Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nevzgojeni otroci in brezobrazni starši na letalu

Nevzgojeni otroci in brezobrazni starši na letalu

A to imajo bel papir namesto obrazov ali kaj, če so brezobrazni?

Odgovor na objavo uporabnika
nik ukradli, 25.04.2021 ob 23:31

Ja no, tako pač je, ko si reveži ne morete privoščiti česa več kot economy class. Ali mislite, da boste za 200 evričev lahko leteli v udobju kot za 1000+ evrov v business class? Če pa si po kakšnem slučaju lahko privoščite več od tega in si ga ne, ste pa slo varianta cheapskate hillbilly-jev. Zato je kar prav, da morate trpeti nevzgojeno pAmžerijo svojih bližnjih in daljnjih sosedov. Spadate pač v low class.

Zaradi takih kot si ti, vseen če na Zemljo pade asteroid.

KOk si ti ena bedna zakompleksana osebica in kok enih neprijetnih zivlj.lekcij te se caka zaradi tega. Cim prej se odloci za svetlobo. Ne zali. Ne ponizuj, ne povzdiguj se…cist napacne vrednote si si privzgojilo.

Odgovor na objavo uporabnika
razloži nekaj, 29.04.2022 ob 19:06

A to imajo bel papir namesto obrazov ali kaj, če so brezobrazni?

Brezobraznost izvira iz jugo jezika: bezobraznost, kar pa pomeni: brezbrižnost:

.https://www.kontekst.io/hrvatski/bezobraznost

.https://sl.encyclopedia-titanica.com/significado-de-indiferencia

.https://viri.cjvt.si/sopomenke/slv/state?mw=brezbri%C5%BEnost&mid=3042

Odgovor na objavo uporabnika
Vsega je na svetu, 30.04.2022 ob 12:01

KOk si ti ena bedna zakompleksana osebica in kok enih neprijetnih zivlj.lekcij te se caka zaradi tega. Cim prej se odloci za svetlobo. Ne zali. Ne ponizuj, ne povzdiguj se…cist napacne vrednote si si privzgojilo.

ZA: nik ukradli je bila moja replika  citiranje ocitno zal ni delovalo

Odgovor na objavo uporabnika
zaratustra, 28.04.2021 ob 15:40

Aha, torej bi moral nekdo, ki se normalno obnaša, plačati več, da lahko tisti, ki so plačali manj, delajo cirkus na letalu? To praviš? Pa pustimo ob strani dejstvo, da na čarterskih letih ne moreš dokupit business classa.

Če se nekdo takole dere na letalu in moti vse potnike, bi ga morali spokat v poseben del letala, določeno št. sedežev, ki so prosti, in bi moral mastno doplačati za ta izolirani prostor. Pa da vidimo potem, koliko nesposobnih staršev z razvajeno pamžarijo bi se še prijavljalo na lete. Ali pa letalo pristane na prvem možnem letališču in se tisti, ki ne znajo otroka umiriti, izkrcajo in doplačajo vse stroške pristanka. Če to počnejo s pijanimi potniki, ki težijo drugim, bi lahko komot tudi v teh primerih. Ne pa da ljudje 8 ur poslušajo dretje unega otroka na posnetku. Saj se ti zmeša.

Popolnoma se strinjam! Moral bi biti izolirani prostor na letalu, kamor se za mastno doplačilo spoka tiste, ki ne zmorejo umiriti mulca. Stevardesa enkrat opomni, potem pa se jih spoka tja. Vsak bo razumel, če dojenček nekaj časa joče, preden zaspi. Vsak bo razumel tudi, če kak malček malo zatrmari. Sem pa doživel brcanje v sedež in ne, niti malo ni zabavno. In ne, noben čep za ušesa ti ne pomaga.

Pa ne moremo se zoper aroganco, brezvestnost staršev in nezanimanje za lastne otroke boriti s tem, da plačamo več, da imamo mir. Torej je odgovor tistih, ki to propagirate, naj recimo ne gremo na otroško predstavo s svojim otrokom v gledališče, kjer se mularija dere vsevprek in moj otrok ne sliši ničesar zaradi takih? Naj se mi, ki imamo vzgojene otroke, temu odpovemo? To ni samo na letalu, to je že vsesplošna kriza. Odrasli in vsi ostali nemočno opazujejo, ko nevzgojena derletina dela kar hoče. Od učilnice v šoli dalje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dopustnica Tina, 25.04.2021 ob 22:40

Saj je lepo, ce je clovek prijazen, a kot vidis, ne dosezes nic.
Z volkom moras biti volk, s kuro kura, z zoprnezi pa zoprn.
Meni ze ne bi brcal 3 ure v stol, pa tudi mama se ne bi delala, da ne slisi.
[/quote]

Običajno grem na začetku vedno na foro; lepa beseda, lepo mesto najde. Ker je šlo tokrat za relativno kratko pot, nisem želela delati incidenta. Za nazaj bom zahtevala sedež, kjer ni v bližini majhnih otrok, če to ne bo mogoče, pa sigurno ne bom več prijazna. Imaš popolnoma
prav. Enako z enakim! Hvala!

Znam z otroci, nimam težav.

Vedno so problematični starši.

 

Znam z otroci, nimam težav.

Vedno so problematični starši.

če bi pa sami psički lajali in pamži cvilili, bi jih pa zagovarjala….daj no, res ….

Bolj se ne bi mogla strinjat s teboj.

Zadnjič sem bila pri prijateljici, ki ima cca 2-3leta starega mulčka. Razvajeneg v pm, po njeni krivdi… Mali je ene 10mim vame metal prazno pločevinko, ko sem ga dala v naročje, je zlezel dol in spet začel. Matka njegova pa nič! Celo zabavno se ji je zdelo. Jo pogledam, kao res ne boš reagirala? Skomigne z rameni češ otrok je in kadi dalje. Mulca primem za jopco, dvignem na višino mojih oči in vprašam, če bo še nesramen in metal stvari v mene? Odkima(še ne govori), pohvalim ga in spustim dol. Čez 2-3min spet isto. Matki zabavno meni pa zavre! Spet ga dvignem in vprašam če bo še to delal al ga bo treba s hlač strest? Me resno pogleda, odkima in potem je bil mir. No, mir je bil samo glede metanja pločevinke v mene, še vedno je iskal pozornost ker mu dol maha za igrače, ki mu jih kupujejo…on bi sam rad pozornost mamice, da se ukvarja z njim, igra z njim, mu razlaga.

Res imam rada tole prijateljico. Sam kaj hudiča ni poskrbel za kontracepcijo ali splav, če ni pripravljena na otroka???? Če nima volje, energije, podpore, moči, želje se ukvarjat z otrokom? Jz to ne razumem…

Ona pravi, da ne razumem, da nevem kako težko je z otrokom, kok je dela, kok odgovornosti, kok pozornosti, ipd ipd… Vem. Jasno mi je. Jasno mi je tudi, da je ona kot mati zatajila, ker ima razvajenega ihtavega, neubogljivega otroka, ki odrašča v izsiljevalsko malo zverinico. Zakaj? Ker se mati ne ukvarja z njim. Ker ji je bolj važen telefon in čiki, tamal pa tut če glasilke raztrga ob dretju.

Smo šli jest v restavracijo, ravno dobimo na mizo, tamal pa v jok in se dret in ne jest ne pit ne sedet ne tih bit…se je drl, ko da smo mu eno roko odrezal. Pa samo posadil smo ga na sedež za otroke zraven matke, da lahko v miru pojemo. Noben mirno jedel v tistem prostoru, matka pa ah saj se bo zjokal, pusti ga, ne sme dobit pozornosti pa neha jokat.

Ja kva d fakin fak?!? Vsem za mizo nam je bilo nerodno, ona pa hladen miren ignor, k da ni nič. Neverjetno. Ji pa kej rečeš, si pa ta grd 🤦🤦

New Report

Close