Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oh moški… kaj naj naredim?

oh moški… kaj naj naredim?

Čustveno si prehitro dozorela. Samozavest in , da sebe postaviš na prvo mesto, gre marsikateremu moškemu v nos. In to maminim sinčkom.


Takšne bedaste izjave dajete le nezrele in arogantne osebe.


Takšne bedaste izjave dajete le nezrele in arogantne osebe.[/quote]

Prej samozavestne 🙂
Kar je zelo boleče za moški Ego.


Takšne bedaste izjave dajete le nezrele in arogantne osebe.[/quote]

Prej samozavestne 🙂
Kar je zelo boleče za moški Ego.[/quote]
Mene čisto nič ne boli, če ste ženske zaradi arogance in zblojenosti same, ker tako lažje živite v svoji iluziji “samozavesti”. 🙂

Prej samozavestne 🙂
Kar je zelo boleče za moški Ego.[/quote]
Mene čisto nič ne boli, če ste ženske zaradi arogance in zblojenosti same, ker tako lažje živite v svoji iluziji “samozavesti”. :)[/quote]

Aaa…potem ti nisi samozavesten? Zato, da nisi aroganten in zblojen? Zanimivo…


Mene čisto nič ne boli, če ste ženske zaradi arogance in zblojenosti same, ker tako lažje živite v svoji iluziji “samozavesti”. :)[/quote]

Aaa…potem ti nisi samozavesten? Zato, da nisi aroganten in zblojen? Zanimivo…[/quote]
Ni pa zanimivo, ampak že običajno, kako zblojeni multinicki kažete svojo nezrelost.

Prej samozavestne 🙂
Kar je zelo boleče za moški Ego.[/quote]
Mene čisto nič ne boli, če ste ženske zaradi arogance in zblojenosti same, ker tako lažje živite v svoji iluziji “samozavesti”. :)[/quote]

Same? Ne! le izbiramo lahko….ko je ženska sama sebi na prvem mestu 🙂

Aaa…potem ti nisi samozavesten? Zato, da nisi aroganten in zblojen? Zanimivo…[/quote]
Ni pa zanimivo, ampak že običajno, kako zblojeni multinicki kažete svojo nezrelost.[/quote]

Ja ja, ko ni drugih argumentov, ko te zaboli ego, pa dejmo udrihat po multinickih? Res, zelo samozavestno in zrelo!

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.[/quote]
to , če si tip pod raznimi nicki (celo vsemi registriranimi), enkrat kot moški, drugič kot ženska, izmišljuje razne zgodbice za na forum… ja neresnost totalna – velja vse nicke, ki jih omenjena oseba – kot moški ali ženska uporablja

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.[/quote]
to , če si tip pod raznimi nicki (celo vsemi registriranimi), enkrat kot moški, drugič kot ženska, izmišljuje razne zgodbice za na forum… ja neresnost totalna – velja vse nicke, ki jih omenjena oseba – kot moški ali ženska uporablja[/quote]

Ta forum so preplavili taki brezvezneži, ki iščejo malo pozornosti, ker je zunaj niso deležni in potem svojo jezo stresajo na druge. Kakšno leto nazaj si še kaj pametnega prebral, zdaj se pa še pod pametne teme same bedarije piše al se jih pa spregleda.
Tole je bila pa moja zadnja objava na monu me več ne vidjo nikol!

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.[/quote]
to , če si tip pod raznimi nicki (celo vsemi registriranimi), enkrat kot moški, drugič kot ženska, izmišljuje razne zgodbice za na forum… ja neresnost totalna – velja vse nicke, ki jih omenjena oseba – kot moški ali ženska uporablja[/quote]

Hitro je poniknil uporabnik, ko je bil soočen z resnico. 😉


to , če si tip pod raznimi nicki (celo vsemi registriranimi), enkrat kot moški, drugič kot ženska, izmišljuje razne zgodbice za na forum… ja neresnost totalna – velja vse nicke, ki jih omenjena oseba – kot moški ali ženska uporablja[/quote]

Hitro je poniknil uporabnik, ko je bil soočen z resnico. ;)[/quote]

In pol meni smrklja očita, kakšna da sem! Dobr sej razumem da nima pojma o lajfu, ampak nekako pa moram preveriti kdo ali kaj je ane? In ni ga boljšega sredstva kakor da po “jajčnikih” potipaš…;-)))

Ampak to kar pa vi počnete, pa mi zgleda k bi trop hijen ranjeno žvau trgale… A ji res ne morte pustit en dan cajta, da v miru naredi kar se je namenila? Ja? A bi šlo?

Pa saj je itak taka goflja da ne bo mogla brez goflanja, če je kaj naredila. Če pa nič, bo pa tih, ja ja…;-)

Hitro je poniknil uporabnik, ko je bil soočen z resnico. ;)[/quote]

In pol meni smrklja očita, kakšna da sem! Dobr sej razumem da nima pojma o lajfu, ampak nekako pa moram preveriti kdo ali kaj je ane? In ni ga boljšega sredstva kakor da po “jajčnikih” potipaš…;-)))

Ampak to kar pa vi počnete, pa mi zgleda k bi trop hijen ranjeno žvau trgale… A ji res ne morte pustit en dan cajta, da v miru naredi kar se je namenila? Ja? A bi šlo?

Pa saj je itak taka goflja da ne bo mogla brez goflanja, če je kaj naredila. Če pa nič, bo pa tih, ja ja…;-)[/quote]

Ja, če na monu izzostaneš tem veleumnežem par uric, pač nisi za njih normalen.

Noro, nobene pametne teme, zadnje cajte. Bo pa držala ena resnica, da najstniške ljubezni pregorijo slej ko prej, al zarad rožic, al pa zarad slabga sexa. Tip, če je avtorica, dobra bejba za pogledat, jo bi moral tako žgat, da se ji bi jebalo za rožice, če ne, se bi ona mogla čim prej odklopit od njega..

Hehe se vidi, da si še deklič ;).
Sekirat se, ker ti rože ne nabere je škoda energije. Če tako hrepeniš po rožici, si jo naberi sama in uživaj v njej! Tudi tisto čokolado si kupi sama. Ne pričakuj od drugih, da te bodo tako crkljali, ker to je njihova dobra volja in nima s tem, da mu ti miljontič poveš, kako te moti, da ti ne nabere rožice, nič s tem. Njenu ni do nabiranja rožic in to je to, kar ti sprejmeš ali pustiš za sabo!

kar se pa tiče pozabljanja denarnice- tu pa naredi konec takoj. Nima denarnice s seboj? Prav, pejva po denarnico. Noče? Prav potem pa ne greva na pijačo. jaz jo imam s seboj? Ja ljubi, tudi jaz bi morala vzet kredit da poplačam vse tvoje pijačke…. Če se ti da it to, se pejd. Drugače pa uberi drugo pot. Pa čeprav pot samskosti. Do srečanja primernejšega partnerja. Niti nisi zadolžena, da ga spreminjaš niti da ga financiraš.

Moj kratek nasvet: pojdi stran od njega kolikor te noge nesejo

Skop moški ‘špara’ pri vsem, ne samo pri drobnih pozornostih, ampak še posebej pri čustvih.
Po najstniški zaljubljenosti pogosto nastopi faza 2: razhod, ker sta drug drugega ‘prerasla’ (ugotovila si, da nimaš nič od njega, razen da si navajena živeti z njim), in malo realnejši, treznejši pogled v naslednjo zvezo z boljšo izbiro.[/quote]

vbistvu sem po današnjem pogovoru videla da nimam čisto prav in da so razlogi zakaj nekaterih reči ki jih imam rada ne počne, ugotovila sem, da ni to najstniška zaljubljenost kot jo nekateri imenujete, ker čeprav sva skupaj od poznega najstništva, še ne pomeni da je ta ljubezen najstniška. velikokrat imajo odrasli ljudje stari 40 nekaj let, recimo temu, najstniško ljubezen 🙂

vem da sem pisala veliko, oprosti. ne gre samo za rožice in denarnico, podala sem pač nekaj primerov, da bi pojasnila zadeve, ker bi bilo malo čudno če bi napisala na kratko: ne da mi rož, čokolade, nikoli nima denarnice, ne govori, se ne rihta ipd, al nebi bilo?. oprosti, jaz pač rada govorim, pa če že pišem, napišem raje na daljše in da bolj razložim. vbistvu pa se no v največji meri ne gre za denarnico in rožce ampak za princip.[/quote]
Jaz pa mislim, da imaš zdaj idealno priložnost, da dozoriš in namesto najstnice, ki samo pričakuje, da jo bo moški razvajal in ustrezal njenim sanjam, končno postaneš odrasla ženska.[/quote]

najstnice? 🙂 sem odrasla ženska, ampak kot vsaka odrasla ženska si tudi jaz želim neko razvajanje, kakor si jo tudi želijo moški od svojih žensk 🙂


Jaz pa mislim, da imaš zdaj idealno priložnost, da dozoriš in namesto najstnice, ki samo pričakuje, da jo bo moški razvajal in ustrezal njenim sanjam, končno postaneš odrasla ženska.[/quote]

Preveč resno je šla skozi najstništvo, ujami zamujeno, dekle.[/quote]

morda imaš prav, ker sem bila primorana odrasti že prej, tako da praktično nekega najstništva niti otroštva, kot bi ga naj imela, nisem niti imela. pa za to ni kriv on ali pa preresna zveza. od kdaj sva skupaj pa me niti najstniško življenje (popivanje in žuriranje) ne potegne, ker sem že poizkusila to večkrat, tudi kaj ušpičila, ampak enostavno se mi zdi bolj smotrno da zrelo gledam v prihodnost, pa grem tu pa tam na kako žurko, ko pa da bi še zdaj bila kot nekateri ko jih poznam, pa so starejši od mene za kr precej let, obnašajo pa se ko da bi bili stari 16. jaz te resnosti in streznitve ne jemljem kot nekaj slabega, prej pozitivnega 🙂


vem 🙂

ali pa tudi ne 🙂

hvala lepa za tako lep komentar 🙂 po pravici povedano, sem jaz že od začetka govorila oz. rekla kdaj, kaj pa če bova šla narazen, al kaj podobnega. sama sebe sem imela/se imam za realistko, on je rekel da sem pesimistka, ker sem govorila o možnosti razhoda. ker pri svojih 17 letih si res nisem mislila da bova tako dolgo skupaj, niti nisem tolko razmišljala o skupnem življenju. zdaj, ko pa smo 2015 leta začeli delat na hiši, pa sem vedno bolj premišljevala o prihodnosti in o tem, da bova vedno skupaj, čeprav se mi je še porajala misel, kaj pa če se preseliva skupaj pa bova vidla da skupaj ne funkcionirava. tudi mama mi je rekla, da bova videla če sva za skupaj komaj takrat, ko bova leto dni skupaj živela, da bova videla če se bova navadila na drug drugega, in na razvade/navade/pomanjkljivosti… tudi jaz sem takega mnenja, ker poznam sebe in poznam njega in nekako imam občutek, da bo veliko kreganja če se bova skupaj preselila, že zaradi tega, ker vem da bo on čakal zadnjo minuto da bo odšel zdomi, jaz pa mu bom ves čas težila. verjami da velikokrat premišljujem o tem kaj pa če bova šla narazen, kako bo z opremo ki sva jo skupaj financirala ali so jo financirali njegovi starši al on, kako bo z odnosom, kako bo z otrokom če kdaj bo ipd.. vem da mi želiš dobro, ampak kar se njega tiče sem tako neumna, da nisem sposobna končati zveze, niti si ne želim.. drugače pa bo seveda najprej pogovor in upam da bo vsaj kakšna majhna spremembaa ali videna želja pa trud po spremembi.[/quote]
Če ti veš kakšne so tvoje želje in kaj bi rada od moškega, to ne pomeni, da poznaš sebe, ampak, da poznaš le svoje želje. Zato te to tvoje “poznavanje” le dela arogantno in egoistično.
Sploh pa si nti ne daš možnosti, da bi se lahko spoznala, ker preveč govoriš le o sebi in se sebi zdiš pomembnejša, ker nisi dobila dovolj pozornosti, zdaj pričakuješ, da bo to praznino zapolnil nek moški. In to je tisto, kar te dela čustveno nezrelo.[/quote]

motiš se dragi robi. to, da sem pisala o svojih željah ne pomeni da sem arogantna in egoistična, ker ni človeka na tem svetu, ki nebi imel nekih želj/pričakovnj od svoje ljubljene osebe. sebe poznam zadosti, vem kaki karakter sem in kako funkcioniram z določenimi ljudmi, tako da vem, da se recimo karakterno dopolnjujeva. čustvena nezrelost je za moje pojme pri meni bolj ta, da ga ne morem zapustiti, kot pa to, da bi želela da me razvaja. ampak sama sebe smatram za precej zrelo v vseh pogledih glede na leta. lahko bi pisala o njem, ampak ne vem kakšno korist bi potem naredila komu, ko pa potem nebi izrazila svojega mnenja o njem oz. nekih želj 🙂

In do kakšnega zaključka si danes prišla glede vajinega odnosa?

sem prehitro dozorela imaš prav. ampak da pa sebe postavim na prvo mesto pa da sem samozavestna pa nebi glih držalo 🙂 take narave sem, da prej drugim pomagam ko pa sebi, če on kaj potrebuje mu dam, pa sebi ne vzamem ipd.. nekako niti nisem nasplošno samozavestna, mogoče v najinem odnosu da sem ja ajde. drugače pa ne ni mamin sinček, tisto kar sem nekaj objav prej napisala ni bilo mišljeno da je on mamin sinček, ampak da je njegova mama take narave, da bi njemu ali njegovi sestri pač pomagala in podržala za njega bolj kot za mene. no, mogoče se motim, pa bi s pogovorom z njo mogoče ona povedala kaj njemu, ampak tega ne bom počela, ker najino zvezo bova vodila midva in ne ona ali kdo drug.

New Report

Close