Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol

Za kozlat si. Prekini narocnino na tv in slovenske novice, bos lazje zivel. In dolk tuki ti se vedno naseda.
[/quote]
Slovenske novice? Haha…

Ext je izpostavil bistvo. Ko zmanjka motivacije za babe, je konec. te ne prepriča nič več.

Za kozlat si. Prekini narocnino na tv in slovenske novice, bos lazje zivel. In dolk tuki ti se vedno naseda.
[/quote]

Za kozlat bi bilo, ce bi ne imeli vnaprej pripravljenih mehanizmov, kako reagirati ob taksnih malverzacijah, da bi zajezili/ublazili skodljive ucinke. Da se ognemo “rumeni debati” je na mestu nasteti utecene metode pomoci v taksnih situacijah. Domnevam, da poznas kaksno. Ce ti ni odvec, jih nastej, prosim.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, razloga zabiti ponosen na to ravno ni, ampak zaradi tega se opravičevat, je pa tudi mimo.
Tko pač je. Dejstvo.


Nacinov kako se lahko danes zenska z otrokom okoristi je se pa se. Se pa od okolja do okolja razlikujejo. A niste se nikoli videli Jerry Springer ali katerega od spin offs?

Nekje je dovolj, da ob porodu na rojstni list otroka zenska da tvoje ime, kasneje na sodisce se vlogo za prezivnino in ze bo moski, ce v dolocenem obdobju (npr. leto dni) ocetovsta ne oporeka, bo avtomaticno “kriv”. Kar sploh ni nic nenavadnega. Ljudje se selimo, ne zvemo, imamo nesrece, … pac, ne moremo pravocasno izpodbijati ocetovstva. In ze si “kriv”. To, da tip kasneje dokaze, da ni oce, nic ne spremeni.
[/quote]
Čakaj malo. Zakaj pa potem karkoli dokazuje, če to nič ne spremeni?! To ni smiselno.
Itak verjamem da se dogajajo krivice, samo krivice se dogajajo povsod na vseh področjih, ga ni zakona, ki bi vse preprečil in nikoli ga ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ene fejkajo, da so nosece, da tipa izmolzejo, potem pa kao spontani splav, ipd.
[/quote]

LOL. Sem mislil, da fejkajo porod in otroka. Kako pa te ženska lahko izmolze, če niti še rodila ni? Oprosti moraš biti skrajno naiven. In kot pravim, take stvari se dogajajo povsod a vseh področjih, povsod so naivni ljudje, eni plačujejo za vedeževanje, drugi za neka čudežne zdravila, tretji za čudežna čistila, ene ženske nakazujejo velike denarce neznanim moškim v tujio, ker so jih ti preko neta napizidili, da so v neki strašni stiski itn itn.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

LOL. Sem mislil, da fejkajo porod in otroka. Kako pa te ženska lahko izmolze, če niti še rodila ni? Oprosti moraš biti skrajno naiven. In kot pravim, take stvari se dogajajo povsod a vseh področjih, povsod so naivni ljudje, eni plačujejo za vedeževanje, drugi za neka čudežne zdravila, tretji za čudežna čistila, ene ženske nakazujejo velike denarce neznanim moškim v tujio, ker so jih ti preko neta napizidili, da so v neki strašni stiski itn itn.
[/quote]

Kot vidim, se ti še sanja ne kakšne smo 😉
No, pa sej meni tudi ne. Berem in se čudim…

Preprosto… Ljudje nismo popolna bitja. Skacemo cez plot, igramo na sreco, kadimo, pijemo, se ukvarjamo z ekstremnimi sporti, krsimo zakone (v prometu skoraj dosledno), itd. Potrebno je le kancek “empatije”, da si zamislis situacijo:

Npr. okajen poslovnez na sluzbeni zabavi spolno obcuje s praktikantko z bujnim oprsjem. Cez dva tedna ga ta obvesti, da je noseca in zeli splaviti. Na tehtnici je druzina, dva otroka, locitev, alimenti… ali zajetna vsotica za poseg, okrevanje in post-okrevanje, ter manjsa nagrada za molk.

Taksnih in podobnih zgodb sem se v Sloveniji v 80-ih naposlusal malo morje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Preprosto… Ljudje nismo popolna bitja. Skacemo cez plot, igramo na sreco, kadimo, pijemo, se ukvarjamo z ekstremnimi sporti, krsimo zakone (v prometu skoraj dosledno), itd. Potrebno je le kancek “empatije”, da si zamislis situacijo:

Npr. okajen poslovnez na sluzbeni zabavi spolno obcuje s praktikantko z bujnim oprsjem. Cez dva tedna ga ta obvesti, da je noseca in zeli splaviti. Na tehtnici je druzina, dva otroka, locitev, alimenti… ali zajetna vsotica za poseg, okrevanje in post-okrevanje, ter manjsa nagrada za molk.

Taksnih in podobnih zgodb sem se v Sloveniji v 80-ih naposlusal malo morje.
[/quote]

Ja v redu, tega sam niti ne bi preganjal. To se naj neodgovorneži kar med samo zmenijo. 🙂 Zakon/pravice enega ali drugega spola pri tem nič nimajo, kot želi DXY prikazat. Kdor se gre te igre, naj še posledice sprejme.
Jaz sem imel bolj v mislih, da izmolze denar od njega, ki ga bi naj potrebovala za otroka, čeprav se še ni niti rodil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja v redu, tega sam niti ne bi preganjal. To se naj neodgovorneži kar med samo zmenijo. 🙂 Zakon/pravice enega ali drugega spola pri tem nič nimajo, kot želi DXY prikazat. Kdor se gre te igre, naj še posledice sprejme.
Jaz sem imel bolj v mislih, da izmolze denar od njega, ki ga bi naj potrebovala za otroka, čeprav se še ni niti rodil.
[/quote]

Ne gre za to, kaj govori

DXY.
Gre za enakovrednost. Ta poslovnez je s svojo neodgovornostjo v primezu, da postavi na kocko vse. Ona je za svojo neodgovornost nagrajena. Omenjeni poslovnez bi ze z dvomom v njene besede ogromno riskiral. Kakrsnokoli preverjanje je riziko zanj. Ona lahko blefira. In ce blefira, nima cesa izgubiti. V enem in istem primeru je torej s spolom pogojeno, ali gre za vedenje, ki se sankcionira (in to vnaprej, s pred-sodbo), ali gre za vedenje, ki se izplaca.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne gre za to, kaj govori

DXY.
Gre za enakovrednost. Ta poslovnez je s svojo neodgovornostjo v primezu, da postavi na kocko vse. Ona je za svojo neodgovornost nagrajena. Omenjeni poslovnez bi ze z dvomom v njene besede ogromno riskiral. Kakrsnokoli preverjanje je riziko zanj. Ona lahko blefira. In ce blefira, nima cesa izgubiti. V enem in istem primeru je torej s spolom pogojeno, ali gre za vedenje, ki se sankcionira (in to vnaprej, s pred-sodbo), ali gre za vedenje, ki se izplaca.
[/quote]

Ta poslovnež naj bi imel mozak.. Naj bi..
Men je tata vedno govoru.. Če ne boš imela možganov boš plačevala svoje in tuje napake.. Je to fer ali ne, življenje ne vpraša.. Enako je s tem poslovnezem plačati mora račun svoje neumnosti in račun posledice ki nastala iz te njegove neumnosti.. Fer nima veze s tem. Če sam zase nisi pameten ne moreš računati na to, da se te bojo drugi nujno usmilil zaradi tvoje nespametnosti.. So taki ki bojo v danem trenutku pametnejši in moralnejsi od tebe in ti rekli ne ne bom seksala s tabo ker si poročen in imaš druzino.. Ampak neumnez bo iskal dalje (ker neumnez je pozabil da ima družino) tisto ki bo ker je problem on-on nima pameti in morale.. Dokler te lekcije ne bo dal skozi bo ponavljal iste napake.. Če si poročen in z družino imej pamet in ne seksaj izven zakona, ni seksa ni otrok .. Ni problema ni krivice
Nima to veze s spolom..

Ta poslovnež naj bi imel mozak.. Naj bi..
Men je tata vedno govoru.. Če ne boš imela možganov boš plačevala svoje in tuje napake.. Je to fer ali ne, življenje ne vpraša.. Enako je s tem poslovnezem plačati mora račun svoje neumnosti in račun posledice ki nastala iz te njegove neumnosti.. Fer nima veze s tem. Če sam zase nisi pameten ne moreš računati na to, da se te bojo drugi nujno usmilil zaradi tvoje nespametnosti.. So taki ki bojo v danem trenutku pametnejši in moralnejsi od tebe in ti rekli ne ne bom seksala s tabo ker si poročen in imaš druzino.. Ampak neumnez bo iskal dalje (ker neumnez je pozabil da ima družino) tisto ki bo ker je problem on-on nima pameti in morale.. Dokler te lekcije ne bo dal skozi bo ponavljal iste napake.. Če si poročen in z družino imej pamet in ne seksaj izven zakona, ni seksa ni otrok .. Ni problema ni krivice
Nima to veze s spolom..
[/quote]

Seveda, seveda. To nima nobene zveze s spolom. Ravno zato ti je samoumevno, da naj on placa za svojo neodgovornost, medtem, ko se njene nisi niti dotaknila. Ker to seveda nima nikakrsne veze s spolom. Kako bi mogel clovek sploh pomisliti, da bi moglo kaj imeti s spolom. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda, seveda. To nima nobene zveze s spolom. Ravno zato ti je samoumevno, da naj on placa za svojo neodgovornost, medtem, ko se njene nisi niti dotaknila. Ker to seveda nima nikakrsne veze s spolom. Kako bi mogel clovek sploh pomisliti, da bi moglo kaj imeti s spolom. :-)))
[/quote]
Nisi razumel, nima veze s tujo pametjo ali interesi ampak s svojo. Če nimaš pameti te tud bog ne more rešiti
Ni važno kakšna je njena pamet ali interes. Ti moraš svoj interes gledat in svojo pamet uporabit.. Če v tvojem interesu ni da bi XX ženska zanosila iz ene vroče avanture (ker morda pa v njenem je ali pa ni, ampak tega za ziher ne moreš vedet, za ziher poznaš samo svoje interese) se z njo ne greš seksa sploh če imaš družino.
Zakaj bi sploh riskiral.? Zakaj bi zaupal nekomu ki ga ne poznaš, zakaj bi mu verjel na besedo, da je npr na tabletah in si obeta nič več kot vročo avanturo.?
Se enkrat če nisi zase dovolj pameten te hitro izkoristijo.. Potem pač plačuješ svojo neumnost
Drugi ne bojo mislili na tvojo dobrobit ampak najprej na svojo


Nisi razumel, nima veze s tujo pametjo ali interesi ampak s svojo. Če nimaš pameti te tud bog ne more rešiti
Ni važno kakšna je njena pamet ali interes. Ti moraš svoj interes gledat in svojo pamet uporabit.. Če v tvojem interesu ni da bi XX ženska zanosila iz ene vroče avanture (ker morda pa v njenem je ali pa ni, ampak tega za ziher ne moreš vedet, za ziher poznaš samo svoje interese) se z njo ne greš seksa sploh če imaš družino.
Zakaj bi sploh riskiral.? Zakaj bi zaupal nekomu ki ga ne poznaš, zakaj bi mu verjel na besedo, da je npr na tabletah in si obeta nič več kot vročo avanturo.?
Se enkrat če nisi zase dovolj pameten te hitro izkoristijo.. Potem pač plačuješ svojo neumnost
Drugi ne bojo mislili na tvojo dobrobit ampak najprej na svojo
[/quote]

Zelo dobro povedano. Se povsem strinjam s teboj. Torej, drage zenske: ko nastavite svojo pohotno s sokovi prepojeno cespljo, poskrbite zato, da imate tudi sredstva za prezivljanje otrok. Ker moja moska nrav mi narekuje, da svoje seme stresam v cim vec voljnih samick in nato odletim k naslednji. Ce se smatrate izkoriscene zaradi tega, ne hodite k meni. Leporecil sem zgolj zaradi avanture. Verjele ste, ker ste hotele verjeti. Naslednjic pa pamet v roke. Za alimente se pa obrnite na gibanje za nenasilno komunikacijo. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Preprosto… Ljudje nismo popolna bitja. Skacemo cez plot, igramo na sreco, kadimo, pijemo, se ukvarjamo z ekstremnimi sporti, krsimo zakone (v prometu skoraj dosledno), itd. Potrebno je le kancek “empatije”, da si zamislis situacijo:

Npr. okajen poslovnez na sluzbeni zabavi spolno obcuje s praktikantko z bujnim oprsjem. Cez dva tedna ga ta obvesti, da je noseca in zeli splaviti. Na tehtnici je druzina, dva otroka, locitev, alimenti… ali zajetna vsotica za poseg, okrevanje in post-okrevanje, ter manjsa nagrada za molk.

Taksnih in podobnih zgodb sem se v Sloveniji v 80-ih naposlusal malo morje.
[/quote]

Že, ampak za svojo odločitve in morebitne posledice odrasel človek sam prevzema odgovornost. Tale DX pač nabaše na same koristolovke in preračunljivke, keš pi*ke, kot je on sam. Potem pa se toži, kako je svet nepravičen zaradi žensk, ki ga obkrožajo. In ker nima nobenega vpogleda v svoje početje, refleksije, se poslužuje izključno projekcije, kjer so drugi vedno vse krivi, sam pa si nikoli ne nalije čistega vina. Kar je izjemno infantilno, otročje, nezrelo…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zelo dobro povedano. Se povsem strinjam s teboj. Torej, drage zenske: ko nastavite svojo pohotno s sokovi prepojeno cespljo, poskrbite zato, da imate tudi sredstva za prezivljanje otrok. Ker moja moska nrav mi narekuje, da svoje seme stresam v cim vec voljnih samick in nato odletim k naslednji. Ce se smatrate izkoriscene zaradi tega, ne hodite k meni. Leporecil sem zgolj zaradi avanture. Verjele ste, ker ste hotele verjeti. Naslednjic pa pamet v roke. Za alimente se pa obrnite na gibanje za nenasilno komunikacijo. 😉
[/quote]

Vsak nekaj ponuja in vsak si od nečesa obeta korist. To je pravična igra. Tako kot če greš igrat poker, pa potem izgubiš večje vsote denarja, si boš potem izključno sam kriv, da si izgubil in zaigral prihranke.

In če seksaš brez kondoma, kdo ti bo potem kriv, če ne sam? Ampak to ima potem še daljnosežne posledice, da tak otrok potem nima normalne matere in nekako odsotnega očeta.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Že, ampak za svojo odločitve in morebitne posledice odrasel človek sam prevzema odgovornost. Tale DX pač nabaše na same koristolovke in preračunljivke, keš pi*ke, kot je on sam. Potem pa se toži, kako je svet nepravičen zaradi žensk, ki ga obkrožajo. In ker nima nobenega vpogleda v svoje početje, refleksije, se poslužuje izključno projekcije, kjer so drugi vedno vse krivi, sam pa si nikoli ne nalije čistega vina. Kar je izjemno infantilno, otročje, nezrelo…
[/quote]

DXY
je tak, kakrsen je. Tako, kot on ne bo spremenil zenske nravi, nihce med nami ne bo njegove.

Smesno je govoriti o prevzemanju odgovornosti, ko dijakinja porocenenega profesorja na srednji soli, ki je bil na ekskuziji s krizarko zaradi fobije pred morsko boleznijo tako nazgan, da se ne spomni niti, ali je bil tam, sooci z dejstvom, da je z njim noseca in zeli splaviti, za kar pa pricakuje manjso financno nadomestilo.

Sicer ni bil v stanju niti, da bi se mu dvignil, ampak on tega ne ve, ona pa ima dva selfija nalozena na GDrive, na katerih se jasno vidi, da mu ga oralno obdeluje. Ki jih je pripravljena deliti…

Domneva nedolznosti? Povej to njegovi soprogi… in ravnatelju… in ogorceni javnosti. Treba se je odlociti: se gremo divji zahod, ali civiliziranost. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Imas prav. Se moram dopolnit. Poskrbite tudi zato, da boste med zenskimi na dobrem glasu, kajti… moja moska narava mi narekuje nomadsko zivljenje. Saj veste, moski smo pogresljiva vrsta. V samomorih prednjacimo, kot zrtve nasilja tudi, radi umiramo tudi v vojnah, ali ko nam mecarica prevrne coln na morju… in tudi sicer zivimo nekaj manj kot zenske. Riziko, da bom kot oce odsoten so tudi najboljsih namenih statisticno dokaj visoke.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zelo dobro povedano. Se povsem strinjam s teboj. Torej, drage zenske: ko nastavite svojo pohotno s sokovi prepojeno cespljo, poskrbite zato, da imate tudi sredstva za prezivljanje otrok. Ker moja moska nrav mi narekuje, da svoje seme stresam v cim vec voljnih samick in nato odletim k naslednji. Ce se smatrate izkoriscene zaradi tega, ne hodite k meni. Leporecil sem zgolj zaradi avanture. Verjele ste, ker ste hotele verjeti. Naslednjic pa pamet v roke. Za alimente se pa obrnite na gibanje za nenasilno komunikacijo. 😉
[/quote]
Ali desi opet si se zajebo.. A štekaš -pamet moraš imeti..
Zakonodaje ne zanima tvoje lastno prepričanje. Sodišče vidi malo neobogljeno bitje, ki se ne more samo preživljati in ti kot očka si ga dolžen preživljati enako kot mamica (in prav je tako saj dojenček res ni prav da plačuje za vajino neumnost,to bi bil hud greh). Neumen si bo po tvoje razlagal. Pameten pa takole .. Z lajdrami ne bom imel nič, ne bom seksal in imel nezaželenih otrok, v bistvu izognil se jim bom na kilometer in tako bom obvaroval sebe pred lajdro in njenimi interesi in obvaroval se bom tudi pred zakonodajo. Pamet je treba prilagoditi če nočeš biti v nepozeljni situaciji.
Ne rabiš ti men razlagat , vidim sama pri prizenjenih (banda brez pameti).. Imajo same glupe okoli sebe, ja sej so prave lepotice ali ena je bolj glupa ko druga in samo čakam da bo kaka neprijetna in nenačrtovana zadeva, pol bo pa kuku majko kaj bom zdaj.?Ampak če nimaš pameti je vse zastonj. Tudi mladi moški delajo napake in ko jih je treba plačati gledajo ko tele v nova vrata.. Ampak jaz tukaj nic ne morem
Namesto da si najdejo normalno bejbo in imajo normalno vezo in familjo.. Ne važn da je super Hot , to da nima mozga, ma to ni pomembno.. Pa daj če že hočeš
Lep popoldan ti želim desi


Ali desi opet si se zajebo.. A štekaš -pamet moraš imeti..
Zakonodaje ne zanima tvoje lastno prepričanje. Sodišče vidi malo neobogljeno bitje, ki se ne more samo preživljati in ti kot očka si ga dolžen preživljati enako kot mamica (in prav je tako saj dojenček res ni prav da plačuje za vajino neumnost,to bi bil hud greh). Neumen si bo po tvoje razlagal. Pameten pa takole .. Z lajdrami ne bom imel nič, ne bom seksal in imel nezaželenih otrok, v bistvu izognil se jim bom na kilometer in tako bom obvaroval sebe pred lajdro in njenimi interesi in obvaroval se bom tudi pred zakonodajo. Pamet je treba prilagoditi če nočeš biti v nepozeljni situaciji.
Ne rabiš ti men razlagat , vidim sama pri prizenjenih (banda brez pameti).. Imajo same glupe okoli sebe, ja sej so prave lepotice ali ena je bolj glupa ko druga in samo čakam da bo kaka neprijetna in nenačrtovana zadeva, pol bo pa kuku majko kaj bom zdaj.?Ampak če nimaš pameti je vse zastonj. Tudi mladi moški delajo napake in ko jih je treba plačati gledajo ko tele v nova vrata.. Ampak jaz tukaj nic ne morem
Namesto da si najdejo normalno bejbo in imajo normalno vezo in familjo.. Ne važn da je super Hot , to da nima mozga, ma to ni pomembno.. Pa daj če že hočeš
Lep popoldan ti želim desi
[/quote]

Vsec mi je, ko zenska govori namesto mene. 😉
Temu se rece angazma za enakopravnost. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

kaj ti sploh bo baba?

Feminizirani naivnezi si v svojo silni neizkusenosti, nevednosti in nerazgledanosti seveda ne zmorejo niti zamisliti kaj vse se na tem svetu dogaja. Imeli so eno ali dve. Pa se te po letu dni figurativnega lezenja v rit, kesiranja, servilnosti in osebne blamaze. Logicno, da se jim zdijo napisani scenariji 1 in 1000000 znanstvena fantastika. Kot pravi feminizirani pickezi pa seveda hitro obsojajo le eno stran, moske. Pa ceprav so zenske praviloma tiste, ki na ta nacin izsiljujejo, redko moski. Ampak tako to je v feminiziranem svetu v katerem je moski dezurni krivec za vse, o zenskah pa se sme le najlepse govoriti. To, ali pa so “mocne zenske” uboge zrtve. Moski pa zrtev seveda nikoli ne more biti. Je ne bedak, ki se je pustil nategniti. Imbecili. Pickezi ne bi nikoli v zivljenju podobno rekli zenski.

Primerov, ko moski ne kriv ne duzan nastrada, je se pa se. Vsak kolikor toliko izkusen moski se je ze srecal s situacijami kjer bi ob malenkost manj ugodnem razpletu lahko nastradal, ce ze ni. Pa ne rabi biti porocen poslovnez, da ga zenska tako ali drugace izsiljuje. Ampak, kot receno, kaj bi naivni bebcki vedeli. Tega niso slisali na CNN produkciji. Zato vedo le to, da je vedno za vse kriv moski. Ker to pa so slisali. Potem se pa cudijo, da jim recem, da so indoktrinirani papagaji, lol. Saj vsak dan dobijo dnevno dozo tovrstne propagande. Zgodbe o mladi mami, ki novorojenca spece v pecici seveda ne bodo slisali na TV propagandi. Tam pokazejo le kaksnega Fritzla.

Vseeno pa je odstotek osvescenih, informiranih ljudi, ki se zaveda kaj vse se dogaja, v strmem porastu. In med temi jih gre iz dneva v dan vse vec med MGTOW. Nismo vsi papagaji z mozgoni na off. Ne glede na to koliko si naivnezi zatiskate oci, statistika ze jasno govori, da se dinamika med spoloma vsepovsod spreminja. Tudi na delovnem mestu. Moski, ki se zavedajo kaj vse zaeno obtozbe znajo pasti, si vec sploh ne drznejo imeti 1:1 srecanja z zensko brez, da bi bila prisotna se tretja oseba. To je marsikje ze nekaj casa redna praksa tudi v zdravstvu. Cim je pregled priblizno intimne narave. Zgodb, kjer so na konce zenske same priznale, da so nekoga po kriven obtozile, je ze malo morje. Moski pa v zapor, samomori, zguba sluzbe, stipendije, kariere, unicena zivljenja. Marsikatera je to storila iz gole objestnosti ali iskanja pozornosti. Potrebe pa malo drame v svojem zivljenju. Vcasih gre za zeljo po mascevanju. V zelji moskega prizadeti. Dogaja se tako v vseh sferah zivljenja. V sluzbi, doma, med zakonci, kjerkoli.

Zenska laho tipa v sluzbi peca, se mu nastavlja, … in je razocarana, ce se ne odzove. Potem pa iz jeze, mascevanja, izvede kak manever, da tip na izgled slabo izpade, ga obtozi, morda le razsiri govorice. In ze ni dalec sesutje sveta. Zenski, ki matjazkotu hoce uniciti kariero v danasnjem svetu to za malo salo naredi. Ta bebec pa se tu obnasa kot navadi imbicil. V ZDA vse vec moskih brez pravih mainstream politicnih zascitnikov zgubljajo interes za to, da bi prevzeli razne pomembne funkcije. Ker vedo, da se bo takoj zacel trud koga vse prepricati, da ga cesa pred 30 leti obtozi. Brez vsakih dokazov. Brez vsakih pric. Brez nic. A mislite, da to ne bo v kratkem prislo k vam??

Zenska moza od katerega se zeli lociti in mu odtujiti male otroke zlahka po krivem obtozi spolnega nadlegovanja otrok. Morda iz gole mascevalnosti. Obtozi ga nasilnistva, pokaze modrice in ze bo prespal v arestu. Na YouTube-u imate se pa se posnetkov na security kamerah, kjer se zensk s kladivi in podobnim mlatijo po celem telesu, da bodo ja imele boljse argumente za mozevo nasilnistvo. Marsikje to postaja ze prava industrija. Nevladne organizacije svezim imigrantkam ze prav svetujejo kaj narediti, da hocejo ostati v drzavi, ceprav bi se moz rad locil. Slisijo idejo, da vse kar je treba je nasilni moz. Dovolj je obtozba. Modrice so zgolj cesnja na vrhu torte. Za malo salo si jih sproducira. Sele s tem, ko je vse vec skritih kamer, zadeve prihajajo ven. Vse bolj na dan prihaja resnica, da so zenske lahko se kako tudi fizicno nasilne. Dve tretjini FIZICNEGA nasilja v gospodinjstvu storijo zenske. Indoktrinirane ovce pa mislijo, da so moski glavni agresivci, Zenska “znori”, ko ji tip npr. pove, da bi prekinil. Ga zacne se fizicno napadati. Ta se ji poskusa umakniti, jo potisne stran in ze ima decva argument, da gre za nasilneza. In ni dalec noc v zaporu. Kaj dalec, skoraj garantirana je.

Tako je to, ko se cela druzba obnasa kot feminizirani pizdeki kot je matjazko in marko. Ko je lahko le moski tisti, ki je za vse odgovoren. Pa bi lahko prej mislil s kom ima opravka, a ne, lol.
Seveda, lahko glavo potisnes v pesek in reces, to se mene ne tice, mani se nic tage ne more zgoditi, ker sem tako oh in sploh. You think? Haha. Ali pa si reces, jaz sem muskarcina, bom pac zivel kot uradni pedofil, ce se zenski sprdne da mu za kaj takega obtozi. Saj ste celo v Sloveniji imeli primer takega na TV. Mislite da je edini? Hahaha. E ko voli nek izvoli. Ko das enemu spolu moc, da drugega zjebe, ce le hoce, in s tem celo pridobi koristi, se bo to tudi dogajalo. Vec in vec. Si predstavljate locitev od neke forumske “Feministke”? Bog se usmile njenega tipa, lol.

V večini primerov, sprožijo ločitvene postopke ženske in ne moški!

Vsak nekaj ponuja in vsak si od nečesa obeta korist. To je pravična igra. Tako kot če greš igrat poker, pa potem izgubiš večje vsote denarja, si boš potem izključno sam kriv, da si izgubil in zaigral prihranke.

In če seksaš brez kondoma, kdo ti bo potem kriv, če ne sam? Ampak to ima potem še daljnosežne posledice, da tak otrok potem nima normalne matere in nekako odsotnega očeta.
[/quote]

In se najde tudi normalen moski pogled na medsebojne odnose, sem si odahnila, da le ni optimisticen pogled zaman …
Moznosti izogniti se ‘ scenarijem’ laznivega obtozevanja je še pa še …zacne se ze samo s tem, da se s takimi ne zapleta, a kaj ko jih zanalasc prav slednje poželite … No? Kako lahko potem sploh trdis, da je osebica vse prej kot fajn kot je bila pred intimnostjo?
Opcija ‘ precvikanja kablov’ je pa sploh idealna rwsitev za tako izkusene kalibte kot ste pišoči – zakaj se je ne poslužite?

Poleg kondomov, še bolje pa sploh priporočena: vzdrznost, ki vas bo odresila vsakrsnih tezav in nadlig, dvomiv – no, tako ali tako pa dan celibsta ni vec dalec, ne?

Pozdrav vsem ‘zdravim’ moskim 😋

In se najde tudi normalen moski pogled na medsebojne odnose, sem si odahnila, da le ni optimisticen pogled zaman …
Moznosti izogniti se ‘ scenarijem’ laznivega obtozevanja je še pa še …zacne se ze samo s tem, da se s takimi ne zapleta, a kaj ko jih zanalasc prav slednje poželite … No? Kako lahko potem sploh trdis, da je osebica vse prej kot fajn kot je bila pred intimnostjo?
Opcija ‘ precvikanja kablov’ je pa sploh idealna rwsitev za tako izkusene kalibte kot ste pišoči – zakaj se je ne poslužite?

Poleg kondomov, še bolje pa sploh priporočena: vzdrznost, ki vas bo odresila vsakrsnih tezav in nadlig, dvomiv – no, tako ali tako pa dan celibsta ni vec dalec, ne?

Pozdrav vsem ‘zdravim’ moskim 😋
[/quote]

Tudi moznosti izogibanja nasilja nad zenskami je vec kod dovolj. Izogibajte se alkoholikov in drugih patoloskih kategorij. Tudi moznosti za izogibanje pedofiliji je dovolj. Izogibajte se sol, cerkva, sploh sportnih dejavnosti, ipd. Tudi moznosti za izogibanje posilstvu in tudi milejsim oblikam nadlegovanja je dovolj… preprosto se oblacite manj izzivalno, ali pa posnemajte vzhodne “sosede” in si navlecite burko.

Mislim, da vidis, kam to vodi. Ne, to ni pravi nacin resevanja zapletov. Preventiva je seveda pomemben del. Ne trdim da ni. Problem je, ker je zakonodaja (kakor je lepo zapisala grda resnica poprej) precej enostransko zastavljena in kar je se huje, so scenariji “What if…?” povsem enostranski.

Razmerje zrtev druzinskega nasilja je, da je od devetih zrtev 4 zenske in 5 moskih. Ampak o tem se ne govori. Ni varnih his za moske, itd. Morda varne hise niti niso pravi nacin, toda ni potrebno biti ravno genij, da clovek vidi vzrocno posledicno povezavo, da je od petih zrtev samomora 1 zenska in 4 moski. Pomenljivo, mar ne? Na kupe znanstvenih studij, ampak pred ocitnim si pa vsi zatiskajo oci.

Ni vse zgolj v fuku in alimentih. Srz problema je, da se o tezavah moskih ne govori. Tezav se ne sanira in ni nacrtov za izboljsanje kakovosti zivljenja moskih.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close