Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nevzgojeni otroci in brezobrazni starši na letalu

Nevzgojeni otroci in brezobrazni starši na letalu

Se mi zdi, da gre to za starše, ki so pač trendi. Imajo vse kar imajo drugi, tudi pse in otroke, čeprav v resnici niti sebe niso zmožni napedenat. In potem moramo zaredi teh wannabe- jov vsi trpeti.

Tudi sama sem nekajkrat naletela na podobno situacijo. Sedaj vedno prosim, če me dajo čimbolj stran od majhnih otrok. Za vsak slučaj imam pa še padalo sabo. 😉

Čista resnica!!👍👍

Da mi je kar slabo…

Me prav zanima, kako bi ti “izgubil razsodnost”, če bi zraven te mamice sedel njen mož, nabildani 2-metrski tip z bikovskim vratom.😄😄


Sej severnjaki so isti šovinisti, sam da prikriti.

Drgač sta pa oba svojga dnarja vredna. Mogoče bi se mogla najdt, bi bila čisto za skup. Pa bi potem potniki lahko vaju namesto otrok poslušali na čezoceanskih letih v razredu za rajo.
[/quote]

Svoj prag maš zdratpiršnan in zgloncano sijoč?

Da se ne boš pretegnila preveč preko tipkovnice. Nisem nikoli letela dosedaj v coach klasi zadnjih 10 let, kadar je bilo letenje na programu. Ker sem lahko. ker sem imela tudi zadosti bonus milj ali pa karto plačat – raje dam jurja pa pol in še več, pa imam 8 do 12 ur mir na tako dolgem letu -zleknjeno v horizontali in čimveč prespat, nabiranje energije, da ni jet lag-a na tisti lokaciji potem. Zdaj se pa požri. ( malce spuščeno na tvoj komunikacijski nivo z namenom, ker se mi ravno ljubi).

Kako naj nam bodo zgled gospe na CSDjih in naj jim zaupajo ljudje, če pa so večinoma v današnjih časih nabotoskirane in našpikane -torej imajo same na sebi fasado za javnost in očitno velike težave same s seboj? Pogovore pa opravljajo 1 na 1, ko je treba pravico napisat v zapisnike, pa tega ne željo storit, ker je morda padla kakšna kuverta nasprotne strani, da bo za nov “špik” ali kakšna druga ugodnost, da se ne napiše v poročilo popravici ? A njim tudi ponudite svoje storitve kdaj iz tega razloga?

Nimam slabih izkušenj z otroci o katerih govorite. Na na letih, na na tleh letališča.
Sem in tja se najde le kak odrasli sitnež, kot je gospa zgoraj.🙂

Ne vidim razloga, da se male otroke vozi na letalo in ne vem kam se vse. Pac se pocaka da zrastejo potem pa kamor hoces. Ampak dopovedati nekaterim je nemogoce

Prav. Se preselim na drugo celino.
Otroka do polnoletnosti pustim pri tebi?

Prav. Se preselim na drugo celino.
Otroka do polnoletnosti pustim pri tebi?
[/quote]
Selitev nima veze s carterskimi leti v Turcijo na Karibe itd.


Selitev nima veze s carterskimi leti v Turcijo na Karibe itd.
[/quote]

Saj tudi za svoj dopust ti ga lahko pustim v varstvu.

Saj tudi za svoj dopust ti ga lahko pustim v varstvu.
[/quote]

Svojega nevzgojenega pamza, ki ga vozis povsod da si in, bi pustila pri meni? Sem ga jaz naredila?

Lep primer avtorice ji verjamem kako je to moteče.
Doma imamo na dveh koncih sosede z malimi otroki.
Nobeden se z njimi ne ukvarja,sami sebi so prepuščeni,norijo okrog hiše in po vasi.
Važn da so jih starši na fu ka li, da so številčna družina, pa da dobivajo podporo z vseh strani, pa nevem kaj še vse subvencionirano.
Starša pa doma na kmetiji.
Mater ampak eni pa res znajo boli jih ku rac za svoje pamže

Svojega nevzgojenega pamza, ki ga vozis povsod da si in, bi pustila pri meni? Sem ga jaz naredila?
[/quote]

Ti se kurčiš, da z mano ne sme na letalo, doma ga samega ne morem pustiti, kaj naj torej naredim drugega kot da ga pustim tebi, ki očitno odlično obvladaš vzgojo, pravilno obnašanje in vse, kar običajni starši ne znamo?

Ti se kurčiš, da z mano ne sme na letalo, doma ga samega ne morem pustiti, kaj naj torej naredim drugega kot da ga pustim tebi, ki očitno odlično obvladaš vzgojo, pravilno obnašanje in vse, kar običajni starši ne znamo?
[/quote]

Če je nevzgojen pamž, ki bi na letalu delal sraanje, ga ne voziš okrog, ne. In jasna stvar je, da tudi ti ne greš nikamor, ampak si z njim doma in vadiš lepo obnašanje. Da bosta mogoče čez leta pa le lahko kam šla. Bo šlo? Jasno mi je sicer, da bi ga najraje nekje pustila, pa čeprav pri neznancu, ampak ne gre to tako, veš.:)) Ti si ga nafookala, ti ga rihtaj.

Čepki v ušesa? Dobiš jih v vsaki lekarni za borih nekaj evrov, pa je to to.

Kaj ti pa čepki pomagajo, če ti nekdo z vso silo brca v sedež?

Poleg tega, če gre za mulca iz posnetka, ti nobeni čepki niti slušalke ne pomagajo.:))

Aha, torej bi moral nekdo, ki se normalno obnaša, plačati več, da lahko tisti, ki so plačali manj, delajo cirkus na letalu? To praviš? Pa pustimo ob strani dejstvo, da na čarterskih letih ne moreš dokupit business classa.

Če se nekdo takole dere na letalu in moti vse potnike, bi ga morali spokat v poseben del letala, določeno št. sedežev, ki so prosti, in bi moral mastno doplačati za ta izolirani prostor. Pa da vidimo potem, koliko nesposobnih staršev z razvajeno pamžarijo bi se še prijavljalo na lete. Ali pa letalo pristane na prvem možnem letališču in se tisti, ki ne znajo otroka umiriti, izkrcajo in doplačajo vse stroške pristanka. Če to počnejo s pijanimi potniki, ki težijo drugim, bi lahko komot tudi v teh primerih. Ne pa da ljudje 8 ur poslušajo dretje unega otroka na posnetku. Saj se ti zmeša.

Če je nevzgojen pamž, ki bi na letalu delal sraanje, ga ne voziš okrog, ne. In jasna stvar je, da tudi ti ne greš nikamor, ampak si z njim doma in vadiš lepo obnašanje. Da bosta mogoče čez leta pa le lahko kam šla. Bo šlo? Jasno mi je sicer, da bi ga najraje nekje pustila, pa čeprav pri neznancu, ampak ne gre to tako, veš.:)) Ti si ga nafookala, ti ga rihtaj.
[/quote]

Glej, glej, še ena se oglaša, ki kar vse otroke meče v isti koš.
Kako pa veš, kako se moj otrok obnaša na letalu?

Bitke pa z vami tako ali tako ni mogoče zmagati – če otroka kot skrbni starši vzamemo s seboj na letalo, je govora o nevzgojenem pamžu, če ga namesto tega pustimo v varstvu, smo pa tako ali tako zanič starši, ki se želimo odreči otrokom.

Glej, glej, še ena se oglaša, ki kar vse otroke meče v isti koš.
Kako pa veš, kako se moj otrok obnaša na letalu?

Bitke pa z vami tako ali tako ni mogoče zmagati – če otroka kot skrbni starši vzamemo s seboj na letalo, je govora o nevzgojenem pamžu, če ga namesto tega pustimo v varstvu, smo pa tako ali tako zanič starši, ki se želimo odreči otrokom.
[/quote]

A znaš brat? Napisala sem “Če je nevzgojen pamž…..” torej pogojnik. Če pa ni, je pa itak vse okej, ne? Zakaj bi bilo govora o nevzgojenem pamžu, ko ga vzameš na letalo, če se tvoj lepo obnaša? Zakaj bi ga puščala v varstvu drugje, če se lepo obnaša? Ali pa ni vse tako lepo? Pa zato skačeš? Mene recimo ne more nihče užalit, če govori o nevzgojenih pamžih na letalu, ker moji pač niso taki. Smo bili z malimi otroki vsaj ene 10 x po letalih, pa ni bilo nobenih težav. Sva jih z možem znala zaposliti. Če pa bi bili neobvladljivi, je pa jasno, da ne bi bluzili okoli s takim. In ja, morda bi se celo čutila užaljeno, ko bi ljudje govorili o “nevzgojenih pamžih”. Kot si očitno ti.

Hahah kake butaste pisete 😂😂😂 bi si dali se sami slusalke v usesa pa ne bi nic slisali haha a se skusate hvaliti da potujete? Da imate vi najboljse vzgojene otroke?
Sama sem ze ogromno prepotovala pa me nikoli ni nic zmotilo. Potovalna tableta, slusalke pa spanec. Logicno da neki normalen otrok ne more sedeti na miru brez da kaj pisne. Madonca no pa saj je otrok. Torej podpirate da ze 3 letnike zasvojimo s tehnologijo ker vi ne prenesete pogleda na njih? Raje namesto potavnja idite v dom za ostarele. Tam bote meli mir in tisino.
Nekdo je objavil posnetek kjer bi naj otrok i ur krical. Pa res dvomim da je vseh 8 ur krical. Ker mu glasilke ne bi zdrzale. Mel je napad ipike ki je trajal mogoce 10min pa so naredili novico kak je 8 ur krical.
Ce ti je vsec al ne.. to je otrok in tudi on in njegovi starsi imajo pravico do potovanja. Ne morete pricakovati da se bo otrok znal obnasati. Tisti ki so “pridni” so pac pridni v tistem trenutku, vsak kdaj ipicari, tisti otrok je pac na letalu. Ne mores otroku reci ej na letalu pa to ni ok raje pocakaj da pristanemo potem pa ipicari 😂 le zakaj gre otrok v solo in se v prvem razredu sele uci abecede in stevilk in ne pise esejev in racuna funkcij in odvodov? Ja ker se ni dovolj zrel da bi to razumel. Zato ne more razumeti da na letaku ni primeren kraj in cas za ipiko. Kaj pa naj stars naredi ko 3 letnega otroka nekaj pici? A ga naj vdari tak mocno da ga utisa? Te bi sele bila novica v vseh moznih medijih po svetu kak stars tepe otroka. Ampak ce otrok starsa ne uboga kaj naj ta naredi? Ne biti neki pametni tu in neke najvecje zrtve ker se je en otrocek dolgocasil.
Jaz sem se prav smejala poleg ko si vas predstavljam haha ono neko tecno familijo ko jih vse moti. Family of Karens 😂😂😂 bi kar rada gledala to komedijo 😂😂

Ti si ena ipika. Če so rekli ljudje, da je trajalo ves čas, je najbrž trajalo ves čas in ne 10 min. In če veš, da je otrok tak, pač ne potuješ z njim tja, kjer se ni možno nikamor umakniti. Pika in konec. Niso to drugače super truper vzgojeni otroci, potem pa na letalo pridejo in se obrnejo za 360 stopinj. Otroci so predvidljivi. Če je tak, da ima ves čas napade in tuli za vsak drek, bo tak zelo verjetno tudi na letalu. Pač ne greš z njim tja. In zdaj naj se jaz drogiram s tableto, samo da ne poslušam nemogočega dretja, namesto da drogirajo tega mulca? Naj mu dajo pomirjevalo za na pot, če ima take probleme.

Drugače pa a si ti Šnelca mogoče? Ona ima vsake par vrstic ene 4 emoje napopane med tekst. Način pisanja pa te tudi izdaja.

Ko lepa beseda ni zalegla bi stevardesi naročila 0,3L vode in enostavno mulca polila…. Tako bi dobil materino pozornost

A znaš brat? Napisala sem “Če je nevzgojen pamž…..” torej pogojnik. Če pa ni, je pa itak vse okej, ne? Zakaj bi bilo govora o nevzgojenem pamžu, ko ga vzameš na letalo, če se tvoj lepo obnaša? Zakaj bi ga puščala v varstvu drugje, če se lepo obnaša? Ali pa ni vse tako lepo? Pa zato skačeš? Mene recimo ne more nihče užalit, če govori o nevzgojenih pamžih na letalu, ker moji pač niso taki. Smo bili z malimi otroki vsaj ene 10 x po letalih, pa ni bilo nobenih težav. Sva jih z možem znala zaposliti. Če pa bi bili neobvladljivi, je pa jasno, da ne bi bluzili okoli s takim. In ja, morda bi se celo čutila užaljeno, ko bi ljudje govorili o “nevzgojenih pamžih”. Kot si očitno ti.
[/quote]

Znam brati. Od začetka tvojega “Če …” komentarja pa vse do zaključka, da ga naj jaz rihtam, tako da je tako da mi je je ves napisan nagovorno meni.
Zanimiv sistem komentiranja, kjer sogovorca najprej osebno napadeš, nato pa tarči očitaš, da je čudno, če se počuti užaljeno.

Znam brati. Od začetka tvojega “Če …” komentarja pa vse do zaključka, da ga naj jaz rihtam, tako da je tako da mi je je ves napisan nagovorno meni.
Zanimiv sistem komentiranja, kjer sogovorca najprej osebno napadeš, nato pa tarči očitaš, da je čudno, če se počuti užaljeno.
[/quote]

A ni normalno, da svojega otroka TI rihtaš? Ali kako? A naj ga sosedje, šola, vrtec, sopotniki na letalu, neznanci na MONu…?? Česa ne kapiraš? Zakaj se čutiš užaljeno, veš ti. Ti si skočila, ko je bilo govora o razvajenih nevzgojenih mulcih. Torej že veš, zakaj si užaljena. Jaz pač nisem. In nihče od tistih, ki takih mulcev nimajo. Torej?

New Report

Close