Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

A, ti si pa iz Črnuč? Nič nisem namigoval, še povabil te nisem v pojstlo.

Sicer je ime udarno ‘maraton’, a gre le za druženje s tistimi, ki gojijo podobno veselje do teka, kolesarjenja. Tudi tu obstajajo lažje različice (recimo 10km), v ospredju pa je druženje in pogovor, ki sledi ponavadi po pretečeni trasi ob glasbi.
[/quote]

Verjamem, da je fajn. AMpak nisem tako zagreta tekačica, da bi hodila na tekme. Še manj primerno hitra. Še manj pa si želim teči po asfaltu. Nikoli ne tečem po asfaltu, razen če tečem za vlakom :).
[/quote]

Potem je pa veliko odvisno od tega, od kod si, ker v Lj imaš npr. ob žici tekaško progo in tu lahko spoznaš ogromno ljudi, v drugih krajih je lahko pa to bolj jalovo.

Ne vem kaj bi svetoval, mogoče planinsko društvo, da se včlaniš in greš na kakšen skupni pohod na kakšen izlet, ki se odpre tu in tam, težko je reči kaj in kako ker.te tukaj nihče ne pozna in ne ve s čim se ukvarjaš, kaj rada počneš.
Najlažje je začeti pri ljideh s podobnimi hobiji, ker hitro steče pogovor in oba imata že na začetku neko skupno točko.

Nisi ti zastonj samska,samski pri takih letih so samski z razlogom.

Verjamem, da je fajn. AMpak nisem tako zagreta tekačica, da bi hodila na tekme. Še manj primerno hitra. Še manj pa si želim teči po asfaltu. Nikoli ne tečem po asfaltu, razen če tečem za vlakom :).
[/quote]

Potem je pa veliko odvisno od tega, od kod si, ker v Lj imaš npr. ob žici tekaško progo in tu lahko spoznaš ogromno ljudi, v drugih krajih je lahko pa to bolj jalovo.

Ne vem kaj bi svetoval, mogoče planinsko društvo, da se včlaniš in greš na kakšen skupni pohod na kakšen izlet, ki se odpre tu in tam, težko je reči kaj in kako ker.te tukaj nihče ne pozna in ne ve s čim se ukvarjaš, kaj rada počneš.
Najlažje je začeti pri ljideh s podobnimi hobiji, ker hitro steče pogovor in oba imata že na začetku neko skupno točko.
[/quote]

Tam, kjer jaz tečem, ne srečujem tekačev :). Ampak tudi bolj redko tečem, samo tako za dušo.
V PD sem. Pa tudi že vse člane poznam :).
Nisem pa taka, da bi jaz začela pecat moškega. Sem taka bolj tiha, skoraj sramežljiva.
Na kake športne tekme v takem konkretnem tempu ne hodim. Grem kdaj na kaj takega, kar je bolj tako za dušo. bolj lokalno, po možnosti brez tekmovalnega značaja.

No kaj pa jaz? Se vedno ne vem kam naj grem, da najdem koga normalnega. Maratoni tudi mene ne zanimajo. Zanimajo me prijazni in delavni moski, ti pa zagotovo ne hodijo v hribe, jaz pa tudi ne.

Potem je pa veliko odvisno od tega, od kod si, ker v Lj imaš npr. ob žici tekaško progo in tu lahko spoznaš ogromno ljudi, v drugih krajih je lahko pa to bolj jalovo.

Ne vem kaj bi svetoval, mogoče planinsko društvo, da se včlaniš in greš na kakšen skupni pohod na kakšen izlet, ki se odpre tu in tam, težko je reči kaj in kako ker.te tukaj nihče ne pozna in ne ve s čim se ukvarjaš, kaj rada počneš.
Najlažje je začeti pri ljideh s podobnimi hobiji, ker hitro steče pogovor in oba imata že na začetku neko skupno točko.
[/quote]

Tam, kjer jaz tečem, ne srečujem tekačev :). Ampak tudi bolj redko tečem, samo tako za dušo.
V PD sem. Pa tudi že vse člane poznam :).
Nisem pa taka, da bi jaz začela pecat moškega. Sem taka bolj tiha, skoraj sramežljiva.
Na kake športne tekme v takem konkretnem tempu ne hodim. Grem kdaj na kaj takega, kar je bolj tako za dušo. bolj lokalno, po možnosti brez tekmovalnega značaja.
[/quote]

Tole je moj zapis. Sem po pomoti skopirala nik sodelujočega v tej temi.


Zakaj, pa misliš, da ne hodijo v hribe? Jaz, ravno tja zahajam.

Prijazni in delovni moški še kako hodijo v hribe. Jih veliko srečam, samo pri 40+ so že sami oddani.
Tudi med maratonci vem, da je dosti pridnih, delovnih moških. Jih osebno poznam, so pa tudi vsi oddani, kar se moje starosti tiče. Taki pod 30 pa so pogosto samski.


Zakaj, pa misliš, da ne hodijo v hribe? Jaz, ravno tja zahajam.
[/quote]

V hribe? V gore tudi? Kam pa kaj planiraš it to poletje?

Delavni, misliš gozdarji?

na vaški tržnici jih najdeš … znajo prebirati sadje in zelenjavo, da ne kupijo gnilega ☺
ups – zato pa ne najdeš normalnega ☺

Živela je deklica,ki je verjela v ljubezen,spoznala je fanta.Vprašala ga je ,če bi se poročil z njo.Fant je odgovoril z NE.Od tega dne je deklica živela srečno do konca svojih dni,ne,da bi komu prala,likala,kuhala……
Pohajkovala je s prijateljicami,ljubila kogar je želela…….


Zakaj, pa misliš, da ne hodijo v hribe? Jaz, ravno tja zahajam.
[/quote]

V hribe? V gore tudi? Kam pa kaj planiraš it to poletje?
[/quote]

Hm, ni še nič v planu. Mogoče Kamniške; Rinke, skuta …. ???????
Kdo bi vedel, kam me srce ponese.

Živela je deklica,ki je verjela v ljubezen,spoznala je fanta.Vprašala ga je ,če bi se poročil z njo.Fant je odgovoril z NE.Od tega dne je deklica živela srečno do konca svojih dni,ne,da bi komu prala,likala,kuhala……
Pohajkovala je s prijateljicami,ljubila kogar je želela…….
[/quote]

To si pa velja zapomniti.
Bom povedala kaki kolegici, ko bo spet jamrala kako je hudo, ker mora kar naprej likat 🙂 in ko bo spet mi težila zakaj sem samska :).

V hribe? V gore tudi? Kam pa kaj planiraš it to poletje?
[/quote]

Hm, ni še nič v planu. Mogoče Kamniške; Rinke, skuta …. ???????
Kdo bi vedel, kam me srce ponese.
[/quote]

Jaz imam v planu Grintovec pa kak Špik pa še par dvatisočakov. Samo prostih dni je premalo, želja pa preveč.

Živela je deklica,ki je verjela v ljubezen,spoznala je fanta.Vprašala ga je ,če bi se poročil z njo.Fant je odgovoril z NE.Od tega dne je deklica živela srečno do konca svojih dni,ne,da bi komu prala,likala,kuhala……
Pohajkovala je s prijateljicami,ljubila kogar je želela…….
[/quote]

To si pa velja zapomniti.
Bom povedala kaki kolegici, ko bo spet jamrala kako je hudo, ker mora kar naprej likat 🙂 in ko bo spet mi težila zakaj sem samska :).
[/quote]

E vidiš,treba je živet,ker življenje kratko,učenje dolgo,priložnost bežna

Hm, ni še nič v planu. Mogoče Kamniške; Rinke, skuta …. ???????
Kdo bi vedel, kam me srce ponese.
[/quote]

Jaz imam v planu Grintovec pa kak Špik pa še par dvatisočakov. Samo prostih dni je premalo, želja pa preveč.
[/quote]
Sem mel tudi jaz v planu, čez Grintovec gor, čez Skuto in Rinke dol. V enem dnevu bi šlo komot.

Jaz imam v planu Grintovec pa kak Špik pa še par dvatisočakov. Samo prostih dni je premalo, želja pa preveč.
[/quote]
Sem mel tudi jaz v planu, čez Grintovec gor, čez Skuto in Rinke dol. V enem dnevu bi šlo komot.
[/quote]

Jaz bi šla pa na Grinotovec in Kočno, ker še nisem bila. Na Rinkah in Skuti sem pa že bila.
Mika me tudi ferata z Jezerskega pa potem na Grinotevec.

To si pa velja zapomniti.
Bom povedala kaki kolegici, ko bo spet jamrala kako je hudo, ker mora kar naprej likat 🙂 in ko bo spet mi težila zakaj sem samska :).
[/quote]

E vidiš,treba je živet,ker življenje kratko,učenje dolgo,priložnost bežna
[/quote]

Ne vem od kod tako posploševanje glede tega, da moški ne zna likat, prat in kuhat?

Očitno je imela ta deklica le nesrečo ali pa je izbirala med napačnimi.
Kaz lepo kuham sam (mi najbolj paše, ker skuham vedno hrano, ki jo imam rad, vsebuje vsa potrebna hranila), likanje je za sprostitev, pranje/pomivanje pa je tako ali tako postalo opravilo, ki ga opravi stroj in zato tega sploh ne štejem pod opravilo. Mogoče kakšno sesanje in pospravljanje še, ampak bodimo realni to ti ne vzame dosti časa, samo moraš si pa rečt no zdaj pa moram to pa to postorit in gre na komot vse.

Ah, to je avtorica, ki se vsake toliko oglasi z enim te istim vprašanjem, kje koga spoznati,

Nobena rešitev ni zanjo. Se še ni našla na tem svetu, da bi bila zanjo primerna. Res ni čudno, da je samska, ker komplicira u p.m. Kdo te bo pa vendar prenašal?


Sem mel tudi jaz v planu, čez Grintovec gor, čez Skuto in Rinke dol. V enem dnevu bi šlo komot.
[/quote]

Jaz bi šla pa na Grinotovec in Kočno, ker še nisem bila. Na Rinkah in Skuti sem pa že bila.
Mika me tudi ferata z Jezerskega pa potem na Grinotevec.
[/quote]

Sem bil gor in je res lepa pot po severni steni mimo bivaka, potem sem naredil pa krožno turo in po južni dol do koče in nato v dolino.
Pri koči je vidna znamenita pasja glava, pri bivaku pa je lep pogled na skuto in vse do Mrzle gore, potem od bivaka pa sledi hoja po grebenu (moj najljubši del).
Za letos pa je moja velika želja Montaž, vendar bomo videli kako bo.

E vidiš,treba je živet,ker življenje kratko,učenje dolgo,priložnost bežna
[/quote]

Ne vem od kod tako posploševanje glede tega, da moški ne zna likat, prat in kuhat?

Očitno je imela ta deklica le nesrečo ali pa je izbirala med napačnimi.
Kaz lepo kuham sam (mi najbolj paše, ker skuham vedno hrano, ki jo imam rad, vsebuje vsa potrebna hranila), likanje je za sprostitev, pranje/pomivanje pa je tako ali tako postalo opravilo, ki ga opravi stroj in zato tega sploh ne štejem pod opravilo. Mogoče kakšno sesanje in pospravljanje še, ampak bodimo realni to ti ne vzame dosti časa, samo moraš si pa rečt no zdaj pa moram to pa to postorit in gre na komot vse.
[/quote]

Pohvalno.
Meni se zdi super, da so ti te stvari v sprostitev. Večina žensk jamra kako jim je mučno kar naprej likat… Meni tudi to ni sprostitev,a mpak kaj češ, pač narediš. Ampak likam itak skoraj ne.

Jaz bi šla pa na Grinotovec in Kočno, ker še nisem bila. Na Rinkah in Skuti sem pa že bila.
Mika me tudi ferata z Jezerskega pa potem na Grinotevec.
[/quote]

Sem bil gor in je res lepa pot po severni steni mimo bivaka, potem sem naredil pa krožno turo in po južni dol do koče in nato v dolino.
Pri koči je vidna znamenita pasja glava, pri bivaku pa je lep pogled na skuto in vse do Mrzle gore, potem od bivaka pa sledi hoja po grebenu (moj najljubši del).
Za letos pa je moja velika želja Montaž, vendar bomo videli kako bo.
[/quote]

Skuta in Mrzla gora sta čudoviti. Je tak mir tam gor. Ni kot na Triglavu, kjer je nora gužva.

Ne vem od kod tako posploševanje glede tega, da moški ne zna likat, prat in kuhat?

Očitno je imela ta deklica le nesrečo ali pa je izbirala med napačnimi.
Kaz lepo kuham sam (mi najbolj paše, ker skuham vedno hrano, ki jo imam rad, vsebuje vsa potrebna hranila), likanje je za sprostitev, pranje/pomivanje pa je tako ali tako postalo opravilo, ki ga opravi stroj in zato tega sploh ne štejem pod opravilo. Mogoče kakšno sesanje in pospravljanje še, ampak bodimo realni to ti ne vzame dosti časa, samo moraš si pa rečt no zdaj pa moram to pa to postorit in gre na komot vse.
[/quote]

Pohvalno.
Meni se zdi super, da so ti te stvari v sprostitev. Večina žensk jamra kako jim je mučno kar naprej likat… Meni tudi to ni sprostitev,a mpak kaj češ, pač narediš. Ampak likam itak skoraj ne.
[/quote]

Stresno postane le, če se ti že kam mudi in še ni zlikano. Drugače pa ne vem, kaj naj bi bilo tako groznega pri likanju?
To je mene vedno tako zanimalo, ker tolilo žensk venomer jamra.

Mi lahko ti odgovoriš mogoče?

Pohvalno.
Meni se zdi super, da so ti te stvari v sprostitev. Večina žensk jamra kako jim je mučno kar naprej likat… Meni tudi to ni sprostitev,a mpak kaj češ, pač narediš. Ampak likam itak skoraj ne.
[/quote]

Stresno postane le, če se ti že kam mudi in še ni zlikano. Drugače pa ne vem, kaj naj bi bilo tako groznega pri likanju?
To je mene vedno tako zanimalo, ker tolilo žensk venomer jamra.

Mi lahko ti odgovoriš mogoče?
[/quote]

Meni je to tako dolgočasno, suhoparno početje. Ampak jaz likam nekajkrat na leto, ne več.
Vem pa, da večina žensk lika ogromno. Vsak teden enkrat po več ur skupaj. Jaz pa to počnem vsake par mesecev.
Nimam rada takega enoličnega dela.

New Report

Close