Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol

P.S.: Da ne bo prevec ugibanj, ce sem bil predolg, itd. Odgovor “Ohjej” je v smeri: “Lahko se tudi ubijete, ce ne znate nadzorovati svoje moskosti.” Kar zelo veliko moskih stori. Tudi v Sloveniji.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda, seveda. To nima nobene zveze s spolom. Ravno zato ti je samoumevno, da naj on placa za svojo neodgovornost, medtem, ko se njene nisi niti dotaknila. Ker to seveda nima nikakrsne veze s spolom. Kako bi mogel clovek sploh pomisliti, da bi moglo kaj imeti s spolom. :-)))
[/quote]

Res nime veze s spolom. Poglej, ona mu lahko grozi z izdajo, on lahko njej zagrozi, da je bo ubil recimo. Ko se gre mimo zakona, se dogaja marsikaj in brez pomena je polemizirat, kdo profitira. Ampak, če že, tisti, ki je bolj pokvarjen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tudi moznosti izogibanja nasilja nad zenskami je vec kod dovolj. Izogibajte se alkoholikov in drugih patoloskih kategorij. Tudi moznosti za izogibanje pedofiliji je dovolj. Izogibajte se sol, cerkva, sploh sportnih dejavnosti, ipd. Tudi moznosti za izogibanje posilstvu in tudi milejsim oblikam nadlegovanja je dovolj… preprosto se oblacite manj izzivalno, ali pa posnemajte vzhodne “sosede” in si navlecite burko.

Mislim, da vidis, kam to vodi. Ne, to ni pravi nacin resevanja zapletov. Preventiva je seveda pomemben del. Ne trdim da ni. Problem je, ker je zakonodaja (kakor je lepo zapisala grda resnica poprej) precej enostransko zastavljena in kar je se huje, so scenariji “What if…?” povsem enostranski.

Razmerje zrtev druzinskega nasilja je, da je od devetih zrtev 4 zenske in 5 moskih. Ampak o tem se ne govori. Ni varnih his za moske, itd. Morda varne hise niti niso pravi nacin, toda ni potrebno biti ravno genij, da clovek vidi vzrocno posledicno povezavo, da je od petih zrtev samomora 1 zenska in 4 moski. Pomenljivo, mar ne? Na kupe znanstvenih studij, ampak pred ocitnim si pa vsi zatiskajo oci.

Ni vse zgolj v fuku in alimentih. Srz problema je, da se o tezavah moskih ne govori. Tezav se ne sanira in ni nacrtov za izboljsanje kakovosti zivljenja moskih.
[/quote]

Od kod ti te cifre o razmerju družinskega nasilja?
Sem prebrala vsaj dvajset različnih raziskav, pa cifre variirajo od 1 od 5 za ženske do 1 od 9 za moške, večinoma pa okoli ene tretjine, najbolj senzacionalistični so šli do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ti pa kar krepko čez polovico?
Če gremo pa gledat umore, je razmerje 2 proti 8, enako govori tudi statistika težjih poškodb (izbiti zobje, zlomljena rebra in čeljusti, počene lobanje itd. ) Me zanima tvoj vir.

Res nime veze s spolom. Poglej, ona mu lahko grozi z izdajo, on lahko njej zagrozi, da je bo ubil recimo. Ko se gre mimo zakona, se dogaja marsikaj in brez pomena je polemizirat, kdo profitira. Ampak, če že, tisti, ki je bolj pokvarjen.
[/quote]

Saj ves, da je tvoj odgovor potrdil mojo domnevo. Ce ne uvidis, ti lahko tudi razlozim. Statisticno je med zenskami verjetnost, da bodo ubite verjetnost bistveno manjsa. Med tistimi, ki so bile ubite pa so storilci v velikanski vecini bili z zrtvijo v intimnem razmerju. Got the picture?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Res nime veze s spolom. Poglej, ona mu lahko grozi z izdajo, on lahko njej zagrozi, da je bo ubil recimo. Ko se gre mimo zakona, se dogaja marsikaj in brez pomena je polemizirat, kdo profitira. Ampak, če že, tisti, ki je bolj pokvarjen.
[/quote]
Ne, butalec, profitira tisti, ki ga okolje vsestransko sciti, njegovo pokvarjeno obnasanje pa celo nagradi.

Zenski se lahko obrne na sto nekih institucij. Vse ji bodo stopile v bran, vsestransko pomagale, cela druzba ji bo pripravljena priskociti na pomoc. Slisala bo podrilne besede. Dobila varno prebezalisce, pravno zascito, socijalno zascito. Avtomaticno sejo smatra za zrtev. Dovolj je njena beseda.

Moski pa bo v oceh druzbe in njenih institucij zasmejen luzer, ki si je za vse sam kriv in lahko magari crkne. V oceh javnosti bo kriz ze, ce bo obtozen. Nedolznost bo moral na lastno pest dokazovati.

To nasilje nad moškim s strani ženske to men ni jasno. A govorimo o fizičnem.?
Ženska moskega težko premlati, moški zensko enostavno ker je fizično močnejši. Pa varna hiša za moške ker jih ženske pretepajo.? Sori ampak to mi res ni jasno no.. Kako ga lahko pretepe

Od kod ti te cifre o razmerju družinskega nasilja?
Sem prebrala vsaj dvajset različnih raziskav, pa cifre variirajo od 1 od 5 za ženske do 1 od 9 za moške, večinoma pa okoli ene tretjine, najbolj senzacionalistični so šli do 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ti pa kar krepko čez polovico?
Če gremo pa gledat umore, je razmerje 2 proti 8, enako govori tudi statistika težjih poškodb (izbiti zobje, zlomljena rebra in čeljusti, počene lobanje itd. ) Me zanima tvoj vir.
[/quote]

Pardon, imas prav. Narobe sem preracunal ulomke. Ca. 5 zensk od 9-ih in ca. 4 moski od 9-ih. Podatki so iz National Coalition Against Domestic Violence.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Saj ves, da je tvoj odgovor potrdil mojo domnevo. Ce ne uvidis, ti lahko tudi razlozim. Statisticno je med zenskami verjetnost, da bodo ubite verjetnost bistveno manjsa. Med tistimi, ki so bile ubite pa so storilci v velikanski vecini bili z zrtvijo v intimnem razmerju. Got the picture?
[/quote]

Morda se podvprasanje: se ti ne zdi, da ne bi bilo slabo, da bi za moskega obstajala se kaksna moznost znotraj “druzbeno sprejemljivega” in ne zgolj skrajnosti: poziranje sranja, samomor in umor?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Zakaj bi ga morala premlatiti? Ze par zensk me je v svoji histeriji fizicno napadlo? Ena ni imela niti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moje kilaze. In? Lahko te opraska, te talo ali drugace poskuduje. Lahko zlomi/razbije/unice kar ji je pri roki. Tudi na tebi. Vecina moskega “nasilja” je bore malo vec od ciste samoobrambe. Ze mocan prijem zapestja pusti modrice. In ze bos ob dobro natvezeni pravljici ti tisti, ki bo romal v zapor. Bog ne daj, da se po nesreci sama kako zlozi, zaleti ali poskuduje. Spet bo moski kriv. Zenska te lahko poskusa okrasti. Ji poskusis prepreciti in ze si na istem, veliki nasilnez.

Zenska bo avtomaticno boga zrtev. Moski pa po defaultu nasilnez.

Ravno zato mi vec na kraj pameti ne pade zenske zapustiti v zivo, na 4 oci. Cim prej jo na lep nacin spokati iz hise. To so najbolj nevarni trenutki. Nobene diskusijo. Ce pride do drame shranjuj screenshots, ne odgovarjaj na telefon in izogibanje v velikem loku.

Realnost zenskega nasilja je vecini prikrita zgolj zato, ker CNN propaganda oglasuje vse drugo.


Zakaj bi ga morala premlatiti? Ze par zensk me je v svoji histeriji fizicno napadlo? Ena ni imela niti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moje kilaze. In? Lahko te opraska, te talo ali drugace poskuduje. Lahko zlomi/razbije/unice kar ji je pri roki. Tudi na tebi. Vecina moskega “nasilja” je bore malo vec od ciste samoobrambe. Ze mocan prijem zapestja pusti modrice. In ze bos ob dobro natvezeni pravljici ti tisti, ki bo romal v zapor. Bog ne daj, da se po nesreci sama kako zlozi, zaleti ali poskuduje. Spet bo moski kriv. Zenska te lahko poskusa okrasti. Ji poskusis prepreciti in ze si na istem, veliki nasilnez.

Zenska bo avtomaticno boga zrtev. Moski pa po defaultu nasilnez.

Ravno zato mi vec na kraj pameti ne pade zenske zapustiti v zivo, na 4 oci. Cim prej jo na lep nacin spokati iz hise. To so najbolj nevarni trenutki. Nobene diskusijo. Ce pride do drame shranjuj screenshots, ne odgovarjaj na telefon in izogibanje v velikem loku.

Realnost zenskega nasilja je vecini prikrita zgolj zato, ker CNN propaganda oglasuje vse drugo.
[/quote]
Vecina ljudi brez vsakih izkusenj borbe se sploh ne zaveda koliko poskodb je posledica vsega drugega kot nekega namenskega udarca ali kaj ze. Ljudje se zaletijo, odbijejo nekam, udarijo ob predmet, poskodujejo ob poskusu zamaha, brce, udarca. Tu so razni zvini, nategi, … Med vsem tem pride do podplut, prask, ogrebotin, krvavitev, … Dovolj, da ze po nesreci s strani tapnes ocala na kakem nosu oa se ulije kri. Ta pride sem in tja in ze lahko zgleda kot, da je nekdo prasca zaklal.
Zenske sploh rade izzivajo, testirajo koliko te lahko jebejo v glavo. Pa jo pokni, ce si upas preveriti kako zadeve naprej zgledajo.
Sploh pa je vse to ponavadi v kontekstu kaksnega histericnega tuljenja. Da ja celo selo ve. In, seveda, zrtev ze zenska, moski pa agresivec.


Zakaj bi ga morala premlatiti? Ze par zensk me je v svoji histeriji fizicno napadlo? Ena ni imela niti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moje kilaze. In? Lahko te opraska, te talo ali drugace poskuduje. Lahko zlomi/razbije/unice kar ji je pri roki. Tudi na tebi. Vecina moskega “nasilja” je bore malo vec od ciste samoobrambe. Ze mocan prijem zapestja pusti modrice. In ze bos ob dobro natvezeni pravljici ti tisti, ki bo romal v zapor. Bog ne daj, da se po nesreci sama kako zlozi, zaleti ali poskuduje. Spet bo moski kriv. Zenska te lahko poskusa okrasti. Ji poskusis prepreciti in ze si na istem, veliki nasilnez.

Zenska bo avtomaticno boga zrtev. Moski pa po defaultu nasilnez.

Ravno zato mi vec na kraj pameti ne pade zenske zapustiti v zivo, na 4 oci. Cim prej jo na lep nacin spokati iz hise. To so najbolj nevarni trenutki. Nobene diskusijo. Ce pride do drame shranjuj screenshots, ne odgovarjaj na telefon in izogibanje v velikem loku.

Realnost zenskega nasilja je vecini prikrita zgolj zato, ker CNN propaganda oglasuje vse drugo.
[/quote]
Ne poznam nobene fizično nasilne ženske in se nisem spoznala take. Vidla in spoznala sem pa kar nekaj moških ki znajo biti zelo nasilni -pa ne do žensk ampak do drugih moskih
Se vedno sem prepričana da je več fizičnega nasilja moskih nad zensko kot obratno.. Eni moski pretepajo svoje zenske in to ponavadi taki za katere ne bi mislil .


Vecina ljudi brez vsakih izkusenj borbe se sploh ne zaveda koliko poskodb je posledica vsega drugega kot nekega namenskega udarca ali kaj ze. Ljudje se zaletijo, odbijejo nekam, udarijo ob predmet, poskodujejo ob poskusu zamaha, brce, udarca. Tu so razni zvini, nategi, … Med vsem tem pride do podplut, prask, ogrebotin, krvavitev, … Dovolj, da ze po nesreci s strani tapnes ocala na kakem nosu oa se ulije kri. Ta pride sem in tja in ze lahko zgleda kot, da je nekdo prasca zaklal.
Zenske sploh rade izzivajo, testirajo koliko te lahko jebejo v glavo. Pa jo pokni, ce si upas preveriti kako zadeve naprej zgledajo.
Sploh pa je vse to ponavadi v kontekstu kaksnega histericnega tuljenja. Da ja celo selo ve. In, seveda, zrtev ze zenska, moski pa agresivec.
[/quote]

Ok, saj nam je vsem jasno, kaj vse se dogaja v odnosih različnih ljudi. Ampak taka stvar se ti zgodi enkrat in te mora spametovat. Če ne, se ti pač dogaja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spet polno govora o zenskah. Pomenljivo. Med belci je razmerje 6 samomorov na en umor. povprečen samomorilec je belec, star 40 – 44 let, oče in moz. Samomorov je bilo dvakrat več pri tistih, ki so imeli tezave v zakonu. Samomor je med ducat najpogostejših vzrokov smrti.

Pri zenskah ni korelacije med statusom in zakonskimi tezavami in samomorom. Še enkrat bom povzel odgovor zgoraj: „Moški naj se sterilizira… (moj dodatek) ali pač preventivno ubije, če ne shendla problemov.“

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vse so babnice iste. V povprečju imajo ženske več maščobe kot moški, medtem ko imajo moški več mišične mase. Ženske same ne morejo preživet, zato izbirajo glupake z največjimi resursi da ga izčrpajo, če naftno nahajališče vsahne, si brez slabe vesti poiščejo novo, lahko izrabljajo tudi več različnih hkrati za zadovoljevanje različnih potreb. Če mimo pride premožnejši starega šutnejo. Briga njih kaj si za njo storil v preteklosti, pomembno je samo kaj nudiš sedaj. Ženska narava je taka, da misli da ji to kar pripada. Solipsizem, hipergamija, briffaultov zakon. Ja to so ženskurine.

Naravna selekcija, kaj češ. Noben zakon tega ne more preprečit. No, kakšen bi se že našel, a bi morali iti v ekstreme. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Naravna selekcija, kaj češ. Noben zakon tega ne more preprečit. No, kakšen bi se že našel, a bi morali iti v ekstreme. 🙂
[/quote]

Zveni nadvse enostavno, kajne. Clovek se za trenutek ali dva zdi sebi zelo bister. Ampak ko potem malo premisli… Predlagas, da v imenu enakopravnosti tudi zenske prepustimo naravni selekciji? Predlagas, da ukinemo se medicino v imenu naravne selekcije? Kaj pa policijo – zakon ulice bi bil v prid naravni selekciji, mar ne? Koliko naravne selekcije se ti zdi primerno?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Zakaj bi ga morala premlatiti? Ze par zensk me je v svoji histeriji fizicno napadlo? Ena ni imela niti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moje kilaze. In? Lahko te opraska, te talo ali drugace poskuduje. Lahko zlomi/razbije/unice kar ji je pri roki. Tudi na tebi. Vecina moskega “nasilja” je bore malo vec od ciste samoobrambe. Ze mocan prijem zapestja pusti modrice. In ze bos ob dobro natvezeni pravljici ti tisti, ki bo romal v zapor. Bog ne daj, da se po nesreci sama kako zlozi, zaleti ali poskuduje. Spet bo moski kriv. Zenska te lahko poskusa okrasti. Ji poskusis prepreciti in ze si na istem, veliki nasilnez.

Zenska bo avtomaticno boga zrtev. Moski pa po defaultu nasilnez.

Ravno zato mi vec na kraj pameti ne pade zenske zapustiti v zivo, na 4 oci. Cim prej jo na lep nacin spokati iz hise. To so najbolj nevarni trenutki. Nobene diskusijo. Ce pride do drame shranjuj screenshots, ne odgovarjaj na telefon in izogibanje v velikem loku.

Realnost zenskega nasilja je vecini prikrita zgolj zato, ker CNN propaganda oglasuje vse drugo.
[/quote]

Tole kar vidva pisarita je šokantno … Ampak, da bi pa moski delali v smeri nefizicnega nasilja – ni mozno?

Dramaticno in skrajno osuplo berem tole pojasnjevanje, ker mi zlepa ‘ne gre v racun’ … pretitavanje do onemoglosti, še bolj kot v najhujši srhljivki, tako da so taki primeri mejni in v manjšini.

Tole kar vidva pisarita je šokantno … Ampak, da bi pa moski delali v smeri nefizicnega nasilja – ni mozno?

Dramaticno in skrajno osuplo berem tole pojasnjevanje, ker mi zlepa ‘ne gre v racun’ … pretitavanje do onemoglosti, še bolj kot v najhujši srhljivki, tako da so taki primeri mejni in v manjšini.
[/quote]

Ma ženske so nasilne od otrok do moških, do živalih. One se lahko izživljajo. Ko pa dobijo po pichki pa so žrtvice.

Tole kar vidva pisarita je šokantno … Ampak, da bi pa moski delali v smeri nefizicnega nasilja – ni mozno?

Dramaticno in skrajno osuplo berem tole pojasnjevanje, ker mi zlepa ‘ne gre v racun’ … pretitavanje do onemoglosti, še bolj kot v najhujši srhljivki, tako da so taki primeri mejni in v manjšini.
[/quote]

Pretiravanje? Dajmo vojne, kjer je razmerje med smrtnimi zrtvami nekako 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk in 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih. Pustimo ob strani umore, kjer so tri smrtne zrtve od stirih moski. Tu so tudi storilci v vecini primerov moski. Vzemimo npr. kaj bolj konstruktivnega. Ozrimose na kruh nas vsakdanji. Vzemimo npr. smrti zaradi poskodb pri delu… delez moskih zrtev smrtnih poskodb pri delu je 19 od 20-ih. Imamo zenske kvote v parlamentu, zenske kvote v managmentu,… kaj pa zenske kvote v nevarnih poklicih (rudr, krovec, gradbenik v visokogradnji, gasilec,…)? In ko smo ze pri gasilcih… kdo ima prednost pri resevanju v primerih nesrec? Svoje case sem v mladih letih bil gasilec-resevalec, zato se dobro spomnim: “Najprej zenske in otroci!”.

Se vedno pretiravanje?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma ženske so nasilne od otrok do moških, do živalih. One se lahko izživljajo. Ko pa dobijo po pichki pa so žrtvice.
[/quote]

Ooo, kaj je napisal in ostal živ.

Mimogrede, ko sem ze omenil vojne in umore,… Veste, da je stevilo zrtev samomora vecje od stevila zrtev vseh vojn in umorov skupaj? Se vedno pretiravanje?

Veste, da je nekako polovica vseh samomorov povezanih z locitvijo in da so samomorilci skoraj izkljucno moski? Hej, to ni naravna selekcija, to je prikriti genocid.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zveni nadvse enostavno, kajne. Clovek se za trenutek ali dva zdi sebi zelo bister. Ampak ko potem malo premisli… Predlagas, da v imenu enakopravnosti tudi zenske prepustimo naravni selekciji? Predlagas, da ukinemo se medicino v imenu naravne selekcije? Kaj pa policijo – zakon ulice bi bil v prid naravni selekciji, mar ne? Koliko naravne selekcije se ti zdi primerno?
[/quote]

Nič ni treba prepustiti, ampak naravna selekcija se bo še vedno dogajala, samo to pravim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ma ženske so nasilne od otrok do moških, do živalih. One se lahko izživljajo. Ko pa dobijo po pichki pa so žrtvice.
[/quote]

Velja za vse neodgovorne ljudi, med katerimi pa so tako ženske, kot moški.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pretiravanje? Dajmo vojne, kjer je razmerje med smrtnimi zrtvami nekako 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk in 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih. Pustimo ob strani umore, kjer so tri smrtne zrtve od stirih moski. Tu so tudi storilci v vecini primerov moski. Vzemimo npr. kaj bolj konstruktivnega. Ozrimose na kruh nas vsakdanji. Vzemimo npr. smrti zaradi poskodb pri delu… delez moskih zrtev smrtnih poskodb pri delu je 19 od 20-ih. Imamo zenske kvote v parlamentu, zenske kvote v managmentu,… kaj pa zenske kvote v nevarnih poklicih (rudr, krovec, gradbenik v visokogradnji, gasilec,…)? In ko smo ze pri gasilcih… kdo ima prednost pri resevanju v primerih nesrec? Svoje case sem v mladih letih bil gasilec-resevalec, zato se dobro spomnim: “Najprej zenske in otroci!”.

Se vedno pretiravanje?
[/quote]

Noro.
Bi lahko še razložil, kaj naj bi ženske naredile, da bi preprečile moškim da se pretepajo in pobijajo med sabo čim so več kot trije na kupu? Da o kolaterali ne začnemo.
Začne se pa v VRTCU. Naravna danost, testosteron, nivo agresije. Miljoni mrtvih, mučenih, pretepenih, posiljenih, moških, žensk, otrok, vsak dan od začetka časa, pa do danes.
Na koncu se bo izkazalo, da smo itak vsega krive ženske, že kar vidim “argumente”. Res ne veš, ali bi se smejal, ali jokal.

In evo, nakrilil si sam sebe.
Uradno se ne da večje kozlarije napisat, celo mislim, da si dosegel svoj vrh.
Res, nenadkriljivo.

New Report

Close