Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Pa saj nisem stara 20, sem 26. Ali ni avtorica napisala da je 45, jaz pa potem da sem skoraj 20 let mlajsa… no kakorkoli, zivim v najemu v Ljubljani, vsake toliko pa grem za vikend se domov. Macka seveda z mano, je navajena, tiste enkrat na mesec pa ze potrpi voznjo

in nič

Saj ne rabiš sto primernih kandidatov, rabiš samo enega. Nekdo nad 40 pa vendar ima resno izpolnjen profil (odvisno, na katerem portalu seveda iščeš), to sem prepričana. Naj ti bo prvo vodilo resnost, potem pa vse ostalo. Hobije je mogoče tudi prilagodit 🙂

Jaz sem se zapletla z nekom, za kogar sem potem po naključju odkrila, da je prijavljen na različnih portalih. Ker sem hotela preveriti, koliko aktiven je, sem se vpisala na Ona on, brez fotke, z lažnim profilom, ampak z udarnim uvodnim opisom.
Se mi je javil en tip, me zelo iskrivo ogovoril in čeprav nisem imela namena komunicirati z nikomer, sem mu odgovorila, izmenjala sva mail in pol leta pozneje sva postala par 🙂 Sem mu takoj povedala, da je profil lažen in da sem v resnici čisto drugačna, kot piše tam, njemu je bilo tako v bistvu še boljše … Ne gredo vse poti naravnost, včasih je kje tudi kakšen ovinek.
Aja, nimava skupnih hobijev.


Se bo ze nasel en, kaksne kriterije pa imas?

Ne, nisem napisala, da sem 45 stara :).
Ti nikoli ne greš na dopust? Ali kako? Kam pa takrat daš mačko?
Si vedno samo doma ali pa pri starših, nikoli ne vandaraš okrog?

Ne, nisem napisala, da sem 45 stara :).
Ti nikoli ne greš na dopust? Ali kako? Kam pa takrat daš mačko?
Si vedno samo doma ali pa pri starših, nikoli ne vandaraš okrog?
[/quote]

Kolk pa si stara pol?

Ne, nimajo izpolnjenih profilov. Večina ima prazne. Potem se mi pa ne da kar vsem odgovarjat. Ker prileti po nekaj sto postov. Za večino s praznimi profili se tako izkaže, da so poročeni.

Ne, nimajo izpolnjenih profilov. Večina ima prazne. Potem se mi pa ne da kar vsem odgovarjat. Ker prileti po nekaj sto postov. Za večino s praznimi profili se tako izkaže, da so poročeni.
[/quote]

Bogokleten nasvet, ampak, a si mogoče razmišljala o kakem resnejšem portalu?

Aja, pa naval s stotinami sporočil je običajno na začetku, potem se zadeve malček umirijo in se oglasi tudi kak tak, ki ne visi vsak dan gor.

Ne, nimajo izpolnjenih profilov. Večina ima prazne. Potem se mi pa ne da kar vsem odgovarjat. Ker prileti po nekaj sto postov. Za večino s praznimi profili se tako izkaže, da so poročeni.
[/quote]

Bogokleten nasvet, ampak, a si mogoče razmišljala o kakem resnejšem portalu?
[/quote]

Seveda.
Vesela bom nasvetov za dobre portale.
Sprobala sem: Kupid, Badoo, Twoo in ONa-on.

Bogokleten nasvet, ampak, a si mogoče razmišljala o kakem resnejšem portalu?
[/quote]

Seveda.
Vesela bom nasvetov za dobre portale.
Sprobala sem: Kupid, Badoo, Twoo in ONa-on.
[/quote]

Zdaj si na pravem portalu 🙂

Ne obupat 🙂
[/quote]

Tu gor ne iščem tolažbe, ampak nasvete.
[/quote]
nasvet: portali niso dobrodelne spletne strani ampak namenjene služenju denarja lastnikov portalov.
Ko kdo pogrunta, da samo s prijavo ne more nič, da je treba plačati, pač odneha … oz. če lahko kaj malega počne (morda pošlje en post …) pač odpre več računov, da lahko komu / kateri … pošlje več postov …
internet pač ni “Nedeljski pod pazduho in vrtnica v roki” ☺

Bogokleten nasvet, ampak, a si mogoče razmišljala o kakem resnejšem portalu?
[/quote]

Seveda.
Vesela bom nasvetov za dobre portale.
Sprobala sem: Kupid, Badoo, Twoo in ONa-on.
[/quote]

Mogoče bi spoznala ravno tu, pa četudi ni portal za spoznavanje. Mogoče bi ti se kdo oglasil na ZS, če bi bila registrirana.

Sam imam kar nekaj kolegov/sošolcev na faksu in jih je kar nekaj samskih, vendar predvsem zato, ker jim ne znese predvsem zaradi zahtevnosti samega faksa. Stari smo 20/21 let in mi je tvoje opisovanje malo tuje- hočem povedati, da se nekako ne srečujem s tem, da bi imeli takšen odnos ti fantje.
Čeprav lahko govorim le iz svojih izkušenj, je la res, da sem si vedno za prijatelje izbiral tiste, s katerimi sem se lahko poistovetil in sem še danes vesel, da imam takšne prijatelje.
[/quote]

Glede na to, da sem bila jaz tudi nekoč 20 stara, lahko kar potrdim tvoj zapis, da je resničen :).
[/quote]

Ce si samski pri 21 ni cisto nic narobe s teboj, kvecjemu je boljse, ker se lahko posvecas studiju in se izoblikujes svojo osebnost. Jaz iscem moske okrog 28 let in verjemi, da so v tej statosti najboljsi ze zasedeni in z najmanj enim otrokom

Glede na to, da sem bila jaz tudi nekoč 20 stara, lahko kar potrdim tvoj zapis, da je resničen :).
[/quote]

Ce si samski pri 21 ni cisto nic narobe s teboj, kvecjemu je boljse, ker se lahko posvecas studiju in se izoblikujes svojo osebnost. Jaz iscem moske okrog 28 let in verjemi, da so v tej statosti najboljsi ze zasedeni in z najmanj enim otrokom
[/quote]

Daleč od tega, da bi večina ta dobrih 28letnikov imela otroke.
Večina ta ok moških se pri tej starosti ukvarja kako najti stabilno službo. Večinoma sicer že imajo službe, ampak take nestabilne. Tisti, ki pa že imajo tako bolj stabilno službo, se pa ubadajo s stanovanjskim problemom. Ne pa z otroci.

Na razne plesne tečaje salse hodijo sami okoli 40 let stari “veliki” osvajalci žensk, sem šel parkrat in sem si rekel da nočem več gledati te tragikomedije. Tako, da tam zihr ne boš koga spoznala. Plačljivi portali v Sloveniji so večinoma neprofesionalno zastavljeni, profesionalni so edino v tem, da ti olupijo denarnico. Zastonj portali pa so večinoma leglo obupancev, avanturistov in homoseksualcev. Edini portal, ki je meni prinesel, da sem spoznal nekaj normalnih in zelo vredu punc je Katstik. Seveda pa je to katoliški portal in če ne izpolniš celotnega vprašalnika, ki se navezuje na vero, ti niti ne bodo odobrili registracije. Nato pa moraš še plačati članarino. Ne bi pa znal reči kakšni moški so gor, verjetno je večina zelo vernih.

Seveda.
Vesela bom nasvetov za dobre portale.
Sprobala sem: Kupid, Badoo, Twoo in ONa-on.
[/quote]

Mogoče bi spoznala ravno tu, pa četudi ni portal za spoznavanje. Mogoče bi ti se kdo oglasil na ZS, če bi bila registrirana.
[/quote]

Ravno z MONa imam pa najslabše izkušnje.

Mogoče bi spoznala ravno tu, pa četudi ni portal za spoznavanje. Mogoče bi ti se kdo oglasil na ZS, če bi bila registrirana.
[/quote]

Ravno z MONa imam pa najslabše izkušnje.
[/quote]

Pa vseeno ne smeš vržt puško v koruzo:)

Nisem verna tako, da verjetno ne bi bila prava za tisti portal. Bo pa tvoj zapis mogoče komu drugemu koristil. Ker je uporaben.

Za eno ki ne zna

Očitno ti sploh ni nekoga spoznati. Samo jamraš, da ni dedcev zate.

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.
[/quote]
Iz kje si? Koroška?

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.
[/quote]

Najlažje boš spoznala nekoga, če se boš vključila v kakšno športno dejavnost, kjer se boš srečevala z drugimi (ravno tam okoli 40 joh največ športa) in če si imela toliko prošenj na portalih tudi zgledati ne moraš pretirano slabo, zato ti ne bi smel biti problem dobiti pravega.
Si pa tudi v letih, ko je smiselno, da tudi ti narediš prvi korak in poveš moškemu, da ti je všeč, ker si v letih, ko moški ne pristopi ravno zaradi tega, ker misli, da si že oddana. Naj te ne bo sram narediti prvega koraka in ukvarjaj se s hobiji, ki te veselijo in tvoj uspeh je zagotovljen.

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.
[/quote]

Najlažje boš spoznala nekoga, če se boš vključila v kakšno športno dejavnost, kjer se boš srečevala z drugimi (ravno tam okoli 40 joh največ športa) in če si imela toliko prošenj na portalih tudi zgledati ne moraš pretirano slabo, zato ti ne bi smel biti problem dobiti pravega.
Si pa tudi v letih, ko je smiselno, da tudi ti narediš prvi korak in poveš moškemu, da ti je všeč, ker si v letih, ko moški ne pristopi ravno zaradi tega, ker misli, da si že oddana. Naj te ne bo sram narediti prvega koraka in ukvarjaj se s hobiji, ki te veselijo in tvoj uspeh je zagotovljen.
[/quote]

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).

Najlažje boš spoznala nekoga, če se boš vključila v kakšno športno dejavnost, kjer se boš srečevala z drugimi (ravno tam okoli 40 joh največ športa) in če si imela toliko prošenj na portalih tudi zgledati ne moraš pretirano slabo, zato ti ne bi smel biti problem dobiti pravega.
Si pa tudi v letih, ko je smiselno, da tudi ti narediš prvi korak in poveš moškemu, da ti je všeč, ker si v letih, ko moški ne pristopi ravno zaradi tega, ker misli, da si že oddana. Naj te ne bo sram narediti prvega koraka in ukvarjaj se s hobiji, ki te veselijo in tvoj uspeh je zagotovljen.
[/quote]

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).
[/quote]

No potem pa ne bi smel biti problem glede spoznavanja. Ker če si bolj športna se ti odprejo mnoga vrata in lahko se udeležiš raznoraznih športnih dogodkov, kjer sem gotov, da se bo en srečnež že našel, samo nasmeh si nadeni na lica, da se ti bodo lažje odprli. 😉

New Report

Close