Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

jst pri ženskah ne znam določit, vsaka ima neko  foro in se skoraj dopolnjujejo, moški pa mogoče Idesi, škoda ni več viharnega jezdeca.

Men je žau, da ni več vage…

Borat, Savrinka, Zloba-grdoba, Nina, Barca, Mama2832 (za stevilke nisem prepricana), Acjom, pa Roka in No-ja tudi rada preberem.

😂😬

Jednu svadzalicu…

😉

Nekaj starih forumašev je tudi, ki niso registrirani; pišejo sakič pod drugim ali anonimno – se jih pa prepozna. Nekatere izbrance berem še vedno in sodelujem najraje z njimi. Drugače pa ja – sem na MON od leta 2010 in nikoli registrirana oseba.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 21.01.2022 ob 19:32

😂😬

Jednu svadzalicu…

😉

 

 

Yram= Mary; ja vemo, opazimo…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6242, 21.01.2022 ob 19:19

Men je žau, da ni več vage…

kdo je pa kokoši potem – alter ego?

Odgovor na objavo uporabnika
ne moreš skrit, 21.01.2022 ob 19:34

 

 

Yram= Mary; ja vemo, opazimo…

Kaaj?

To pa ne! Jaz pa ze ne!

Nezmam ko je doticna.

Majda 1948 in Podprimo janšo sta mi top. Pa Barco sem vedno rada brala. Morda še kerga. Če me navduši, mu itak vedno čestitam 😉

Tistega, ki vljudno pozdravi z “Dobro jutro.”

Jih je nekaj, ki so mi ql in nekaj, ki jih preskočim😂. Med boljšimi itaq wd s svojimi komično resnimi izjavami😉

Najraje sem brala Vagabunda in Viharnega, sedaj pa najraje berem Kokoši.

Popaja

Odgovor na objavo uporabnika
Prekla, 21.01.2022 ob 19:37

Majda 1948 in Podprimo janšo sta mi top. Pa Barco sem vedno rada brala. Morda še kerga. Če me navduši, mu itak vedno čestitam 😉

Ufff, v kako družbo si dala Barco, čisto nasprotje.

Xrobe, edini, ki piše v poetičnem jeziku. 🙂

Kje je majda48? Pogreašam, da kako štorijo pribije. to je bla prava zakladnica

Odgovor na objavo uporabnika
loterija675, 21.01.2022 ob 19:13

jst pri ženskah ne znam določit, vsaka ima neko  foro in se skoraj dopolnjujejo, moški pa mogoče Idesi, škoda ni več viharnega jezdeca.

Mene rad berem!

na starem forumu še, ko sos se še videli avtorji teme pri seznamu tem. Da sem videl majdo1948 zraven napisano so se mi kr ustnice v nasmeh razlezle preden sm temo sploh odprl.

Eh, enega pa res obsedeno, ampak se ne razumeva. Mi pa ima lep in zanimiv način razmišljanja, ki spodbudi tudi mene k razmišljanju.

Za vse, ki sprašujete kje je MAJDA1948, vsake tok čada se oglasi, še pred parimi dnevi sem jo zasledil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
včasih in danes, 21.01.2022 ob 20:22

Najraje sem brala Vagabunda in Viharnega, sedaj pa najraje berem Kokoši.

Lep pozdrav 🙂

 

Avtorica loterija675, kako pa si lahko tela dva dala skupaj? Ta dva sta pa si kar najbolj različna kot je sploh možno. Kot noč in dan.

Se spomnim, da je VIHARNI JEDEC dajal iDESI-ja v nič in se mu posmehoval kako samovšečen in narejeno pameten, da je.

Pomoje VIHARNI JEZDEC ne bi bil zadovoljen, da si ga dala v njegovo družbo.

Meni zmagata Desperadodajka in mjav mjav.

Ah ja, pa seveda xrobe, zasanjani vesoljski princ 🙂

najbolša je bla stara garda z Barco na čelu. uno tele od vagabunda ji lohk sm nohte ponižno puca.

Jaz OGLASE. 

New Report

Close