Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, ki gredo svojo pot

Moški, ki gredo svojo pot

Lahko sem, kar hočem. Jaz se samo rogam tej mentaliteti, da bi se vsak moški naj delal, da ga ful zanima resna zveza.


Kolk časa si pa že ti MGAY?
[/quote]
Dobra 😂

No, tole je pa ena izmed večjih neumnosti na tem forumu. In konkurenca tule ni mala.
Neumnost sicer zapakirana v lep tekst, a vseeno neumnost.
Torej, če si nekdo ni sposoben izdelati lastnega mobitela ali avtomobila, potemtakem ni upravičen do lastnega mnenja?
Po tej logiki je torej nekdo sposoben izdelati čip, nekdo ekran, nekdo zaganjač, nekdo blok motorja, itd, itd.
In po tej logiki je torej nekdo specializiran za izdelavo mnenja, katerega moramo vsi vzeti za aksiom? Kaj pa, če se ta oseba moti?
Jaz razumem, da je za osebke z nizko inteligenco najbolj prikladno sprejemati mnenja drugih, samo da ni treba preveč razmišljati. in ravno takšno ne-razmišljanje in povzemanje mnenja drugih pripelje do polarizacije.
Tudi razumem, da ste na levici podvrženi črednemu nagonu ravno zaradi nesposobnosti analitičnega razmišljanja, četudi tudi skrajna desnica ni imuna na to. Zgleda, da samo mi na sredini pol. spektra uporabljamo glavo še za kaj drugega kot za to, da imamo klobuk na kaj postaviti.
Daj, naredi enkrat izjemo in takole iz svoje glave povej kaj je po tvojem Mila naredilo za skrajnega desničarja. Katera njegova knjiga te je naveda na to? V katerem njegovem govoru (na youtube jih je malo morje) zastopa skrajno desničarska stališča? Pa ne mi linkat 5 sekundnih izsekov vzetih ven iz konteksta.
Za spremembo enkrat vklopi razum. Paše včasih.

No, tole je pa ena izmed večjih neumnosti na tem forumu. In konkurenca tule ni mala.
Neumnost sicer zapakirana v lep tekst, a vseeno neumnost.
Torej, če si nekdo ni sposoben izdelati lastnega mobitela ali avtomobila, potemtakem ni upravičen do lastnega mnenja?
Po tej logiki je torej nekdo sposoben izdelati čip, nekdo ekran, nekdo zaganjač, nekdo blok motorja, itd, itd.
In po tej logiki je torej nekdo specializiran za izdelavo mnenja, katerega moramo vsi vzeti za aksiom? Kaj pa, če se ta oseba moti?
Jaz razumem, da je za osebke z nizko inteligenco najbolj prikladno sprejemati mnenja drugih, samo da ni treba preveč razmišljati. in ravno takšno ne-razmišljanje in povzemanje mnenja drugih pripelje do polarizacije.
Tudi razumem, da ste na levici podvrženi črednemu nagonu ravno zaradi nesposobnosti analitičnega razmišljanja, četudi tudi skrajna desnica ni imuna na to. Zgleda, da samo mi na sredini pol. spektra uporabljamo glavo še za kaj drugega kot za to, da imamo klobuk na kaj postaviti.
Daj, naredi enkrat izjemo in takole iz svoje glave povej kaj je po tvojem Mila naredilo za skrajnega desničarja. Katera njegova knjiga te je naveda na to? V katerem njegovem govoru (na youtube jih je malo morje) zastopa skrajno desničarska stališča? Pa ne mi linkat 5 sekundnih izsekov vzetih ven iz konteksta.
Za spremembo enkrat vklopi razum. Paše včasih.
[/quote]

Namesto, kaj Milo ni.. povejte, kaj Milo je. Potem bo spet vse bolj smiselno.

De omnibus disputandum..


Naj te opomnim na tvoj tekst:
“ki ga je na plano zvlekel skrajno desničarski gej.. “
Torej zastavil si neko trditev, jaz sem te pa izzval, da jo utemeljiš.
Kaj zdaj tule ni jasno?
Nisem jaz tisti, ki je prvi začel deliti etikete.


Naj te opomnim na tvoj tekst:
“ki ga je na plano zvlekel skrajno desničarski gej.. “
Torej zastavil si neko trditev, jaz sem te pa izzval, da jo utemeljiš.
Kaj zdaj tule ni jasno?
Nisem jaz tisti, ki je prvi začel deliti etikete.
[/quote]

Lenobni argument, kjer se prelaga na drugega, da stvari dokazuje, vam seveda tega ni potrebno storiti. Ste izvzeti.

Prpprost trik debat, da zanikaš vse kar druga stran pravi. Zraven pa še politično in verbalno prilepiš pomanjševalnice in zaničevalnice.

Iz vsega skupaj torej čisto očitno, da je le ENO mnenje pravilno (in se spregleda lastni paradoks “pravice do mnenje”).

Če je pa smisel dialektika, torej enakovreden pogovor enakovrednih ljudi, potem boste zmogli predstaviti lasten pogled na stvar, ki vas je zmotila. Brez prelaganje odgovornosti na drugo stran.
Lepo mirno, brez osebnih napadov (z dobrim argumentom itak niso potrebni), zapišete kaj pa Milo Yiannopoulos JE?

De omnibus disputandum..

Namesto, kaj Milo ni.. povejte, kaj Milo je. Potem bo spet vse bolj smiselno.
[/quote]

Milo je… zakon.

Sicer se ne strinjam z vsemi / precej njegovimi pogledi, ampak kot retorik je pa zakon.

Lol, ti si kekec. Kje govorim o hlapcih? Meni je samo neskončno smešno, ko govorijo da ne rabijo žensk in kako so oni sami močnejši brez žensk, in kako gredo svojo pot brez žensk – a non stop govorijo samo o ženskah 😁
Tudi to si si izmislil, da me motijo, samo zabavajo me 😂
[/quote]

To je podobno kot pri najhujših homofobih. Za ljudi, ki jih homoseksualnost odbija, presenetljivo veliko časa namenijo ravno gobcanju o homoseksualnosti, pedrih in lezbah ter njihovemu spolnemu življenju.

Jaz sem mislila, da človek ponavadi najmanj govori in premleva ravno o stvareh, ki ga ne zanimajo in ne privlačijo.

To je podobno kot pri najhujših homofobih. Za ljudi, ki jih homoseksualnost odbija, presenetljivo veliko časa namenijo ravno gobcanju o homoseksualnosti, pedrih in lezbah ter njihovemu spolnemu življenju.

Jaz sem mislila, da človek ponavadi najmanj govori in premleva ravno o stvareh, ki ga ne zanimajo in ne privlačijo.
[/quote]

Ja- To meji na obsedenost in nobena obsedenost ni zdrava.


potem je pa zate najbolje, da se spokaš s tega foruma


potem je pa zate najbolje, da se spokaš s tega foruma
[/quote]

Ne vem kdo od naju je obseden – po mojem tisti, ki ves čas zasleduje in citira drugega?

A pa kdo pozna koga (osebno), ki je sel svojo pot in da se je ta pot skozi izkusnjo drugega izkazala kot privlacna do te mere, da se je tudi sam podal nanjo?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne vem kdo od naju je obseden – po mojem tisti, ki ves čas zasleduje in citira drugega?
[/quote]
kaj bluziš? jaz objavim dva tri poste na mesec, ti si pa bolnica


kaj bluziš? jaz objavim dva tri poste na mesec, ti si pa bolnica
[/quote]

Bolnik je tisti, ki skače v druge brez povoda. Jaz vate še nikoli nisem, me ne zanimaš SPLOH.
Zdravt se pejt.
Fakof luzer.


luzerka si ti, tukaj zabiješ po cele dneve, poserješ se v vsako drugo temo in napizdiš vsakega, ki te opomni, da si motena

googlaj seznam psihiatrov in se še danes naroči, pa naredi nam uslugo in čimprej spizdi z interneta
[/quote]

Tako, zdaj si pa izpolnil mesečno kvoto. V par minutah. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tako, zdaj si pa izpolnil mesečno kvoto. V par minutah. 🙂
[/quote]

LOL :)))))

Tako, zdaj si pa izpolnil mesečno kvoto. V par minutah. 🙂
[/quote]
ja in? to si se hotel pohvalit, da znaš štet do tri? al da ne morem / ne smem več postat? al kaj?


luzerka si ti, tukaj zabiješ po cele dneve, poserješ se v vsako drugo temo in napizdiš vsakega, ki te opomni, da si motena

googlaj seznam psihiatrov in se še danes naroči, pa naredi nam uslugo in čimprej spizdi z interneta
[/quote]

Replika, ne oziraj se na idi.ote take ali drugačne vrste. Grem stavit, da nas ni malo, ki te radi beremo.
Vendar človek, s tem, ko se na tem forumu registrira, privleče nase tudi kupček blesavih in luzerskih osebkov. Ampak na to si bila gotovo že opozorjena.

Le tako naprej, da se ne boš ustrašila takih drekačev:-)

Replika, ne oziraj se na idi.ote take ali drugačne vrste. Grem stavit, da nas ni malo, ki te radi beremo.
Vendar človek, s tem, ko se na tem forumu registrira, privleče nase tudi kupček blesavih in luzerskih osebkov. Ampak na to si bila gotovo že opozorjena.

Le tako naprej, da se ne boš ustrašila takih drekačev:-)
[/quote]

Nč bat, saj jih v 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sploh ne opazim. Tale je itak stari znanec, ki ga že mesece skrbi koliko časa sem na forumu in histerično šteje vsako minuto in vsak post :))) Res so čudaki tlele ;))

Replika, ne oziraj se na idi.ote take ali drugačne vrste. Grem stavit, da nas ni malo, ki te radi beremo.
Vendar človek, s tem, ko se na tem forumu registrira, privleče nase tudi kupček blesavih in luzerskih osebkov. Ampak na to si bila gotovo že opozorjena.

Le tako naprej, da se ne boš ustrašila takih drekačev:-)
[/quote]
phahaha bednica, samo sebe zagovarjaš, nehaj se že smešit :D:D

tole je res žalostno, najmanj kakšna osebnostna motnja, če ne še kaj hujšega


A ti si tudi migetavček ?
Ob tvojem izražanju in pljuvanju, dobim asociacijo točno na to.


A ti si tudi migetavček ?
Ob tvojem izražanju in pljuvanju, dobim asociacijo točno na to.
[/quote]

A če sem moški, ki gre svojo pot?
Ja no, eni imate res zanimive zmožnosti sklepanja.

Jaz sem šel po svoje. In se izgubil:-)
Po moje greš po svoje, ne zato, da bi ti bilo lepše, ampak zato, ker se bojiš da bo slabše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz sem šel po svoje. In se izgubil:-)
Po moje greš po svoje, ne zato, da bi ti bilo lepše, ampak zato, ker se bojiš da bo slabše.
[/quote]

Zelo fajn je iti po svoje, zelo fajn se je tudi (za en čas) izgubiti, zelo fajn se je potem najti, zelo fajn je biti svoj človek.
Ampak vse to moraš delati ZARADI SEBE in ne ker so drugi “ti ti , gldi gldi”.

Zelo fajn je iti po svoje, zelo fajn se je tudi (za en čas) izgubiti, zelo fajn se je potem najti, zelo fajn je biti svoj človek.
Ampak vse to moraš delati ZARADI SEBE in ne ker so drugi “ti ti , gldi gldi”.
[/quote]
Suwede. Zelbsfrštendlih.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close