Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Njena svakinja ji je prepovedala vstop v hišo, v kateri je odraščala

Njena svakinja ji je prepovedala vstop v hišo, v kateri je odraščala

Če prav vem, je v tem primeru možnost nekako izterjati delitev premoženja, da se hiša proda in vsak dobi svoj delež. Dobi si dobrega odvetnika, ki bo zastopal vaju z mamo. Sigurno obstaja neka varovalka, da si en solastnik, v tem primeru ta pricafuknjenec, ne more kar tako uporabljati premoženja drugih solastnikov.
[/quote]

Seveda, pravnik in tožiti za uporabnino njune lastnine v tem času, in da se uredijo lastniška razmerja – torej ali vaju tam bivajoči tretjinski lastnik izplača, ali pa se hiša proda in se deleži razdelijo.

Za vso kolobicijo sem porabila 8 let življenja. Za uporabnino sta eno leto plačevala meni, mami ničesar in potem nič več. Spet lahko grem v tožbo, na sodišče, spet vse znova. Sedaj ponarejen podpis… Enostavno sem izgubila upanje. Vlagaš v odvetnike, v pravda je, vendar se ta dva ne ozirata na nič. Ta ponarejen podpis vsaj upam, da bo kaj spremenil, saj je podana kazenska ovadba. Res sem že od vsega utrujena. Res so zakoni v mojem primeru in podobnih slabo napisani. Če imaš vsote denarja ga vložiš v pravdo, ki pa ni nujno, da jo grešniki upoštevajo. Smili se mi mama, ki je življenje dala za hišo in naju s sestro, sedaj pa živi v domu. Sicer je njej lepo tam, ampak jaz vem, da ni prav. Rada imam mamo in vedno ji bom stala ob strani.

Zgodba podana tretje osebe…je pristranska, saj kot pose ne ve ali tudi brat prepoveduje vstop v hiso…

Ce je sestra pri dogovoru za izplacilo polovice izvajala pritiske in ultimate za placilo… sta bila brat in njegova zena verjetno jezna…ce pa je po izplacilu sestra imela idejo se sprehajati in uporabljati nepremicnino kot nekoc ko je odrascala v njej…

Vedno je potrebno gledati obe plati…

Midva z bratom za razliko od vecine, nimava nobenih problemov z dogovori o dediscini in tudi skrbi za grob… in upam da bo tako ostalo

Pri nas je bilo pa takole imeli smo pogodbo o dosmrtnem preživljanju ki se je v celoti glasila na mene glede stanovanjske hiše. Moja svakinja ,ki stanuje zraven v sosednji hiši z mojim bratom mi zabičala da nimam vstopa vanjo in da nimam kaj počet dokler oče ne bo počival v grobu.
Med tem časom, sta z mojim bratom vse vredne stvari odnašala iz hiše in si vse lastila po domače povedano pokradla totalno vse kar je bilo kaj vrednega.
Ob pogledu na pokradeno hišo bi se najraje zjokal da je lahko nekdo tak pra sec da si z lažjo kupi čas in pokrade kar pripada dotični hiši.

Jaz bi isto naredila.
Prepovedala vstop kozi, ki je takoj dala vedet, da hoče imet denar.

Zob za zob ali kako se temu reče.

Grem zdaj brat še ostale komentarje.

New Report

Close