Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Thorrr ni frej!
[/quote]

To pa ti misliš…….

Res ne vem, kaj si mislijo tipi, ampak da pri 45 iščejo eno od 25 do 35 let … Ja, samo njega so čakale. To so itak večni iskalci, takega sploh nočeš. FF hitro prepoznaš.
Samo so pa tudi taki, ki si želijo normalne zveze z vrstnico. Spoznala sem recimo nekoga, ki izrecno išče žensko nad 40 let. Ne vreči puške v koruzo.
[/quote]

Kaj je pa narobe, če tipi iščejo 10 let mlajšo? 45 letni, 35 letnice????
[/quote]

Ah, še en tak.
Pa si kdaj mogoče slučajno razmišljal o spremembi taktike? Ali boš še par let zapravil za rinjenje z glavo skozi zid?


Sicer bi se lahko tudi tu registrirala, ampak naj ti bo 😉 [email protected]
[/quote]

Ampak me pa res zanima, ali se ti je oglasila. Ta šjora namreč redno objavlja teme o iskanju partnerja, vedno se ji javi kdo, ki ima rad hribe, ampak ona potem spretno potihne.
Zdajle je očitno na dopustu, ampak ne bo dolgo minilo, ko bo spet kaka sorodna tema. Na primer nazadnje je imela temo o simpatiji z otrokom – si to mogoče ti?
[/quote]

Ni se oglasila, očitno pač nima nekih resnih namenov. Tako je mesto sohribovke še vedno prosto 😉

Prilika zamujena ne povrne se nobena

Ampak me pa res zanima, ali se ti je oglasila. Ta šjora namreč redno objavlja teme o iskanju partnerja, vedno se ji javi kdo, ki ima rad hribe, ampak ona potem spretno potihne.
Zdajle je očitno na dopustu, ampak ne bo dolgo minilo, ko bo spet kaka sorodna tema. Na primer nazadnje je imela temo o simpatiji z otrokom – si to mogoče ti?
[/quote]

Ni se oglasila, očitno pač nima nekih resnih namenov. Tako je mesto sohribovke še vedno prosto 😉
[/quote]

To mora biti ena res zmedena oseba, da si da toliko dela z odpiranjem tem o iskanju partnerja … morda zraven sanjari, kako bi bilo, če bi bilo.
Meni je žal za tiste, ki resno nastopijo in predlagajo srečanje. Jaz sem na monu spoznala tri prijateljice – smo se zaštekala v določenih temah, navezale stike prek ZS in jih potem ohranile tudi v reali. Pa kolikor vem, je tudi že kak par nastal tukaj gor.

Ni se oglasila, očitno pač nima nekih resnih namenov. Tako je mesto sohribovke še vedno prosto 😉
[/quote]

To mora biti ena res zmedena oseba, da si da toliko dela z odpiranjem tem o iskanju partnerja … morda zraven sanjari, kako bi bilo, če bi bilo.
Meni je žal za tiste, ki resno nastopijo in predlagajo srečanje. Jaz sem na monu spoznala tri prijateljice – smo se zaštekala v določenih temah, navezale stike prek ZS in jih potem ohranile tudi v reali. Pa kolikor vem, je tudi že kak par nastal tukaj gor.
[/quote]

Ah, ne ti bit žal za nezrele, itak odpadejo kot gniče hruške z trhlenga japka 😉
Tu, na monu? Kr tako na suho, al je kak namenski forum za to?

Prilika zamujena ne povrne se nobena

Alpinist, ti iščeš razmerje ali samo družbo za hribe? Verjetno iščeš plezalko?


Gledam za soplezalko. Z njimi je vsaj teoretično več šans od soplezalcev, da se iz tega razvije tudi kako razmerje 😉

Prilika zamujena ne povrne se nobena


Gledam za soplezalko. Z njimi je vsaj teoretično več šans od soplezalcev, da se iz tega razvije tudi kako razmerje 😉
[/quote]

Aha, se mi je zdelo. No potem odpadem :).


Gledam za soplezalko. Z njimi je vsaj teoretično več šans od soplezalcev, da se iz tega razvije tudi kako razmerje 😉
[/quote]

Aha, se mi je zdelo. No potem odpadem :).
[/quote]

Jbg, tudi to se kdaj zgodi 😉

Prilika zamujena ne povrne se nobena

Aha, se mi je zdelo. No potem odpadem :).
[/quote]

Jbg, tudi to se kdaj zgodi 😉
[/quote]

Na MON dvomim, da boš našel kako plezalko. No kakorkoli, veliko sreče.

Jbg, tudi to se kdaj zgodi 😉
[/quote]

Na MON dvomim, da boš našel kako plezalko. No kakorkoli, veliko sreče.
[/quote]
Tudi jaz dvomim, ampak beseda ni konj… hvala 🙂

Prilika zamujena ne povrne se nobena

Thorrr ni frej!
[/quote]

To pa ti misliš…….
[/quote]

Jst vem, da ni frej!

To pa ti misliš…….
[/quote]

Jst vem, da ni frej!
[/quote]

Thorrr se bo poročil z Lotti 🙁
Zato simpatična noče n kofe 🙁

Thorrr se bo poročil z Lotti 🙁
Zato simpatična noče n kofe 🙁
[/quote]

Moja poroka… 🙂
[/quote]

S temle si mi strla srce 🙁

S temle si mi strla srce 🙁
[/quote]

Daj nehaj…se niti ne poznama…
[/quote]

Res se ne poznava, žal..sam ko sm zvedu, da se bosta s Thorrrom poročila si mi pa zlomila srce 🙁

Slovenije je postala zanič dežela, tudi ljudje niso več kar so bili. Zanič ljudje, zanič dežela. No, to je posploševanje.

Kakšen dober človek se še skriva kje v tej deželi, ampak možnosti, da najdeš prav takega so pa zelo majhne, ker to pomeni, da moraš znati ločiti zrno od plevela, kar je pa zelo težko,….

Ampak naj te potolažim, na daljnem jugu je še bistveno slabše, kot v tovarni se množijo nevzgojeni…

Ja, je tezko.
Moja veza je propadla in sm osamljena. Prijavila sem se na en portal v zelji nsjti koga za druzenje in prijateljstvo..kot je napisala ena pred mano..sami cudaki.
Ce zenska isce to,kar jaz, te izmed moske populacije nihce ne opazi..
Prek portalov se iscejo popestritve in zakrivanje problemov v vezah.
Ce poves naravnost,da ne isces veze ampak prijateljstvo,kaksno druzenje,sploh ni zanimanja.
Mogoce sm pa jaz cudna,ker to iscem?


In zakaj rabiš ravno moškega za prijatelja in družbo, če se striktno otepaš kakršnegakoli morebitnega nadaljevanja? Za take reči so povsem primerni tudi razni klubi, od penzionistovskih dalje. Če pa iščeš nasprotni spol, se pa verjetno sme pričakovati, da ti je vsaj v genetskem zapisu všečen..

New Report

Close