Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Na podlagi česa pa naj bi te po tvojem kliknila na internetni strani, na kateri ti itak dajo samo pol zaslona prostora, da napišeš kaj o sebi?
Pri tebi ženska ne more zmagat. Oziroma verjetno imaš potem tudi v nadaljevanju tak odnos, češ, na razpolago sem ti, zdaj se pa trudi do konca življenja, da ti bom tudi ostal na razpolago, kajti to je tudi to, kar sem pripravljen vložiti v najino zvezo.
Ti in avtorica se pravzaprav naravnost trudita, da bi odbila potencialne partnerje.

Hvala za ta odgovor 🙂 se povsem strinjam in tudi sama se trudim v tej smeri…
Privlacis tisto kar oddajas in ne kar si zelis…

Bedne so ženske, ki si morajo okoli iskati moške. Če bi bile kaj prida, bi se moški stepli zanje oziroma bi se jih morale še otepati. tako pa o takih ženskah nimam dobrega mnenje. Iz takega ali drugačnega razloga so upravičeno zapuščene, nezanimive in samske. V redu punce nimajo s tem nobenih problemov, ne mlade, ne stare.

27 srečanj? Pa ti nisi normalna!

Ma kje, tri na teden, včasih tudi dva na dan. Potem pa občasno pavza par tednov, pa spet malo zagona pa tako. Pa z nekaterimi sem šla pa na več zmenkov. Potem pa še polno zmenkov z nekaterimi prijateljicami, da smo pretresle zadeve… Poleti sem si itak vzela bolj prosto, ker sem šla na počitnice in vse to. Pol pa mine cajt…
[/quote]

Hahaha o moj bog!

Glede iskanja žensk preko spleta.
Glej še rule 11 in rule 8, če hočeš uspeti pri iskanju partnerja.


Sicer bi se lahko tudi tu registrirala, ampak naj ti bo 😉 [email protected]

Prilika zamujena ne povrne se nobena


Sicer bi se lahko tudi tu registrirala, ampak naj ti bo 😉 [email protected]
[/quote]

A ti še ni kapnilo, da je ona moški, ki se pretvarja, da je ženska.
Na internetu ne boš našel ženske, to si zapomni.

27 srečanj? Pa ti nisi normalna!
[/quote]

Ma to je pomembna stvar, je treba bit temeljit. Sem pa optimalnega našla, tako da je bilo vredno.

tebi je vse tragikomedija, samo tvoj zasanjani patriarhalno-rasistični pogled na svet se ti zdi pravi. No, itak že dolgo nimaš nič z ženskami, pa ne prostovoljno..

Glede portalov je z moje strani čista katastrofa tudi punce niste nič boljše, prazni profili, tiste ki pa imate izpolnjen profil si ne vzamete časa niti za prebrat sporočilo .. verjetno ker ste preveč zasedene, pa ne da imam prazen profil

Cudaki? Prevec pijejo nimajo službe….. pri 200 tisoc ljudeh ki so brezposelni in registrirani na ZRZS, to niso vsi, skenclas vse, ki nimajo službe? Upam da ostaneš sama….. Ker si materjalist, kar pa ni ljubezen, to je daleč od ljubezni…..

Mene.
Si zaposlen? Nad 180cm? Ne kadiš? Med 40 in 52?

Mene.
Si zaposlen? Nad 180cm? Ne kadiš? Med 40 in 52?
[/quote]
Sem zaposlen (sam s sabo). Nad. Ne. Ne – iščem med 25 in 35
🙂

Tile so tlele gir frej za pecanje 🙂

Moja izkušnja na sicer samo enem portalu ,ki ga sicer koristim samo za klepet lahko strnem sledeče
-90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških išče avanturo
-veliko mlajših moških si želi izkusiti sex s starejšo žensko
-večina ljudi s katerimi sem komunicirala je bilo čisto normalnih
-da bi človeka spoznala moraš vztrajati v klepetu dovolj dolgo.Prvi vtis ni vedno pravi.
-samski ljudje niso nujno luzerji
-klepetaj o tistem kar njega zanima

Mene.
Si zaposlen? Nad 180cm? Ne kadiš? Med 40 in 52?
[/quote]
Zaposlen sem. Centimeter čez 180. Kadim, DA, žal.

Mene.
Si zaposlen? Nad 180cm? Ne kadiš? Med 40 in 52?
[/quote]
Sem zaposlen (sam s sabo). Nad. Ne. Ne – iščem med 25 in 35
🙂
[/quote]

Kdo pa tebe, kaj vprašal ????

Mene.
Si zaposlen? Nad 180cm? Ne kadiš? Med 40 in 52?
[/quote]
Zaposlen sem. Centimeter čez 180. Kadim, DA, žal.
[/quote]

Ti bi bil bolj zame.


Zaposlen sem. Centimeter čez 180. Kadim, DA, žal.
[/quote]

Ti bi bil bolj zame.
[/quote]

A res? Iz kje pa si ?

Tako kot službe bo treba tudi partnerje začet iskat v tujini. Poznam kar nekaj kolegic, ki imajo tujce in z njimi otroke in se imajo fajn. S slovenskimi moškimi namreč ni nič.


Osrednja Slo
Ti bi bil bolj zame.
[/quote]

A res? Iz kje pa si ?
[/quote]

A res? Iz kje pa si ?
[/quote]
[/quote]

Hej, zanimiva si…daš kak kontakt?

Moje izkušnje so pa bistveno slabše.
Se strinjam, da jih 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} išče avanturo in da mladi mulci iščejo seks s starejšo žensko in da stari tepci iščejo 20, 30 let mlajšo žensko. Tako, da imam naval 20letnih mulotov in 50, 60letnih in celo več starih moških.
Večina ljudi še zdaleč ni normalnih. Vletijo v stilu: imam 22cm kurca ali pa mi ga boš povlekla ali pa nabijal bi te v rit… namesto dober dan, živjo…
No, prvi vtis, ko pove kako dolgega ima, mi je dovolj, da vem, da ni normalen.
Se pa strinjam, da samski ljudje niso luzerji.
Hja, klepetat o tem, kar njega zanima? Zakaj že? Žal to pomeni klepet ali o seksu (meni je ok seks, amapk ne klepetam z neznanci o tem) ali o njegovi bivši, ki je zloba od zlobe kot on pravi al pa o njegovih otrocih. Dolgčas.


[/quote]

Hej, zanimiva si…daš kak kontakt?
[/quote]
Od kod si pa ti?
Koliko si star’?
Kaj rad počneš?

New Report

Close