Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Nasveti za spletno iskanje partnerja/prijatelja/družbo

Alpinistka nisem, ampak za kak potep v gore pa sem. Tako, da če daš kontakt, se bom javila :).

POdgane se nadvse uspešno množijo.
Komarji, muhe in podobno tudi. Verjetno se tudi ti nadvse hitro razmnožuješ.
Edino tega ne razumem, zakaj so na portali skoraj sami taki, ki imajo otroke? Večina jih ima tudi žene.
Govorim za moške tam 40-50. A ni čudno, da visijo na portalih, doma imajo pa otroke in pogosto tudi žene?
Nekako ne gre s tvojo logiko, a ne?

Pravzaprav je ravno obratno. Inteligenca v svetu izumira. Ker se inteligentnejši kasneje in težje odločajo za otroke.

Pa lep pozdrav od zmerno do pretežno butaste Margot*
* 2 otroka

p.s.: ljudje so se redno samozadovoljevali tudi ko še ni bilo portalov 😉
[/quote]

Se strinjam s teboj a ko še ni bilo portalov, ljudje niso bili približek temu kar so danes.

Ce si samski pri 21 ni cisto nic narobe s teboj, kvecjemu je boljse, ker se lahko posvecas studiju in se izoblikujes svojo osebnost. Jaz iscem moske okrog 28 let in verjemi, da so v tej statosti najboljsi ze zasedeni in z najmanj enim otrokom
[/quote]

Daleč od tega, da bi večina ta dobrih 28letnikov imela otroke.
Večina ta ok moških se pri tej starosti ukvarja kako najti stabilno službo. Večinoma sicer že imajo službe, ampak take nestabilne. Tisti, ki pa že imajo tako bolj stabilno službo, se pa ubadajo s stanovanjskim problemom. Ne pa z otroci.
[/quote]

Ne vem od kod ta fama, da je večina 20-letnikov samskih. Ko sem jaz hodila še v srednjo šolo (manj kot 10 let nazaj), je bilo 3/4 sošolk in sošolcev v resnih zvezah, na faksu podobno. Seveda je jasno, da dijaki/ študenti še nimajo otrok, niso poročeni in da večinoma tudi ne živijo skupaj (ampak v štud.domu ali pri starših), ampak so vseeno v resni zvezi in večina teh se je v roku par let preselila na svoje s partnerjem iz gimnazijskih let in nekateri so se tudi poročili. Tako, da dejansko fanta v teh letih ni tako lahko spoznati, sploh, če nisi družabna, popularna in za žure.

Pravzaprav je ravno obratno. Inteligenca v svetu izumira. Ker se inteligentnejši kasneje in težje odločajo za otroke.

Pa lep pozdrav od zmerno do pretežno butaste Margot*
* 2 otroka

p.s.: ljudje so se redno samozadovoljevali tudi ko še ni bilo portalov 😉
[/quote]

Se strinjam s teboj a ko še ni bilo portalov, ljudje niso bili približek temu kar so danes.
[/quote]

Ko še ni bilo portalov, poročeni gospodje in ločenci z otroci, niso po portalih fetahrili za seks :).
Zdaj pa to počno.
Samski moški pa niso ravno pogosti na portalih.

Daleč od tega, da bi večina ta dobrih 28letnikov imela otroke.
Večina ta ok moških se pri tej starosti ukvarja kako najti stabilno službo. Večinoma sicer že imajo službe, ampak take nestabilne. Tisti, ki pa že imajo tako bolj stabilno službo, se pa ubadajo s stanovanjskim problemom. Ne pa z otroci.
[/quote]

Ne vem od kod ta fama, da je večina 20-letnikov samskih. Ko sem jaz hodila še v srednjo šolo (manj kot 10 let nazaj), je bilo 3/4 sošolk in sošolcev v resnih zvezah, na faksu podobno. Seveda je jasno, da dijaki/ študenti še nimajo otrok, niso poročeni in da večinoma tudi ne živijo skupaj (ampak v štud.domu ali pri starših), ampak so vseeno v resni zvezi in večina teh se je v roku par let preselila na svoje s partnerjem iz gimnazijskih let in nekateri so se tudi poročili. Tako, da dejansko fanta v teh letih ni tako lahko spoznati, sploh, če nisi družabna, popularna in za žure.
[/quote]

Sicer je res, da večina gimnazijskih sošolk je imelo fante. Ponavadi starejše. Večina sošolcev ni imela punc, vsaj resnih ne. AMpak smo imel zadnjič srečanje, obletnico mature. Pa je samo ena sošolka iz SŠ s fantom, ki ga je imela že v SŠ. Vse ostale imajo druge.
Res pa je, da v SŠ niso bile samske, ampak so potem menjale.

Daleč od tega, da bi večina ta dobrih 28letnikov imela otroke.
Večina ta ok moških se pri tej starosti ukvarja kako najti stabilno službo. Večinoma sicer že imajo službe, ampak take nestabilne. Tisti, ki pa že imajo tako bolj stabilno službo, se pa ubadajo s stanovanjskim problemom. Ne pa z otroci.
[/quote]

Ne vem od kod ta fama, da je večina 20-letnikov samskih. Ko sem jaz hodila še v srednjo šolo (manj kot 10 let nazaj), je bilo 3/4 sošolk in sošolcev v resnih zvezah, na faksu podobno. Seveda je jasno, da dijaki/ študenti še nimajo otrok, niso poročeni in da večinoma tudi ne živijo skupaj (ampak v štud.domu ali pri starših), ampak so vseeno v resni zvezi in večina teh se je v roku par let preselila na svoje s partnerjem iz gimnazijskih let in nekateri so se tudi poročili. Tako, da dejansko fanta v teh letih ni tako lahko spoznati, sploh, če nisi družabna, popularna in za žure.
[/quote]

Za žure pa res nisem bila nikoli.

Pravzaprav je ravno obratno. Inteligenca v svetu izumira. Ker se inteligentnejši kasneje in težje odločajo za otroke.

Pa lep pozdrav od zmerno do pretežno butaste Margot*
* 2 otroka

p.s.: ljudje so se redno samozadovoljevali tudi ko še ni bilo portalov 😉
[/quote]

Se strinjam s teboj a ko še ni bilo portalov, ljudje niso bili približek temu kar so danes.
[/quote]

Tudi paradajz ni več tak, kot je bil nekoč. In kaj čmo zdej.
Cajti se pač spreminjajo. Od vzdihovanja za enimi minulimi časi ni nobene koristi.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

POdgane se nadvse uspešno množijo.
Komarji, muhe in podobno tudi. Verjetno se tudi ti nadvse hitro razmnožuješ.
Edino tega ne razumem, zakaj so na portali skoraj sami taki, ki imajo otroke? Večina jih ima tudi žene.
Govorim za moške tam 40-50. A ni čudno, da visijo na portalih, doma imajo pa otroke in pogosto tudi žene?
Nekako ne gre s tvojo logiko, a ne?
[/quote]

Uspešno dvakrat, če te zanima. Nisi razumela, moški in ženske na portalih, ki imajo otroke so že poskrbeli za prihodnost. Kar omenjaš je zabava posameznikov in nima povezave z naravno selekcijo.

POdgane se nadvse uspešno množijo.
Komarji, muhe in podobno tudi. Verjetno se tudi ti nadvse hitro razmnožuješ.
Edino tega ne razumem, zakaj so na portali skoraj sami taki, ki imajo otroke? Večina jih ima tudi žene.
Govorim za moške tam 40-50. A ni čudno, da visijo na portalih, doma imajo pa otroke in pogosto tudi žene?
Nekako ne gre s tvojo logiko, a ne?
[/quote]

Uspešno dvakrat, če te zanima. Nisi razumela, moški in ženske na portalih, ki imajo otroke so že poskrbeli za prihodnost. Kar omenjaš je zabava posameznikov in nima povezave z naravno selekcijo.
[/quote]

Torej so to tisti moški, ki so tako kvalitetni :). Naredijo otroke, zanje skrbi mama, oni pa veselo iščejo seks po portalih.
ja, čudovita kvaliteta, ni kaj.
Še dobro, da se taki geni širijo, a ne?
Sama, neizmerna kvaliteta.

Ob tipih kot je narava pa njemu podobni, se pa človek lahko samo reži.
Pač tudi ubogi na umu morajo živet.

Jaz sem prepričana, da je na teh portalih tud kakšen, ki je okej.
Torej če hočeš najti princa, boš morala 1000x kušnit žabo. Ni druge.
Saj v reali ni dosti drugače.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Preberi knjigo 8 moških, zakaj pa ne? Morda dobiš kakšen odgovor.

Uspešno dvakrat, če te zanima. Nisi razumela, moški in ženske na portalih, ki imajo otroke so že poskrbeli za prihodnost. Kar omenjaš je zabava posameznikov in nima povezave z naravno selekcijo.
[/quote]

Torej so to tisti moški, ki so tako kvalitetni :). Naredijo otroke, zanje skrbi mama, oni pa veselo iščejo seks po portalih.
ja, čudovita kvaliteta, ni kaj.
Še dobro, da se taki geni širijo, a ne?
Sama, neizmerna kvaliteta.
[/quote]

Ti povezuješ kvaliteto genov z dejanji človeka, to nima nobene povezave.


Sem mel tudi jaz v planu, čez Grintovec gor, čez Skuto in Rinke dol. V enem dnevu bi šlo komot.
[/quote]

Jaz bi šla pa na Grinotovec in Kočno, ker še nisem bila. Na Rinkah in Skuti sem pa že bila.
Mika me tudi ferata z Jezerskega pa potem na Grinotevec.
[/quote]
Pobrskaj nazaj, Kontakt imaš. Mogoče greva skupaj? Tako mal za družbo ;))

No mene bi morala kušnit samo enkrat. Pa bi že imela princa 😉

Ja lej jo no princesko. :-))
Ko se tako pred teboj nenadoma na tvojo lastno željo pojavi velik kup kamenja (ma saj si ga sama naročila mar ne), natakneš delovne rokavice vzameš v roke lopato in lepo premečeš tisti kup kamenja… ter preveriš ali ni morda vmes kakšen diamant, biser…
Ja lahko pa še naprej sediš in držiš roke pred seboj v upanju, da ti bo kaj dragocenega padlo direktno v naročje (in to ravno tebi… srečnici).

Ali se boš malce zmatrala od jamranja ali sortiranja… od tega bo odvisen končni rezultat. :-))

Ciao!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Avtorica, pa od kje za vraga tebi ideja, da tvoji vrstniki iščejo sovrstnice? Večina moških, ki jih ti iščeš, ima raje mlajše ženske tam okoli 30 ali kakšno leto več. Jaz ti predlagam, da se osredotočiš na moške, ki so stari tam nekje med 55-60 let, za večino moških tvojih let, si žal prestara.

Osem strani jamranja, saj ona ne bi rada našla, njo bi moral nekdo najti in jo nositi po rokah kot največji zaklad. Ko ti že ponudijo rešitev, najdeš še deset težav, zakaj da ne. Kot tista knjiga.

Avtorica predlagam ti, da se zadeve lotiš malce drugače. Ne rabiš iskati partnerja, spreminjaj sebe in on te bo našel, na netu ali v realnem svetu. Ne vem koliko si se dosedaj poglabljala v to, a morda si že kaj premišljevala o tem kakšni so razlogi, da so tvoji odnosi bili kakršni so bili in zakaj sedaj nisi v zvezi, čeprav si jo želiš. Naključij ni. Nekateri ljudje imajo na portalih ali drugje lepe, zanimive izkušnje s spoznavanjem potencialnih partnerjev, drugim pridejo na pot le takšni, ki jih ti omenjaš, s katerimi ni prave perspektive. Zakaj? Gre za to, da s tem kdo ti si oz. s tem kar verjameš, da si zaslužiš, pritegneš v svoje življenje določene ljudi. Spremeni TO in spremenil se bo tvoj svet. Predlagam ti knjigo ‘Calling in the one’ ali katero drugo s podobno tematiko (naročiš jo lahko na Amazonu). V njej je program, ki ga ‘predelaš’. Poskusiš lahko tudi z metodo eft (če še nisi slišala zanjo, poguglaj). Vse to daje veliko boljše razultate kot neskončno pregledovanje profilov na kateremkoli portalu, zahteva pa seveda nekaj časa, energije in soočanja s sabo. Želim ti vse dobro in srečno!:)

Sem zelo zanimiv in OK moški. Prijavljen sem na dveh spoznavnih portalih.

Svoj profil sem pustil na pol prazen, ker ne mislim igrat animatorja ženski, ki me bo izbrala in kliknila samo na podlagi “lepega ovitka” na knjigi.

Tista ki se odloča na tak način je zame plehka, plitka ženska. S tako se ne bom ukvarjal, škoda mojega časa.
Sploh pa kje pa piše, da mora ravno moški očarat žensko? Naj bo enkrat obratno!

Prav tako so mi plehke ženske katere je treba očarat s prvo pozdravno vrstico in zanjo navaden “Živjo, kako si” ni dovolj dober.
Taka ženska je zahtevna, razvajena in hoče pozornost moškega 24/7.

Hvala lepa za tako žensko kot je avtorica te teme

No, lej , jaz sem svojega življenjskega sopotnika spoznala na portalu o-o. Je pa trajalo eno leto, tisoče pregledanih profilov in 27 prvih srečanj. Najprej itak planejo vsi po tebi, ampak hej, sem že tedaj spoznala enega prav obetavnega in edini razlog, zakaj se nisem odločila zanj je bil, da mi je bil preveč podoben. Jaz sledim hipotezi, da se morata partnerja ujemati po sistemu jin-jan, ne pa da sta zrcalna in imata enake močne strani in enake slabosti. No, potem sem se učila sejanja, branja med vrsticami. Na nek način je tako iskanje tudi pot samospoznanja, kaj je res pomembno. Najprej sem bila precej neučakana, sčasoma sem se pa začela pri stvari prav zabavati. In je res zanimivo, kako različni so lahko ljudje. Videla pa sem, da je predvsem pomembno, da ne hitiš. Ker tisti, ki imajo nečastne namene, tistim se mudi in niso pripravljeni investirati veliko časa v številna srečanja.
No, ko sem se najbolj zabavala sem pa spoznala svojega partnerja. V bistvenih stvareh imava podobne poglede, sicer se pa odlično dopolnjujeva. Jaz sem s svojim izborom nadvse zadovoljna.

Takih kot si ti, je kot listja in trave. Moj je imel fenomenalen profil. Dva razreda boljšega od vseh drugih objavljenih. Sem mu predlagala, da naj za plačilo piše profile manj talentiranim. 🙂
Glede tega, da nisi niti toliko se pripravljen potrudit, da bi se ustrezno reklamiral, kar bi bila direkt tvoja korist =večji bazen zainteresiranih, si slaba roba (=niti zase se ne potrudiš), kdo hoče takega partnerja? Poln predsodkov, kakšne da so ženske… Če bi rad, da te ženska upeca, se mora nekako videti, da si vreden truda. Torej, kako naj ve, če ti je še besed v profilu škoda? Mogoče bi moral revidirati svojo prvotno trditev, da si OK in zanimiv. Le kako (in kdo) se to vidi?

Ma kje, tri na teden, včasih tudi dva na dan. Potem pa občasno pavza par tednov, pa spet malo zagona pa tako. Pa z nekaterimi sem šla pa na več zmenkov. Potem pa še polno zmenkov z nekaterimi prijateljicami, da smo pretresle zadeve… Poleti sem si itak vzela bolj prosto, ker sem šla na počitnice in vse to. Pol pa mine cajt…

New Report

Close