Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Najlažje boš spoznala nekoga, če se boš vključila v kakšno športno dejavnost, kjer se boš srečevala z drugimi (ravno tam okoli 40 joh največ športa) in če si imela toliko prošenj na portalih tudi zgledati ne moraš pretirano slabo, zato ti ne bi smel biti problem dobiti pravega.
Si pa tudi v letih, ko je smiselno, da tudi ti narediš prvi korak in poveš moškemu, da ti je všeč, ker si v letih, ko moški ne pristopi ravno zaradi tega, ker misli, da si že oddana. Naj te ne bo sram narediti prvega koraka in ukvarjaj se s hobiji, ki te veselijo in tvoj uspeh je zagotovljen.
[/quote]

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).
[/quote]
pa dobr … sama si z nickom povedala vse … pač ne znaš in si kot kamen, ki ga vsakdo brcne, ker se ne skotali med druge kamne

Ne jamram, sprašujem za nasvete. To ni isto.
[/quote]
Iz kje si? Koroška?
[/quote]

Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).
[/quote]

No potem pa ne bi smel biti problem glede spoznavanja. Ker če si bolj športna se ti odprejo mnoga vrata in lahko se udeležiš raznoraznih športnih dogodkov, kjer sem gotov, da se bo en srečnež že našel, samo nasmeh si nadeni na lica, da se ti bodo lažje odprli. 😉
[/quote]

Daleč od tega, da bi bilo to učinkovito :).

Glede prošenj na portalih je tako, da moški zasujejo vsako žensko. Ne glede na videz, ne glede na opis, vsaka, ampak res vsaka dobi na stotine postov. Pač so gor tipi, ki pišejo popolnoma vsaki novi, ki jo odkrijejo.
S športom se dosti ukvarjam :).
[/quote]
pa dobr … sama si z nickom povedala vse … pač ne znaš in si kot kamen, ki ga vsakdo brcne, ker se ne skotali med druge kamne
[/quote]

Je kaj narobe, če ne znaš in prosiš za nasvete?
Človek na mestu, da nasvet, če ga ima. Če ga nima, temo preskoči. Če pa je človek slab pa pljuva po nekomu, ki ne zna in je prosil za nasvet.


Iz kje si? Koroška?
[/quote]

Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?
[/quote]

Ne ;)))) Se mi zdi, da vem kdo si??? :))))))

Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?
[/quote]

Ne ;)))) Se mi zdi, da vem kdo si??? :))))))
[/quote]

Jaz zate pa nimam pojma kdo si.

Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?
[/quote]

Ne ;)))) Se mi zdi, da vem kdo si??? :))))))
[/quote]

A ni Barca koroška deklica? 😉


pa dobr … sama si z nickom povedala vse … pač ne znaš in si kot kamen, ki ga vsakdo brcne, ker se ne skotali med druge kamne
[/quote]

Je kaj narobe, če ne znaš in prosiš za nasvete?
Človek na mestu, da nasvet, če ga ima. Če ga nima, temo preskoči. Če pa je človek slab pa pljuva po nekomu, ki ne zna in je prosil za nasvet.
[/quote]
tudi to, da se strinjam s tabo, da ne znaš je nasvet ☺
pljuvanja, zmerjanja, podtikanja … pa v mojem zapisu ne vidim – si pa mislim, da imaš ti težave s tem kar prebereš

No potem pa ne bi smel biti problem glede spoznavanja. Ker če si bolj športna se ti odprejo mnoga vrata in lahko se udeležiš raznoraznih športnih dogodkov, kjer sem gotov, da se bo en srečnež že našel, samo nasmeh si nadeni na lica, da se ti bodo lažje odprli. 😉
[/quote]

Daleč od tega, da bi bilo to učinkovito :).
[/quote]

Priložnosti imaš na takih dogodkih veliko, še posebej ker bi vsak rad videl, da bi še kdo športal z njim (če odmislimo tiste res najbolj zagrete).
40 so leta, ko se zabriše meja glede pristopov in ni nič nenavadnega, če ženska naredi prvi korak (verjetno ga ti ne narediš).

Je kaj narobe, če ne znaš in prosiš za nasvete?
Človek na mestu, da nasvet, če ga ima. Če ga nima, temo preskoči. Če pa je človek slab pa pljuva po nekomu, ki ne zna in je prosil za nasvet.
[/quote]
tudi to, da se strinjam s tabo, da ne znaš je nasvet ☺
pljuvanja, zmerjanja, podtikanja … pa v mojem zapisu ne vidim – si pa mislim, da imaš ti težave s tem kar prebereš
[/quote]

In zakaj si v tej temi pisal, če nimaš nobenih nasvetov?

Daleč od tega, da bi bilo to učinkovito :).
[/quote]

Priložnosti imaš na takih dogodkih veliko, še posebej ker bi vsak rad videl, da bi še kdo športal z njim (če odmislimo tiste res najbolj zagrete).
40 so leta, ko se zabriše meja glede pristopov in ni nič nenavadnega, če ženska naredi prvi korak (verjetno ga ti ne narediš).
[/quote]

Kakšne dogodke imaš v mislih?
Namreč imam občutek, da ne govoriva o istih stvareh?


Iz kje si? Koroška?
[/quote]

Kaj za Korošice so drugačni nasveti kot za ostale Slovenke :)?
[/quote]

Na Dolenjskem so Korošice na zelo dobrem glasi. Prjatu je eno dubu pa ga je čist zmešala, ne na ns kr pozabu.
Opasne so Korošice. 😉


tudi to, da se strinjam s tabo, da ne znaš je nasvet ☺
pljuvanja, zmerjanja, podtikanja … pa v mojem zapisu ne vidim – si pa mislim, da imaš ti težave s tem kar prebereš
[/quote]

In zakaj si v tej temi pisal, če nimaš nobenih nasvetov?
[/quote]
ubi bože … daj preberi kaj sem natipkal: strinjam se s tabo, da ne znaš … in to je nasvet – pač ne znaš – ni ne smrtni greh ne duševna motnja … ☺

In zakaj si v tej temi pisal, če nimaš nobenih nasvetov?
[/quote]
ubi bože … daj preberi kaj sem natipkal: strinjam se s tabo, da ne znaš … in to je nasvet – pač ne znaš – ni ne smrtni greh ne duševna motnja … ☺
[/quote]

Glej, to, da ne znam vem, tega ne rabim, da bi kdo govori. Tu sem odprla temo, da bi to spremenila. Zato sem prosila za nasvete.

Priložnosti imaš na takih dogodkih veliko, še posebej ker bi vsak rad videl, da bi še kdo športal z njim (če odmislimo tiste res najbolj zagrete).
40 so leta, ko se zabriše meja glede pristopov in ni nič nenavadnega, če ženska naredi prvi korak (verjetno ga ti ne narediš).
[/quote]

Kakšne dogodke imaš v mislih?
Namreč imam občutek, da ne govoriva o istih stvareh?
[/quote]

V mislih sem imel večje športne prireditve (se pravi raznorazne pohode, maratone (tekaške, kolesarske), potem tudi planinska društva).
Kar sem želel povedati je to, da se včlani ali zadržuj pri stvareh, ki te veselijo, zato ker tam boš srečala tudi take, ki jih podobno zanima in pogovor bo stekel in je večja verjetnost, da se iz njega tudi kaj razvije.

Kakšne dogodke imaš v mislih?
Namreč imam občutek, da ne govoriva o istih stvareh?
[/quote]

V mislih sem imel večje športne prireditve (se pravi raznorazne pohode, maratone (tekaške, kolesarske), potem tudi planinska društva).
Kar sem želel povedati je to, da se včlani ali zadržuj pri stvareh, ki te veselijo, zato ker tam boš srečala tudi take, ki jih podobno zanima in pogovor bo stekel in je večja verjetnost, da se iz njega tudi kaj razvije.
[/quote]

Se mi je zdelo, da nisva na isti valovni dolžini. Na take množične dogodke pa res ne hodim. Na kako manjšo zadevo ja, ampak tam so itak sami vezani 40 letniki :).

Ne ;)))) Se mi zdi, da vem kdo si??? :))))))
[/quote]

Jaz zate pa nimam pojma kdo si.
[/quote]

Lahko pišeš na mail in se spoznava; [email protected]

Kakšne dogodke imaš v mislih?
Namreč imam občutek, da ne govoriva o istih stvareh?
[/quote]

V mislih sem imel večje športne prireditve (se pravi raznorazne pohode, maratone (tekaške, kolesarske), potem tudi planinska društva).
Kar sem želel povedati je to, da se včlani ali zadržuj pri stvareh, ki te veselijo, zato ker tam boš srečala tudi take, ki jih podobno zanima in pogovor bo stekel in je večja verjetnost, da se iz njega tudi kaj razvije.
[/quote]

Jaz športam tako iz užitka, ne za tekmovanja. Nisem za maraton sposobna, ne za tekaški, ne za kako Franjo. Športam, amapk samo tako za uživanje, ne za tekme.

In zakaj si v tej temi pisal, če nimaš nobenih nasvetov?
[/quote]
ubi bože … daj preberi kaj sem natipkal: strinjam se s tabo, da ne znaš … in to je nasvet – pač ne znaš – ni ne smrtni greh ne duševna motnja … ☺
[/quote]
dva sva ti podala nasvete: zapisa govorita o bistvu portalov za spoznavanje.
Po domače in grobo: na portalih imaš v SVN cca 1 promilo možnosti, da naletiš na “sorodno dušo” in primernega moškega – kar pomeni, da moraš predihati vsaj 1.000 računov ☺

Jaz zate pa nimam pojma kdo si.
[/quote]

Lahko pišeš na mail in se spoznava; [email protected]
[/quote]

Nisi prebral te teme, a ne :)?
Če se prijavim na badoo, bo v treh dneh na stotine postov moških. S praznimi profili, napisana bo starost in kraj, mogoče še kak podatek. In s takimi se mi ne da ukvarjat, ker je tega preveč. O tebi vem še manj kot o teh nekaj sto tipih. Zakaj misliš, da bi me bolj pritegnil kot na stotine tipov s portala?

V mislih sem imel večje športne prireditve (se pravi raznorazne pohode, maratone (tekaške, kolesarske), potem tudi planinska društva).
Kar sem želel povedati je to, da se včlani ali zadržuj pri stvareh, ki te veselijo, zato ker tam boš srečala tudi take, ki jih podobno zanima in pogovor bo stekel in je večja verjetnost, da se iz njega tudi kaj razvije.
[/quote]

Jaz športam tako iz užitka, ne za tekmovanja. Nisem za maraton sposobna, ne za tekaški, ne za kako Franjo. Športam, amapk samo tako za uživanje, ne za tekme.
[/quote]

Sicer je ime udarno ‘maraton’, a gre le za druženje s tistimi, ki gojijo podobno veselje do teka, kolesarjenja. Tudi tu obstajajo lažje različice (recimo 10km), v ospredju pa je druženje in pogovor, ki sledi ponavadi po pretečeni trasi ob glasbi.

Jaz športam tako iz užitka, ne za tekmovanja. Nisem za maraton sposobna, ne za tekaški, ne za kako Franjo. Športam, amapk samo tako za uživanje, ne za tekme.
[/quote]

Sicer je ime udarno ‘maraton’, a gre le za druženje s tistimi, ki gojijo podobno veselje do teka, kolesarjenja. Tudi tu obstajajo lažje različice (recimo 10km), v ospredju pa je druženje in pogovor, ki sledi ponavadi po pretečeni trasi ob glasbi.
[/quote]

Verjamem, da je fajn. AMpak nisem tako zagreta tekačica, da bi hodila na tekme. Še manj primerno hitra. Še manj pa si želim teči po asfaltu. Nikoli ne tečem po asfaltu, razen če tečem za vlakom :).

Lahko pišeš na mail in se spoznava; [email protected]
[/quote]

Nisi prebral te teme, a ne :)?
Če se prijavim na badoo, bo v treh dneh na stotine postov moških. S praznimi profili, napisana bo starost in kraj, mogoče še kak podatek. In s takimi se mi ne da ukvarjat, ker je tega preveč. O tebi vem še manj kot o teh nekaj sto tipih. Zakaj misliš, da bi me bolj pritegnil kot na stotine tipov s portala?
[/quote]
Na teh portalih imajo jebači itak zlagane podatke, da imajo več šans. Tako, da, ti kar čekirAJ TAM, BOŠ SIGURNO NAJDLA IDEALNEGA.

Nisi prebral te teme, a ne :)?
Če se prijavim na badoo, bo v treh dneh na stotine postov moških. S praznimi profili, napisana bo starost in kraj, mogoče še kak podatek. In s takimi se mi ne da ukvarjat, ker je tega preveč. O tebi vem še manj kot o teh nekaj sto tipih. Zakaj misliš, da bi me bolj pritegnil kot na stotine tipov s portala?
[/quote]
Na teh portalih imajo jebači itak zlagane podatke, da imajo več šans. Tako, da, ti kar čekirAJ TAM, BOŠ SIGURNO NAJDLA IDEALNEGA.
[/quote]

Podobno kot tu gor, a ne?
Kot je že nekdo na začetku napisal: ko nekdo o sebi nič ne pove, zazvoni njemu alarm. In meni tudi. Še posebno ob monovcih :). Pač izkušnje.

Sem si dopisovala s tem mon Hribolazcem – se predstavi kot hribolazec, ampak samo na seks vse obrača. Toliko, da ne bo katera nasedla, da je res hribolazec.

New Report

Close