Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nezadostna ker ni imel kemičnega

nezadostna ker ni imel kemičnega

Veš, kaj bo šele, ko bo mulc pozabil kondom?!

Meni je to čisto logično da je dobil negativno oceno ker ni imel pisala.Če bi bil vsaj malo odgovoren bi si pisalo priskrbel med odmorom.Vsaka šola ima svoj red in prav je tako.Moja hči hodi v srednjo šolo in če zamudi pet minut dobi neopravičeno uro.Tudi če nima vse potrebščine pri uri dobi neopravičeno uro.Naj se otroci navadijo odgovornosti in dolžnosti ker ponavadi samo pravice poznajo.

Pojdi raje najprej do učitelja in se pogovori z njim. Ti bo povedal svojo plat zgodbe in ta je največkrat zelo drugačna od učenčevega.

To je iskanje neznanja in ne preverjanje znanja!

To je iskanje neznanja in ne preverjanje znanja![/quote]

In s katere lune si ti padlo, da se strinjaš po treh letih?

Ne ne sme tega naredit , nikakor ne ! Pisalo nima nikakršne veze z znanjem. Če je prfoks hotel škodovati sinu bi mu lahko edino neocenjeno dal. Vse kar je prav .

Pa peesda, no, naj šole nardijo nek sklad in naj starši vplačajo, da bo v vsaki učilnici 60 rezervnih kulijev, v matematični pa še 60 geotrikotnikov in šestil. Pa ne bo več jamranja s strani učencev in učiteljev za neke take malenkosti. Kaj smo leta 2017 al leta 1934, ko je kuli stal 1000 evrov? Danes to ne bi smel biti več problem.

pa peesda no, povej mi samo to, kako naj učitelj razdeli potrebno število kemičnih, geotrikotnikov, šestil in po možnosti še kalkulatorjev tako, da bo test vseeno trajal dovočj časa in da bo vse posojeno dobil nazaj. Pri tridesetih dijakih je najslabša možnost razdeliti 120 pripomočkov. Če rabi za vsakega z vračanjem in beleženjem izposojenega vred10 sekund, kar je s hojo po razredu skoraj svetlobna hitrost, je to 1200 sekund. Dijaki bodo torej lahko pisali koliko časa? Žal, včasih se mora kdo naučiti reda tudi na manj prijazen način.

ne rabi vsem delit, samo jamračem. Tisti taresni, ki bi radi čimprej začeli pisat, si pa naj od doma prinesejo svoj kuli, tako kot do zdaj. Ja, sej jaz nimam nič proti, da se mulce nauči reda, samo zdaj bo mama spet z odvetnikom prilaufala v tem primeru, pa se mora učitelj spet z bedarijami ukvarjat. Pa koliko časa je še mulc jamral v učilnici in motil druge, ker revček nima kulija? Verjetno ne malo. Ko začne jamrat, mu učitelj poči kuli na mizo, pa je. Itak verjetno ni imel pojma, zdaj se bo pa zgovarjal do amena, kako je znal in svetovna krivica. Mamica pa držala štango.

Pa tega – pozabu sm to, ono, si lahk sposodim, bla bla bla, tega je pri vsaki uri polno, tako da bi se splačalo kaj ukrent, zaradi unih ta resnih, da se jih ne moti predvsem.

S tem da si je učitelj v tem primeru tudi sam kriv malo. Jaz bi na njegovem mestu že sam kupil rezervnih 10 kulijev, ker so ti pač dosti manj vredni kot moji živci, ko moram skoz ene in iste izgovore poslušat. Počiš na mizo kalimerotu kuli, da neha jamrat. Eni si tud ne znajo življenja olajšat nikakor. …

V tem primeru se tudi na test ni podpisal, ker ni imel pisala. Ne more biti ocenjen test, ki ga ni pisal :).
Sicer pa naj drugič poskrbi za pisalo, verjamem pa, da je pisalo imel tudi učitelj in da stvar ni v pisalu.

Učitelj je naredil eno veliko neumnost, ki ga bo lahko drago stala, če bo le tale mamica pravilno ukrepala. V šoli se ocenjuje znanje in ne, ali imaš v torbi pisalo ali ne. Mi pa res ni jasno zakaj mu ni pisala posodil sošolec?

ni fer do njega da je dobil cvek, je pa fer do vseh ostalih. kako bi bilo, če bi jih izmed npr. 25 učencev, 10 reklo da so pozabili peresnico/kemičen? verjetno bi se test prestavil za nekaj minut in na koncu bi jim zmanjkalo časa. vedel je da gre v šolo in ne na žurko, zato bi moral imeti pisala s sabo. čepa je recimo prav ta dan imel samo en predmet kjer je potreboval pisala, potem pa res nevem kake sošolce ima, da mu niti en ni mogel posodit ali pa že prej povedat da pišejo, da bi si že prej zrihtal kemičen. je pa zanimivo to, da je tudi pozabil da pišejo test oz. da že pred uro tega ni vedel. ponavadi se pred testom vsi na velko učijo in vadijo. kje je potem bil on? meni se zdi, da je bilo še kaj drugega krivo da je dobil cvek.

Ne verjamem tega žal. A veš koliko odraslih bi moralo leteti vsak dan iz službe, ker delajo napake kot so brezbrižnost do dela ogromno nepotrebnih napak, se ne posvečajo delu ampak premišljujejo o vsem mogočem in so raztreseni. Res ne verjamem, da je takšen eksperiment učitelj počel na učencu. Ena napaka, ki sploh ni napaka in kazen.

Na maturi je obvezno penkalo oz kuli. Kaj tam bo tudi pozabil pisalo? 🙂 dobra fora in sola za drugic!


To, kar pa ti počneš, pa ni iskanje odgovornosti, ampak potuha in podpiranje neodgovornosti. Starš, ki vzgoji odgovornega otroka, dovoli, da otrok prevzame odgovornost za svoje napake. Si sam pripravlja torbo? Zakaj ni za pisalo prosil sošolca, že preden so začeli pisati? Ker se mu fučka.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dajte mir no neutesanci, vsi smo pozabljali doma svinčnike, nalivnike, zdaj pa sama pamet sije z vas, profesore je pritegnjen!

Mulc je več kot očitno lagal. Pisalo bi si lahko izposodil od sošolca, tudi učitelj/ca bi posodil/a pisalo… ampak ker sonček ni imel pojma, je raje oddal prazen test, bo že mamica uredila ane.

Tudi če je vse to res, potem se moraš resno vprašat kaj je z mulcem narobe, da mu prav nihče ni hotel posoditi pisala, je mogoče problematik, nagaja in maltretira sošolce, najeda učiteljem, … ???
Če je otrok s posebnimi potrebami ima pa po zakonu tako ali tako posebne pogoje za pisanje testa, ampak to verjetno ni, prej bi rekel da je problematik, ki mu mamica stalno daje potuho in rešuje težave.

New Report

Close