne vidiš, da je siljenje žensk v nošnjo črnih vreč odločitev njihovih moških? In enačiš evropske moške z njihovimi? Se strinjam s tabo, kopja se prevečkrat lomijo na hrbtih žensk, to drži. Ampak ko ženske same sebi kratijo pravice s tem, ko brezpogojno, tiho in pokorno sprejemajo moško komando glede njihovega oblačenja, je pa žalostno.

Sama sem Slovenka. Evropejka. Tudi belka nenazadnje. Nimam biti kaj ponosna na to, saj se nisem ustvarila sama, ampak sem se taka rodila. Vendar me do zdaj (pa sem že preko abrahama) še noben moški ni nikoli silil v oblačenje določenih oblačil, niti mi jih ni zapovedoval, niti prepovedoval. S tem se ženske v islamu srečajo že kot predpubertetniške deklice.

Po mojem mnenju nošenje nikabov, burk in burkinijev ni volja muslimanske ženske, ampak je to dejstvo in tradicija, ki jo te ženske morajo spoštovati, sicer se jim ne piše nič dobrega.

Zato jo pa še zraven oglobimo. In smo rešili problem, anede?

Če “jih ne spustiš blizu” z nedemokratični metodami, potem si demokracijo že kar porušil, preden ti jo je ratalo zaščitit. To je potem kontraproduktivno.
[/quote]

Absolutno res. Če pa jih in postane nekdo dovolj močan da jo vzame v svoje roke, kot jo je recimo dolfe, pa še par njemu podobnih, kaj potem? Itak je pa ta pogovor nesmiseln, ker demokracije nikoli ni bilo, je ni in je ne bo. Zmeraj vlada tisti, ki ima moč, pa če jo črpa iz denarja, kalašnika ali pa iz šamširja.

Se ti zdijo etične in pravične globe za ženske, ki izbire nimajo, ker jih dedci drugač pretepejo? No?

Ja, meni tudi ne.
[/quote]

Ne zdijo se mi pravične. Vendar naj se te ženske držijo predpisov. Naj ostanejo doma ali na balkonu, naj ne hodijo na javne bazene, če predpisi ne dovolijo burkinijev.
Drugače pa: a kdo od vas naivnežev resno misli, da bi kaznovali njihove moške? Vtem primeru bodo vse njihove žene protestirale, da niso njihovi možje nič krivi, da si one same želijo nositi črne rjuhe!!! Nekateri imate res neverjetne ideje! Kar njihove moške bi kaznovali, ker jih silijo nositi burke…
Tu ni pametne rešitve, se bojim.

Replika, zelo rada te berem in se večinoma strinjam s tvojim mnenjem, ampak tule te pa ne razumem. Res ne vidiš, da je siljenje žensk v nošnjo črnih vreč odločitev njihovih moških? In enačiš evropske moške z njihovimi? Se strinjam s tabo, kopja se prevečkrat lomijo na hrbtih žensk, to drži. Ampak ko ženske same sebi kratijo pravice s tem, ko brezpogojno, tiho in pokorno sprejemajo moško komando glede njihovega oblačenja, je pa žalostno.

Sama sem Slovenka. Evropejka. Tudi belka nenazadnje. Nimam biti kaj ponosna na to, saj se nisem ustvarila sama, ampak sem se taka rodila. Vendar me do zdaj (pa sem že preko abrahama) še noben moški ni nikoli silil v oblačenje določenih oblačil, niti mi jih ni zapovedoval, niti prepovedoval. S tem se ženske v islamu srečajo že kot predpubertetniške deklice.

Po mojem mnenju nošenje nikabov, burk in burkinijev ni volja muslimanske ženske, ampak je to dejstvo in tradicija, ki jo te ženske morajo spoštovati, sicer se jim ne piše nič dobrega.
[/quote]

Glej moje stališče je tako, da so razlike v kulturah vedno boleče. Ampak trenutno vidim vse, kar se na področju asimilacije muslimanov počne to, da se preganja ženske in njihovo oblačenje. Samo sita sem tega, da se na veke vekov ene skupine moških na dveh straneh kregajo KAKO NAJ BODO ŽENSKE OBLEČENE. Pa jasno, da so tiste rjuhe znak zatiranja žensk, ampak hudika no, da se zahodne oblasti vedno in dosledno vedno vtaknejo samo v ženske? V čem so te prepovedi drugačne od ZAPOVEDI na drugi strani?
Kot sem napisala, naj si gredo fantje meriti svoje organe nekam na samo in naj OBOJI ženske pustijo pri miru.

Ne zdijo se mi pravične. Vendar naj se te ženske držijo predpisov
[/quote]

…In je šlo vso hlinjeno sočutje do njih takoj po gobe. Kako se naj držijo KRIVIČNIH predpisov, če jih dedci zadaj pritiskajo v obratno smer, in sama praviš, da nimajo izbire?

Malo si začel/a mogoče razmišljat, pa ti ni bilo preveč všeč, si takoj skočil/a spet na svojo staro lajno.

https://resnica-haq.com/vprasanja-in-odgovori/115-kako-vzpostaviti-sarijo-seriat-v-sloveniji.html

Ja, pejte na bazen. In sicer ti, Replika in tvoje frendice v kopalkah, tiste muslimanke pa v črnih rjuhah!

Gre samo za idejo. Ki že vam ni všeč, tako da vemo, da se bo našel 1001 izgovor, zakaj ne. Bi jih mogoče lahko, pa jih ne. Ampak bi bilo prav tam začet. Tudi če bi jih one branile, je prav, da oni, ki v ozadju to vodijo, začutijo vsaj nek pritisk.

Pri nas je tud dec kaznovan, če so dokazi, da je žensko premikastil, tudi če ga ona brani. Ker je prav tam začet. Pri decu.

Ja, pejte na bazen. In sicer ti, Replika in tvoje frendice v kopalkah, tiste muslimanke pa v črnih rjuhah!
[/quote]

Nimam nobene v rjuhi, lahko pa kakšno dobim, da boš ti srečen.
Si si že rezerviral svoj plac v prvih vrstah Prekmurke bitke?

Absolutno res. Če pa jih in postane nekdo dovolj močan da jo vzame v svoje roke, kot jo je recimo dolfe, pa še par njemu podobnih, kaj potem? Itak je pa ta pogovor nesmiseln, ker demokracije nikoli ni bilo, je ni in je ne bo. Zmeraj vlada tisti, ki ima moč, pa če jo črpa iz denarja, kalašnika ali pa iz šamširja.
[/quote]
Res je.
Če spustiš blizu tistega, ki pozna le diktaturo, potem je menda logično, da ne boš ven dobil demokracije.

Glede zatiranja žensk je podobno.
Če omogočiš uveljavljanje volje zatiranim, bo to prineslo le še več zatiranja.
Zato le zatirane ženske, kot je to v tem primeru ta multinick, ki je bil zatiran, to zatiranje nehote podpirajo. Čeprav to same vidijo le kot uveljavljanje svoje volje.
Saj je vsakemu, ki ima vsaj dve možganski celici jasno, da toleranca do islama in njihove religije, prinaša še več zatiranja in žrtev.
Tudi Dolfi je bil zatiran in žrtev. A kot zgleda, se nekateri niso nič naučili iz tega, kaj to prinese s sabo, če takšnim omogočiš uveljavljanje volje.

Takšni zato sodijo na zaprt oddelek in ne na prestol demokracije.

New Report

Close