Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

A res? Iz kje pa si ?
[/quote]
[/quote]
Lj?


[/quote]
Lj?
[/quote]
Zanimivo, da si zataval na mon. Si tudi na kakih drugih slotech, elektronik, ipd?


Lj?
[/quote]
Zanimivo, da si zataval na mon. Si tudi na kakih drugih slotech, elektronik, ipd?
[/quote]
? Sploh ne poznam.


Zanimivo, da si zataval na mon. Si tudi na kakih drugih slotech, elektronik, ipd?
[/quote]
? Sploh ne poznam.
[/quote]
Kaj si pa po poklicu?


? Sploh ne poznam.
[/quote]
Kaj si pa po poklicu?
[/quote]

Dovolj te mam zase se brigaj.

Da povem še svojo izkušnjo.

2x sem se prijavila na Ona-on.

Prvič, ker sem hotela prijateljicam (ki so mi predlagale tak način spoznavanja), da so gor itak sami fukfehtarji. Po 1 mesecu sem spoznala fanta, ki je kasneje postal moj partner. In ne … ni bil idealen, ni bil ravno to kar sem iskala, a sva se v določenih zadevah našla. Skupaj sva bila 2 leti, potem sva oba dojela, da imava precej različne cilje v življenju in šla vsak svojo pot.

Drugič sem se na Ona-on prijavila po razhodu s tem fantom. Ne ker bi iskala novega fanta. Ampak ker sem sredi poletja ostala sama, vsi prijatelji znanci na dopustih, potovanjih, Da bi ubila dolgčas.
Po mesecu in pol sem spet srečala fanta – tokrat je bilo to res to, kar sem si želela – in najine virtualne debate so kmalu postale zelo zelo realne in zelo zelo dolge.

Danes, po 5 letih veze, sicer ni več časa za dolge debate, a še vedno je on tisti moj sanjski moški. in kolikor vem, sem tudi jaz njegova sanjska (sicer res ne vem zakaj, hahaha).

Sprašujem se, ali sem res imela tako strašno srečo, da sem 2x naletela na normalnega, ali sem pač enostavno v tistem trenutku znala prav ravnati (mimogrede, bilo je precej čudakov, dobila sem tudi ponudbo za sex v troje itd. – ampak nekak me to ni vrglo iz tira).

Aja, jaz slike nisem imela v profilu, sem pa imela profil izpolnjen. Oba moja “izbranca” pa tudi. Nikoli se nisem zapletala z moškimi s praznimi profili. In nikoli nisem odgovarjala na sporočila v smislu: “Oj. Tu je moj mejl. Kdaj greva na pijačo?”
Malo so se že morali potruditi za komunikacijo.


Kaj si pa po poklicu?
[/quote]

Dovolj te mam zase se brigaj.
[/quote]
Lubi, kaj si tako zafrustriral?


Kaj si pa po poklicu?
[/quote]

Dovolj te mam zase se brigaj.
[/quote]
Ne uporabljaj mojega nica.


? Sploh ne poznam.
[/quote]
Kaj si pa po poklicu?
[/quote]

Zakaj je pa to pomembno? Mesar nisem, ravno tako ne odvetnik.

včasih je bilo bolj enostavno
včasih je bila promenada, ko so dekleta hodila na sprehod po promenadi z namenom, da se pokažejo in kakšnega reveža ujamejo


Kaj si pa po poklicu?
[/quote]

Zakaj je pa to pomembno? Mesar nisem, ravno tako ne odvetnik.
[/quote]

uh razcepljena osebnost.


Sicer bi se lahko tudi tu registrirala, ampak naj ti bo 😉 [email protected]
[/quote]

Ampak me pa res zanima, ali se ti je oglasila. Ta šjora namreč redno objavlja teme o iskanju partnerja, vedno se ji javi kdo, ki ima rad hribe, ampak ona potem spretno potihne.
Zdajle je očitno na dopustu, ampak ne bo dolgo minilo, ko bo spet kaka sorodna tema. Na primer nazadnje je imela temo o simpatiji z otrokom – si to mogoče ti?

Zakaj je pa to pomembno? Mesar nisem, ravno tako ne odvetnik.
[/quote]

uh razcepljena osebnost.
[/quote]
Razcepljena? Saj nisi to lasje??????


Moram priznati, da ti malo zavidam. Na Ona-on sem prijavljena slabega pol leta, ampak razen za fukfehtarje nisem zanimiva za nikogar. 🙁


Moram priznati, da ti malo zavidam. Na Ona-on sem prijavljena slabega pol leta, ampak razen za fukfehtarje nisem zanimiva za nikogar. 🙁
[/quote]

Res ne vem, kaj si mislijo tipi, ampak da pri 45 iščejo eno od 25 do 35 let … Ja, samo njega so čakale. To so itak večni iskalci, takega sploh nočeš. FF hitro prepoznaš.
Samo so pa tudi taki, ki si želijo normalne zveze z vrstnico. Spoznala sem recimo nekoga, ki izrecno išče žensko nad 40 let. Ne vreči puške v koruzo.


Moram priznati, da ti malo zavidam. Na Ona-on sem prijavljena slabega pol leta, ampak razen za fukfehtarje nisem zanimiva za nikogar. 🙁
[/quote]

Res ne vem, kaj si mislijo tipi, ampak da pri 45 iščejo eno od 25 do 35 let … Ja, samo njega so čakale. To so itak večni iskalci, takega sploh nočeš. FF hitro prepoznaš.
Samo so pa tudi taki, ki si želijo normalne zveze z vrstnico. Spoznala sem recimo nekoga, ki izrecno išče žensko nad 40 let. Ne vreči puške v koruzo.
[/quote]
Hvala za spodbudne besede. Bom vztrajala še nekaj časa, pa bom videla kaj bo.


ali imaš smolo ali pa narobe bereš / razumeš … vsaj jaz vsaki ponujam, ne fehtam ☺

27 srečanj? Pa ti nisi normalna!
[/quote]

Ti se kar norčuj. Njej se je obrestovalo.

Pa meni tudi. Sem šla po podobni poti. In zadnji njen stavek lahko dobesedno ponovim. In dodam, da kaže, da je tudi moj partner s svojim izborom nadvse zadovoljen.


Moram priznati, da ti malo zavidam. Na Ona-on sem prijavljena slabega pol leta, ampak razen za fukfehtarje nisem zanimiva za nikogar. 🙁
[/quote]

Res ne vem, kaj si mislijo tipi, ampak da pri 45 iščejo eno od 25 do 35 let … Ja, samo njega so čakale. To so itak večni iskalci, takega sploh nočeš. FF hitro prepoznaš.
Samo so pa tudi taki, ki si želijo normalne zveze z vrstnico. Spoznala sem recimo nekoga, ki izrecno išče žensko nad 40 let. Ne vreči puške v koruzo.
[/quote]

Kaj je pa narobe, če tipi iščejo 10 let mlajšo? 45 letni, 35 letnice????


Sicer bi se lahko tudi tu registrirala, ampak naj ti bo 😉 [email protected]
[/quote]

Ampak me pa res zanima, ali se ti je oglasila. Ta šjora namreč redno objavlja teme o iskanju partnerja, vedno se ji javi kdo, ki ima rad hribe, ampak ona potem spretno potihne.
Zdajle je očitno na dopustu, ampak ne bo dolgo minilo, ko bo spet kaka sorodna tema. Na primer nazadnje je imela temo o simpatiji z otrokom – si to mogoče ti?
[/quote]

Meni je pa smešno, ko ste srečno poročeni tako obremenjeni, da zaseldujete samske po monu in iščete ali so se že poparčkali ali še ne ali spet pišejo kako temo ali so na dopustu.
Pa od kje vam toliko časa, da se lahko tako ubadate in delate tabelce o neznancih?

Ampak me pa res zanima, ali se ti je oglasila. Ta šjora namreč redno objavlja teme o iskanju partnerja, vedno se ji javi kdo, ki ima rad hribe, ampak ona potem spretno potihne.
Zdajle je očitno na dopustu, ampak ne bo dolgo minilo, ko bo spet kaka sorodna tema. Na primer nazadnje je imela temo o simpatiji z otrokom – si to mogoče ti?
[/quote]

Meni je pa smešno, ko ste srečno poročeni tako obremenjeni, da zaseldujete samske po monu in iščete ali so se že poparčkali ali še ne ali spet pišejo kako temo ali so na dopustu.
Pa od kje vam toliko časa, da se lahko tako ubadate in delate tabelce o neznancih?
[/quote]

Ljudje, ki imate toliko časa, da teden za tednom odpirate ene in iste teme, pač padete v oči. Oprosti, s svojo lajno pač izstopaš, si prepoznavna, vemo, za koga gre.

Meni je pa smešno, ko ste srečno poročeni tako obremenjeni, da zaseldujete samske po monu in iščete ali so se že poparčkali ali še ne ali spet pišejo kako temo ali so na dopustu.
Pa od kje vam toliko časa, da se lahko tako ubadate in delate tabelce o neznancih?
[/quote]

Ljudje, ki imate toliko časa, da teden za tednom odpirate ene in iste teme, pač padete v oči. Oprosti, s svojo lajno pač izstopaš, si prepoznavna, vemo, za koga gre.
[/quote]

Ha, ha, a ti je vročina v glavo stopila?
Sem pa radovedna kje so tiste teme, ki jih menda jaz vsak teden odpiram. Ti, ki vse tako veš. Da vidim kaj vse si prisodila meni, ti srečno poročena babnica :)?
Vedno se zabavam ob vas poročenih baburah, ki ste cele dneve tu gor in prebirate vse teme in sestavljate tabelice o ljudeh, ki jih ne poznate.
Kako se reče temu hobiju? Saj ne vem ali je samo ena mona tako obsedena s samskimi ali je več tako srečno poročenih mon, ki so tako obsedene s samskimi :)? Ampak bi rekla, da je samo ena tako trčena, več bi jih težko bilo.
Hja, to so pa hobiji srečno poročenih :).

SamskaSem , me lahko prosim klikneštukaj na zs ali na [email protected] ker ne mislim tukaj pisat na javnem .

Thorrr ni frej!


No, pa piši. Mail imaš 😉

New Report

Close